Γενικό -  Οι στόχοι σας

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εννοείται.:P
Κοίτα να έχεις καθηγητές,συμμαθητές,ξαδέρφη και πάει λέγονατς να σε πρήζουν λογικό είναι κάποια στιγμή να αλλάξεις γνώμη.Αλλά αποφάσισα να μην ακούσω κανέναν.Όταν καταλάβουν πως σε αυτή τη χώρα υπάρχουν καλοί μαθητές που δε δηλώνουν ούτε ιατρική ούτε πολυτεχνείο θα κάτσω να τους δώσω σημασία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δεν είσαι εσύ το μόνο άτομο που στοχεύει την ιατρική, οπότε εγώ στοπ εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
A ναι, οφείλω να πω ότι άλλαξα και εγώ και ότι πλέον μου έχει κολλήσει και εμένα η ιδέα της Ιατρικής (αχ αυτές οι άτιμες συναναστροφές με άτομα που πέρασαν Ιατρική)

Πάνω που ήμουν σίγουρος ότι ήθελα Πολυτεχνείο άλλαξα γνώμη...Είμαι σίγουρος ότι και ένα λεπτό πριν δώσω το μηχανογραφικό θα έχω αμφιβολίες.

Aλλά ok, no worries. Ο βασικός στόχος μου είναι να βγάλω αρκετά μόρια για να έχω το δικαίωμα να επιλέξω ό,τι θέλω. The rest are details :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εννοείται.:P

Έτσι, έτσι. Κρήτης; :P

Δεν είσαι εσύ το μόνο άτομο που στοχεύει την ιατρική, οπότε εγώ στοπ εδώ.

Το ξέρω, το κατάλαβα. Εκεί πήγαινε το σχόλιό μου.

Υ.Γ. Τι ''στοπ''; Δεν υπάρχουν ''στοπ'' στις συζητήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έτσι, έτσι. Κρήτης;
Θα δω.Οπουδήποτε εκτός από Αθήνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ προτείνω Θεσσαλονίκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θα δω.Οπουδήποτε εκτός από Αθήνα.

Θα ρωτούσα γιατί αλλά θα καταλήξει chat το θέμα. :P

Καλή επιτυχία εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ προτείνω Θεσσαλονίκη :P
Εκεί θέλω αλλά έχω ακούσει πως δεν είναι και πολύ καλό.:(:P
Θα ρωτούσα γιατί αλλά θα καταλήξει chat το θέμα. :P

Καλή επιτυχία εύχομαι.
Γιατί δε μου αρέσει;:P
Eυχαριστώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Κοίτα, δε θέλω να σε πιέσω, όχι, δεν είναι αυτός ο στόχος μου, μην το νομίζεις αυτό, προς Θεού, είπαμε, δεν είμαι τέτοιος

αλλά αν δεν πας Θεσσαλονίκη θα είσαι και πολύ λαμάκας

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Θεατρολογία, Αθήνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia

Νεοφερμένος

Η ivilinia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ιατρικη σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kι εγώ στη ηλικία σου ήθελα αρχιτεκτονική σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κοίτα, δε θέλω να σε πιέσω, όχι, δεν είναι αυτός ο στόχος μου, μην το νομίζεις αυτό, προς Θεού, είπαμε, δεν είμαι τέτοιος

αλλά αν δεν πας Θεσσαλονίκη θα είσαι και πολύ λαμάκας

:p

Ε ναι εξαρτάται το τι θες:P

οι περισσότεροι από μας να την κάνουμε θέλουμε

@Shadowfax ειδικά Κρήτης γιατί είναι το πιο ενδιαφέρον για μένα σα τμήμα και γιατί είναι το πιο ευκολοπρόσιτο στα μόρια(είναι και η Κρήτη:inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Σχολή Ευελπίδων ή πολιτικών μηχανικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μπορεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Σχολή Ευελπίδων
Μιας και σε ενδιαφερουν οι στρατιωτικες σχολες αστυνομια δεν σκεφτεσαι?
Πιστευω οτι ειναι καλυτερα σε σχεση με το στρατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
σχετικά με ενδιαφέρουν αλλά πιστεύω πώς για στρατιωτικός είναι καλύτερα , επειδή θα έχω το άμεσο μέλλον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σ.Ι τμήμα ιπτάμενων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ξέρει κανείς για στρατιωτικέσ σχολές πόσο πρέπει να είναι το ύψος σου για να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top