Οι Πύξ Λαξ σε 5 συναυλίες από τις 13|07|2011 με αφετηρία το Ολυμπιακό Στάδιο!

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
το 11 μου άρεσε κ μένα! :D
ξέρετε πότε ξεκινάει η προπώληση??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
το 11 μου άρεσε κ μένα! :D
ξέρετε πότε ξεκινάει η προπώληση??? :worry:

εχει ξεκινησει εδω + 1 μηνα νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΑΙΔΙΑ!!

για τον μανο...---> https://www.youtube.com/watch?v=D0JA5vz8O3E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εννοειται οτι θα ειμαι!!!!!!!!!!!!! :clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Κοίτα ρε, την ημέρα των γενεθλίων μου ξεκινάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ενοειται πως θα παω!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Δε μου φαίνεται για αρπαχτή πάντως αφού θα μπορούσαν να χτυπήσουν μία 20άρα. Το εισιτήριο είναι μόνο 11€. Θα πάω έχω βγάλει εισιτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
η 1 θα ειναι στην Κυπρο...
Οι αλλες δεν ξερω....Μακαρι να ειναι + 8εσσ

θα ειναι και Θεσσαλονικη τον Σεπτεμβριο του 2011 στο Καυτατζογλειο :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgakal

Νεοφερμένος

Η Ολγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αν και προβλέπεται ο συνολικός αριθμός συναυλιών τους, στο δελτίο τύπου που εστάλη λίγο μετά την συνέντευξη τύπου, δεν αναφέρονται οι περιοχές και οι ημερομηνίες στις οποίες πρόκειται να διεξαχθούν οι άλλες τέσσερις συναυλίες. Η αναφορά των πόλεων, Θεσσαλονίκης, Λάρισας, Πάτρας, Κρήτης, έγινε μόνο στην συνέντευξη τύπου, όπως επίσης και το ενδεχόμενο προσθήκης μιας πόλης της Κύπρου, στο πρόγραμμα τους. Προς το παρόν, στεκόμαστε στην 13η Ιουλίου του 2011, ημερομηνία της Αθηναϊκής συναυλίας τους στο Ολυμπιακό Στάδιο, η οποία θα αποτελέσει την αφετηρία του κύκλου των πέντε συναυλιών και είναι η μόνη η οποία φέρεται στο Δ.Τ. ως προγραμματισμένη.


oπου και να'ναι θα ειμαι εκει!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Θα ειμαι και γω εκει...Αν και χωρις τον Μανο τα πραγματα ειναι διαφορετικα...αλλα οπως και να ναι...θα ηθελα να ειμαι στην τελευταια συναυλια αυτου του συγκροτηματος-ΘΡΥΛΟΥ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
θα ειναι και Θεσσαλονικη τον Σεπτεμβριο του 2011 στο Καυτατζογλειο :) :) :)

Ναί, στη Θεσσαλονίκη θα είναι στις 7 Σεπτεμβρίου στο Καυτατζόγλειο και τα εισητήρια είναι 11(αρένα) + 15( κερκίδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
θα ειναι και Θεσσαλονικη τον Σεπτεμβριο του 2011 στο Καυτατζογλειο :) :) :)

Ωραία τότε..
Άντε πάμε να κλείσουμε εισιτήριαααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
άραγε όταν ψοφήσει κι ο επόμενος θα ξανακάνουν επανένωση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχουν ξεσκιστεί στις επανενώσεις οι κωλόγεροι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Έχουν ξεσκιστεί στις επανενώσεις οι κωλόγεροι :hmm:

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ αυτό πήγα να γράψω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ναί, στη Θεσσαλονίκη θα είναι στις 7 Σεπτεμβρίου στο Καυτατζόγλειο και τα εισητήρια είναι 11(αρένα) + 15( κερκίδες)

Μήπως ξέρεις πότε ξεκινά η προπώληση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Έχει ξεκινήσει ήδη...

λίγο νωρίς δεν είναι όμως;
και ακόμα νομίζω δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η ημερομηνία της συναυλίας στη Θεσσαλονίκη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
λίγο νωρίς δεν είναι όμως;
και ακόμα νομίζω δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η ημερομηνία της συναυλίας στη Θεσσαλονίκη :hmm:

Aνακοινώθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top