Οι Πύξ Λαξ σε 5 συναυλίες από τις 13|07|2011 με αφετηρία το Ολυμπιακό Στάδιο!

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
κουραστηκα,ημουν παρα πολλες ωρες ορθια αλλα αξιζε η ταλαιπωρια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εννοειταιι πως θα μαι εκειιιι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
κουραστηκα,ημουν παρα πολλες ωρες ορθια αλλα αξιζε η ταλαιπωρια;)

Ποσες ωρες πριν πηγες;Πως ηταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,907 μηνύματα.
για την αρπαχτή...επανενώθηκαν; μυρίστηκαν φράγκα; :P

..σκέφτομαι να πάω με φίλους, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο και τον χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ποσες ωρες πριν πηγες;Πως ηταν;
ξεκινησαμε 2.30 ή 3 παρα καπου εκει φτασαμε στις 4 περιπου περιμεναμε εξω μεχρι να ανοιξουν οι πυλες(ασε το ποσο στριμοχτηκαμε)και ημασταν στα καγγελα προλαβαμε και μπηκαμε αμεσως :)
και φυσικα ηταν τελειαααααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
για την αρπαχτή...επανενώθηκαν; μυρίστηκαν φράγκα; :P

..σκέφτομαι να πάω με φίλους, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο και τον χρόνο!

Όταν οι ΠΥΞ ΛΑΞ ήταν στα φόρτε τους θα σουν 16-17 χρονών.Αν δεν έχεις πάει πήγαινε για την εμπειρία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,907 μηνύματα.
αυτό λέω..:P

ρε Ηλία μην τονίζεις αυτό το 16-17..και νιώθουμε παππούδες χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
θα είμαι και εγώ ΕΚΕΙ!!!!!:clapup:
Ήμουν κι εγώ ΕΚΕΙ, στο Καυτατζόγλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: Και ήταν τέλεια.....το καρδιογράφημα, η αντίστροφη μέτρηση, τα τραγούδια, η ατμόσφαιρα, ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!! Και αυτοί που λένε πως ήταν παγωμένοι (το άκουσα κι αυτό) μάλλον κάθονταν στο κόκκινο πέταλο! :P Πήγα στο στάδιο στις 7.30, οι φίλοι μου είχαν πιάσει θέσεις μία ώρα νωρίτερα....
Πάντως σχετικά με τη συναυλία καλύτερα να γινόταν στο θέατρο Γης παρά στο στάδιο;)
Μετά το περσινό φιάσκο των Placebo, ούτε να το δω δε θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ναι πρεπει να ειχε 50.000 περιπου,δεν περιμενα να γεμισει τοσο πολυ....
Παντως ολα τα λεφτα ηταν το τελευταιο μερος(ειδικα εκει με τις μπλουζες),το μπαλονι που το σημαδευαν με λειζερ και τα πυροτεχνηματα....
Oχι και 50000 ειναι αδυνατο,ηταν καμια 30000 ζητημα!
Εγω πηγα νωρις γυρω στις 5.30 μπηκα απο τους πρωτους και ημουν τερμα μπροστα,πολυ ωραια εμπειρια και την ευχαριστηθηκα στο επακρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε σίμο όλο το καυταντζόγλειο μόνο οι κερκίδες χωράνε 50.000.Βγάλε το πέταλο που ήταν η σκηνή και υπολόγισε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ειχε καμια 20-25 στις κερκιδες,με αυτους μες την αρενα πρεπει να ηταν μια 50αρα.Παντως νταξει ψιλοχαλια η συναυλια,για μενα τουλαχιστον.Σαν να βαριοντουσταν σε ορισμενες φασεις.Δεν τους προλαβα παλιοτερα,αλλα πιστευω εχουν κανει πολυ καλυτερα λαιβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ειχε καμια 20-25 στις κερκιδες,με αυτους μες την αρενα πρεπει να ηταν μια 50αρα.Παντως νταξει ψιλοχαλια η συναυλια,για μενα τουλαχιστον.Σαν να βαριοντουσταν σε ορισμενες φασεις.Δεν τους προλαβα παλιοτερα,αλλα πιστευω εχουν κανει πολυ καλυτερα λαιβ.

60.000 εισητηρια κοπηκαν .. τωρα μεσα στο γηπεδο μπορει να ηταν λιγοτεροι (αν και αμφιβαλλω :confused: )
εμενα μου αρεσε γενικα η ολη φαση αν και σε καποια σημεια ψιλοβαρεθηκα γιατι ειπαν πολλα υποτονικα τραγουδια κατα συρροη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Οντως βαριοντουσαν λιγο και καπου στη μεση εκανε κοιλια επειδη τραγουδουσαν τραγουδια που δεν τα ηξεραν οι περισσοτεροι αλλα μου φανηκε λογικο..
Παντως το τελευταιο 20λεπτο ηταν ολα τα λεφτα,ειδικα στο τελευταιο που ειπαν το μια συνουσια μυστικη εγινε πανικος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Tέλεια ήταν! Τέλειαααα!!!:D

Το ''εσύ εκεί'' ήθελα να το ξαναβάλουν όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ναι οταν παιζαν τα δυνατα τους κομματια αξιζε,ειδικα στο "Μια συνουσια μυστικη".Κατα τα αλλα αυτο που ειπε η Φανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ποιοι θα ειναι στο Ηρακλειο;

κανενας δεν θα ειιναι σημερα στην συναυλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Παρολο που ποτε δεν ακουγα Πυξ-λαξ,πηγα και ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
13/07/11 στο ΟΑΚΑ. Απλά μαγευτικά :)


Θα είσαι πάντα το λευκό χρώμα απ' τις σκέψεις μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top