Οι Πύξ Λαξ σε 5 συναυλίες από τις 13|07|2011 με αφετηρία το Ολυμπιακό Στάδιο!

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
α οκ :)
αλλά και πάλι, λίγο νωρίς δεν είναι να ξεκινήσει η προπώληση; :confused:

:/:
shit.Πήγα και σήμερα στον Ιανό.Δεν ήξερα να ρωτήσω αν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
:/:
shit.Πήγα και σήμερα στον Ιανό.Δεν ήξερα να ρωτήσω αν ισχύει.

και με έχει φάει η αγωνία!!
αν έχει ξεκινήσει θέλω να πάρω το εισιτήριο από τώρα΄..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
α μάλιστα!
αν είναι θα φροντίσω να περάσω απ'το βιβλιοπωλείο αυτές τις μέρες!
ευχαριστώωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ποιος πηγε στην Αθηνα και πως ηταν. . .;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ποιος πηγε στην Αθηνα και πως ηταν. . .;

φιλε εγω πηγα στην συναυλια τους στην αθηνα....αλλα να σου πω την αληθεια,δεν ειχαν την δυναμικη που περιμενα...ξεκινησαν πολυ καλα,αλλα μετα απο καποια στιγμη εκαναν μεγαλη κοιλια....και δεν το λεω μονο εγω,δυστυχως...μονο οταν ειπαν το ¨οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο¨ εγιναν καπως καλυτερα τα πραγματα,αλλα ξαναεπεσαν...εμενα προσωπικα δεν μου αρεσαν και πολυ.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
φιλε εγω πηγα στην συναυλια τους στην αθηνα....αλλα να σου πω την αληθεια,δεν ειχαν την δυναμικη που περιμενα...ξεκινησαν πολυ καλα,αλλα μετα απο καποια στιγμη εκαναν μεγαλη κοιλια....και δεν το λεω μονο εγω,δυστυχως...μονο οταν ειπαν το ¨οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο¨ εγιναν καπως καλυτερα τα πραγματα,αλλα ξαναεπεσαν...εμενα προσωπικα δεν μου αρεσαν και πολυ.... :/:

Ελα ενταξει χωρις ενα βασικο μελος δεν μπορεις να περιμενεις να ειναι σαν το λυκαβηττο(πωωωω ρε θα θελα να ημουν στο λυκαβηττο),εγω θα παω στην συναυλια της θεσσαλονικης εχω και εισιτηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ελα ενταξει χωρις ενα βασικο μελος δεν μπορεις να περιμενεις να ειναι σαν το λυκαβηττο(πωωωω ρε θα θελα να ημουν στο λυκαβηττο),εγω θα παω στην συναυλια της θεσσαλονικης εχω και εισιτηριο.

εχεις δικιο σ αυτο...απλα ενταξει....ηταν οι πυξ-λαξ κι ειχα περισσοτερες απαιτησεις...χωρις αυτο ομως να σημαινει οτι δεν ηταν καλοι ετσι?
απλως-για μενα-δεν ηταν οι πυξ-λαξ που ξερουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
καταρχας να πω ότι η μισή ελλάδα ήρθε αθήνα για να πάει στη συναυλία και όσοι πήγαν φίλοι μου μού είπαν ότι ήταν πολύ καλοί -λίγο μαστούρα φάση- αλλά κάτι έλειπε (ο ξυδούς:/:).εγώ αισθάνομαι πολύ τυχερ'ή γιατι ενώ έχασα στο τσακ εισιτήρια για το ΟΑΚΑ θα τους δω στην ΚΑΛΑΜΑΤΑ όπου και θα παραθερίσω!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη, Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2011, Καυτατζόγλειο Στάδιο :clapup:

Θα είμαι & εγώ εκείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη, Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2011, Καυτατζόγλειο Στάδιο :clapup:

Θα είμαι & εγώ εκείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D:D:D

Και εγω, αρενα ή καθισματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Στην Αθήνα άκουσα ότι αυτοί που ήταν πάνω σε διάζωμα δεν είχαν καλό ήχο.Και γενικά σαν ακουστική δεν το είχαν προετοιμάσει καλά.
Plus, ότι στο ''πετάς τα ρούχα σου ψηλά γυμνός μες στη χαρά σου'' γδυθηκαν όλοι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Και εγω, αρενα ή καθισματα?

Kαθίσματα:D. Εσύ?

Στην Αθήνα άκουσα ότι αυτοί που ήταν πάνω σε διάζωμα δεν είχαν καλό ήχο.Και γενικά σαν ακουστική δεν το είχαν προετοιμάσει καλά.
Plus, ότι στο ''πετάς τα ρούχα σου ψηλά γυμνός μες στη χαρά σου'' γδυθηκαν όλοι.:D

ohh really? :P
Πήγες? Πώς πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ειμαι απο Ηρακλειο και λεω να παω οταν ερθουν εδω...Ποσο ειναι το εισιτήριο και απο ποτε πρεπει να εισαι εκει για να μην εισαι κερκιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ειμαι απο Ηρακλειο και λεω να παω οταν ερθουν εδω...Ποσο ειναι το εισιτήριο και απο ποτε πρεπει να εισαι εκει για να μην εισαι κερκιδες;

Γιατί όχι στις κερκίδες? Αρένα θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Mη χασετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γιατί όχι στις κερκίδες? Αρένα θέλεις?

Μια κοπελα πιο πανω σε σχολιο της ειπε οτι στο διαζωμα δεν ακουγοταν καλα ο ηχος..Δεν ξερω αν το προβλημα αυτο θα υπαρχει και στο Ηρακλειο ή θα το εχουν διορθωσει..Επισης εχω μυωπία και δεν θα βλεπω τιποτα απο διαζωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μια κοπελα πιο πανω σε σχολιο της ειπε οτι στο διαζωμα δεν ακουγοταν καλα ο ηχος..Δεν ξερω αν το προβλημα αυτο θα υπαρχει και στο Ηρακλειο ή θα το εχουν διορθωσει..Επισης εχω μυωπία και δεν θα βλεπω τιποτα απο διαζωμα...

Αχχχχχχχχχχ
Όπως κ να 'χει...
αδημονώ:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν και είμαι κατά της προσωπολατρείας και όλων αυτών των δήθεν από πολλούς σκέφτομαι να πάω μιας και τους γούσταρα ως συγκρότημα από το 2002 όταν άρχισα να ακούω τα δοκάρια στο γρασίδι περιμένουν τα παιδιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top