Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τι γνωριζεται για αυτο το τμημα?Ειναι καλο?Εχει τις ιδιες προοπτικες που εχουν αλλα οικονομικα πανεπιστημια(πχ πατρα, ιωαννινα κλπ)?Οποιος γνωριζει τπτ ας μας ενημερωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
απ οσο ξερω οχι..δλδ καλο ειναι αλλα πολυ θεωρητικο. εγω παντως το εχω αποκλεισει απο τις επιλογες μου και θα προτιμουσα να παω πατρα παρα εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ελπίζω εδω https://topa.panteion.gr/ να βρείς όλες τις απαντήσεις στα ερωτήματα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ειναι στο ιδιο περιπου επιπεδο με τα αλλα οικονομικα πανεπιστημια γιατι βλεπω πως αντιστοιχο τμημα υπαρχει και στη λιβαδεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Δηλαδη και απο εκει οικονομολογος βγαινεις...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ναί,οικονομολόγος βγαίνεις και μάλιστα οι απόφοιτοι του τμήματος εγγράφονται και στο Οικονομικό Επιμελητήριο.Βέβαια,μην νομίζεις οτι έχει και την αίγλη της ΑΣΟΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μπορεις να γινεις και καθηγητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Υπάρχουν ακόμα απόφοιτοι λυκείου που θέλουν να περάσουν Πάντειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
λετε να ανεβει πολυ η βαση της?εχω 15834 και η βαση της περσι ηταν 15619.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
anestios λιγο δυσκολο να το πιασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
την εκατσα την βαρκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansu

Νεοφερμένος

Η nansu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
την εκατσα την βαρκα![/quote

κι εγω νομιζω οτι δεν παιρνας/Φετεος θα γινουν πολλες καραμπολες γιατι οι αριστουχοι σιγουρα δεν θα περασουν στην 1η προτιμηση τους και θα πανε παρακατω συμπαρασυροντας κια λλα τμηματα πανω.Και οταν λεω αριστουχοι εννοω πανω απο 19300 πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
κι εγω νομιζω οτι δεν παιρνας/Φετεος θα γινουν πολλες καραμπολες γιατι οι αριστουχοι σιγουρα δεν θα περασουν στην 1η προτιμηση τους και θα πανε παρακατω συμπαρασυροντας κια λλα τμηματα πανω.Και οταν λεω αριστουχοι εννοω πανω απο 19300 πλεον.

Οι βάσεις αυτών των σχολών δεν έχουν καμία σχέση με τους αριστούχους.Όσο και να κατρακυλίσουν οι αριστούχοι δεν προλαβαίνουν να φτάσουν στις σχολές του 15-16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikerethymno

Νεοφερμένος

Ο mikerethymno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δε καταλαβα, τι εχει το παντειο?
Εγω το ειδα εκει στο site και φαινεται πιο ωραιο απο το ασοε, εχει δεντρα, φοινικες, πρασινο κτλ, το αλλο ειναι ολο τουβλα και μπετα, και εκτος απο αυτο το τμημα δεν ειναι σκετη οικονομια, αλλα ειναι πιο γενικευμενο σε σχεση με την αναπτυξη, και απο οτι ακουω εχει και εκει καλη αποκατασταση για να δουλεψεις μετα
Εχουνε μεινει πεντεξι μερες για το μηχανογραφικο κι εγω ακομα δε ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mits.asoee18

Νεοφερμένος

Ο mits.asoee18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δε καταλαβα, τι εχει το παντειο?
Εγω το ειδα εκει στο site και φαινεται πιο ωραιο απο το ασοε, εχει δεντρα, φοινικες, πρασινο κτλ, το αλλο ειναι ολο τουβλα και μπετα, και εκτος απο αυτο το τμημα δεν ειναι σκετη οικονομια, αλλα ειναι πιο γενικευμενο σε σχεση με την αναπτυξη, και απο οτι ακουω εχει και εκει καλη αποκατασταση για να δουλεψεις μετα
Εχουνε μεινει πεντεξι μερες για το μηχανογραφικο κι εγω ακομα δε ξερω...

ειναι η κολλητη μ εκει!καλο ειναι..μια χαρα !αλλα εγω αισθανομαι ανακουφιση που ειμαι ασοεε!οι φετινεσ προβλεψεισ για το τοπα ειναι 15800 ισωσ το πιασεισ!καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Despoinaaaa

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Επειδή εγώ είμαι σε αυτό το τμημα να σας πω ότι βγαίνεις οικονομολόγος, είναι ειδικότητα με πολλή μεγάλη ζήτηση και ειδικά απο το δημόσιο. Και να σας ενημερώσω ότι πολλοί από ΠΑΠΕΙ και ΑΣΟΕ κάνουν το τμήμα αυτό ως μεταπτυχιακό. Τυχαίο είναι??? Ο τομέας την ανάπτυξης έχει πολλή δουλειά.. Α Λ Λ Α η οργάνωση του Πανεπιστημιου γενικότερα είναι Χ Α Λ Ι Α ! ! ! ! ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
θα ηθελα να σας ρωτησω αν τελειωνοντας το τμημα αυτο και εχοντας καλη γνωση της αγγλικης γλωσσας θα μπορουσα να κανω μεταπτυχιακο σε καποιο αντικειμενο απο απο αυτα που προσφερει η ΑΣΟΕΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δλδ μην μου πειτε οτι μπορει να συγκριθει και με τα αλλα οικονομικα τμηματα της Ελλαδος?Μονο το οτι ειναι στην παντειο...τα λεει ολα!!!οικονομικο τμημα και στην παντειο??δλδ....ελεος παιδια!!!το τμημα ειναι απλα σε καλυτερη μοιρα απο ενα ΤΕΙ λογιστικης....!!!Σε καμια περιπτωση ομως δεν συγκρινεται με τα αλλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ τμηματα της Ελλαδας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δλδ μην μου πειτε οτι μπορει να συγκριθει και με τα αλλα οικονομικα τμηματα της Ελλαδος?Μονο το οτι ειναι στην παντειο...τα λεει ολα!!!οικονομικο τμημα και στην παντειο??δλδ....ελεος παιδια!!!το τμημα ειναι απλα σε καλυτερη μοιρα απο ενα ΤΕΙ λογιστικης....!!!Σε καμια περιπτωση ομως δεν συγκρινεται με τα αλλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ τμηματα της Ελλαδας!!!
συμφωνω,αλλα αν δν κανω λαθος οι αποφοιτοι του συγκεκριμενου τμηματος γραφονται και στο οικοονομικο επιμελητηριο ως οικονομολογοι(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δλδ μην μου πειτε οτι μπορει να συγκριθει και με τα αλλα οικονομικα τμηματα της Ελλαδος?Μονο το οτι ειναι στην παντειο...τα λεει ολα!!!οικονομικο τμημα και στην παντειο??δλδ....ελεος παιδια!!!το τμημα ειναι απλα σε καλυτερη μοιρα απο ενα ΤΕΙ λογιστικης....!!!Σε καμια περιπτωση ομως δεν συγκρινεται με τα αλλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ τμηματα της Ελλαδας!!!

Φυσικα και μπορει να συγκριθει με τα οικονομικα τμηματα που υπαρχουν στην επαρχεια...Εχουν τα ιδια ακριβως μαθηματα σε ενα βαθμο. Απο κει και περα το τμημα της παντειου ασχολειται και με την περιφερειακη αναπτυξη που ειναι ποιο θεωρητικο μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top