ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ναι όντως, έχεις δίκιο. Μόνο 2-3 μαθήματα έχει στο e-class το ΔΕΤ. Τί μαθαίνει κανείς ... :P

Άρα mazin άκυρο το προηγούμενο post μου. :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ναι όντως, έχεις δίκιο. Μόνο 2-3 μαθήματα έχει στο e-class το ΔΕΤ. Τί μαθαίνει κανείς ... :P

Άρα mazin άκυρο το προηγούμενο post μου. :oops:

hehehe ok !!!
τότε κάτι γενικό ο κωδικός και το username είναι αυτά που μας έχουν δώσει σε ένα φάκελο σωστά???
γιατί προσπαθώ να μπω και δεν ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenikappa

Νεοφερμένος

Η Elenikappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια χρειάζομαι μια βοήθεια.
Θέλω να μάθω αμα τα τμηματα του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών εχουν μάθήματα στα οποία η παρακολούθησεί τους ειναι υποχρεωτική. Δηλαδή αν έχουν απουσίες.
Ευχαριστώ πολυ

Όσα μαθήματα έχουν εργαστήρια (Η/Υ) είναι υποχρεωτικά και παίρνονται παρουσίες..Π.χ. εγώ ήμουν ΟΔΕ κατεύθυνση Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης και είχαμε πολλά τέτοια μαθήματα..Επίσης να ξέρεις ότι μαθήματα όπως η λογιστική δεν περνιούνται χωρίς παρακολούθηση κι ας μην έχουν απουσίες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια στο login name τι βαζουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μ ειπαν οτι τα mail δεν εχουν ακομα ενεργοποιηθει για τους προπτυχιακους.απλα θα χρειαστει να περιμενουμε λιγο καιρο τπτ αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά τα πάσοβγήκανε η μπα ακόμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Παιδιά τα πάσοβγήκανε η μπα ακόμα??

ναι την τεταρτη με την παρουσιαση (για το δετ μιλαω δεν ξερω για τουσ υπολοιπους αλλα μαλλον )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ακόμη έχω πρόβλημα με το μέιλ μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους φοιτητές της οδε. Στο μάθημα της ξένης γλώσσας υπάρχουν "ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΑΙΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ" και "ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΑΠΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2006-2007" , εγώ στο δεύτερο θα πάω? please πείτε μου γιατί αύριο αρχίζουν τα Αγγλικά κ δεν ξέρω αν πρέπει να πάω ή όχι. Επίσης, η ξένη γλώσσα που είναι μάθημα επιλογής πρέπει να δηλώσω πρώτα ποια θέλω για να πάω ή πάω κ χωρίς να έχω δηλώσει την επιλογή μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
πως θα κατεβάσω της σημειώσεις αν δεν λειτουργεί το email από το eduportal της DET???!!!!!
τις χρειάζομαι για αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους φοιτητές της οδε. Στο μάθημα της ξένης γλώσσας υπάρχουν "ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΑΙΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ" και "ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΑΠΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2006-2007" , εγώ στο δεύτερο θα πάω? please πείτε μου γιατί αύριο αρχίζουν τα Αγγλικά κ δεν ξέρω αν πρέπει να πάω ή όχι. Επίσης, η ξένη γλώσσα που είναι μάθημα επιλογής πρέπει να δηλώσω πρώτα ποια θέλω για να πάω ή πάω κ χωρίς να έχω δηλώσει την επιλογή μου?

νομιζω εμεις θα κανουμε το επιχειρησιακη αλληλογραφια στην ξενη γλωσσα(αγγλικα) το αλλο ειναι για παλιους φοιτητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
νομιζω εμεις θα κανουμε το επιχειρησιακη αλληλογραφια στην ξενη γλωσσα(αγγλικα) το αλλο ειναι για παλιους φοιτητες!

Α, ωραία, άρα έχουμε άυριο Αγγλικά. Πρώτο μάθημα για μένα :P
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Α, ωραία, άρα έχουμε άυριο Αγγλικά. Πρώτο μάθημα για μένα :P
:thanks:

και για μενα!!!να δουμε τι θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ετσι πηγαινται αγγλικα γατακια :D:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα τις εξεταστικής για όποιον δεν το πήρε είδηση.

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ετσι πηγαινται αγγλικα γατακια :D:P!!

και οχι μονο πηγαμε αλλα ηταν και γεματο...:P
ε πρωτη βδομαδα ειναι σιγα σιγα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
και οχι μονο πηγαμε αλλα ηταν και γεματο...:P
ε πρωτη βδομαδα ειναι σιγα σιγα...:bye:

Ακριβώς! Ωραίο μου φάνηκε το μάθημα όμως, μ'άρεσε η καθηγήτρια.:D
Τώρα μένει να δούμε και για τα άλλα μαθήματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ακριβώς! Ωραίο μου φάνηκε το μάθημα όμως, μ'άρεσε η καθηγήτρια.:D
Τώρα μένει να δούμε και για τα άλλα μαθήματα...:P

ναι οντως ειχε πλακα η αγγλικου,εκανε πολυ καλο μαθημα!!!
για να δουμε αυριο και μικροοικονομικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
μικροοικονομικη ποια εχετε ?βεντουρα?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top