ΟΠΑ: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα δω..Βασικά έχεις δίκιο..πο σεχω συμπαθήσει πάρα πολύ...ελπίζω του χρόνου να κάνουμε παρ΄΄εα στην ΑΣΟΕΕ...λέω να περάσω αύριο μεθαύριο να πάρω κάνα ενημερωτικό φυλλάδιο για τα τμήματα και γενικά για το πανεπιστήμιο..μπορώ έτσι??εννοώ υπάρχουν ενημερωτικά φυλλάδια??

Ενημερωτικα φυλλαδια λογικά θα υπάρχουν απλα δεν ξερω κατα πόσο θα είναι ανοιχτες οι γραμματειες λογω εξεταστικής. Πληροφορίες για το ΔΕΤ μπορεις να βρεις στο www.dmst.aueb.gr και γενικα για το ΟΠΑ στο https://www.aueb.gr. Οσο για την παρέα ευχαρίστως!!!Αν μπεις πες μ αν βρήκες φυλλάδια αλλιως να ψαξω μηπως βρω εγω κατι και το περάσω στο scanner
-----------------------------------------
Ενημερωτικα φυλλαδια λογικά θα υπάρχουν απλα δεν ξερω κατα πόσο θα είναι ανοιχτες οι γραμματειες λογω εξεταστικής. Πληροφορίες για το ΔΕΤ μπορεις να βρεις στο www.dmst.aueb.gr και γενικα για το ΟΠΑ στο https://www.aueb.gr. Οσο για την παρέα ευχαρίστως!!!Αν μπεις πες μ αν βρήκες φυλλάδια αλλιως να ψαξω μηπως βρω εγω κατι και το περάσω στο scanner

Α ξεχασα αν μπεις στη σελίδα του ΟΠΑ πηγαινε καω κατω εκει που λεει ενημερωτικο φυλλαδιο για τους μαθητες λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
το διεθνων και ευρωπαικων οικονομικων σπουδων ανοικει στο ΟΠΑ σωστα? αναμεσα στο ΔΕΟΣ ΟΠΑ, ΟΔΕ Πατρας και οικονομικων επιστημων πειραια, τι 8α προτιμουσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εξαρτάται με τι θες να ασχοληθεί...το ΔΕΟΣ έχει πραγματικά πολύ καλό πρόγραμμα σπουδών με πολύ ενδιαφέρον και σου εξασφαλίζει ένα πτυχίο με ειδίκευση στη διεθνή οικονομία όμως το οικονομικών επιστημών κατεμέ σου δίνει μια πιο σφαιρική εικόνα γνωσεων....΄Το ΔΕΟΣ ανήκει στο ΟΠΑ.Τώρα αν περνάς Αθήνα σε κάποιο οικονομικό τμήμα γιατί να πας επαρχία??Αλλά όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω και γω θεωρώ πως η ΑΣΟΕΕ είναι ότι καλύτερο στην Ελλάδα από οικονομικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
χαχαχ την ιδια απορια εχω και εγω... ισως θα μπορουσα να σου δωσω λιγες πληροφοριες απο αυτεσ που συνελλεξα εγω... Το μαρκετινγκ εχει πολύ ενδιαφεροντα μαθηματα, οπως Ιστορια της Τεχνης, Ψυχολογια καταναλωτή, στοιχεια δημοσιογραφιας, μανατζμεντ κλπ, μαλιστα λενε οτι οποιος επιλέγει τον κλαδο των δημοσιων σχεσεων απορροφαται κατευθειαν...Ωστοσο εγω εχω καποιουσ ενδοιασμους απο την αποψη οτι η ελλαδα δεν εχει ακομα τα θεμελια να απορροφησει τοσο εξειδικευμένους και προτειμα να προσλαμβανει καποιον ο οποιοσ να κανει λιγο μαρκετινγκ, λιγο δημοσιες σχεσεις, λιγο οργανωση επιχειρησεων, λιγο λογιστικά... αν και πιανω μαρκετινγκ ( εβγαλα τα ιδια μορια με σενα) πιθανον δηλώσω κατι αλλο πρωτα... Παντωσ αυτη ειναι μια προσωπική εκτιμηση! Μην της δωσεισ και ιδιαιατερη βαρυτητα, δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basil_mbc

Νεοφερμένος

Ο Basil_mbc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλε Sudoku09 αυτό που έχω να σου προτείνω ως τελειόφοιτος μαρκετινγκ ΑΣΟΕΕ είναι πως αν είσαι σίγουρος οτι θέλεις να ασχοληθείς με τα λογιστικά/χρηματοοικονομκά πήγαινε στο ΛΟΧΡΗ ή αν δεν το πιάνεις ΟΔΕ που έχει αρκετα λογιστικά και μπορείς να κάνεις σχετικά πιο εύκλα μεταπτυχιακό στο αντικείμενο. Αλλιώς αν θές κάτι πιο γενικό μπορείς να δηλώσεις ΟΔΕ ή Μάρκετινγκ αν θεωρείς οτι το αντικείμενο σε ενδιαέρει. Πάντως τα μαθήματα που ανέφερε ο comumdrum ναι μεν υπάρχουν στο πρόγραμμα σπουδών αλλα είναι κυρίως επιλογής. Στο ΜΚΤ κάνεις πολλά πρακτικά πράγματα και το τμήμα δεν ειναι τόσο θεωρητικό και φλου οσο λένε. Πάντως οτι και να επιλέξεις τελικά η ΑΣΟΕΕ νομιζω θα σε αποζημιώσει πλήρως...Καλη επιλογή και συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
χθες δεν μπορεσα να μπω και να σας μιλησω...ευχαριστω πολυ παντως...τελικα χθες το βραδυ πηρα την αποφαση μου και μαλλον θα συμφωνουσατε..λεω να δηλωσω ΟΔΕ με κατευθυνση μαρκετινγκ....2 σε 1 ...νομιζω μου ταιριαζει πιο πολυ απο το ΛΟΧΡΗ που οσο να ναι εχει ολη την ωρα λογιστικη,λογιστικη,λογιστικη...θα βαρεθω σιγουρα εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τελικα δεν μ ειπες βρήκες ενημερωτικο υλικο για το προγραμμα σπουδων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω εχω ακουσει για την ΑΣΟΕΕ τα αντιθετα και οτι πλεον εχει μονο τη φημη απο παλια.Σαν πανεπιστημιο δεν ειναι καθολου οργανωμενοι ,οτι πολλοι καθηγητες της εχουν φυγει και εχουν παει στον Πειραια και οτι περισυ λογω τον καταληψεων η ΑΣΟΕΕ εχασε την εξεταστικη ενω ο Πειραιας και η νομικη οχι.Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο τμημα, δεν μπορω να το κρινω γιατι δεν ειμαι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κατ αρχάς είναι ΟΠΑ...:) Πέρυσι είχε όντως αρκετές καταλήψεις αλλά η εξεταστική έγινε αν και καθυστερημενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ποια η διαφορα του καποδιστριακουαπο της ασσοε και του παπει?
-----------------------------------------
ποια η διαφορα του καποδιστριακουαπο της ασσοε και του παπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το ΟΠΑ και το ΠΑΠΕΙ έχουν καλύτερο όνομα...Αυτό ξέρω εγώ.Τώρα για επίπεδο σπουδών κοκ καλύτερα να μιλήσουν παιδιά της σχολής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
για το επιπεδο σπουδων ρωταω
-----------------------------------------
ποια ηδιαφορα στο επιπεδο σπουδων της ασσοε παπει και νομικησ.αναφερομαι για τησ οικονομικης επιστημησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τελικα δεν μ ειπες βρήκες ενημερωτικο υλικο για το προγραμμα σπουδων?
Ναι κοιταξα αυτα που μου ειπες...περασα και απο τη σχολη αλλα οι γραματειες ηταν κλειστες...παντως μαρεσε πολυ..πως τα πας με την εξεταστικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Έχω παρατηρήσει οτι πολλά άτομα απο το φόρουμ είναι στα οικονομικά τμήματα.Βασικά απευθύνομαι σε όσους είναι στο ΟΠΑ...Ποιό θεωρείτε ως το καλύτερο τμήμα και βασικ΄΄α πιο ενδταφέρον.Π.χ αν δηλώσω το ΔΕΟΣ θα έχω πρόβλημα να βρω δουλειά ως οικονομολόγος ή το μάρκετινγ...Ευχαριστώ εκ των προτέρον

Το τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ έχει επαγγελματική αποκατάσταση σχεδόν 100% βάσει των τελευταίων ερευνών. Γίνεσαι δεκτός σε οποιοδήποτε μάστερ θες ακόμα και με 6 (λόγω καλών μαθηματικών), είστε πολύ λίγοι απόφοιτοι, και ακολουθείς όποια κατεύθυνση θες. Πληροφορική, Μαρκετινγκ, Διοίκηση Επιχειρήσεων, κτλ... Το θέμα είναι ότι είναι στο 2ο πεδίο και ότι θες καλό μαθηματικό υπόβαθρο. Εγώ προσωπικά τελείωσα το 2005 και δεν ξέρω ούτε έναν συμφοιτητή μου χωρίς δουλειά. Απλά είναι απαιτητικό τμηματάκι. Αν θες κάτι πιο χαλαρό ΟΔΕ ή Μάρκετινγκ. Αλλά και πιο δύσκολα δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
γεια σας..:bye:.βγαζω 18492 μορια και ηθελα να δηλωσω λοχρη αθηνας αλλα μαλλον δεν περναω.ωστοσο πολλοι μου λενε να παω ΟΔΕ γιατι εχει παρα πολυ καλες προοπτικες και να παρω την κατευθυνση λογιστικης και χρηματοδοτικης...υπαρχει βεβαια και η κατευθυνση μαρκετινγκ.Ξέρει κανεις να μου πει γι αυτα?και αν η κατευθυνση μαρκετινγκ εχει προοπτικες? υπαρχει καποιος απο τη σχολη ?

Πολύ καλό το ΟΠΑ, τα τμήματα ΟΔΕ και Μάρκετινγκ πολύ εύκολα αν θες να περάσεις καλά αλλά βγαίνεις με κουκουρούκου γνώσεις. Αν δεν θέλεις δημόσιο, μην πας σε αυτές τις σχολές. Μην κοιτάς που έχουν μεγάλες βάσεις, τα παιδιά δεν ξέρουν. Μάρκετινγκ και ΟΔΕ είναι για μεταπτυχιακά, όχι για πρώτο πτυχίο. Τεράστια ανεργία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
φιλε "στατιστικε" ελεγα πρωτα να δηλωσω λοχρη αλλα περισυ ειχε 18474 νομιζω και εικαζοντας οτι θα ανεβουν οι βασεις στα οικονομικα λογω των καλων επιδοσεων φετος σε αοθ και μγπ μαλλον δε περναω...σιγουρα αυτη ειναι η πρωτη επιλογη μου...μετα θα δηλωσω οδε αθηνα και πειραια.μετα οκονομικων επιστημων..μηπως εσυ εχεις μια διαφορετικη σειρα να μου προτεινεις...;δεδομενου οτι δε με ενδιαφερει τοσο το δημοσιο,οτι θα κανω οπου και να παω μεταπτυχιακο,οτι θελω αθηνα ...και οτι ξερω 4 γλωσσες (απο χομπι βασικα)τις οποιες θα μπορουσα ωστοσο να πληθυνω και να τις χρησιμοποιησω κ επαγγελματικα αν χρειαστει, μαζι με ενα χαρτι στους Η/Υ...εσυ τι θα ελεγες..;ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
φιλε "στατιστικε" ελεγα πρωτα να δηλωσω λοχρη αλλα περισυ ειχε 18474 νομιζω και εικαζοντας οτι θα ανεβουν οι βασεις στα οικονομικα λογω των καλων επιδοσεων φετος σε αοθ και μγπ μαλλον δε περναω...σιγουρα αυτη ειναι η πρωτη επιλογη μου...μετα θα δηλωσω οδε αθηνα και πειραια.μετα οκονομικων επιστημων..μηπως εσυ εχεις μια διαφορετικη σειρα να μου προτεινεις...;δεδομενου οτι δε με ενδιαφερει τοσο το δημοσιο,οτι θα κανω οπου και να παω μεταπτυχιακο,οτι θελω αθηνα ...και οτι ξερω 4 γλωσσες (απο χομπι βασικα)τις οποιες θα μπορουσα ωστοσο να πληθυνω και να τις χρησιμοποιησω κ επαγγελματικα αν χρειαστει, μαζι με ενα χαρτι στους Η/Υ...εσυ τι θα ελεγες..;ευχαριστω...


Τα πράγματα είναι απλά. Τελείωσα ΑΣΟΕΕ το 2005 και είμαι στην αγορά εργασίας 3 χρόνια. Ότι πτυχίο σε οικονομική κατεύθυνση κι αν πάρεις, σκούρα τα πράγματα. Και ο λόγος; 10 ΑΕΙ, 20 ΤΕΙ 300 ιδιωτικές σχολές. Η αγορά εργασίας το ΟΔΕ και το Μάρκετινγκ γελάει μόλις τα ακούει. Και ο λόγος είναι γιατί πρακτικά τα παιδιά δεν μαθαίνουν τίποτα. Ένας του Μάρκετινγκ έχει μάθει 5 πράγματα και δεν μπορεί να κάνει τίποτα άλλο. Του ΟΔΕ έχει μάθει λίγο απ'όλα αλλά τελικά δεν ξέρει κάτι καλά. Όσο πιο ποσοτικοποιήσιμο είναι το τμήμα σου, τόσο πιο εύκολα κάνεις μεταπτυχιακά και τόσο πιο εύκολα βρίσκεις δουλειά. Σαφέστατα οικονομικών επιστημών και ΛΟΓΧΡΗ είναι ανώτερα τμήματα. Σημασία έχει να φύγεις με κάποια εφόδια από την σχολή. Ξέρεις πόσοι έχουν τελειώσει ΟΔΕ και Μάρκετινγκ; Η μισή Ελλάδα. Το μάρκετινγκ της ΑΣΟΕΕ, που θεωρείται το καλύτερο κάνει 2 μαθήματα Στατιστικής (γιατί είναι δύσκολα τα μαθηματικά για τους Θεωρητικούς) και τους μαθαίνουν τα βασικά στο SPSS. Που να ζητήσουν αυτοί δουλειά έξω;Ούτε έρευνα Μάρκετινγκ δεν ξέρουν. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά μιλώ για τον κανόνα. Όταν πέρναγα interview, τους ξεφτιλίζαν μπροστά μου. Μάρκετινγκ στην Ελλάδα μόνο το Deree έχει κονέ και τους βολεύει. Δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Τα πράγματα είναι απλά. Τελείωσα ΑΣΟΕΕ το 2005 και είμαι στην αγορά εργασίας 3 χρόνια. Ότι πτυχίο σε οικονομική κατεύθυνση κι αν πάρεις, σκούρα τα πράγματα. Και ο λόγος; 10 ΑΕΙ, 20 ΤΕΙ 300 ιδιωτικές σχολές. Η αγορά εργασίας το ΟΔΕ και το Μάρκετινγκ γελάει μόλις τα ακούει. Και ο λόγος είναι γιατί πρακτικά τα παιδιά δεν μαθαίνουν τίποτα. Ένας του Μάρκετινγκ έχει μάθει 5 πράγματα και δεν μπορεί να κάνει τίποτα άλλο. Του ΟΔΕ έχει μάθει λίγο απ'όλα αλλά τελικά δεν ξέρει κάτι καλά. Όσο πιο ποσοτικοποιήσιμο είναι το τμήμα σου, τόσο πιο εύκολα κάνεις μεταπτυχιακά και τόσο πιο εύκολα βρίσκεις δουλειά. Σαφέστατα οικονομικών επιστημών και ΛΟΓΧΡΗ είναι ανώτερα τμήματα. Σημασία έχει να φύγεις με κάποια εφόδια από την σχολή. Ξέρεις πόσοι έχουν τελειώσει ΟΔΕ και Μάρκετινγκ; Η μισή Ελλάδα. Το μάρκετινγκ της ΑΣΟΕΕ, που θεωρείται το καλύτερο κάνει 2 μαθήματα Στατιστικής (γιατί είναι δύσκολα τα μαθηματικά για τους Θεωρητικούς) και τους μαθαίνουν τα βασικά στο SPSS. Που να ζητήσουν αυτοί δουλειά έξω;Ούτε έρευνα Μάρκετινγκ δεν ξέρουν. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά μιλώ για τον κανόνα. Όταν πέρναγα interview, τους ξεφτιλίζαν μπροστά μου. Μάρκετινγκ στην Ελλάδα μόνο το Deree έχει κονέ και τους βολεύει. Δυστυχώς...

Ποια είναι η γνώμη σου για το ΔΕΤ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
γνωριζετε μηπωσ ποια η διαφορα του οικονομικου της ασοεε απο το οικονομικου της νομικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
φιλε <<στατιστικε>> αντι για λοχρη ελεγα μηπως δηλωνα χρηματοοικονομικη και τραπεζικη διοικηση πειραια.αλλα προφανως το πτυχιο διαφερει απο το λοχρη και δεν κανουν πολυ λογιστικη που στις μερες μας ειναι πολυ χρησιμη...εσυ τι λες για χρηματοοικονομικα..ξερεις που μπορω να δουλεψω;στο δημοσιο μπορεις;θα υπαρχει απορροφηση γενικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top