ΟΕΦΕ: Μαθηματικά κατεύθυνσης Γ' Λυκείου

Ellinas13

Νεοφερμένος

Ο Ellinas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε μου εχω δωσει ενα post πιο πανω ολες τις λυσεις ολοκληρωμενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosteas13

Νεοφερμένος

Ο kosteas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φιλε μου εχω δωσει ενα post πιο πανω ολες τις λυσεις ολοκληρωμενες
δεν μου το εμφανίζει ellinas13 μήπως μπορείς να μου το στείλεις στο e-mail μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ellinas13

Νεοφερμένος

Ο Ellinas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το ξαναανέβασα κοίτα εδώ:
https://dfiles.eu/files/81kjt2be2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosteas13

Νεοφερμένος

Ο kosteas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το ξαναανέβασα κοίτα εδώ:
https://dfiles.eu/files/81kjt2be2
ειναι δυσκολο να μου το στειλεις στο e-mail μου σε εικονες?

γιατι κατι παθαινει το word μου και το δειχνει σε αλαμπουρνεζικα

τελικα το κατεβασα ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πως γραψατε σημερα παιδια? και πως σας φανηκαν τα θεματα του τελευταιου μαθηματος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
φίλε εσύ έγραψες γιατι εχω δυσκολευτεί στο 4ο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Έχει κανείς τα θέματα να τα δούμε και εμείς οι υπόλοιποι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
το ελυσα αλλα δεν το εχω τωρα δεν το θυμαμαι να το γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
ποια αποδειξη επεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna96

Νεοφερμένος

Η konna96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παιδια παλουκια ..δ3 και δ4 πως εβγαιναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
τελικά το δ4 εύκολα εβγαινε αλλά το δ3 ήθελε δουλειά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Θα ηθελα να τονίσω οτι στο δ2 αν το κανατε με bolzano και καταληξατε οτι υπαρχει ρ ωστε : ολοκληρωμα απο -2 στο g(ρ) του e^(t^2) dt=0 , και οτι θα ισχυει g(ρ)=-2 αυτο θελει αποδειξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Θα ηθελα να τονίσω οτι στο δ2 αν το κανατε με bolzano και καταληξατε οτι υπαρχει ρ ωστε : ολοκληρωμα απο -2 στο g(ρ) του e^(t^2) dt=0 , και οτι θα ισχυει g(ρ)=-2 αυτο θελει αποδειξη.
Σωστός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.
Θα ηθελα να τονίσω οτι στο δ2 αν το κανατε με bolzano και καταληξατε οτι υπαρχει ρ ωστε : ολοκληρωμα απο -2 στο g(ρ) του e^(t^2) dt=0 , και οτι θα ισχυει g(ρ)=-2 αυτο θελει αποδειξη.
Αν θεωρείται απόδειξη το ότι e^(x^2) >0 για κάθε χ ανήκει R,άρα το εμβαδόν μόνο με ίσα άκρα γίνεται 0,πάσο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αν θεωρείται απόδειξη το ότι e^(x^2) >0 για κάθε χ ανήκει R,άρα το εμβαδόν μόνο με ίσα άκρα γίνεται 0,πάσο...;)

Πηγαινε και στο ελ πασο εμενα δεν με απασχολει,εφοσον δεν το εχει το βιβλιο θελει αποδ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
εγω παιδια εκανα μεχρι 3ο γιατι ειχε ψιλοφασαρια στο φρο, βοηθουσα και καποιους του επαλ... 4ο το β λυνοταν απ οτι ειδα!
παντως το β των μιγαδικων πολυ βατο, χαρηκα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Αν θεωρείται απόδειξη το ότι e^(x^2) >0 για κάθε χ ανήκει R,άρα το εμβαδόν μόνο με ίσα άκρα γίνεται 0,πάσο...;)


Πηγαινε και στο ελ πασο εμενα δεν με απασχολει,εφοσον δεν το εχει το βιβλιο θελει αποδ :D
Συμφωνα με τα μαθηματικα της Α Γυμνασιου ισχυει οτι:

  • Δύναμη με βάση θετικό αριθμό είναι θετικός αριθμός.
    Αν α > 0, τότε α^ν > 0
Αν δεν με πιστευεις δες το και μονος σου https://ebooks.edu.gr/modules/ebook/show.php/DSGYM-A200/426/2866,10954/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Συμφωνα με τα μαθηματικα της Α Γυμνασιου ισχυει οτι:

  • Δύναμη με βάση θετικό αριθμό είναι θετικός αριθμός.
    Αν α > 0, τότε α^ν > 0
Αν δεν με πιστευεις δες το και μονος σου https://ebooks.edu.gr/modules/ebook/show.php/DSGYM-A200/426/2866,10954/
Σοβαρα το ποσταρες αυτο τωρα? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top