Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Το βράδυ είναι γαμάτο για να λύνεις ασκήσεις. Για παπαγαλία είναι οτι χειρότερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
γενικα το βραδυ μου αρεσει πολυ να διαβαζω και περσυ το τραβαγα μεχρι αργα..απολυτη ησυχια..ολοι κοιμουνται..εννοειται βεβαια πως εχω κοιμηθει ενα διωρακι το μεσημερι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οχι!!!! ποτε!!! παντα ημουν πρωινος τυπος!!! ειδικα οτν εδινα πανελληνιες....τα δυσκολα μαθηματα το πρωι....μετα το απογευμα δν μπορω να διαβασω..σταματει να λειτουργει το ρημαδι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
για το εχω κανει μεχρι τωρα αν και 3η λυκειου γιατι ξεμπερδευω απο τα φροντιστηρια 7η ωρα και μετα καθομαι ως τις 10 η 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το έκανα μόνο στην Γ Λυκείου.Στα καλοκαιρινά μαθήματα γιατί το μεσημέρι-απόγευμα δεν μπορούσα να διαβάζω και απ'όταν άνοιξαν τα σχολεία το άρχισα πάλι απ'τα Χριστούγεννα και μετά,αναγκαστικά γιατί αλλιώς δεν μου έβγαινε ο χρόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σπάνια, όταν έχω ξεχάσει κάποια σημαντική εργασία..
Α και το καλοκαίρι το έκανα για Αγγλικά/Γερμανικά φροντιστήριο επειδή μόνο τέτοια ώρα είχα χρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
αποφεύγω το βραδυνό διάβασμα, ότι έχω να διαβάσω, το διαβάζω έως τις 8-9 το πολύ..δεν μπορώ να διαβάσω με τιποτα το βράδυ!μπορει να το κάνω σε σπάνιες περιπτώσεις που δεν προλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σε περίοδο διαγωνισμάτων stadard.....άλλα μόνο τότε!!!Εξαρτάτε από το πόσο καλά οργανώνεις το πρόγραμμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
πλέον το να κοιμάμαι στις 2 μου φαίνεται φυσιολογικό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
πλέον το να κοιμάμαι στις 2 μου φαίνεται φυσιολογικό :/:


Μονο που δεν ειναι φυσιολογικο! Δεν λεω να μην διαβαζεις αλλα μεσα σε λογικα πλαισια. Αμα διαβαζεις τωρα μεχρι τις 2 σε λιγους μηνες τι θα κανεις? Πρεπει να εχεις καθαρο μυαλο και βασικα ξεκουραστο αλλιως ετσι θα τα φτυσεις μεχρι το τελος της χρονιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ταξιάρχης Π.

Νεοφερμένος

Ο Ταξιάρχης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ μόνο στη Γ' Λυκείου διάβαζα μέχρι πολύ αργά... Τώρα, μόνο αν έχω κάποιο καλό βιβλίο και δεν προλαβαίνω το υπόλοιπο της μέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Το βραδινό διάβασμα δεν το μπορώ. :sleep: Δεν έχω ξενυχτήσει ποτέ, ούτε στις πανελλήνιες.
Αυτό που κάνω (και έκανα) είναι το πρωϊνό διάβασμα. Προτιμώ να βάλω το ξυπνητήρι στις 4 το πρωί και να σηκωθώ να διαβάσω παρά να διαβάζω έως τις 4 το πρωί. Στις πανελλήνιες διάβαζα έως τις 10, κοιμόμουν κατά τις 11.30 - 12 και σηκωνόμουν στις 4 (μαζί με τη μάνα μου):D για την τελευταία επανάληψη :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εγώ θα χαρακτηριζόμουν από πολλούς ένα σύγχρονο βαμπίρ. Δεν μπορώ να διαβάζω τη μερα, με αποσυντονίζει το φως ,η φασαρια κτλ...κτλ.Ομως το βραδυ που ειναι πιο ησυχα, καθομαι και διαβαζω απροσκοπτα και με μεγαλυτερη ανεση.Ξενυχταω σχεδον ΠΑΝΤΑ. Ειτε ξεκιναω κατα τις 9 με 10 η ωρα το βραδυ και θα τελειώσω κατα τις 5 με 6 τα ξημερώματα. Ή για πιο extreme καταστασεις, θα ξεκινησω 11 με 12 τα μεσάνυχτα και θα τελειωσω 8 με 9 η ωρα το πρωι της αλλης μέρας.Βεβαια εχω κατσει να διαβασω και 6(το απογευμα) με 6 (το πρωι)...αλλα αυτο μονο αν δεν εχω κουραστει...και ΑΝ το μαθημα ειναι ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μέχρι πέρυσι, άνετα διάβαζα μέχρι πολύ αργά, δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Φέτος μέχρι τις 12-1 το πολύ, τα έχω φτύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ θα χαρακτηριζόμουν από πολλούς ένα σύγχρονο βαμπίρ. Δεν μπορώ να διαβάζω τη μερα, με αποσυντονίζει το φως ,η φασαρια κτλ...κτλ.Ομως το βραδυ που ειναι πιο ησυχα, καθομαι και διαβαζω απροσκοπτα και με μεγαλυτερη ανεση.Ξενυχταω σχεδον ΠΑΝΤΑ. Ειτε ξεκιναω κατα τις 9 με 10 η ωρα το βραδυ και θα τελειώσω κατα τις 5 με 6 τα ξημερώματα. Ή για πιο extreme καταστασεις, θα ξεκινησω 11 με 12 τα μεσάνυχτα και θα τελειωσω 8 με 9 η ωρα το πρωι της αλλης μέρας.Βεβαια εχω κατσει να διαβασω και 6(το απογευμα) με 6 (το πρωι)...αλλα αυτο μονο αν δεν εχω κουραστει...και ΑΝ το μαθημα ειναι ενδιαφέρον.
Εσυ το καψες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δυστυχως ξενυχταω.... Το θεμα ειναι οτι τα Σ/Κ ξυπναω 12 και βαλε επομενως θελω δε θελω το διαβασμα κραταει μεχρι τα ξημερωματα απο κει κ επειτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γιαννη βάλε ενα ουίσκι θα το κρατήσουμε όλη νύχτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
ποτεεεεεεεεεεεε...(αν και με βολευει λογω ησυχιας αλλα σαν τον υπνο ΔΕΝ ΕΧΕΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οχι. Εκτος κι αν πορωθω με μαθηματικα και γερμανικα. Τοτε μπορει να διαβαζω και μεχρι τις 3 αλλα επειδη το θελω εγω και μου αρεσει. Για σχολειο φροντ κλπ δεν διαβαζω ΠΟΤΕ μετα τις 7 το απογευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Globalmind2

Νεοφερμένος

Ο Globalmind2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Οχι. Εκτος κι αν πορωθω με μαθηματικα και γερμανικα. Τοτε μπορει να διαβαζω και μεχρι τις 3 αλλα επειδη το θελω εγω και μου αρεσει. Για σχολειο φροντ κλπ δεν διαβαζω ΠΟΤΕ μετα τις 7 το απογευμα.


Yeah,suuuure.

We bought it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top