Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ουπς!Όχι,σ' αυτή την περίπτωση μάλλον δεν εκτίμησες(και με το δίκιο σου) τις διουρητικές του ικανότητες....:P:whistle:

Χαχαχαχα άσε, μη μπω σε λεπτομέρειες. Αλλά είναι ωραίο το άτιμο, σα νεράκι πίνεται :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Παντος μπορεις να μινεις ξυπνιος και χωρις να πιεις τσαι/καφε και ματζουνια...Ορεξη να εχεις:clapup:..Ενα ολοκληρωμα το βραδυ τον γιατρο τον κανει περα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω παντως το βραδυ οταν βλεπω βιβλιο νυσταζω:Pπροτημω να διαβαζω το πρωι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι κι εγώ έτσι προτημω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το πρωινό διάβασμα είναι όντως πιο αποδοτικό. Είσαι τελείως ξεκούραστος και αφομοιώνεις περισσότερο και ευκολότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Nα θυσιάστει ο ύπνος στν βωμό του διαβάααασματος ?!...απαπαπαπα :P :P ...δεν γίνονται αυτα τα πραγματα.....!
βασικα , πέρα απο την πλάκα , δεν αποδίδεις κιολας....εστώ και αν λύσεις /διαβάσεις , την επομένη μέρα θα θύμασαι αμύδρα πραγματα....και θα σου έχει μείνει μονο η κουραση....όπότε sweet dreams, και αν θες ντε και καλα να διαβάσεις , ξύπνα νωρίτερα ;) ;) και αν περισσέψει χρόνος , ξαναπέσε....;) ;)

Εμένα πάντως μου μένουν καλύτερα το βράδυ.. Δεν ξέρω το γιατί, αλλά τα αποστηθίζω καλύτερα.. Άσε που αν σηκωθείς το πρωί, θα θες και μία ώρα μέχρι να ξυπνήσεις.. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το πρωινό διάβασμα είναι όντως πιο αποδοτικό. Είσαι τελείως ξεκούραστος και αφομοιώνεις περισσότερο και ευκολότερα.

+1! όλη τη χρονια αυτο εκανα:redface: όσον αφορα το θεμα: Δεν έχω ξενυχτησει ποτε για διάβασμα, εκτος εαν θεωρείται ξενυχτι το 10:30.. ειναι λίγο χαζο κατα την άποψή μου να διαβάζει κανείς το βραδυ αν και αποστιθιζει κανεις ευκολοτερο επειδη ο εγκέφαλος έχει πιο φρέσκες πληροφορίες να επεξεργαστει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λογικα ολοι που λετε πως ειστε κατα στην 3η λυκειου θα χρειαστει να μπειτε και σεις σε αυτο το αμφιλεγομενο προγραμμα του νυχτερινου διαβασματος(ευχομαι να τα καταφερνετε χωρις αυτο..λιγο chuck norris)..αλλα οοοοτι και να λενε εξαρταται απο το ιδιο το ατομο..καποια παιδια αποδιδουν καλυτερα διαβαζοντας βραδυνες ωρες ενω αλλα δεν μπορουν ουτε να μεινουν ξυπνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λογικα ολοι που λετε πως ειστε κατα στην 3η λυκειου θα χρειαστει να μπειτε και σεις σε αυτο το αμφιλεγομενο προγραμμα του νυχτερινου διαβασματος(ευχομαι να τα καταφερνετε χωρις αυτο..λιγο chuck norris)..αλλα οοοοτι και να λενε εξαρταται απο το ιδιο το ατομο..καποια παιδια αποδιδουν καλυτερα διαβαζοντας βραδυνες ωρες ενω αλλα δεν μπορουν ουτε να μεινουν ξυπνια
ναι.. αν και δε θελω ποτεεεεεεεεεε να μπω σε αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασία..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ναι.. αν και δε θελω ποτεεεεεεεεεε να μπω σε αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασία..:(:(
Ας ελπίσουμε Τάσο, ότι μέχρι να φτάσεις εσύ Γ Λυκείου - τα πράγματα θα είναι διαφορετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Kαι να μην χρειαστει στην γ λυκειου θα χρειαστει στο πανεπηστιμιο αν βεβαια διαλεξετε καποιο πανεπηστιμιο με διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Η αποδοτική μου ώρα είναι κατά τις 3-3:30 το ξημέρωμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ποσο μετανιωνω για τα ξενυχτια που εριχνα στις προαγωγικες εξετασεις της α και β λυκειου που κοιμομουνα 1.30 και ξυπναγα 5....τι χαζη που ημουν....
να δω φετος τι θα κανω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω παντως 3 αντε 3.30 βαρια βαρια πηγαινα για υπνο μετα πιστευω απλα φθείρεσαι
η πιο παραγωγικη ωρα 1 με 2+ σιγουρα για εμενα αντε μονο και μονο που σκεφτομαι αυτες τις εποχες νυσταζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
εγω παντως 3 αντε 3.30 βαρια βαρια πηγαινα για υπνο μετα πιστευω απλα φθείρεσαι
η πιο παραγωγικη ωρα 1 με 2+ σιγουρα για εμενα αντε μονο και μονο που σκεφτομαι αυτες τις εποχες νυσταζω:P

Έλα, συνηθισμένος είσαι - αφού είσαι βρικόλακας καταβάθος, παραδέξου το!:P

Και εγώ βράδυ - αυτό που δεν μπορούσα να κάνω εύκολα είναι να ξυπνήσω πρωί για να διαβάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απλά να κλείνει το 6ωρο τουλάχιστον, για τη Γ. Τώρα το πότε θα κοιμάστε είναι δικό σας θέμα, υπάρχει και η λύση του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια ενω δεν μπορω να πω οτι ειμαι αγχωμενη με τις πανελληνιες(τουλαχιστον οχι ακομη)...αυτο το καλοκαιρι δεν μπορω να κοιμηθω το πρωι..7 εχω ηδη ξυπνησει!:worry:
δλδ κοιμαμαι κανα 6ωρο χωρις να το θελω...αν και μερικες φορες μου αρεσει γιατι 7-10 βγαζω πολλες σελιδες στη βιολογια με ευκολια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αν και δεν ειναι σωστο και ειδικα για τα μαθηματικα..ναι.Κανω ολα τα αλλα που μου αρεσουν και καυε βραδυ τις 1 κλεινω ραντεβου με αυτο το μαθημα :P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top