Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Μετά τις 11 το βράδυ θα κάνεις τον διπλάσιο κόπο να κατανοήσεις μια παράγραφο, μια θεωρία, έναν μαθηματικό τύπο,...κτλ από τον χρονικό κόπο που θα κάνεις το πρωί. Άσε που θα διαβάζεις άλλα τι άλλων..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris 96

Νεοφερμένος

Ο dimitris 96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οπα μας μπερδεψες! δηλ κοιμασαι αργα και ξυπνας νωρις;;;ωραιο! 5:30 ωριτσες κοιμασαι μονο;;;
εκτος και αν εννοεις το νωρις γυρω στις 5!
εγω τετοια ωρα κοιμαμαι συνηθως:(:( κοιμαμαι μεχρι τις 12:00-13:00 μπορει και 14:00 και διαβαζω μεχρι τις 5 ή 6 το χαραμα....οταν δροσιζει κιολας!:D:D:Dενταξει τον πρωτο καιρο καλα ειναι αλλα αμα πας να το κανεις αυτο συνεχομενα για μηνες...την πατησες....αποσυντονιζεσαι τελειως!:'(:'(:'(:fool::fool::wall::wall:

Βα
:laugh::laugh:εγω μια φορα ελυνα μια ασκηση και επειδη τα χα παιξει τοσες ωρες...ειχα βρει απαντηση 3/6 και η λυση του καθηγητη στο τετραδιο μου ελεγε 1/2.
και να καθομαι που λες με τις ωρες και να λεω: μα που στην ευχη εκανα λαθοςςςςςςς;;;;;;;;:eek::eek::(:(
μια αλλη φορα...με ρωταει η αδερφη μου....ρε συ ξερεις για την ταδε ριζα;;;; και εγω λεω: ωωωω τι με ρωτας τωρα;;; ξερω εγω απο φυτα;;;:redface::redface::redface::pfff::pfff::rofl::rofl::rofl: να γιατι το συνεχομενο διαβασμα δεν κανει καλο: χρειαζονατι τα breaks οπωσδηποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

Βασικα εγω μιλαω για περιοδο εξετασεων στο σχολειο........τοτε το κανω αυτο .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μετά τις 11 το βράδυ θα κάνεις τον διπλάσιο κόπο να κατανοήσεις μια παράγραφο, μια θεωρία, έναν μαθηματικό τύπο,...κτλ από τον χρονικό κόπο που θα κάνεις το πρωί. Άσε που θα διαβάζεις άλλα τι άλλων..:D

Ε, κοίτα, εκείνη την ώρα βαριά βαριά τίποτα ξεχασμένες ασκήσεις θα κάνεις.Για τίποτα άλλο δεν ενδείκνυται η ώρα :)

Προσωπικά, μέχρι τις 11 μένω max, και μόνο αν έχω αφήσει τίποτα ασκήσεις.Για θεωρητικά κομμάτια μέχρι τις 10 παρά ότι καταλάβω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
ξενυχτάω μόνο αν πρόκειται για διαγώνισμα. αν έχω ασκήσεις και είναι αργά απλώς δεν τις κάνω οι τις αντιγράφω σε κανα διάλειμμα (εκτός από μαθηματικά φυσικά που τα κάνω πάντα :D)
ξενύχτησα φέτος μέχρι πολύ αργά στις εξετάσεις, ιστορία και χημεία. στην ιστορία ξενύχτησα γιατί δεν μου έφτανε ο χρόνος και χημεία γιατί το άφησα για τελευταία στιγμή. :P
κοιμήθηκα γύρο στις 5 και έγραφα στις 8. δεν μπορώ να πω πως θα το ξανάκανα αλλά δεν με πείραξε και ιδιαίτερα. ήπια ένα καφέ και παράλληλα έκραζα από τηλέφωνο τον κάφρο που βγαλε την ύλη, και δεν μπορούσα να την βγάλω, μαζί με μια συμμαθήτρια που ούτε αυτή είχε διαβάσει.
πάντως και στη καθημερινότητα μου κοιμάμαι γύρο στη 1 ή και 2, οπότε έχω συνηθίσει στις λίγες ώρες ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
ενδείκνυται Μάκη...:P η κάθε ώρα τα δικά της...;)

μετά από ένα διάβασμα του σκοτωμού όλη τη μέρα, το βράδυ επιζητάς την χαλάρωση στα χέρια του Μορφέα αλλά και της/του αγαπημένης σου/ του αγαπημένου σου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ναι μου αρεσει το βραδυ εχει ησυχια....

πέρυσι κυρίως ξενύχτι για μαθηματικα ασκησεις και βασικα πολλες ωρες για ΑΟΔΕ.παιδια μπορει να ειστε πτωμα στο σχολειο αλλα αποδιδει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εγώ πάντως το βράδυ ούτε πρόσθεση δεν μπορώ να κάνω σωστά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγώ πάντως το βράδυ ούτε πρόσθεση δεν μπορώ να κάνω σωστά :/:

ναι οκ ειναι τι βολευει τον καθενα να λεμε την αληθεια εννοειται


γενικα προς το τελος ειναι καλο να κοιμαστε νωρις ωστε ο εγκεφαλος σας να ειναι ξυπνιος-δραστήριος το πρωι δλδ 8-12 οταν δλδ θα γράφεται και πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλά εννοείται στις πανελλήνιες από τις 11-11μισι ύπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλά εννοείται στις πανελλήνιες από τις 11-11μισι ύπνος

τπτ δεν εννοείται εγω δεν μπορουσα να κοιμηθώ και οχι τοσο απο άγχος(βοδι τπτ δεν ένοιωθα) αλλα απο συνηθεια μια ζωη....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όντως, για έκθεση 4 η ώρα κοιμήθηκα. Για έκθεση ρε, ΓΙΑ ΕΚΘΕΣΗ, που αν κάπου κρεμόμουν απόλυτα απ' το μυαλό μου ήταν εκεί.

Γενικά πάντως φέτος ήταν η μοναδική χρονιά που κατάφερα να διαβάσω σε όλο το εύρος του 24ώρου. Δεν είχα σταθερό πρόγραμμα εκτός απ' το σχολείο και το φροντιστήριο, όποτε είχα όρεξη καθόμουν σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sirenia

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εγώ δηλαδή που και πέρσι ακόμα τέλειωνα 12:30 + έχω προβλημα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγώ δηλαδή που και πέρσι ακόμα τέλειωνα 12:30 + έχω προβλημα :hmm:

εσυ αραξε,the best are yet to come
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Με επαιρνε συχνα ως αργα, οχι λογω φορτου εργασιας, αλλα επειδη ξεκινουσα διαβασμα στις 10.30-11.00
'Νταξει, δεν ειναι και τοσο κακο, ησυχια εχει, ακουστικα με μουσικη στο τερμα, φτιαχνεις ενα καφε, παιζεις και αερινη κιθαρα οταν λυνεις μια δυσκολη ασκηση στα μαθηματικα επειδη εισαι γαματος χωρις να σε δει κανεις. Μια χαρουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιζεις και αερινη κιθαρα οταν λυνεις μια δυσκολη ασκηση στα μαθηματικα επειδη εισαι γαματος χωρις να σε δει κανεις. Μια χαρουλα.

Να χαρω εγω τον guitar hero της παρεας:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
το ξενυχτι του χειμωνα που μας περασε δεν το εχω ξανακανει για διαβασμα....και κυριως μεσα στις πανελληνιες....ημουν με μια ωρα υπνο καθε φορα...τραγικο...τεραστια συμβουλη:μεσα στις πανελληνιες,οσοι θα δωσετε,να κοιμαστε οσο πιο πολυ μπορειτε...εγω σε κανα 2 μαθηματα την πατησα...το μυαλο μου δεν με βοηθησε....τα πηγα καλα αλλα οχι οσο θα θελα...και αυτη τη συμβουλη μου την εδωσαν κι αλλοι οπως την δινω τωρα εγω αλλα υπερεκτιμησα τον εγκεφαλο μου και την προσπερασα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
το ξενυχτι του χειμωνα που μας περασε δεν το εχω ξανακανει για διαβασμα....και κυριως μεσα στις πανελληνιες....ημουν με μια ωρα υπνο καθε φορα...τραγικο...τεραστια συμβουλη:μεσα στις πανελληνιες,οσοι θα δωσετε,να κοιμαστε οσο πιο πολυ μπορειτε...εγω σε κανα 2 μαθηματα την πατησα...το μυαλο μου δεν με βοηθησε....τα πηγα καλα αλλα οχι οσο θα θελα...και αυτη τη συμβουλη μου την εδωσαν κι αλλοι οπως την δινω τωρα εγω αλλα υπερεκτιμησα τον εγκεφαλο μου και την προσπερασα!!!

γενικα δεν συμφωνώ αλλα σιγουρα αυτο ισχυει στο μαθημα της εκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
γενικα δεν συμφωνώ αλλα σιγουρα αυτο ισχυει στο μαθημα της εκθεσης...

και οχι μονο...εγω ημουν θεωρητικη...η ιστορια ηταν ενα απο τα μαθηματα στο οποιο το μυαλο μου τα ειχε παιξει...δεν ειχα ποτε προβλημα με τη ιστορια...η μνημη μου με προδιδε μονο οταν κατι δεν το ειχα διαβασει πολυ καλα...δεν περιμενα να παει κατι στραβα γιατι ηξερα οτι ειχα διαβασει τελεια(μιας και πονταρα εκει και οχι τοσο στα αρχαια)ηταν λοιπον κατι φασεις την ωρα του γραπτου που ελεγα: χμμμ...αυτο να ειναι 'η αυτο?
και αυτο το επαθα στις λεπτομερειες και μαλιστα σε πραγματα που τα ειχα διαβασει 100 φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
και οχι μονο...εγω ημουν θεωρητικη...η ιστορια ηταν ενα απο τα μαθηματα στο οποιο το μυαλο μου τα ειχε παιξει...δεν ειχα ποτε προβλημα με τη ιστορια...η μνημη μου με προδιδε μονο οταν κατι δεν το ειχα διαβασει πολυ καλα...δεν περιμενα να παει κατι στραβα γιατι ηξερα οτι ειχα διαβασει τελεια(μιας και πονταρα εκει και οχι τοσο στα αρχαια)ηταν λοιπον κατι φασεις την ωρα του γραπτου που ελεγα: χμμμ...αυτο να ειναι 'η αυτο?
και αυτο το επαθα στις λεπτομερειες και μαλιστα σε πραγματα που τα ειχα διαβασει 100 φορες...

αυτο δεν ειναι κουραση αλλα αγχος νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αυτο δεν ειναι κουραση αλλα αγχος νομιζω...

φυσικα και αυτο εκανε την δουλεια του...αλλα μετα απο 3 μαθηματα με περιπου το ιδιο ξενυχτι κ εχοντας κοιμηθει μονο μια ωρα πριν παω να δωσω ιστορια νομιζω δεν εφταιγε μονο το αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top