fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Υποθέτω ότι θα μπορούμε να συμπληρώσουμε το μηχανογραφικό μετά την ανακοίνωση των βαθμών στα ειδικά μαθήματα και της ΕΒΕ, δηλαδή μετά τις 06/07.
Αα μια χαρά ευχαριστώ πολύ<33 καλή επιτυχία
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Η αδερφή μου σπουδάζει διατροφολογία στα Τρίκαλα, μιλώντας με παιδιά του διπαε, ή σχολή Θεσσαλονίκης είναι πολύ πιο δύσκολη με τα μαθήματα αλυσίδα και από άποψη καθηγητών
Αν δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα δήλωσε Τρίκαλα
 

VohtheiaA

Νεοφερμένος

Η VohtheiaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά συγγνώμη ξέρετε πότε κάνουμε το μηχανογραφικο φέτος και που το κάνουμε;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Παιδιά συγγνώμη ξέρετε πότε κάνουμε το μηχανογραφικο φέτος και που το κάνουμε;;
εμ θα επρεπε να το ειχαν ανοιξει σημερα αλλα δεν βλεπω φως δεν εχουν βγαλει ακομα ΕΒΕ και αντιστοιχιες.
ε το κανουμε στην σελιδα του υπουργειου exams......minedu.gr
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να βγουν και οι βαθμολογίες των ειδικών μαθημάτων πρώτα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να βγουν και οι βαθμολογίες των ειδικών μαθημάτων πρώτα
σωστο και αυτο αλλα η λιστα ειναι ατελειωτη
αντιστοιχιες , εβε, ειδικα μαθηματα, μορια τεφαα,ικανοτητες στρατιωτικων, ικανοτητες αεν κλπ
 

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά συγγνώμη ξέρετε πότε κάνουμε το μηχανογραφικο φέτος και που το κάνουμε;;ει
Είχα ακούσει ότι θα ανοιγε σήμερα:' τώρα λένε για μεθαύριο 7/7. Στην σελίδα του υπουργείου δεν υπάρχει καμία ενημέρωση:')
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Screenshot_20220706_111047.jpg
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Έχει μπει κανείς για το μηχανογραφικό; Εμένα και σε μια φίλη μου βγάζει εσφαλμένους κωδικούς και δεν μας αφήνει
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Έχει μπει κανείς για το μηχανογραφικό; Εμένα και σε μια φίλη μου βγάζει εσφαλμένους κωδικούς και δεν μας αφήνει
Μα αφου ο τυπος πιο πανω δεν εβαλε ακομα την πριζα, που ακριβως προσπαθησατε να μπειτε εσεις? Δεν εχει ανοιξει ακομα η πλατφορμα.
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μας έστειλαν ένα λινκ από το φροντιστήριο αλλά ναι μόλις τώρα στείλανε ότι δεν έχει ανοίξει ακόμα
Τσάμπα τρόμαξα ότι είχα μεταφέρει στο χαρτί λάθος τον κωδικό μου 😅
 

Ελεν

Νεοφερμένος

Η Ελεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε πιο σαιτ θα μπούμε για το μηχανογραφικό?
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Οχι σε καμία περίπτωση δεν ξανά δίνω 😂. Το δίλημμα είναι να επιλέξω σχολή στην πόλη μου που δεν θέλω σε καμία περίπτωση ή να πάω εκτός στην σχολή που θλεω
Αν επιτρέπεται γιατί έχεις απορρίψει την αντίστοιχη σχολή στη πολη σου?
Θες να μη μείνεις στη πολη που διαμένεις τώρα (για να έχεις δικό σου σπίτι πχ) ή θεωρείς ότι το αντίστοιχο τμήμα άλλης πόλης προσφέρει κάποια πλεονεκτήματα στο τομέα που θες να ασχοληθείς?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Τι εννοείς;
να αυτο

1657102800796.png


εδω μπανει ο λυκειρχης σου για να σου δωσει password, να σε τισγκλισει αμα δεν εχεις οριστικοποιησει, να στο γυρισει σε προχειρο αμα εχεις οριστικοποιησει και μετανιωσες και αλλα που δεν ξερω
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
να αυτο

View attachment 104647

εδω μπανει ο λυκειρχης σου για να σου δωσει password, να σε τισγκλισει αμα δεν εχεις οριστικοποιησει, να στο γυρισει σε προχειρο αμα εχεις οριστικοποιησει και μετανιωσες και αλλα που δεν ξερω
Ουφ πάλι καλά ευχαριστώ
Άρα ακόμα δεν έχει ανοίξει ;
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top