Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τι ειναι ο κωδικος σχολικής μονάδας που πρέπει να βάλουμε;
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.

Ελεν

Νεοφερμένος

Η Ελεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά μπήκα στο λινκ και μου βγάζει οτι δεν έχει ανοίξει ακόμα γιατί ?
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
καλησπερα η αδερφη μου εκανε το μηχανογραφικο
εκανε οριστικη υποβολη
αλλα δεν εβαλε τη διευθυνση κατοικιας ενω επρεπε να την συμπληρωσει
υπαρχει καποιο προβλημα;
και τι μπορει να κανει;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
καλησπερα η αδερφη μου εκανε το μηχανογραφικο
εκανε οριστικη υποβολη
αλλα δεν εβαλε τη διευθυνση κατοικιας ενω επρεπε να την συμπληρωσει
υπαρχει καποιο προβλημα;
και τι μπορει να κανει;
Να πάρει τηλέφωνο στο σχολείο της, μπορεί να κάνει την διόρθωση
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ρε παιδια τι ειναι ο κωδικος σχολικης μοναδας? Εχω μπερδευτει παρα πολυ. Επίσης, κανω 10%, μπαινω στο https://school.it.minedu.gov.gr/Login?
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top