γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,610 μηνύματα.
έχω ακούσει ότι προβλέπεται και πτώση στις βάσεις δε παίζει?
πολύτεκνη όχι, μια αδερφή έχω, σπουδάζει εκεί αλλά είναι δεύτερο πτυχίο
ναι ενταξει ,,κατω οι βασεις του 2022 αλλα αυτες ειναι για τα τωρινα παιδακια , εσενα δεν σε ακουμπανε
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ναι ενταξει ,,κατω οι βασεις του 2022 αλλα αυτες ειναι για τα τωρινα παιδακια , εσενα δεν σε ακουμπανε
και οι δικές μας με ποιο κριτήριο διαμορφώνονται? Δεν επηρεάζει ως ένα βαθμό?
η μεταγραφή λογικά δε με πιάνει να φανταστώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,610 μηνύματα.
και οι δικές μας με ποιο κριτήριο διαμορφώνονται? Δεν επηρεάζει ως ένα βαθμό?
η μεταγραφή λογικά δε με πιάνει να φανταστώ
οι δικες σας διαμοφωνονται απο τα κοριτσια που πηγαν αλλου πχ φιλολογες , διοικηση επιχηρησεων και ειδαν μετα οτι θελουν να γινουν δασκαλες.
διαμορφωνεται απο την εξαγγελια της Κεραμεως οτι θα προσλαβει 8500 εκαιδευτικους
διαμορφωνεται απο την εξαγγελια της Μακρη οτι θα προσλαβει 3500 δασκαλους για την αυξηση του ωραριου των δημοτικων μεχρι της 17.30
ε για μετεγγραφη θελει τουλαχιστον 6 μορια.
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
οι δικες σας διαμοφωνονται απο τα κοριτσια που πηγαν αλλου πχ φιλολογες , διοικηση επιχηρησεων και ειδαν μετα οτι θελουν να γινουν δασκαλες.
διαμορφωνεται απο την εξαγγελια της Κεραμεως οτι θα προσλαβει 8500 εκαιδευτικους
διαμορφωνεται απο την εξαγγελια της Μακρη οτι θα προσλαβει 3500 δασκαλους για την αυξηση του ωραριου των δημοτικων μεχρι της 17.30
ε για μετεγγραφη θελει τουλαχιστον 6 μορια.
εννοώ δε με πιάνει λόγω 2ου πτυχίου και επειδή δεν είμαι πολύτεκνη.
για φιλοσοφικά έχω περισσότερες ελπίδες δλδ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,610 μηνύματα.

Kemi

Νεοφερμένος

Η Kemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Απλα εγω σκεφτομαι τωρα οτι πρεπει να εβαλα τον ιδιο μυστικό κωδικο για το μηχανογραφικο με περισυ. Λετε να πειραζει?
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Απλα εγω σκεφτομαι τωρα οτι πρεπει να εβαλα τον ιδιο μυστικό κωδικο για το μηχανογραφικο με περισυ. Λετε να πειραζει?
Μονο τα φασολια πειραζουν καμμια φορα.
Οχι, δεν πειραζει.
 

Myr239

Νεοφερμένος

Η Myr239 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα, το μηχανογραφικο γινεται από αύριο μέχρι μέσα Ιουλίου;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,610 μηνύματα.

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Γνώμη για το τμήμα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου; Εκτός από τα παιδαγωγικά σκεφτόμουν και κάτι τέτοιο
 

Ευτυχια Αδαμοπουλου

Νεοφερμένος

Η Ευτυχια Αδαμοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γνώμη για το τμήμα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου; Εκτός από τα παιδαγωγικά σκεφτόμουν και κάτι τέτοιο
Το τμημα δημοσιας διοικησης εχει να κανει με οικονομικα. Αν μπεις στον οδηγο σπουδων θα καταλαβεις οτι ξεκαθαρα ειναι οικονομικο τμημα.
 

Μαρια Αναγνωστου

Νεοφερμένος

Η Μαρια Αναγνωστου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα! Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια, έχω περάσει στην δεύτερη επιλογή μου και μπορώ να πω πως δυσκολεύομαι υπερβολικά με τα μαθήματα της σχολής καθώς είμαι από ΕΠΑΛ. Επίσης το όνειρό μου να περάσω στο τμήμα της Διατροφολογίας που ήταν και η πρώτη μου επιλογή. Θα κάνω 10% φέτος και αγχώνομαι πολύ καθώς δεν μου αρέσει το αντικείμενο που βρίσκομαι τώρα και έχω βρεθεί να χρωστάω 9 μαθήματα από το πρώτο έτος, πράγμα πολύ στενάχωρο για μενα. Πέρσι δεν πέρασα στο τμήμα της Διατροφολογίας για 140 μόρια. Πιστεύετε υπάρχουν πιθανότητες να την πιάσω με το 10% ή θα βρεθώ πάλι από τη νεα ακαδημαικη χρονιά να κλαίω πάνω από τα βιβλία¨?
 

niaou

Νεοφερμένος

Η niaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλημέρα! Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια, έχω περάσει στην δεύτερη επιλογή μου και μπορώ να πω πως δυσκολεύομαι υπερβολικά με τα μαθήματα της σχολής καθώς είμαι από ΕΠΑΛ. Επίσης το όνειρό μου να περάσω στο τμήμα της Διατροφολογίας που ήταν και η πρώτη μου επιλογή. Θα κάνω 10% φέτος και αγχώνομαι πολύ καθώς δεν μου αρέσει το αντικείμενο που βρίσκομαι τώρα και έχω βρεθεί να χρωστάω 9 μαθήματα από το πρώτο έτος, πράγμα πολύ στενάχωρο για μενα. Πέρσι δεν πέρασα στο τμήμα της Διατροφολογίας για 140 μόρια. Πιστεύετε υπάρχουν πιθανότητες να την πιάσω με το 10% ή θα βρεθώ πάλι από τη νεα ακαδημαικη χρονιά να κλαίω πάνω από τα βιβλία¨?
Σε ποιο τμήμα είσαι;
 

Μαρια Αναγνωστου

Νεοφερμένος

Η Μαρια Αναγνωστου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

niaou

Νεοφερμένος

Η niaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων
στο ΠΑΔΑ? Ποιά μαθήματα σε δυσκόλεψαν; θα σου πρότεινα να δεις το πρόγραμμα σπουδών της διατροφολογίας πριν αποφασίσεις γιατι μυρίζομαι ότι και εκει θα βρεις δυσκολία, και μάλιστα μεγαλύτερη σε αρκετά μαθήματα. Αν δυσκολεύεσαι σε χημεία κλπ καλύτερα να δεις και άλλες σχολές που μπορεί να σου αρέσουν
 

Μαρια Αναγνωστου

Νεοφερμένος

Η Μαρια Αναγνωστου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στο ΠΑΔΑ? Ποιά μαθήματα σε δυσκόλεψαν; θα σου πρότεινα να δεις το πρόγραμμα σπουδών της διατροφολογίας πριν αποφασίσεις γιατι μυρίζομαι ότι και εκει θα βρεις δυσκολία, και μάλιστα μεγαλύτερη σε αρκετά μαθήματα. Αν δυσκολεύεσαι σε χημεία κλπ καλύτερα να δεις και άλλες σχολές που μπορεί να σου αρέσουν
Στο ΔΙΠΑΕ. Έχω δει το πρόγραμμα σπουδών, υπάρχουν μαθήματα που σχετίζονται με την χημεία στην οποία δυσκολεύομαι αλλά σε πολύ μικρότερο ποσοστό. Περισσότερο έχει να κάνει με την Βιολογία στην οποία τα παω καλά. Απλώς στο τμήμα το οποίο βρίσκομαι υπάρχει και πολύ Φυσική και μαθηματικά τα οποία δεν υπάρχουν στην διατροφολογια. Δυστυχώς δεν με ενδιαφέρει καμια αλλη σχολη:no:
 

Elenakii

Νεοφερμένος

Η Elenakii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλησπέρα σας σχετικά με τις μετεγγραφές φέτος ηθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει 13000 μόρια και θέλει να μετεγγραφεί σε αντίστοιχη σχολή με υψηλότερη εβε πχ 14000 μπορεί να το κάνει ;και αν ναι δηλώνονται και οι δυο στο μηχανογραφικό η επειδή υπάρχει ο κοφτης της εβε δεν μπορείς να δηλώσεις την σχολή με τα 14000 μόρια;;
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Στο ΔΙΠΑΕ. Έχω δει το πρόγραμμα σπουδών, υπάρχουν μαθήματα που σχετίζονται με την χημεία στην οποία δυσκολεύομαι αλλά σε πολύ μικρότερο ποσοστό. Περισσότερο έχει να κάνει με την Βιολογία στην οποία τα παω καλά. Απλώς στο τμήμα το οποίο βρίσκομαι υπάρχει και πολύ Φυσική και μαθηματικά τα οποία δεν υπάρχουν στην διατροφολογια. Δυστυχώς δεν με ενδιαφέρει καμια αλλη σχολη:no:

Τοτε κανε υπομονη και δοκιμασε με το 10%. Ετσι κ αλλιως τι εχεις να χασεις?
Απλα για εμας του ΕΠΑΛ, το 10% επειδη αντιστοιχει συνηθως σε μια θεση ανα σχολη, οποτε ειναι λιγο θεμα τυχης. Αν δηλαδη δεν κανει καποιος με περισσοτερα μορια απο σενα, τοτε θα την παρεις εσυ τη θεση, αλλιως αυτος, οποτε δε μπορει να γινει προβλεψη.
 

fairyelly

Νεοφερμένος

Η fairyelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχουν πει την ημερομηνία που θα ανοίξει η πλατφόρμα για να φτιάξουμε το μηχανογραφικό μας; είχα διαβάσει κάπου ότι θα ανοίξει αύριο 5/7 αλλά δεν βρήκα ξανά το άρθρο 😌
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Έχουν πει την ημερομηνία που θα ανοίξει η πλατφόρμα για να φτιάξουμε το μηχανογραφικό μας; είχα διαβάσει κάπου ότι θα ανοίξει αύριο 5/7 αλλά δεν βρήκα ξανά το άρθρο 😌
Υποθέτω ότι θα μπορούμε να συμπληρώσουμε το μηχανογραφικό μετά την ανακοίνωση των βαθμών στα ειδικά μαθήματα και της ΕΒΕ, δηλαδή μετά τις 06/07.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top