athanasia.a

Νεοφερμένος

Η athanasia.a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα.. φετος θα κανω μηχανογραφικο με το 10%.. πηρα τηλεφωνο στο λυκειο και μου ειπε ο διευθυντης οτι θα χρησιμοποιωσω τον ιδιο κωδικο με περισι.. ισχυει;
Εγώ ρώτησα και το φρο
Καλησπερα.. φετος θα κανω μηχανογραφικο με το 10%.. πηρα τηλεφωνο στο λυκειο και μου ειπε ο διευθυντης οτι θα χρησιμοποιωσω τον ιδιο κωδικο με περισι.. ισχυει;
Όχι πρέπει να πάρεις καινούργιο κωδικό από το σχολείο
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

athanasia.a

Νεοφερμένος

Η athanasia.a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Ευτυχια Αδαμοπουλου

Νεοφερμένος

Η Ευτυχια Αδαμοπουλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εδώ πρέπει να διευκρινιστεί ότι είναι άλλο ο Κωδικός Υποψηφίου και άλλο ο προσωπικός κωδικός !!!Για να υποβάλλουμε μηχανογραφικό κρατάμε τον Κωδικό Υποψηφίου και αλλάζουμε τον προσωπικό κωδικό
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν καταλαβα. Οσοι θα κανουμε 10% τελικα πρεπει να παμε στο Λυκειο για νεο κωδικο; Επισης μεχρι ποτε πρεπει να παμε;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ! Μετα τις 30 δεν υποβαλλουμε; Ξερεις αν θα ναι ηλεκτρονικη υποβολη;

Μόλις βγουν οι βαθμοί και ανοίξει η πλατφόρμα για τα μηχανογραφικά, τότε θα μπούμε κ εμείς όπως όλοι όσοι έδωσαν πανελλήνιες φέτος και θα κάνουμε μηχανογραφικό ηλεκτρονικά.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ό κόφτης 2750 μορίων είναι για το 10% σέ σχέση με τίς φετινές βάσεις 10%
Σωστά;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν με εννοήσατε :pleasantry::clapping::laugh::laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι μετά θά χρειαστεί μετεγγραφή
Αααα εντάξει, τότε δυστυχώς δε γνωρίζω για τις μετεγγραφές συγγνώμη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

TheodoraNt

Νεοφερμένος

Η TheodoraNt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ειμαι στο δεύτερο έτος και θα ηθελα να κανω μια τελευταια προσπάθεια για 10%, αλλα λόγω του οτι ειμαι στην πόλη όπου σπουδάζω και λόγω εξεταστικής, θα μπορεσω να βγάλω κωδικούς απο απόσταση ;Επίσης το καρτελάκι των πανελληνίων με τους κωδικούς αν δεν το εχω μπορω να το βρω σε συννενόηση με το λύκειο όπου φοίτησα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ειμαι στο δεύτερο έτος και θα ηθελα να κανω μια τελευταια προσπάθεια για 10%, αλλα λόγω του οτι ειμαι στην πόλη όπου σπουδάζω και λόγω εξεταστικής, θα μπορεσω να βγάλω κωδικούς απο απόσταση ;Επίσης το καρτελάκι των πανελληνίων με τους κωδικούς αν δεν το εχω μπορω να το βρω σε συννενόηση με το λύκειο όπου φοίτησα;
το αριθμο υποψηφιου ομως τον θυμασαι
παρε τηλεφωνο τον δικο σου λυκειαρχη και θα σε φτιαξει.
οι λυκειρχες φροντιζουν τα δικα τους παιδια.
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα, συγκέντρωσα από το 2021 14.141 μόρια και λέω να κάνω 10% για παιδαγωγικό δημοτικής Ιωαννίνων το οποίο έχει ανέβει σε σχέση με πέρυσι. Πιστεύετε μπορώ να το πιάσω δεδομένου ότι πρόκειται και για επαρχιακή πόλη και είναι κοντά στα μόρια μου σχετικά? Σκέφτομαι επίσης και για φιλοσοφικά τα οποία τα πιάνω παντού, αλλά δεν έχω αποφασίσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλησπέρα, συγκέντρωσα από το 2021 14.141 μόρια και λέω να κάνω 10% για παιδαγωγικό δημοτικής Ιωαννίνων το οποίο έχει ανέβει σε σχέση με πέρυσι. Πιστεύετε μπορώ να το πιάσω δεδομένου ότι πρόκειται και για επαρχιακή πόλη και είναι κοντά στα μόρια μου σχετικά? Σκέφτομαι επίσης και για φιλοσοφικά τα οποία τα πιάνω παντού, αλλά δεν έχω αποφασίσει
μπα δυσκολα , οι δασκαλοι ιωαννινων εχουν παντα ανοδο , ενιοτε και αλματα
μηπως εισαι κατι απο πολυτεκνη ,τριτεκνη να παιξει μετεγγραφη?
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μπα δυσκολα , οι δασκαλοι ιωαννινων εχουν παντα ανοδο , ενιοτε και αλματα
μηπως εισαι κατι απο πολυτεκνη ,τριτεκνη να παιξει μετεγγραφη?
έχω ακούσει ότι προβλέπεται και πτώση στις βάσεις δε παίζει?
πολύτεκνη όχι, μια αδερφή έχω, σπουδάζει εκεί αλλά είναι δεύτερο πτυχίο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top