Μηχανογραφικό 2021

Liou

Νεοφερμένος

Η Liou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Α ωραια, δεν τα χανω προς το παρον. Ναι αλλα εσυ ως καλο κοριτσι που εισαι θα μου εβαζες εδω τι σου ειχα πει τοτε και θα ελεγες ,οριστε αναθεώρησε, ετσι δεν ειναι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραια , ποσα παιδακια ειστε στην οικογενεια?

Α ωραια, δεν τα χανω προς το παρον. Ναι αλλα εσυ ως καλο κοριτσι που εισαι θα μου εβαζες εδω τι σου ειχα πει τοτε και θα ελεγες ,οριστε αναθεώρησε, ετσι δεν ειναι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ωραια , ποσα παιδακια ειστε στην οικογενεια?
Μόνο εμείς οι δύο (δίδυμες αλλά νομίζω δεν αλλάζει κατι)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Μόνο εμείς οι δύο (δίδυμες αλλά νομίζω δεν αλλάζει κατι)
ΕΙναι μερικα που αλλαζουν.
Μπορεις να ρωτησεις τον πατερα σου αν το εισοδημα που δηλωνει στη εφορια ( εισοδημα επιβολης εισφορας) διαιρουμενο με το 4 δινει αριθμο μικροτερο απο 12500.
 

Liou

Νεοφερμένος

Η Liou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΕΙναι μερικα που αλλαζουν.
Μπορεις να ρωτησεις τον πατερα σου αν το εισοδημα που δηλωνει στη εφορια ( εισοδημα επιβολης εισφορας) διαιρουμενο με το 4 δινει αριθμο

ΕΙναι μερικα που αλλαζουν.
Μπορεις να ρωτησεις τον πατερα σου αν το εισοδημα που δηλωνει στη εφορια ( εισοδημα επιβολης εισφορας) διαιρουμενο με το 4 δινει αριθμο μικροτερο απο 12500.
Όχι δεν τα ξεπερνάει επσς αν κατάλαβα αν ρωτάς για μετεγραφες ή για κάτι αντίστοιχο γνωρίζεις αν παίζει ρόλο ότι ο πατέρας μου είναι άτομο με 80% αναπηρια;
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
γενικότερα το πανεπιστήμιο δεν έχει καλές εγκαταστάσεις ή μόνο η σχολή?
Δεν έχω πάει για να ξέρω αλλα από ότι ακούω πολλοί δεν μένουν ικανοποιημένοι από την ποιότητα των σπουδών εκεί γενικότερα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Όχι δεν τα ξεπερνάει επσς αν κατάλαβα αν ρωτάς για μετεγραφες ή για κάτι αντίστοιχο γνωρίζεις αν παίζει ρόλο ότι ο πατέρας μου είναι άτομο με 80% αναπηρια;
Ναι εχει και αυτο την συμμετοχη του αν χρησιμοποιηθει στην καταλληλο τυπο μετεγραφης ( οικονομοκοινωνικα κριτηρια). ΟΚ αυτα θα το δουμε.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Μετα την υποβολη των μηχανογραφικών γινονται εκ νεου εκτιμησεις η οχι?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Και γιατί δεν τη βγάζει πριν να έχουμε μια ιδέα, χαχαχα και να μήν ταλαιπωρούμε εσένα 🤣
Ναλα δεν τα βγαζει , διοτι ειναι μεγαλη η ευθυνη να επηρεάσεις αποφασεις ζωης.
Εγω ειμαι ο ανωνυμος γιαννης , και χησιμοποιω καφε μπραβο . Ο στατηγακης χρησιμοποιει στατιστικα excels
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήρθε η δύσκολη ώρα του μηχανογραφικού δελτίου. Δυστυχώς δεν τα πήγα πολύ καλά με αποτέλεσμα να μην πιάνω αυτά που είχα στο μυαλό μου για πρώτη επιλογή (CSD ή μηχανικών παραγωγής και διοίκησης Χανιά). Με αποτέλεσμα να σκέφτομαι να δηλώσω αρκετά ψηλά στο μηχανογραφικό μου δελτίο την σχολή πληροφορικής στην Άρτα. Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο τμήμα;
Δεν έχω θέμα που η σχολή βρίσκεται σε πολή σχεδόν νεκρή χωρίς ιδιαίτερη ζωή (έχω πάει). Με ενδιαφέρει να είναι καλό το τμήμα, διαφορετικά το βλέπω ως σπατάλη χρημάτων να πάω εκεί.
Μετά ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται τι γίνεται με το 10% αν δηλαδή γίνεται να γραφτώ εκεί και να κάνω μεταγγραφή στο CSD.
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν ανήκουμε σε κάποια ειδική κατηγορία των στρατιωτικών σχολών αν το δηλώνουμε πουθενά στο μηχανογραφικό γιατί δεν βρήκα κάτι πουθενά
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν ανήκουμε σε κάποια ειδική κατηγορία των στρατιωτικών σχολών αν το δηλώνουμε πουθενά στο μηχανογραφικό γιατί δεν βρήκα κάτι πουθενά
Αυτόματα γίνεται . Αν δεν περάσεις με την γενική σειρά τότε θα μετρήσει η ειδική κατηγορία
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν ανήκουμε σε κάποια ειδική κατηγορία των στρατιωτικών σχολών αν το δηλώνουμε πουθενά στο μηχανογραφικό γιατί δεν βρήκα κάτι πουθενά
ψαξτο καλυτερα.
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήρθε η δύσκολη ώρα του μηχανογραφικού δελτίου. Δυστυχώς δεν τα πήγα πολύ καλά με αποτέλεσμα να μην πιάνω αυτά που είχα στο μυαλό μου για πρώτη επιλογή (CSD ή μηχανικών παραγωγής και διοίκησης Χανιά). Με αποτέλεσμα να σκέφτομαι να δηλώσω αρκετά ψηλά στο μηχανογραφικό μου δελτίο την σχολή πληροφορικής στην Άρτα. Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο τμήμα;
Δεν έχω θέμα που η σχολή βρίσκεται σε πολή σχεδόν νεκρή χωρίς ιδιαίτερη ζωή (έχω πάει). Με ενδιαφέρει να είναι καλό το τμήμα, διαφορετικά το βλέπω ως σπατάλη χρημάτων να πάω εκεί.
Μετά ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται τι γίνεται με το 10% αν δηλαδή γίνεται να γραφτώ εκεί και να κάνω μεταγγραφή στο CSD.
Καλησπέρα. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω εικόνα για τη σχολή της Άρτας αλλά αν δεν σε ενοχλεί να επιλέξεις σχολή σε μια πόλη που δεν έχει έξαλλη ζωή, θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα το ΜΠΕΣ στη Σάμο. Βασικά, είσαι 2ο ή 4ο πεδίο;
Εκτός από το τμήμα της Άρτας τι άλλο έχεις στο μυαλό σου;
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
4o είμαι
Λαμία μετά σκέφτομαι να δηλώσω πληροφορική
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παιδια γτ στο μηχανογραφικο μου εμφανιζει στρατιωτικες, πυροσβεστικες και σχολες λιμενικου; Μπορω να τις δηλωσω χωρις να εχω δωσει αθληματα κλπ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top