maraki67383

Νεοφερμένος

Η maraki67383 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.

maraki67383

Νεοφερμένος

Η maraki67383 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

Αλανι

Νεοφερμένος

Ο Αλανι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα, ειμαι μεταξύ αυτων των δυο σχολών. Βιοιατρικες επιστημες (συγκεκριμενα τομεας ακτινολογιας και ακτινοθεραπειας) ή Χημικο Καβαλας; Μου αρεσουν εξισου και τα δυο
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπερα, ειμαι μεταξύ αυτων των δυο σχολών. Βιοιατρικες επιστημες (συγκεκριμενα τομεας ακτινολογιας και ακτινοθεραπειας) ή Χημικο Καβαλας; Μου αρεσουν εξισου και τα δυο
χημικο καβαλας?αχαχχαχα
 

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
το ειδικης αγωγης του βολου σου δινει δικαιωμα να διδασκεις και γενικης η μονο ειδικης;
 

Liou

Νεοφερμένος

Η Liou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας,
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν με 8.258 μόρια και με 8586 υπάρχει περίπτωση μπορώ να περάσω μαζί με την αδελφή μου σε καμια από τις παρακάτω σχολες;:
-πολιτισμού και Δημιουργικών μέσων και βιομηχανιών ΒΟΛΟΣ(περσινή βάση:9475)
-ψηφιακών μέσων και επικοινωνίας ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ (περσινή βαση:7325)
-τεχνων ήχου και εικονας ΚΈΡΚΥΡΑ (περσινή βαση:8600)
-ψηφιακων τεχνών και κινηματογράφου ΨΑΧΝΑ ΕΎΒΟΙΑΣ (περσινή βάση:9400)
-πολιτισμικης τεχνολογίας και επικοινωνίας ΜΥΤΙΛΉΝΗ (περσινή βάση:7100)

Αν πιστεύετε ότι είναι εφικτό με τι σειρά θα τα βάζατε; επδ τελευταίες μέρες έχει σπάσει το κεφάλι μου🤕
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δεν ειναι καλο?
Από ότι ακούγεται δεν είναι καλό και δεν έχει καλές εγκαταστάσεις. Επίσης είναι το μόνο χημικό που δεν έχει αντιστοιχία με τα υπόλοιπα χημικά της Ελλάδας. Αυτό κάπως με προβληματίζει…
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Γεια σας,
Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν με 8.258 μόρια και με 8586 υπάρχει περίπτωση μπορώ να περάσω μαζί με την αδελφή μου σε καμια από τις παρακάτω σχολες;:
-πολιτισμού και Δημιουργικών μέσων και βιομηχανιών ΒΟΛΟΣ(περσινή βάση:9475)
-ψηφιακών μέσων και επικοινωνίας ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ (περσινή βαση:7325)
-τεχνων ήχου και εικονας ΚΈΡΚΥΡΑ (περσινή βαση:8600)
-ψηφιακων τεχνών και κινηματογράφου ΨΑΧΝΑ ΕΎΒΟΙΑΣ (περσινή βάση:9400)
-πολιτισμικης τεχνολογίας και επικοινωνίας ΜΥΤΙΛΉΝΗ (περσινή βάση:7100)

Αν πιστεύετε ότι είναι εφικτό με τι σειρά θα τα βάζατε; επδ τελευταίες μέρες έχει σπάσει το κεφάλι μου🤕
Ti MO εχετε ? που μενουν οι γονεις σας και αν τα οικονομικα ειναι πολυ ανθηρα για εκτος ?
Καποια προτιμιση?
Να σας φτιαξω ενα εξελ.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Από ότι ακούγεται δεν είναι καλό και δεν έχει καλές εγκαταστάσεις. Επίσης είναι το μόνο χημικό που δεν έχει αντιστοιχία με τα υπόλοιπα χημικά της Ελλάδας. Αυτό κάπως με προβληματίζει…

γενικότερα το πανεπιστήμιο δεν έχει καλές εγκαταστάσεις ή μόνο η σχολή?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Καλησπερα, ειμαι μεταξύ αυτων των δυο σχολών. Βιοιατρικες επιστημες (συγκεκριμενα τομεας ακτινολογιας και ακτινοθεραπειας) ή Χημικο Καβαλας; Μου αρεσουν εξισου και τα δυο
Τα Βιοιατρικα ειναι λιγο επιστημη και πολυ επαγγελμα και απαιχτη αποκατασταση, με τους γιατρους να κλεβουν την παρασταση. Εδω δεν μπορεις να κανεις κακο σε ανθρωπο
Η χημεια ειναι επιστημη και επαγγελμα, οχι τοσο εντονη αποκατασταση ,εσυ κλεβεις ομως την παρασταση. Αμα θες κανεις κακο σε ανθρωπο.
 

Liou

Νεοφερμένος

Η Liou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ti MO εχετε ? που μενουν οι γονεις σας και αν τα οικονομικα ειναι πολυ ανθηρα για εκτος ?
Καποια προτιμιση?
Να σας φτιαξω ενα εξελ.
Ο Μεσος ορος είναι 8.48 και 8.85
Οι γονείς μας μένουν Θεσσαλονίκη, στο οικονομικό μας πιάνει για εκτος απλός αν δε πέσουμε και οι δύο μαζί θα είναι ζόρικα. Κοίτα για προτιμήσεις δεν έχουμε κάτι αμάν καθώς ακόμη και που σκεφτόμασταν για πρωιμης ηλικίας δεν πιστεύουμε να υπάρξει τετοια πτώση βάσεων. Αλλά γενικά πέρα από αυτά που έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα δεν υπάρχει κάτι 😓
Επίσης ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Ο Μεσος ορος είναι 8.48 και 8.85
Οι γονείς μας μένουν Θεσσαλονίκη, στο οικονομικό μας πιάνει για εκτος απλός αν δε πέσουμε και οι δύο μαζί θα είναι ζόρικα. Κοίτα για προτιμήσεις δεν έχουμε κάτι αμάν καθώς ακόμη και που σκεφτόμασταν για πρωιμης ηλικίας δεν πιστεύουμε να υπάρξει τετοια πτώση βάσεων. Αλλά γενικά πέρα από αυτά που έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα δεν υπάρχει κάτι 😓
Επίσης ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κοιτα καλη μου, καταλαβα. Οι σχολες που επελεξες δεν ειναι σχολες ειναι σχολαρες. Θελουν ομως και λιγο καλιτεχνικο , δημιουργικο μικροβιο, το εχετε? Για το σημαντικο θεμα και οι δυο μαζι θα το δουμε. Ποσα παιδακια ειστε στην οικογενεια?
 

Liou

Νεοφερμένος

Η Liou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κοιτα καλη μου, καταλαβα. Οι σχολες που επελεξες δεν ειναι σχολες ειναι σχολαρες. Θελουν ομως και λιγο καλιτεχνικο , δημιουργικο μικροβιο, το εχετε?
Ναι η αλήθεια είναι τουλάχιστον για εμένα (είμαι αυτή με τον 8.85 μεσο) μου είχαν περάσει από το μυαλό και σε μια φάση, μετάνιωσα και την κατεύθυνση που πήρα όταν έκατσα και κοίταξα με τι ακριβώς είχαν να κανουν (αλλά ήταν και αργα) συν σε μια φάση πριν 1.5 χρόνο, μου είχαν προτείνει να ασχοληθώ από ένα τυπογραφείο που ο τυπας ήξερε το αντικείμενο αλλά εγώ με τα τότε δεδομένα πίστευα ότι θα μπορούσα να περάσω στο παρευξεινιων σπουδων και το απέρριψα σαν ιδεα. Τώρα για την αδελφή μου εξαρτάται περί δημιουργικότητας ναι μεν την κατέχει αλλά εξαρτάται και με τι έχει να κάνει όσο την έχω καταλάβει ως προς αυτό το κομμάτι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι τουλάχιστον για εμένα (είμαι αυτή με τον 8.85 μεσο) μου είχαν περάσει από το μυαλό και σε μια φάση, μετάνιωσα και την κατεύθυνση που πήρα όταν έκατσα και κοίταξα με τι ακριβώς είχαν να κανουν (αλλά ήταν και αργα) συν σε μια φάση πριν 1.5 χρόνο, μου είχαν προτείνει να ασχοληθώ από ένα τυπογραφείο που ο τυπας ήξερε το αντικείμενο αλλά εγώ με τα τότε δεδομένα πίστευα ότι θα μπορούσα να περάσω στο παρευξεινιων σπουδων και το απέρριψα σαν ιδεα. Τώρα για την αδελφή μου εξαρτάται περί δημιουργικότητας ναι μεν την κατέχει αλλά εξαρτάται και με τι έχει να κάνει όσο την έχω καταλάβει ως προς αυτό το κομμάτι
Θεωρητικη ειστε ή 4ο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Ναιιι χαχαχαχ μιλούσαμε και το Πάσχα για αυτά
Α ωραια, δεν τα χανω προς το παρον. Ναι αλλα εσυ ως καλο κοριτσι που εισαι θα μου εβαζες εδω τι σου ειχα πει τοτε και θα ελεγες ,οριστε αναθεώρησε, ετσι δεν ειναι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραια , ποσα παιδακια ειστε στην οικογενεια?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top