Μηνιάτικο

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πάντως από ότι βλέπω (διαβάζω) τα ενοίκια έχουν εκτοξευθεί. Πάλι καλά στα Χανιά (εκεί πέρασα) έχουν λογικά σε τιμή, για να μη πω φθηνα, σπίτια που είναι σχετικά καινούρια!
Ε ναι στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος :P
Ίσως είναι πιο φτηνά απο αλλού, αλλά και πάλι είναι ακριβά τα ενοίκια (παντού).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
μια γνωστη μ περασε ρεθυμνο και βρηκε γκαρσονιερα 130!!αυτα ειναιαιαι..συμφωνα με τα λεγομενα τησ μαμασ τησ ειναι μια χαρα για φοιτητρια αλλα μου παραφαινονται λιγα..:hmm:
Παντως στο Βολο γκαρσονιερα με 130 δεν υπηρχε. Μια γκαρσονιερα που ειδα εγω ετσι για να πω πως ειδα και γκαρσονιερα .Ηταν στον 6ο οροφο ,ανεβαινες ως τον 5ο με ανσανσερ κ μετα με τα ποδια κ ηταν ενα δωματιο που ισα ισα χωραγε ενα κρεβατι ,ενα μικρο μπανιο κ μια κουζινιτσα κ ηθελε η κυρια 230
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ βρήκα σπίτι γύρω στα 40 τ.μ. πλήρως επιπλωμένο (δλδ: 2 μονά κρεβάτια,κομοδίνω, καναπέ που γίνεται κρεβάτι, τραπέζι με 2 καρέκλες, έπιπλο για τηλεόραση,τηλεόραση, ψυγείο, κουζίνα, ντουλάπες, συρταριέρα, γραφείο και φυσικά μπάνιο). Εχει επίσης αυτόνομη θέρμανση, air condition και parking, μέχρι και κουρτίνες έχει. Το καλύτερο, βέβαια, είναι η τιμή και πάω στοίχημα ότι δε θα με πιστέψετε αν σας πω!!!:P















Είναι μόνο 250 Ε το μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εγώ βρήκα σπίτι γύρω στα 40 τ.μ. πλήρως επιπλωμένο (δλδ: 2 μονά κρεβάτια,κομοδίνω, καναπέ που γίνεται κρεβάτι, τραπέζι με 2 καρέκλες, έπιπλο για τηλεόραση,τηλεόραση, ψυγείο, κουζίνα, ντουλάπες, συρταριέρα, γραφείο και φυσικά μπάνιο). Εχει επίσης αυτόνομη θέρμανση, air condition και parking, μέχρι και κουρτίνες έχει. Το καλύτερο, βέβαια, είναι η τιμή και πάω στοίχημα ότι δε θα με πιστέψετε αν σας πω!!!:P















Είναι μόνο 250 Ε το μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!:)




ααααααααααααααα τεεεεεεεεεεεεεεελειααα....συμβαινουν αυτα? παλια η πολυκατοικια..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ααααααααααααααα τεεεεεεεεεεεεεεελειααα....συμβαινουν αυτα? παλια η πολυκατοικια..?
Bασικά δεν είναι πολυκατοικία! Στο ισόγειο είναι το διαμέρισμα που νοικιάζω και από επάνω μένει αυτός που μου το νοικιάζει με την οικογένειά του. Για το αν είναι παλιό? Οχι, δεν είναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
τι να πωω..:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τι να πωω..:bravo:
Ευχαριστώ!!:thanks:
Η πλάκα είναι ότι ήταν το τελευταίο διαμέρισμα που έβλεπα και τελικά το έκλεισα στις 11:30 το βράδυ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αλη8εια??πολυ ονειρικοο..ολα ετοιμα κ καλη τιμη.εγω ενοικιο 450..ποναει λιγοο:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
800-900. Καμια φορα εχει χρειαστει παραπανω κ αλλες μου εχουν περρισεψει. 350Ε το ενοικιο 45τμ το σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
800-900. Καμια φορα εχει χρειαστει παραπανω κ αλλες μου εχουν περρισεψει. 350Ε το ενοικιο 45τμ το σπιτι

πολλά δεν είναι για τόσο λίγο ενοίκιο Krou?να δω εγώ αν θα μου φτάνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
πολλά δεν είναι για τόσο λίγο ενοίκιο Krou?να δω εγώ αν θα μου φτάνουν!

Αναλογα αν πληρωσω ΟΤΕ και ΔΕΗ. Γι'αυτο λεω οτι περρισευουν αρκετες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αχ βαχ..ρε παιδια το φυσικο αεριο ειναι ακριβο??..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αχ βαχ..ρε παιδια το φυσικο αεριο ειναι ακριβο??..


όταν έχεις φυσικό αέριο δεν πληρώνεις πετρέλαιο που είναι ακριβό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
μου ειπαν ειναι ακριβο κ θα εχω φυσικο αεριο φετοσ ....ελπιζω να ειναι οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
μου ειπαν ειναι ακριβο κ θα εχω φυσικο αεριο φετοσ ....ελπιζω να ειναι οκ..


ναι είναι καλύτερη λύση το πετρέλαιο είναι πανάκριβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αχ βαχ..ρε παιδια το φυσικο αεριο ειναι ακριβο??..
Μας ειπαν οτι περυσι στο Βολο το αεριο ηταν 50% ακριβοτερο αποτι στις αλλες πολεις,οποτε κοστιζε παραπανω και απο το πετρελαιο. Για φετος δεν ηξεραν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μας ειπαν οτι περυσι στο Βολο το αεριο ηταν 50% ακριβοτερο αποτι στις αλλες πολεις,οποτε κοστιζε παραπανω και απο το πετρελαιο. Για φετος δεν ηξεραν





:'(:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για κοινόχρηστα σας είπαν τίποτα; Ένα διαμέρισμα 75τμ σίγουρα θα εχει αρκετά χιλιοστά της οικοδομής, που σημαίνει οτι θα πληρώνει πολλά κοινόχρηστα ειδικά αν έχει κεντρική θέρμανση. Και 100 ευρώ κοινόχρηστα να σου βάλουν, για τόσα τετραγωνικα λογικό ακούγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Για κοινόχρηστα σας είπαν τίποτα; Ένα διαμέρισμα 75τμ σίγουρα θα εχει αρκετά χιλιοστά της οικοδομής, που σημαίνει οτι θα πληρώνει πολλά κοινόχρηστα ειδικά αν έχει κεντρική θέρμανση. Και 100 ευρώ κοινόχρηστα να σου βάλουν, για τόσα τετραγωνικα λογικό ακούγεται.



εεε οχι και 100 ευρω, αν ειναι δυνατον...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για κοινόχρηστα σας είπαν τίποτα; Ένα διαμέρισμα 75τμ σίγουρα θα εχει αρκετά χιλιοστά της οικοδομής, που σημαίνει οτι θα πληρώνει πολλά κοινόχρηστα ειδικά αν έχει κεντρική θέρμανση. Και 100 ευρώ κοινόχρηστα να σου βάλουν, για τόσα τετραγωνικα λογικό ακούγεται.
Εξαρταται απο ποσα διαμερισματα εχει η πολυκατοικια,αν υπαρχει αυτονομια στη θερμανση, απο τον οροφο κλπ. Πάντως στην Αθηνα στο σπιτι μου πληρωνουμε πολλα κονοχρηστα γιατι ειμαστε 4 διαμερισματα μονο κ ειναι κ μεγαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top