Μηνιάτικο

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλά τι ενοίκιο είναι αυτό?Μέσα σας βάλανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Καλά τι ενοίκιο είναι αυτό?Μέσα σας βάλανε.


εγω 450 το μήνα πληρώνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Φυσιολογικό ενοίκιο είναι. :P Πόσο πιο φθηνά να βρεις σπίτι 54 m² στον 5ο όροφο, με ξεχωριστά δωμάτια για τον κάθε συγκάτοικο, σαλονοκουζίνα, μπάνιο, μπαλκόνι, έτοιμα καινούρια ψυγείο, κατάψυξη και ηλεκτρική κουζίνα, πλήρως ανακαινισμένο πριν ένα μόλις χρόνο; Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται ρεύμα, νερό, θέρμανση και internet, κοινόχρηστα δεν έχουμε. Not bad at all θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Φυσιολογικό ενοίκιο είναι. :P Πόσο πιο φθηνά να βρεις σπίτι 54 m² στον 5ο όροφο, με ξεχωριστά δωμάτια για τον κάθε συγκάτοικο, σαλονοκουζίνα, μπάνιο, μπαλκόνι, έτοιμα καινούρια ψυγείο, κατάψυξη και ηλεκτρική κουζίνα, πλήρως ανακαινισμένο πριν ένα μόλις χρόνο; Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται ρεύμα, νερό, θέρμανση και internet, κοινόχρηστα δεν έχουμε. Not bad at all θα έλεγα.
ανεβασε μας μια φωτο του σπιτιου αν γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μια που δεν είναι ολόδικό μου το σπίτι, πρέπει να ρωτήσω και τη συγκάτοικό μου, αν είναι να ανεβάσω φωτογραφία του στο internet. Άσε που δε συνηθίζω να βγάζω φωτογραφίες τα σπίτια μου (οπότε δεν έχω καμία έτοιμη) και τώρα μόνο σε κατάσταση για φωτογράφιση δεν είναι. :D:D Θα δω αργότερα κι αν είναι θα ανεβάσω στο ανάλογο topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εμένα είναι το ενοίκιο πολύ ακριβό και θα πρέπει να κόψω απο κάπου αλλού δε γίνεται αλλιώς...
Και το δικο μου σπιτι ειναι κατατι πιο ακριβο απο το δικο σου. Αυτο θαχει ως συνεπεια το να μην συνεχισω τις ξενες γλωσσες που θα εκανα αν εμενα Αθηνα. Ολα τα πραγματα εχουν καποιο κοστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Και το δικο μου σπιτι ειναι κατατι πιο ακριβο απο το δικο σου. Αυτο θαχει ως συνεπεια το να μην συνεχισω τις ξενες γλωσσες που θα εκανα αν εμενα Αθηνα. Ολα τα πραγματα εχουν καποιο κοστος.
ΕΚΠΑ, ΑΣΟΕΕ, νομίζω και ΕΜΠ προσφέρουν μαθήματα ξένων γλωσσών με χαμηλότατες τιμές. Ενδεικτικά εγώ έδωσα 300 ευρώ για proficiency. Ψάξτο, δε χρειάζεται να στερείσαι κάτι ιδιαίτερο, οι φοιτητές έχουν συνήθως κάποιες διευκολύνσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΕΚΠΑ, ΑΣΟΕΕ, νομίζω και ΕΜΠ προσφέρουν μαθήματα ξένων γλωσσών με χαμηλότατες τιμές. Ενδεικτικά εγώ έδωσα 300 ευρώ για proficiency. Ψάξτο, δε χρειάζεται να στερείσαι κάτι ιδιαίτερο, οι φοιτητές έχουν συνήθως κάποιες διευκολύνσεις.
Στο Βολο που περασα δεν πιστευω να υπαρχει τετοια δυνατοτητα. Αλλα θα το δω γιατι λατρευω τις ξενες γλωσσες. Ευχαριστω παντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ΕΚΠΑ, ΑΣΟΕΕ, νομίζω και ΕΜΠ προσφέρουν μαθήματα ξένων γλωσσών με χαμηλότατες τιμές. Ενδεικτικά εγώ έδωσα 300 ευρώ για proficiency. Ψάξτο, δε χρειάζεται να στερείσαι κάτι ιδιαίτερο, οι φοιτητές έχουν συνήθως κάποιες διευκολύνσεις.

300 ευρω για την εξεταση??:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι καλέ. Τα δίδακτρα, αντί να κάνω μάθημα σε φροντιστήριο, η φοιτητική λέσχη οργάνωνε μαθήματα σε όσους ενδιαφέρονταν. Για την εξέταση έδωσα 170 (ή 175), όσο όλοι δλδ. Σημειωτέον, μπορείς να κάνεις μαθήματα στη λέσχη ενός πανεπιστημίου ακόμα κι αν δεν είσαι φοιτητής, απλά ανεβαίνει το κόστος 50-100 ευρώ. Υπάρχει βέβαια το trade-off του πλήθους που παρακολουθεί το ίδιο μάθημα με εσένα, αλλά σε εκείνη τη φάση υποτίθεται ότι το μυαλό έχει πήξει και ο φοιτητής ξέρει οτι ούτε χρόνο ούτε λεφτά έχει για πέταμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω 1100 περιπου υπολογιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εγω 1100 περιπου υπολογιζω!
Αν θες 1100 ευρώ το μήνα σαν φοιτήτρια, πόσα θα θες αργότερα που υποτίθεται οτι θα έχεις περισσότερα έξοδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ΕΚΠΑ, ΑΣΟΕΕ, νομίζω και ΕΜΠ προσφέρουν μαθήματα ξένων γλωσσών με χαμηλότατες τιμές. Ενδεικτικά εγώ έδωσα 300 ευρώ για proficiency. Ψάξτο, δε χρειάζεται να στερείσαι κάτι ιδιαίτερο, οι φοιτητές έχουν συνήθως κάποιες διευκολύνσεις.

Θα είμαι φοιτητής από φέτος ΕΜΠ και σκεφτόμουν να ξεκινήσω γερμανικά αλλά με προβλημάτιζε πολύ το κόστος . Αν μπορείς δώσε μας περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το θέμα γιατί με ενδιαφέρει πολύ :thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Για το ΕΜΠ δεν είμαι σίγουρη, ξέρω ότι το ΕΚΠΑ διοργανώνει σίγουρα. Αν δε βρεις κάτι στο ΕΜΠ μπορείς να ρωτήσεις στη λέσχη του καποδιστριακού στη Σόλωνος. Αν επρόκειτο για ΑΣΟΕΕ θα είχα περισσότερες πληροφορίες, σόρυ. Μπορείς όμως να ρωτήσεις κάποιον παλιό, όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρει. Σε μας πάντως οι εγγραφές γίνονται μέχρι αρχές Οκτώβρη, οπότε πάρε κανένα τηλέφωνο σε γραμματείες σύντομα και ρώτα. Σε σχέση με φροντιστήριο να ξέρεις ότι υπάρχουν πολύ περισσότερα άτομα και δεν μπορεί ο καθηγητής να ασχοληθεί με κάποιον μεμονωμένα, αλλά όρεξη και θέληση να υπάρχει και πάνε όλα καλά. Γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς πόσα χρήματα, στο χέρι σου είναι να εκμεταλλευτείς αυτήν την ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
εγω 1100 περιπου υπολογιζω!

Xριστος και Παναγια........................ Καθε μερα χαβιαρι και σολωμο θα τρως????? Ελεος δηλαδη.........

Αν θες 1100 ευρώ το μήνα σαν φοιτήτρια, πόσα θα θες αργότερα που υποτίθεται οτι θα έχεις περισσότερα έξοδα;

Ε κανα 3χιλιαρο...... και μπορει και να η φτανει κιολας......:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
βασικα κι εγω καπου στα 1000-1100 υπολογιζω ..με 450 ενοικιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μια χαρά νορμάλ ποσό μου φαίνονται τα 1100 :P Και γω 1000-1100 θα παίρνω μάλλον, υπολογίζω σπίτι με ενοίκιο 450-500.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μια χαρά νορμάλ ποσό μου φαίνονται τα 1100 :P Και γω 1000-1100 θα παίρνω μάλλον, υπολογίζω σπίτι με ενοίκιο 450-500.

πολλα ειναι τα λεφτα για νοικι..σε ποια περιοχη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
για διαρι δεν ειναι τ τοοοοσα..εγώ βόλο όλο κατι ερίπια έβρισκα με 350 οπότε καλύτερα 100 Ε παραπάνω και τ σπίτι αξιοπρεπές και άνετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top