Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ηταν κουραστικη η διαδικασια της εγγραφης ? Ξεκινησατε και μαθηματα δηλαδη ? Γιατι εγω ειμαι στο αντιστοιχο τμημα του ΕΚΠΑ και οπως και αλλοι φοιτητες ειμαι σε αναμονη !:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ηταν κουραστικη η διαδικασια της εγγραφης ? Ξεκινησατε και μαθηματα δηλαδη ? Γιατι εγω ειμαι στο αντιστοιχο τμημα του ΕΚΠΑ και οπως και αλλοι φοιτητες ειμαι σε αναμονη !:/:
Οχι...καθολου κουραστικη....πολυ γρηγορα τελιωσα. Βεβαια οπως ειπα πριν ειχα παει νωρις νωρις.
Τα μαθηματα δεν εχουν αρχισει ακομα, μου ειπαν θα βγει η ανακοινωση στο site της σχολης. Εσυ...υπομονη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Οχι...καθολου κουραστικη....πολυ γρηγορα τελιωσα. Βεβαια οπως ειπα πριν ειχα παει νωρις νωρις.
Τα μαθηματα δεν εχουν αρχισει ακομα, μου ειπαν θα βγει η ανακοινωση στο site της σχολης. Εσυ...υπομονη!;)
Πηρες και βεβαιωση εγγραφης ? Αληθεια ,το περιβαλλον πως ηταν ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Όχι είναι κλειστό.Είμαστε στο περίμενε για την ανακοίνωση της παράτασης εγγραφών από το minedu :|. (η φάτσα πάει στο πότε)


Μάλιστα... Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό, είχα μια μικρή ελπίδα μόνο ότι κάποιος μπορεί να είχε ακούσει κάτι παραπάνω από μένα γι' αυτό το πότε...τεσπα, σ'ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,806 μηνύματα.
Μα δεν βλέπω που είναι το κακό να συνοδέψουν οι γονείς στην εγγραφή; Ίσα-ίσα κάποιες χαρές, πρέπει να τις μοιράζεσαι με ανθρώπους που τους αγαπάς όσο τίποτε άλλο στη ζωή σου. Οι άνθρωποι στέκονται δίπλα μας (θέλω να πιστεύω σε όλους ότι συμβαίνει αυτό) στη χαρά και στη στενοχώρια μας. Η ηθική στήριξη και ότι θυσιάζουν πολλά από τη ζωή τους για να μεγαλώσουν την οικογένεια, σημαίνουν πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μάλιστα... Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό, είχα μια μικρή ελπίδα μόνο ότι κάποιος μπορεί να είχε ακούσει κάτι παραπάνω από μένα γι' αυτό το πότε...τεσπα, σ'ευχαριστώ πολύ!
Εισαι και εσυ Spider σε καποιο τμημα του ΕΚΠΑ και βρισκεσαι σε αναμονη για την εγγραφη σου ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι η μέρα της εγγραφής χαρούμενη στιγμή; Εγώ ποτέ μου δεν αναλογίστηκα να πάω με τους γονείς μου μήπως τους προσβάλλω τι σκατα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Οι μόνοι που πάντα χαίρονται 100% με την ψυχή τους είναι οι γονείς.Κανείς άλλος.
Ακόμα και στα αδέρφια μπορεί να υπάρχουν ζήλειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πηρες και βεβαιωση εγγραφης ? Αληθεια ,το περιβαλλον πως ηταν ?:)

Ναι μου εδωσαν (και 2 αντιγραφα μαλιστα :P). Απο το περιβαλλον....δεν καθισα η αληθεια να κοιταξω και πολυ, ουτε μπηκα και σε αιθουσες. Η εγγραφη γινοταν στο αιθριο και μετα περασα λιγο απο τη γραμματεια. Δεν ηταν ασχημα. Ε θα ξαναπερασω βεβαια για περισσοτερη εξερευνηση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ναι μου εδωσαν (και 2 αντιγραφα μαλιστα :P). Απο το περιβαλλον....δεν καθισα η αληθεια να κοιταξω και πολυ, ουτε μπηκα και σε αιθουσες. Η εγγραφη γινοταν στο αιθριο και μετα περασα λιγο απο τη γραμματεια. Δεν ηταν ασχημα. Ε θα ξαναπερασω βεβαια για περισσοτερη εξερευνηση!:P
Μιλησες με αλλους συμφοιτητες/συμφοιτητριες σου ? Η γραμματεια ηταν φιλικη και ευγενικη ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Μιλησες με αλλους συμφοιτητες/συμφοιτητριες σου ? Η γραμματεια ηταν φιλικη και ευγενικη ?:)

Οχι ειχανε μπουλντογκ που χιμουσαν πανω σου εαν οσμιζονταν τον φοβο :P

Ηρεμα,δεν θελει τοσο αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Οχι ειχανε μπουλντογκ που χιμουσαν πανω σου εαν οσμιζονταν τον φοβο :P

Ηρεμα,δεν θελει τοσο αγχος!
Απλως ρωταω .Δεν βλαπτει το να εισαι ενημερωμενος/-η. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
E και αγενης να ειναι η γραμματεας υπαρχει περιπτωση να μην σε γραψει;

Αλλο η ενημερωση αλλο το αγχος!Και μεις τα περασαμε και τα ξερουμε.Ακουστε και καμια συμβουλη,εντελως φιλικα στο λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Με το αστέρι τον πατέρα μου :redface: ο οποίος το είχε καημό να με πάει :P Γραφτήκαμε, εκάνε αστειάκια με τους υπολοιπους γονείς, στο τελός κάναμε και μια βόλτα στην σχολή :P
Ξετρελάθηκε μιλάμε, αφού στο τέλος νόμιζα θα μου πει " Σε ευχαριστώ που με έφερες, να τα κλειδιά, μπορεις να πας σπίτι , εγώ θα μείνω :P "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
E και αγενης να ειναι η γραμματεας υπαρχει περιπτωση να μην σε γραψει;

Αλλο η ενημερωση αλλο το αγχος!Και μεις τα περασαμε και τα ξερουμε.Ακουστε και καμια συμβουλη,εντελως φιλικα στο λεω.
Σε ποιο ετος εισαι και σε ποιο τμημα ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και μένα ο πατέρας μου μιλούσε όλη την ώρα με τους Δαπιτες που βοηθούσαν στην εγγραφη.
Εγω με μια κοπελια να συμπληρώνω τα χαρτιά και αυτός να έχει πιάσει την κουβέντα μαζι τους για το πως ήταν η σχολη όταν σπούδαζε εκείνος.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μιλησες με αλλους συμφοιτητες/συμφοιτητριες σου ? Η γραμματεια ηταν φιλικη και ευγενικη ?:)

Ευγενεστατοι ηταν ολοι. Απο αλλους συμφοιτητες μονο κατι κοπελιτσες που ηρθαν να με εξυπηρετησουν και να με ενημερωσουν και για τις παραταξεις τους!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Δεν ειμαι πλεον φοιτητης!Προσφατα τελειωσα τις σπουδες μου.Για αυτο μιλησα εκ πειρας παρα απο διαθεση να σε προσβαλλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τελικα σε ολα τα τμηματα της Παντειου , πραγματοποιηθηκαν εγγραφες ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εισαι και εσυ Spider σε καποιο τμημα του ΕΚΠΑ και βρισκεσαι σε αναμονη για την εγγραφη σου ? :)


Ναι, στη Φιλολογία...είχαν ανακοινώσει πριν τις απεργίες στη σελίδα της σχολής ότι θα γίνονταν οι εγγραφές αύριο, αλλά από τότε τίποτα νεότερο...αστα...περιμένουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top