Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
με τον μπαμπα πήγα και όλοι ήταν με κάποιον γονιό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδια εγω πηγα μονη και οι παραταξιακοι μονο που δεν με εφαγαν! σε εμας παλ ιοι περισσοτεροι ειχαν ερθει μονη τους ή εστω ελαχιστοι με καποιον φιλο/η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
πρόβλημα τους τότε:D

επειδη διαβασα στα προηγουμενα τη θεση σου σχετικα με το θεμα απλα να σου πω οτι ολοι ημσταν απο αλλες πολεις :) οι γονεις περιμεναν εξω απο την γραμματεια προφανως και οχι μεσα αλλα εγω το βρισκω απολυτα λογικο να πας με το γονιο σε τετοια περιπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
επειδη διαβασα στα προηγουμενα τη θεση σου σχετικα με το θεμα απλα να σου πω οτι ολοι ημσταν απο αλλες πολεις :) οι γονεις περιμεναν εξω απο την γραμματεια προφανως και οχι μεσα αλλα εγω το βρισκω απολυτα λογικο να πας με το γονιο σε τετοια περιπτωση :)
Ναι δεν αλλάζει κάτι από το γεγονός πως ήσαστε από άλλες πόλεις..και εγώ προφανώς σε άλλη πόλη είμαι φοιτητής όπως και πάρα πολλοί άλλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Ναι δεν αλλάζει κάτι από το γεγονός πως ήσαστε από άλλες πόλεις..και εγώ προφανώς σε άλλη πόλη είμαι φοιτητής όπως και πάρα πολλοί άλλοι:P

αραξε δεν ειπαμε οτι θα μενουμε με τους δικους μας μια εγγραφη πηγαμε να κανουμε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τι σημασία έχει; :P
Εγώ θα πάω μόνος. Όοοοταν.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν το κόβετε το αστειάκι πια? Αν γουστάρει ας φέρει κι όλο του το σόι (το 'χω δει κι αυτό), εσάς τί σας κόπτει?


/χμφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για δες που κάποιοι το παίζουν "μεγάλοι" σ' αυτό το θέμα και σ' άλλα κάνουν σαν τρίχρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σιγα ρε ωριμοι εσεις που νομιζετε οτι αν πατε ολομοναχοι θα δειξετε στους αλλους οτι ειστε και καλα ανεξαρτητοι:P Δεν ειπε κανεις να ερθει η μανα σας να σας κραταει το στυλο και να σας σκουπιζει τη μυτη κατα την εγγραφη... Αλλα το να ερθεις απλα παρεα με ενα γονιο η τον αδερφο, η το θειο η την ξαδερφη σου κτλ το θεωρο εντελως φυσιολογικο. Το αν εισαι ωριμος θα φανει εξαλλου πολυ καθαρα κατα τη διαρκεια της φοιτητικης σου ζωης. Βασικα ανωριμο θεωρω αυτον που γκρινιαζει να παει μονος του ωστε να μην τον περασουν για μαμοθρεφτο τα "αλλα παιδακια" στη σχολη :P Αυτο που θελω να πω ειναι οτι γενικα πρεπει να περνατε στιγμες, σημαντικες κι ασημαντες, με τους γονεις κι αλλα κοντινα ατομα σας. Αυτο οι πιο πολλοι το καταλαβαινουν βεβαια πολυ αργοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Bασικά καταλαβαίνεις την απώλεια των δικών σου ανθρώπων (π.χ. γονείς), όταν δεν είναι στη ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για δες που κάποιοι το παίζουν "μεγάλοι" σ' αυτό το θέμα και σ' άλλα κάνουν σαν τρίχρονα.
υπέροχος:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σήμερα πήγα για την εγγραφή μου μόνη μου και όλα καλά. :D
Μόνο 2 - 3 παιδιά από το τμήμα μου είδα να είναι με τους γονείς τους, άλλοι ήταν με φίλους αλλά οι περισσότεροι εντελώς μόνοι.

Τα κομματόσκυλα πάντα εκεί... Μόλις σε δουν σε ρωτάνε «Είσαι πρώτο έτος; Μπορώ να σε βοηθήσω; Τι σχολή είσαι;» και πάει λέγοντας.
Με πλησίασαν τουλάχιστον 6 -7 από αυτούς. Και κάθε φορά που με ρωτούσαν, απαντούσα και εγώ ως εξής «Από παράταξη είσαι, ε; Δε θέλω να εγγραφώ στην παράταξη σας.» Οι της ΔΑΠ και ΠΑΣΠ έλεγαν ότι είναι απλά φοιτητές παρόλο πουκρατούσαν πράγματα (π.χ. ντοσιέ) που ανέγραφαν το όνομα της παράταξης που ήταν εγγεγραμμένοι... Και ως δια μαγείας μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα γίνονταν καπνός μετά από την απάντηση μου. Μόνο μία με έπριξε αλλά συνάντησα κάτι παιδιά και την έγραψα και εννοείται πως κι εκείνη έφυγε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σήμερα πήγα για την εγγραφή μου μόνη μου και όλα καλά. :D
Μόνο 2 - 3 παιδιά από το τμήμα μου είδα να είναι με τους γονείς τους, άλλοι ήταν με φίλους αλλά οι περισσότεροι εντελώς μόνοι.

Τα κομματόσκυλα πάντα εκεί... Μόλις σε δουν σε ρωτάνε «Είσαι πρώτο έτος; Μπορώ να σε βοηθήσω; Τι σχολή είσαι;» και πάει λέγοντας.
Με πλησίασαν τουλάχιστον 6 -7 από αυτούς. Και κάθε φορά που με ρωτούσαν, απαντούσα και εγώ ως εξής «Από παράταξη είσαι, ε; Δε θέλω να εγγραφώ στην παράταξη σας.» Οι της ΔΑΠ και ΠΑΣΠ έλεγαν ότι είναι απλά φοιτητές παρόλο πουκρατούσαν πράγματα (π.χ. ντοσιέ) που ανέγραφαν το όνομα της παράταξης που ήταν εγγεγραμμένοι... Και ως δια μαγείας μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα γίνονταν καπνός μετά από την απάντηση μου. Μόνο μία με έπριξε αλλά συνάντησα κάτι παιδιά και την έγραψα και εννοείται πως κι εκείνη έφυγε... :D

Δε νομίζω να ήθελε να σε γράψει απο την πρώτη μέρα στην παράταξη...Απλά να σε βοηθήσει ήθελε. Το πρήξιμο αρχίζει κάτι μήνες πριν τις εκλογές :D
Δε ξέρω τι γίνεται με την ΠΑΣΠ, ΑΡΕΝ και τις άλλες παρατάξεις, αλλά άμα γραφτείς στην ΔΑΠ, γράφεσαι αυτόματα και στην ΟΝΝΕΔ (Οργάνωση Νέων Νέας Δημοκρατίας). Και αμα γραφτείς εκεί, δε μπορείς να διαγραφτείς ποτέ στη ζωή σου.
Γι' αυτό πριν υπογράψετε (και καλό είναι να μην υπογράψετε τίποτα), ψάξτε το πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν πάω στην εγγραφή με μπαμπά ή μαμά θα φάω πολύ κράξιμο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πάω στην εγγραφή με μπαμπά ή μαμά θα φάω πολύ κράξιμο; :P

Με όποιον θες πηγαίνεις. Αυτό είναι κάτι που αφορά καθαρά και μόνο εσένα και κανέναν άλλον! Και όσοι κράξουν, απλά γράψτους. :P Είναι αλήθεια όμως πως μερικοί θεωρούν "μωρουδίστικο" να κάνει κάποιος εγγραφή με τους γονείς τους, αλλά ξαναλέω, ποιος νοιάζεται; Ο καθένας ας κοιτάει τη δουλειά του. Τώρα αν οι άλλοι είναι τόσο κομπλεξικοί που τους αρέσει να σχολιάζουν το παραμικρό, πρόβλημά τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Επειδή ΘΑ πάω με μπαμπά σίγουρα θέλω να δω τι θα αντιμετωπίσω. Δεν ξέρω τι παίζει με το κλίμα της εγγραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Επειδή ΘΑ πάω με μπαμπά σίγουρα θέλω να δω τι θα αντιμετωπίσω. Δεν ξέρω τι παίζει με το κλίμα της εγγραφής.
Και εγώ θα πάω με μαμά, σιγά το πράγμα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ολοι με τη μαμακα μας θα παμε, ας μην αγχωνομαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν το βλέπουν και άλλοι έτσι (πιθανότατα όχι :P) αλλά η μέρα που θα πάει κάποιος να εγγραφεί στη σχολή του είναι τόσο μεγάλης σημασίας που όλα τα άλλα θα έπρεπε να θεωρούνται αμελητέα. Σίγουρα κάποιοι μπορεί να γελάνε με αυτό το μήνυμα, αλλά δε με νοιάζει. Οποιος προσπάθησε πραγματικά και τελικά πέρασε στη σχολή που πραγματικά ήθελε, νομίζω πως καταλαβαίνει. :)

Edit:
Υ.Γ. Αδράξτε τη στιγμή και μη σας απασχολεί τίποτα άλλο. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top