Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδιά 7 μέρες μετά την υποβολή των αιτήσεων θα μάθουμε αν γίναμε δεκτοί και μόνο τότε θα καταθέσουν τα δικαιολογητικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Σιγα μη βγουν τα αποτελέσματα σε 7 μερες

Γιωργο την εκανες την αιτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά 7 μέρες μετά την υποβολή των αιτήσεων θα μάθουμε αν γίναμε δεκτοί και μόνο τότε θα καταθέσουν τα δικαιολογητικά;

τι ονειρο ειδες?εγω πηρα τηλεφωνο κ μου ειπαν απο Δεκεμβρη
η εγκυκλιος δεν αναφερει πουθενα για 7μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Σιγα μη βγουν τα αποτελέσματα σε 7 μερες

Γιωργο την εκανες την αιτηση?
Όχι γιατί προέκυψε προβλημα με το αμκα του πατέρα μου.Εβαζα το κα και έλεγε ότι το αμκα δεν επαληθεύεται λόγω αδυναμία σύνδεσης με την υπηρεσία διαχείρησης αμκα του δικτύου της gunet.Tι συμβαίνει ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Έχει κάνει κανείς αίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Συγνώμη ρε παιδιά αλλά μήπως παίρνουν τίποτα στο υπουργείο???????Έκανα την αίτηση την πρώτη μέρα και όταν βάζω το αμκα μου το οποίο είμαι σίγουρη ότι είναι σωστό μου γράφει ότι δεν μπορεί να επαληθευτεί λόγω αδυναμίας σύνδεσης με την υπηρεσία διαχείρισης αμκα της GUNET!!!!ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ εγώ συνέχισα την αίτηση και έκανα οριστική υποβολή αφού ήμουν σίγουρη και μιας που δεν με σταμάτησε το σύστημα. Παίρνω σήμερα τηλέφωνο στην τεχνική υπηρεσία και μου λέει η θρασύτατη ότι της λέω και ψέματα και ότι θα με είχε σταματήσει το σύστημα και δεν θα μπορούσα να κάνω οριστική υποβολή!!!!!!Τέλος κατέληξε στο συμπέρασμα ότι την στιγμή που την έκανα την αίτηση είχε πρόβλημα το σύστημα και ότι από την στιγμή που το αμκα μου είναι σωστό δεν θα υπάρξει πρόβλημα......... αχ τι τραβάω:mad: άμα την είχα μπροστά μου..........άκου εκεί της λέω ψέματα που τόσο καιρό περιμένω τις κολομετεγγραφές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι το εχει κανει σε πολλούς..ποσα μορια εχεις και που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap 1314

Νεοφερμένος

Ο pap 1314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να κάνω 2 ερωτήσεις.. 1 υπάρχει η δυνατότητα να περάσω την αίτηση σε φλασακι και να την εκτυπωσω μετά Γτ δεν έχω εκτυπωτή και 2ο έχω δίδυμη αδερφή που σπουδάζει πατρα και εγώ Ξάνθη γντ να πάρω 1 μόριο Για τα πολυδημα και 1 αδέρφια σε διαφορετική πόλη ή παίρνω μόνο 1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Merendaki έχω πέντε μόρια και θέλω να πάω είτε Αθήνα είτε Πάτρα που είναι και πιο πιθανό γιατί είναι η αδερφή μου εκεί!!Δεν έχω μόνο αγχωθει αλλά έχω τσαντιστεί κιόλας!!!!! Είναι κανένας που έχει το ίδιο πρόβλημα ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εγω εχω 7 για νηπιαγωγων αθηνα και εχω τρομερο αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Το αφμ του φοιτητή είναι προαιρετικό. Και μερικούς δεν αφήνει να αποθηκεύσουν την αίτηση, δηλαδή ζητάει απευθείας εκτύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
5 μορια για 41 θεσεις ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σπουδάζω Πάτρα και ο αδερφός μου Πάτρα. Μπορεί να πάει Αθήνα, δηλαδή παίρνει μόριο για την Αθήνα λόγω αδερφής; Γιατί μου φαίνεται λίγο παράλογο.
Οι γονείς μου είναι Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Χτες το βραδυ εκανα την αιτηση,ολα πηγαν καλα δεν ειχα κανενα προβλημα δε μου κολλησε.Εδωσα λαθος αμκα κ μου εμφανισε μυνημα εκει φοβηθηκα αλλα βρηκα το λαθος κ το διορθωσα,διαλεγεις ποσα μορια εχεις (πολυτεκνιας,οικονομικων)εκει που εχει να επιλεξεις μορια για τα οικονομικα λεει ενδεικτικα κ οτι θα γινει ελεγχος απο το ΓΓΠΣ κ αν ειναι σωστα θα επιβεβαιωθει αυτοματα αρα μην φοβαστε αν δεν εχετε υπολογισει ποσα μορια εχετε απο τα οικονομικα,μετα ζηταει αφμ αμκα δικα σας κ των γονεων σας.Τελος επιλεγεις τις σχολες που θελεις ,σου βγαζει το συγκεντροτικο κ ελεγχεις αν εχεις κανεις λαθος κ πατας οριστικη υποβολη,σου πεταει μπροστα σου το pdf αρχειο το εκτυπωνεις εκεινη τη στιγμη ή το αποθηκευεις.Συγχαρητηρια στο υπουργειο παιδειας κ στο Νικο Φιλη για την εφαρμογη καλη επιτυχια σε ολους GG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Αρα πρωτα οριστική υποβολη και μετα εκτύπωση...καλη επιτυχιαα σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
καλη επιτυχία σε ολους μας ταχαρτια τα παμε οταν παρουμε την μετα γραφή ή χρειάζεται να τα στείλουμε και τωρα πουθενά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καλη επιτυχία σε ολους μας ταχαρτια τα παμε οταν παρουμε την μετα γραφή ή χρειάζεται να τα στείλουμε και τωρα πουθενά ;

Δε χρεαιζεται να στειλεις τιποτα τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Φιλη να ρωτησω κατι....βαζεις το εισοδημα και την κατηγορια που ανηκεις η βαζοντας τα αφμ σου βγαζει απο μονο του το συστημα το εισοδημα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος Φίλης

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Φίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Φιλη να ρωτησω κατι....βαζεις το εισοδημα και την κατηγορια που ανηκεις η βαζοντας τα αφμ σου βγαζει απο μονο του το συστημα το εισοδημα σας[/QUOTE
δεν βαζεις το αφμ κ σου βγαζεις ποσα μορια εχεις

επιλεγεις ποσα μορια εχεις ενδεικτικα π.χ εχεις 5 οικονομικα 2 πολυτενιας στο επομενο βημα σου ζηταει τα αφμ ,αμκα κ μετα αυτοι θα ελεγξουν τα μορια που εχεις δηλωσει με το αφμ που εδωσες ,αν ειναι σωστα τα μορια θα στα επιβεβαιωσουν αν ειναι λαθος θα τα διορθωσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Α αρα στην καταταξη των ονοματων θα ειναι εξακριβωμενα τα μορια των παιδιων που θα εχουν παρει μετεγγραφη...θενξ και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top