Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CoolCowboy

Νεοφερμένος

Ο CoolCowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! θα ήθελα να μου πείτε εάν έχω ελπίδες (έχω 5 μόρια) για μεταγραφή από διαχείριση φυσικών πόρων Αγρινίου σε δασολογιας απθ! θα πάρουν 15 άτομα μέσω μεταγραφών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια εκανα την αιτηση εβαλα 1επιλογη πατρα οπου σπουδαζει και η αδερφη μου και 2η επιλογη παπει.Μονιμη κατοικια δεν ειναι ουτε η πατρα ουτε ο πειραιας.Δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα επειδη εβαλα 2ηεπιλογη πειραια?Μενω σε περιοχη που ειναι στην ιδια περιφερεια με την πατρα δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Παιδια ισχυει αυτο που ελεγαν οτι σε περίπτωση που καποιος δεν παρει μετεγγραφη(ενω τη διακαιειται πχ πολυτεκνεια,μονογονεικη οικογένεια κτλ) θα εξασφαλισουν τη δωρεα σιτηση και στεγαση του εκει που πέρασε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια ισχυει αυτο που ελεγαν οτι σε περίπτωση που καποιος δεν παρει μετεγγραφη(ενω τη διακαιειται πχ πολυτεκνεια,μονογονεικη οικογένεια κτλ) θα εξασφαλισουν τη δωρεα σιτηση και στεγαση του εκει που πέρασε??

Toυς πολυτεκνους με εισοδηματικα κριτηρια.Δεν μπορει ενας πολυτεκνος τυπου Ωναση να μεινει στην εστια και να εχει δωρεαν σιτηση.Ειναι αδικο για τους αλλους πχ για τους φοιτητες που εχουν αδερφια που σπουδαζουν σε αλλη πολη.Ελεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Την εκτυπωμενη αίτηση την υπογράφουμε και πηγαίνουμε στο ΚΕΠ για τη σφραγίδα του γνήσιου της υπογραφής; Ή δεν κάνουμε τίποτα πρός το παρόν; Επίσης,πότε θα πάμε τα χαρτιά στις γραμματείες των σχολών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μη μου λες τετοια...μεχρι την προθεσμις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Προς το παρόν δεν κάνουμε τίποτα! Θα βγει ανακοίνωση για το πότε θα παραδώσουμε τα δικαιολογητικά σε κάθε σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δηλαδη αμα παρουμε τη μετεγγραφη θα παμε στο κεπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Toυς πολυτεκνους με εισοδηματικα κριτηρια.Δεν μπορει ενας πολυτεκνος τυπου Ωναση να μεινει στην εστια και να εχει δωρεαν σιτηση.Ειναι αδικο για τους αλλους πχ για τους φοιτητες που εχουν αδερφια που σπουδαζουν σε αλλη πολη.Ελεος πια.

Πολυ τα βαζεις με τους πολυτεκνους εσυ...για να αναφερομαι στην εξασφαλιση στεγασης σημαινει οτι το εχω μεγαλη αναγκη σε περίπτωση που δεν παρω μετεγγραφη την οποια δικαιουμαι...εαν είχα λεφτα λες να επελεγα να μεινω σε εστια..σκεψου λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πολυ τα βαζεις με τους πολυτεκνους εσυ...για να αναφερομαι στην εξασφαλιση στεγασης σημαινει οτι το εχω μεγαλη αναγκη σε περίπτωση που δεν παρω μετεγγραφη την οποια δικαιουμαι...εαν είχα λεφτα λες να επελεγα να μεινω σε εστια..σκεψου λιγο

Καταρχήν δεν αναφέρομαι σε εσένα.Και τέλος δεν βάζω όλους τους πολυτελούς στο ίδιο σκαρί.Άλλοι είναι πλούσιοι και δεν πρέπει να δικαιούνται οπως πολλοί φοιτητές και άλλοι πρέπει εφόσον έχουν ανάγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Στο δικο μου σχολιο απάντησες αρα αναδερεσαι σε εμένα...ποιος πλούσιος θέλει να μενει σε εστια και οχι σε σπίτι να εχει την ανεση του...να κάνει ότι θέλει...για σκεψου λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Στο δικο μου σχολιο απάντησες αρα αναδερεσαι σε εμένα...ποιος πλούσιος θέλει να μενει σε εστια και οχι σε σπίτι να εχει την ανεση του...να κάνει ότι θέλει...για σκεψου λιγο.
Οταν λεω δεν αναφερομαι σε εσενα εννοω οτι δεν λεω οτι εσυ απο πλουσια οικογενεια απλα αναφερομαι σε καποιες περιπτωσεις πολυτεκων τυπου ωναση η φοροφυγαδων που πηραν μετεγγραφη περυση ελευθερη και πηγαιναν στις σχολες με μερσεντες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλα σχετικά με περυσι...εγω ξερω τριτεκνους με εισοδημα στα ταβανια που πηραν μετεγγραφη και κοκορευονταν οτι φοιτουν στο καποδιατριακο...να ειχα εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αν ειναι αθηνα η επαρχια..αν ειχα το οικονομικο ελευθερο θα πηγαινα στην κρητη αλλα που λεφτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καλα σχετικά με περυσι...εγω ξερω τριτεκνους με εισοδημα στα ταβανια που πηραν μετεγγραφη και κοκορευονταν οτι φοιτουν στο καποδιατριακο...να ειχα εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αν ειναι αθηνα η επαρχια..αν ειχα το οικονομικο ελευθερο θα πηγαινα στην κρητη αλλα που λεφτα

Και εγω αν η οικογενεια μου αν ειχε το οικονομικο ελευθερο θα καθομουν χιο αλλα που λεφτα γι αυτο θελω να μεττεγραφω η στην πατρα στον πειραια.Με 5 μορια λες θα μετεγγραφω? εσυ με 7 παντως εισαι σιγουρα μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apof97

Νεοφερμένος

Ο apof97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πότε βγαίνουν τ' αποτελέσματα των μεταγγραφών?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πότε βγαίνουν τ' αποτελέσματα των μεταγγραφών?????

ποιος ξέρει; εδωσαν κι αλλη παράταση μέχρι 19!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

manpap97

Νεοφερμένος

Ο manpap97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση: Αν η αίτησή μου εγκριθεί, με τα συγγράματα του προηγούμενου τμήματος και το πάσο τι γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια τα δικαιολογητικα ποτε θα τα καταθεσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Βγήκε ανακοίνωση για τις μετεγγραφές θυμάτων τρομοκρατίας και πασχόντων από σοβαρές ασθένειες https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...deltia-typoy/14509-07-12-15-8-21-4332-2015-76

Καλό είναι όποιος ανήκει στην κατηγορία αυτή να καλέσει στην αντίστοιχη γραμματεία αν και ακόμα δεν γνωρίζουν την ύπαρξη της ανακοίνωσης,εμένα αυτό μου είπαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top