Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμείς που πήραμε μετεγγραφή έχει ιδέα κανένας ποτέ δίνουμε τα μαθήματα του πρώτου εξαμήνου ; Τον Σεπτέμβριο ή τον επόμενο Ιανουάριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Τον Σεπτέμβριο έχει δικαίωμα να δώσεις ό,τι μαθήματα υπάρχουν σε προηγούμενες δηλώσεις μαθημάτων σου. Από τη στιγμή που δεν έχεις υποβάλλει δήλωση για τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου, δεν μπορείς να τα δώσεις τον Σεπτέμβρη (ή, για να είμαι ακριβής, δεν μπορεί να σου περαστεί βαθμός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση αρχικά.
Να υποθέσω ότι τώρα δεν μπορώ να τα δηλωσω ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εμένα μου είπε η γραμματεία ότι αφού έχει κλείσει το σύστημα θα της δώσω εγώ μια λίστα με τα μαθήματα του α΄εξαμήνου και θα τα δηλώσουν αυτοί για εμένα και θα τα δώσω τον Σεπτέμβριο.....ρώτα στη γραμματεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avalonlll

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εντάξει θα τη ρωτησω! Ευχαριστώ και σένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ήθελα να ρωτησω κάτι σχετικά με τις μετεγγραφές. Έχω 3 αδέρφια και ειμαι η μόνη που έχω κλεισει τα 18.Δίνω 2η φορά και ο αδελφός μου 1η,οπότε φέτος δίνουμε μαζί. Υπάρχει πιθανότητα αν ο ένας περάσει σε άλλη πόλη ο άλλος να πάρει μετεγγραφή για τη πόλη που ήδη μένει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ήθελα να ρωτησω κάτι σχετικά με τις μετεγγραφές. Έχω 3 αδέρφια και ειμαι η μόνη που έχω κλεισει τα 18.Δίνω 2η φορά και ο αδελφός μου 1η,οπότε φέτος δίνουμε μαζί. Υπάρχει πιθανότητα αν ο ένας περάσει σε άλλη πόλη ο άλλος να πάρει μετεγγραφή για τη πόλη που ήδη μένει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Ναι αλλα δεν θα δηλωσεις την πολη του αδερφου σου αλλα το μοριο απο τοκριτηριο του αδερφου που σπουδαζεις θα το παρεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καταλαβα,σε ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top