Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

S.s.

Νεοφερμένος

Ο S.s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλά έκανες και πήγες Ξάνθη προς το παρόν.Πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες για Πάτρα αλλα και για Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια οι μετεγγραφες το Μαρτη θα ανακοινωθουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Παιδια οι μετεγγραφες το Μαρτη θα ανακοινωθουν?

Δεν νομιζω αφου είπαν οτι οι αιτήσεις θα ξεκινήσουν γύρος στις 15 οκτωμβρίου θα ειναι 10 μέρες η προθεσμία και μετα απο κανα 2 με 4 μερες θα ανακοινώσουν τα αποτελέσματα. Εσύ διβασες τίποτε άλλο ;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν νομιζω αφου είπαν οτι οι αιτήσεις θα ξεκινήσουν γύρος στις 15 οκτωμβρίου θα ειναι 10 μέρες η προθεσμία και μετα απο κανα 2 με 4 μερες θα ανακοινώσουν τα αποτελέσματα. Εσύ διβασες τίποτε άλλο ;:/:

Μακαρι αλλα δεν εχει βγει εγκυκλιος ακομα.Να σε ρωτησω με 5 μορια λες θα παρω μετεγγραφη απο διοικηση επιχειρησεων χιος στο αντιστοιχο της Πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μακαρι αλλα δεν εχει βγει εγκυκλιος ακομα.Να σε ρωτησω με 5 μορια λες θα παρω μετεγγραφη απο διοικηση επιχειρησεων χιος στο αντιστοιχο της Πατρας?

Απο το υπουργείο μου ειπαν καπου τοτε θα ξεκινήσουν !! Νομίζω οτι εχεις πιθανότητες και εγω 5 μορια εχω και θελω μεταγραφή απο Μαθηματικών Σάμου σε Μαθηματικών Θεσσαλονίκης εσύ τι λες για μένα εχω πιθανότητες ; :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Απο το υπουργείο μου ειπαν καπου τοτε θα ξεκινήσουν !! Νομίζω οτι εχεις πιθανότητες και εγω 5 μορια εχω και θελω μεταγραφή απο Μαθηματικών Σάμου σε Μαθηματικών Θεσσαλονίκης εσύ τι λες για μένα εχω πιθανότητες ; :hmm: :hmm:

Ναιεχεις πολλες πιθανοτητες. Ποσο εισοδημα κατα κεφαλην εχει η οικογενεια σου?Εμεις 4949,75 ειναι πολυ λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναιεχεις πολλες πιθανοτητες. Ποσο εισοδημα κατα κεφαλην εχει η οικογενεια σου?Εμεις 4949,75 ειναι πολυ λες?

5.100 με κάτι επιδόματα που παίρνω εγω εχω καποιο εισοδημα λόγο θανατου του μπαμπά μου δεν ειναι πολυ αλλα δεν εχει και σχεση αφου ειναι ποια κατηγορια σε πιάνει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
5.100 με κάτι επιδόματα που παίρνω εγω εχω καποιο εισοδημα λόγο θανατου του μπαμπά μου δεν ειναι πολυ αλλα δεν εχει και σχεση αφου ειναι ποια κατηγορια σε πιάνει ;)

Στην κατηγορια με 4 μορια ειμαστε και οι δυο.+1 μοριο που εχουμε 5 μορια και οι δυο τι συμπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Στην κατηγορια με 4 μορια ειμαστε και οι δυο.+1 μοριο που εχουμε 5 μορια και οι δυο τι συμπτωση.

Είδες :clapup::clapup: Μακάρι να την πάρουμε ώρες ώρες αισθάνομαι οτι είναι πολύ λίγα για να πάρω την μεταγραφή για θεσσαλονίκη :/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Λιγα δεν ειναι ελσα απλα ειναι αναλογως τη ζητηση..και εγω εχω 7 για νηπιαγωγων αθηνα αλλα και αλλες φορες λεω οτι ο χαμηλωτερος θα εχει 5-6 και αλλες οτι δεν θα με παρουν καθόλου γιατι θα υπάρχει μεγαλη ισοψηφια και θα κοιταξουν βαθμους....κι οχι εισοδημα ετησιο γιατι κατα τ αλλα εχουμε κοινωνικοοικονομικα κριτήρια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα. Φέτος πέρασα Κοινωνιολογία στο Πανεπιστήμιο Κρήτης και λόγω οικονομικών σκοπεύω να κάνω αίτηση για μεταγραφή για Πάντειο. Πιστεύω πως έχω αρκετές πιθανότητες να πάρω την μεταγραφή όντας παιδί πολύτεκνης οικογένειας. Θέλω όμως μέχρι να βγουν οι μεταγραφές να παρακολουθώ τα μαθήματα στην Αθήνα. Ξέρει κάποιος αν μπορώ και τι χαρτιά πρέπει να προσκομίσω? Πήρα τηλέφωνο την γραμματεία της σχολής και δεν μου είπαν κάτι ουσιαστικό. Έχω στείλει mail και δεν έχω πάρει απάντηση. Αν μπορούσε κάποιος που έχει περάσει από την ίδια διαδικασία να με διαφωτίσει θα ήμουν ευγνώμων.Συγνώμη αν είναι λίγο άκυρο το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω από συμφοιτητές μου, παρακολουθούν από την αρχή στο τμήμα που θέλουν να πάρουν μεταγγραφή χωρίς κάποια διαδικασία. Όταν ανακοινωθούν οι μεταγγραφές, τότε πάνε στην γραμματεία για να πάρουν τον αριθμό μητρώου τους, κωδικούς κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Απ' όσο ξέρω από συμφοιτητές μου, παρακολουθούν από την αρχή στο τμήμα που θέλουν να πάρουν μεταγγραφή χωρίς κάποια διαδικασία. Όταν ανακοινωθούν οι μεταγγραφές, τότε πάνε στην γραμματεία για να πάρουν τον αριθμό μητρώου τους, κωδικούς κτλ.

Ευχαριστώ πολύ. Απλά έχω αγχωθεί λίγο γιατί δεν θέλω να είμαι σαν την μύγα μες το γάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δυστυχως παιδιά μόνο οσοι εχουν μεσο ατο υπουργείο θα παρουν την μετεγγραφη...,οι υπόλοιποι..,την κατσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δυστυχως παιδιά μόνο οσοι εχουν μεσο ατο υπουργείο θα παρουν την μετεγγραφη...,οι υπόλοιποι..,την κατσαμε

Γιατί το λες αυτό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ετσι οπως εχεθ γινει η ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δυστυχως παιδιά μόνο οσοι εχουν μεσο ατο υπουργείο θα παρουν την μετεγγραφη...,οι υπόλοιποι..,την κατσαμε

Δεν γίνεται αυτό που λες... Είναι πρακτικό το θέμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μακάρι....ενδιαφέρεσαι και εσυ για μετεγγαφη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι. Συγκεντρώνω 7 μόρια. Και δεν έχω άλλη επιλογή, τα οικονομικά μου επιτρέπουν μόνο Αθήνα και τίποτα άλλο (Μένω Κιάτο Κορινθίας) και όπως βλέπεις πέρασα Κρήτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
... δεν έχω άλλη επιλογή, τα οικονομικά μου επιτρέπουν μόνο Αθήνα και τίποτα άλλο (Μένω Κιάτο Κορινθίας) και όπως βλέπεις πέρασα Κρήτη....
Έχω μια αφελή απορία: Δεν καταλαβαίνω γιατί η Αθήνα θα σου είναι πιο οικονομική από την Κρήτη. Τα εισιτήρια του πλοίου αντισταθμίζονται από τη διαφορά του κόστους ζωής. Μόνον αν στην Αθήνα σπουδάζει κάποιο αδέρφι σου ή υπάρχει άτομο που θα σε φιλοξενεί, θα υπάρξει κάποια (όχι σπουδαία) οικονομική διαφορά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top