Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Έχω μια αφελή απορία: Δεν καταλαβαίνω γιατί η Αθήνα θα σου είναι πιο οικονομική από την Κρήτη. Τα εισιτήρια του πλοίου αντισταθμίζονται από τη διαφορά του κόστους ζωής. Μόνον αν στην Αθήνα σπουδάζει κάποιο αδέρφι σου ή υπάρχει άτομο που θα σε φιλοξενεί, θα υπάρξει κάποια (όχι σπουδαία) οικονομική διαφορά.

Αν κατάλαβα καλά θα παίρνει προαστιακό και θα πηγαίνει στην αντίστοιχη σχολή της αθήνας . Περισσότερο απο μένα δεν θα κάνει . Ειδάλλως έχεις δίκαιο τα έξοδα θα είναι τα ίδια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Έχω μια αφελή απορία: Δεν καταλαβαίνω γιατί η Αθήνα θα σου είναι πιο οικονομική από την Κρήτη. Τα εισιτήρια του πλοίου αντισταθμίζονται από τη διαφορά του κόστους ζωής. Μόνον αν στην Αθήνα σπουδάζει κάποιο αδέρφι σου ή υπάρχει άτομο που θα σε φιλοξενεί, θα υπάρξει κάποια (όχι σπουδαία) οικονομική διαφορά.


Υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν μπορώ να πάω Κρήτη... Όχι δεν έχω αδέλφια στην Αθήνα, είμαι η μεγαλύτερη. Θέλω 90 ευρώ τον μήνα για πηγαίνω-έρχομαι από το σπίτι μου Αθήνα (-50% στις κάρτες λόγο πολύτεκνης οικογένειας) οπότε με συμφέρει. Δεν θα νοικιάσω σπίτι προς το παρόν. Είναι η περίπτωση του καθενός, εμένα προσωπικά δεν με συμφέρει η Κρήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Έχω μια αφελή απορία: Δεν καταλαβαίνω γιατί η Αθήνα θα σου είναι πιο οικονομική από την Κρήτη. Τα εισιτήρια του πλοίου αντισταθμίζονται από τη διαφορά του κόστους ζωής. Μόνον αν στην Αθήνα σπουδάζει κάποιο αδέρφι σου ή υπάρχει άτομο που θα σε φιλοξενεί, θα υπάρξει κάποια (όχι σπουδαία) οικονομική διαφορά.


Εχω μια φιλη Κρητη και ξοδευει περισσοτερα απο εμενα που είμαι Αθήνα, όπως ξερω και για μια κοπελα στη σχολη μου που ήρθε απο Κρήτη με μεταγγραφη και μου έχει πει πόσα χάλαγε και ήταν πολύ περισσότερα. Μάλιστα η πρώτη έχει βρει σπίτι πολύ πιο μικρό απο το δικό μου στα 250+ ευρώ μετά από πολύ ψάξιμο και εγώ δίνω 180. Η κρήτη είναι πανάκριβη. Επισης αλλο να μπορεις να γυρισεις σπιτι σου σε 1 ώρε και άλλο να χρειστει να κανεις 6+ ωρες ταξιδι και να είσαι υποχρεωμένος σε καράβι ή που δεν το συζητώ καν, αεροπλάνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εχω μια φιλη Κρητη και ξοδευει περισσοτερα απο εμενα που είμαι Αθήνα, όπως ξερω και για μια κοπελα στη σχολη μου που ήρθε απο Κρήτη με μεταγγραφη και μου έχει πει πόσα χάλαγε και ήταν πολύ περισσότερα. Μάλιστα η πρώτη έχει βρει σπίτι πολύ πιο μικρό απο το δικό μου στα 250+ ευρώ μετά από πολύ ψάξιμο και εγώ δίνω 180. Η κρήτη είναι πανάκριβη. Επισης αλλο να μπορεις να γυρισεις σπιτι σου σε 1 ώρε και άλλο να χρειστει να κανεις 6+ ωρες ταξιδι και να είσαι υποχρεωμένος σε καράβι ή που δεν το συζητώ καν, αεροπλάνο!

Δεν μπορούσες να με εκφράσεις καλύτερα ^^ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εγω αγχωθηκα γιατι σε ενα φορουμ διαβασα οτι περυσι οι μετεγγραφες βγηκαν τελη οκτωβρη γιατι οσους ηταν πολυτεκνοι και τριτεκνοι ενω για οσους ειχαν οικονομικα κριτήρια βγηκαν τελη Δεκέμβρη επειδή επρεπε να ελεγχθουν οι αιτησεις τους απο το υπουργείο οικπνομικων.....φετος ομως θα ελεχθουν οι αιτησεις ολων των παιδιων απο το υπ οικ καθως ολα τα παιδια εχουν οικονομικο κριτήριο....ετσι ακουστηκε κατι για μαρτη....ελπιζω ν μην ισχυσει αλλα κανεις δεν ξέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω αγχωθηκα γιατι σε ενα φορουμ διαβασα οτι περυσι οι μετεγγραφες βγηκαν τελη οκτωβρη γιατι οσους ηταν πολυτεκνοι και τριτεκνοι ενω για οσους ειχαν οικονομικα κριτήρια βγηκαν τελη Δεκέμβρη επειδή επρεπε να ελεγχθουν οι αιτησεις τους απο το υπουργείο οικπνομικων.....φετος ομως θα ελεχθουν οι αιτησεις ολων των παιδιων απο το υπ οικ καθως ολα τα παιδια εχουν οικονομικο κριτήριο....ετσι ακουστηκε κατι για μαρτη....ελπιζω ν μην ισχυσει αλλα κανεις δεν ξέρει

Ελπίζω να μην το αργήσουν το θέμα και να προλάβουμε το πρώτο εξάμηνο... Πάντως μην συγκρίνεις με πέρσι, φέτος είναι εντελώς διαφορετικό το καθεστώς των μεταγραφών.

Επίσης ξέρει κανείς τι θα γίνει με την δήλωση μαθημάτων? Δηλώνουμε κανονικά στο τμήμα που περάσαμε ή περιμένουμε τις μεταγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Κοίτα, εγώ που πέρασα Κρήτη, αλλά δεν θα πάω, μου είπαν μαζί με όλα τα υπόλοιπα χαρτιά να τυπώσω μια αίτηση με τη δήλωση μαθημάτων εκ των πρωτερων. Τους πήρα και τις προάλλες τηλέφωνο και μου ειπαν πως όσοι δεν έχουν αυτή τη αιτηση καλό είναι να κάνουν δήλωση μαθημάτων ηλεκτρονικά. (Γιατί ουσιαστικά είσαι φοιτήτρια του εκεί πανεπιστημίου). Τώρα δεν ξέρω...απο πανεπιστήμιο σε πανεπιστήμιο είναι διαφορετικά μάλλον. Εγώ θα πρότεινα πάντως να τα δηλώσεις, δεν χάνεις τίποτα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κοίτα, εγώ που πέρασα Κρήτη, αλλά δεν θα πάω, μου είπαν μαζί με όλα τα υπόλοιπα χαρτιά να τυπώσω μια αίτηση με τη δήλωση μαθημάτων εκ των πρωτερων. Τους πήρα και τις προάλλες τηλέφωνο και μου ειπαν πως όσοι δεν έχουν αυτή τη αιτηση καλό είναι να κάνουν δήλωση μαθημάτων ηλεκτρονικά. (Γιατί ουσιαστικά είσαι φοιτήτρια του εκεί πανεπιστημίου). Τώρα δεν ξέρω...απο πανεπιστήμιο σε πανεπιστήμιο είναι διαφορετικά μάλλον. Εγώ θα πρότεινα πάντως να τα δηλώσεις, δεν χάνεις τίποτα :Ρ

Με έσωσες πραγματικά. Εσύ δήλωσες χωρίς προβλήματα έτσι; Θα πάρεις μεταγραφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,853 μηνύματα.
Αν δεν έχεις ιδιόκτητο σπίτι ή δεν υπάρχει δεύτερος φοιτητής στην οικογένεια στην Αθήνα δεν υπάρχει λογική να γίνει δεχτεί η μετεγγραφή για οικονομικούς λόγους. Το πήγαινε έλα Αθήνα Κιάτο >4 ώρες με αναμονές. Σε ένα μήνα θα σταματήσεις τελείως τις παρακολουθήσεις και θα πηγαινοέρχεσαι στις εξεταστικές.

Είναι απλό θες να πας Αθήνα γιατί ακούγεται καλύτερα στα αυτιά σου η Αθήνα από την Κρήτη. Δεν είναι κακό και αφού σου δίνει το δικαίωμα ένας νόμος καλά κάνεις και το εκμεταλεύεσαι. Τα άλλα είναι δικαιολογίες.

Προφανώς δεν μπορείς να δηλώσεις μαθήματα επίσημα στην Αθήνα γιατί δεν είσαι φοιτήτρια της σχολής ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ είχα στείλει την αίτηση μαζί με τα υπόλοιπα χαρτιά μου οποτε η καλή κυρια της γραμματείας είπε θα τα δηλώσουν από εκεί. Πολύ εξυπηρετικοί όλοι εκεί, οποτε και μπορώ να πω χωρίς κανένα πρόβλημα..μου έστειλαν,ταχυδρομικά και τη βρβαιαωση φοίτησης -κάτι που αν ζήταγα εδώ στην αθηννα,παίζει να με εδερναν :Ρ Κοιτα μεταγραφή θα ζητήσω, τώρα ποτε δεν ξέρεις. Τα καλύτερα σου εύχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αν δεν έχεις ιδιόκτητο σπίτι ή δεν υπάρχει δεύτερος φοιτητής στην οικογένεια στην Αθήνα δεν υπάρχει λογική να γίνει δεχτεί η μετεγγραφή για οικονομικούς λόγους. Το πήγαινε έλα Αθήνα Κιάτο >4 ώρες με αναμονές. Σε ένα μήνα θα σταματήσεις τελείως τις παρακολουθήσεις και θα πηγαινοέρχεσαι στις εξεταστικές.

Είναι απλό θες να πας Αθήνα γιατί ακούγεται καλύτερα στα αυτιά σου η Αθήνα από την Κρήτη. Δεν είναι κακό και αφού σου δίνει το δικαίωμα ένας νόμος καλά κάνεις και το εκμεταλεύεσαι.

Προφανώς δεν μπορείς να δηλώσεις μαθήματα επίσημα στην Αθήνα γιατί δεν είσαι φοιτήτρια της σχολής ακόμα.

Ξαναλέω, ο καθένας έχει τους λόγους του. Δεν θέλω πάντως να κάθομαι να εξηγώ γιατί δεν θέλω να πάω Κρήτη προφανώς και έχω προσωπικούς λόγους πέραν των κριτηρίων. Οι γονείς μου δεν είχαν λεφτά το φροντιστήριο να πληρώνουν θα έχουν να μου στέλνουν στην Κρήτη; Και ωραία μένω στην εστία δεν σημαίνει πως έχω 0 έξοδα. Εδώ έχω γνωστούς, περισσότερες πιθανότητες για δουλειά λόγο αυτών. Προέρχομαι και από πολύτεκνη οικογένεια μην το ξεχνάς αυτό, με 7 μόρια που έχω δύσκολο να μην γίνει.

Εγώ είχα στείλει την αίτηση μαζί με τα υπόλοιπα χαρτιά μου οποτε η καλή κυρια της γραμματείας είπε θα τα δηλώσουν από εκεί. Πολύ εξυπηρετικοί όλοι εκεί, οποτε και μπορώ να πω χωρίς κανένα πρόβλημα..μου έστειλαν,ταχυδρομικά και τη βρβαιαωση φοίτησης -κάτι που αν ζήταγα εδώ στην αθηννα,παίζει να με εδερναν :Ρ Κοιτα μεταγραφή θα ζητήσω, τώρα ποτε δεν ξέρεις. Τα καλύτερα σου εύχομαι :)

Επίσης, εύχομαι να γίνει δεκτή η αίτηση σου, και σε ευχαριστώ είχα αγχωθεί πολύ για αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,853 μηνύματα.
Ξαναλέω, ο καθένας έχει τους λόγους του. Δεν θέλω πάντως να κάθομαι να εξηγώ γιατί δεν θέλω να πάω Κρήτη προφανώς και έχω προσωπικούς λόγους πέραν των κριτηρίων. Οι γονείς μου δεν είχαν λεφτά το φροντιστήριο να πληρώνουν θα έχουν να μου στέλνουν στην Κρήτη; Και ωραία μένω στην εστία δεν σημαίνει πως έχω 0 έξοδα. Εδώ έχω γνωστούς, περισσότερες πιθανότητες για δουλειά λόγο αυτών. Προέρχομαι και από πολύτεκνη οικογένεια μην το ξεχνάς αυτό, με 7 μόρια που έχω δύσκολο να μην γίνει.
Και 15 μορια να είχες αφού τυπικά δεν είσαι φοιτήτρια της σχολής δεν μπορείς να δηλώσεις μαθήματα επίσημα ούτε να πάρεις βιβλία.

Ημιαπασχόληση μπορείς να βρεις στην Αθήνα, στην Κρήτη και οπουδήποτε αλλού. Όταν μένεις σε εστία το κόστος ζωής σου είναι πολύ φτηνότερο από το να μένεις στο Κιάτο καθώς εκτός από δωρεάν στέγαση έχεις και σίτιση. Και κανέναν σημαντικό λόγο να μην έχεις καλά κάνεις και διεκδικείς κάτι που δικαιούσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

annieyami

Νεοφερμένος

Η annieyami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και 15 μορια να είχες αφού τυπικά δεν είσαι φοιτήτρια της σχολής δεν μπορείς να δηλώσεις μαθήματα επίσημα ούτε να πάρεις βιβλία.

Ημιαπασχόληση μπορείς να βρεις στην Αθήνα, στην Κρήτη και οπουδήποτε αλλού. Όταν μένεις σε εστία το κόστος ζωής σου είναι πολύ φτηνότερο από το να μένεις στο Κιάτο καθώς εκτός από δωρεάν στέγαση έχεις και σίτιση. Και κανέναν σημαντικό λόγο να μην έχεις καλά κάνεις και διεκδικείς κάτι που δικαιούσαι.

Όπα όπα παρανόησες! Δεν μίλαγα για την δήλωση μαθημάτων, το ξέρω πως δεν μπορώ να δηλώσω Πάντειο. Και μένεις στο οικονομικό ενώ εξήγησα πως υπάρχουν πολλοί λόγοι που δεν μπορώ και δεν θέλω να πάω Κρήτη. Απλά νομίζω πως γράφεις χωρίς να διαβάζεις τι λέω, μην το πάρεις άσχημα δεν θέλω να σε προσβάλω. Δεν είναι μόνο ότι έχω το δικαίωμα και το κάνω, δεν έχω άλλη επιλογή. Ή θα ξανά έδινα ή θα έκανα αίτηση για μεταγραφή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι την μετεγγραφη την εχεις σιγουρη γιατι θα ειναι λιγα τα ατομα που θα κανουν αιτηση...μονο απο λεσβο και Κρήτη ενω σε αλλα θα κανουν απο ολη την ελλαδα....και μην ακους τι λεει ο καθενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Γειά σας! Θέλω να ρωτήσω κάτι για μια φίλη.. Έχει περάσει διοίκηση επιχειρήσεων στη Λευκάδα από 4ο πεδίο και θέλει να πάρει μεταγραφή για Αθήνα αλλά αυτή η σχολή δεν υπάρχει στην Αθήνα από το τέταρτο πεδίο μόνο στο πέμπτο και αναρωτιομαστε αν γίνεται να πάρει μεταγραφή εφόσον είναι διαφορετικό πεδίο.. Εγώ πιστεύω όχι αλλά αν ξέρει κάποιος να μου πει με σιγουριά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Κοιτάξτε τις αντιστοιχίες των σχολών.Δεν έχει σημασία τα πεδία.Αν δίνει αντιστοιχία κανένα πρόβλημα.Πάντως έχει αντιστοιχία με Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να παραθέτω σαιτ, αλλά δεν πειράζει...δειτε εδώ..
https://edu.klimaka.gr/tritobathmia-ekpaideysh/581-antistoixia-tmhmatvn-gia-metagrafes.html
Όπως είπε ο Γιώργος σας νοιάζει η αντιστοιχεια και όχι το πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Απευθυνομαι στα παιδια που εχουν ηδη στα χερια τους το πασο. Περασα Κοινωνιολογια Μυτιληνης,το παρελαβα σημερα αλλα στην πισω οψη του δεν αναφερει τιποτα για τον εσπα κτλ. Τι παιζει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasia_nt

Νεοφερμένος

Η Νάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Και εγώ σήμερα το πήρα, τι είναι ο εσπα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoslxs

Νεοφερμένος

Ο Giorgoslxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ααααα μαλιστα. Οπότε ούτε εσένα γραφει τίποτα δηλαδή. Πάλι καλά,γιατί αγχώθηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top