Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Είναι ξεκάθαρο ότι μπήκες στη διαδικασία να ξαναδώσεις πανελλήνιες για να περάσεις στα ΤΕΦΑΑ, αλλα μήπως θα ήταν καλύτερο να βαλεις πρώτα τα παιδαγωγικά;; Δεν το λέω για κανέναν αλλο λόγο (επαγγελματική αποκατασταση και τέτοιες βλακειες), παρα μόνο επειδή θα σου αναγνωριστούν πολλά μαθήματα και θα είναι ευκολότερο για σένα να βγάλεις τη σχολή;-).

Το σκέφτηκα κι αυτό, αλλά επειδή ήδη έχω ένα πτυχίο εκπαίδευσης είπα να κάνω κάτι διαφορετικό. :) Άσε που δεν αντέχω να κάνω μάθημα σ' αυτό το άθλιο κτίριο για 4 ακόμα χρόνια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Το σκέφτηκα κι αυτό, αλλά επειδή ήδη έχω ένα πτυχίο εκπαίδευσης είπα να κάνω κάτι διαφορετικό. :) Άσε που δεν αντέχω να κάνω μάθημα σ' αυτό το άθλιο κτίριο για 4 ακόμα χρόνια!!! :P

Πρέπει να είναι πράγματι πολύ fail να σπουδάσεις πάλι στην ίδια πόλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εγω θα βαλω πρωτα ιστοριες-αρχαιολογιες και μετα φιλολογια.....να δουμε τα αποτελεσματα πρωτα και βλεπουμε....αυτη τη στιγμη δε μπορουμε να ειμαστε σιγουροι για τιποτα. . . .!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το δικό μου θα είναι κάπως έτσι:
1.Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
2.Χημείας ΑΠΘ
3.Φυσικό ΑΠΘ
Για το 2 και το 3 δεν είμαι σίγουρη για τη σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Το δικό μου θα είναι κάπως έτσι:
1.Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ
2.Χημείας ΑΠΘ
3.Φυσικό ΑΠΘ
Για το 2 και το 3 δεν είμαι σίγουρη για τη σειρά.
Ιατρική δεν ήθελες εσύ;Αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1.Nομική Θεσσαλονίκης
2.Νομική Αθηνας
3.Νομικη Κομμοτηνής
4.Πολιτικες επιστημες Θεσσαλονικη/ Ψυχολογια ή Φιλολογια Θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
1) Αξιωματικών αστυνομίας
2) Αστυφυλάκων
3) Οικονομικό τμήμα (οπα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ιατρική δεν ήθελες εσύ;Αν θυμάμαι καλά.

Καλά θυμάσαι.Μέσα στη χρονιά άρχισα να έχω αμφιβολίες και τώρα είμαι σίγουρη ότι δεν τη θέλω.Το τμήμα χημικών μηχανικών ήταν πάντα η επόμενη επίσης αγαπημένη μου επιλογή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1.Nομική Θεσσαλονίκης
2.Νομική Αθηνας
3.Νομικη Κομοτηνής
4.Πολιτικες επιστημες Θεσσαλονικη/ Ψυχολογια ή Φιλολογια Θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
1.Nομική Θεσσαλονίκης
2.Νομική Αθηνας
3.Νομικη Κομοτηνής
4.Πολιτικες επιστημες Θεσσαλονικη/ Ψυχολογια ή Φιλολογια Θεσσαλονικης

Αν μένεις Θεσσαλονίκη καλύτερα να αλλάξεις το 2 με το 3, θα είσαι πιο κοντά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αν μένεις Θεσσαλονίκη καλύτερα να αλλάξεις το 2 με το 3, θα είσαι πιο κοντά!

απλώς η κομοτηνη ειναι σχετικα μικρη πολη και δε ξέρω αν θα περάσω καλα. μονο και μονο για την σχολη θα τη δηλώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αν και έλεγα μηχανολόγους εμπ και ίσως να τους πιάσω δεν ξέρω αλλά γύρισα σε αυτό που δεν σταμάτησα να σκέφτομαι από την πρώτη λυκείου και μάλλον θα βάλω τον έρωτα μ
1)φυσικό εκπα
(Δεν νομίζω να ξαναλλαξω σε μηχανολόγους νιώθω πολύ σίγουρη τώρα :-))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
μηχανολογων μηχανικων
πολιτικων μηχανικων
Μηχανικων παραγωγης & διοικησης (ισως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Το διαμορφωσα εν τελει

Φυσικο ΑΠΘ
Πολιτικων Μηχανικων ΑΠΘ
Μαθηματικο ΑΠΘ
Τοπογραφων Μηχανικων ΑΠΘ
Εφαρμοσμενη Πληροφορικη ΠΑΜΑΚ
Γεωλογιας ΑΠΘ
Μηχανικων Χωροταξιας και αναπτυξης ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι έτοιμο και το δικό μου..

Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Ιωαννίνων

Μαθηματικό Ιωαννίνων
Μαθηματικό Κρήτης
Πληροφορική Κέρκυρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γενικα εισαι αναμεσα σε τμηματα Κρητης και Ιωαννινων απο οτι βλεπω.
Αν εχεις προσδιορισει τον παραγοντα "αντικειμενο σπουδων" και παραγοντα "τοπος διαμονης" τοτε εισαι σε πολυ καλο δρομο και εχεις αρκετο χρονο μπροστα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
οικονομικό σσασ
συδ
στυα
αξιωματικων
αστυφυλακων
οικονομικες σχολες
Τα αλλά θα τα σκεφτω..................:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αν οι προβλέψεις μου επιβεβαιωθούν :
1.Ιατρική Αθήνας
2.Ιατρική Θεσσαλονίκης
3.Ιατρική Πάτρας
4.Ιατρική Ηρακλείου
5.Ιατρική Θεσσαλίας
6.Ιατρική Ιωαννίνων
7.Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8. Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης
9.Φαρμακευτική ΕΚΠΑ
10.Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιωαννα d.

Νεοφερμένος

Η ιωαννα d. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω ακομα δεν μπορω να διαλεξω: φυσικο, βιολογικο, κτηνιατρικη.. μη μου πειτε ασχετα μεταξυ τους γιατι θα σας απαντησω οτι η τεταρτη επιλογη ειναι ζαχαροπλαστικη :P
παντως απ' την αρχη της χρονιας περιμενα το πιο δυσκολο να ειναι η συμπληρωση του μηχανογραφικου.. ξερει κανεις διαλογισμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
απλώς η κομοτηνη ειναι σχετικα μικρη πολη και δε ξέρω αν θα περάσω καλα. μονο και μονο για την σχολη θα τη δηλώσω

Τέλεια θα περάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top