Μάθημα Επιλογής

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τα μαθηματα επιλογης συνηθως ανεβαζουν το μεσο ορο.
Η πληροφορικη της α δεν εννοιωσα πως μου προσφερε τοποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOLAS94

Νεοφερμένος

Ο LOLAS94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδια εμασ δεν μασ εδωσαν τετοιο χαρτακι.Μονο για το που θα παμε(επαλ/γελ κτλ.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mην αγχωνεσαι.Ουτε εμας μας ειχαν δωσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Θα ήθελα πολύ ψυχολογία αλλά η πληροφορική είναι η αγάπη μου...οπότε πληροφορική...
όμως ρε παιδιά δε θα ήταν πιο καλό αν είχαμε κι αλλο μάθημα επιλογής...θα έκανα και ψυχολογία...κρίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ψυχολογία NOWAY, δεν θέλω κι άλλο διάβασμα! :)
Εγώ θα επιλέξω B' ξένη γλώσσα(μόνο αν είναι Γαλλικά που έχω πάρει Β2) αλλιώς Πληροφορική που μου φαίνεται αρκετά εύκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμας δε μας εδωσαν τπτ ακομα :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς που μας δώσανε την αίτηση για τα μαθήματα εχω επιλέξει:Ισπανικά,που έχω πάρει το inicial και Πληροφορική που έχω πάρει όλες τις ενότητες απο 93% και πάνω:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ραφαέλα, δίνει το σχολείο σου τη δυνατότητα να διαλέξεις Ισπανικά σαν 2η ξένη γλώσσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myriam-snowwhite

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια μιν ειστε προκατελιμμενοι για οποιοδηποτε μαθημα!!!!για παραδειγμα εγω που φετος τελειωνω την πρωτη λυκειου και ειχα ωσ μαθημα την ψυχολογια ειμαι πολυ ευχαριστημενη παρολο που η πρωτη μου επιλογη ηταν τα γαλλικα που εχω τ B2 αλλα δεν εγινε τμημα αφου ημασταν μονο 5 μαθητεσ για τ τμημα!!!η ψυχολογια ειναι ενα ενδιαφερον μαθημα και τα περισοτερα μαθηματα που καναμε εμεισ μασ αφορουσαν αμεσα καθωσμ ειχαν σχεση με τουσ εφηβουσ και την κοινωνια.....φυσικα και καποια μαθηματα ηταν αφορητα βαρετα αλλα ποια δεν ειναι ορισμενεσ φορεσ?????αν προσεχεισ μεσα στο μαθημα ειναι πανευκολο και με μια αναγνωση στο σπιτι το ξερεισ νερακι το μαθημα...!!!!ασε που μετραει και στον γενικο και ετσι τον ανεβαζεισ χωρισ ιδιαιτερο κοπο!!!!!!!
ξανασκεφτειτε το παντως.....!!!!!!!!!!!!!!:no1:;):no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Ras

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγώ Πληροφορική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μηπως βιαζεστε λιγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
μαθήματα επιλογής, από τα οποία ο μαθητής είναι υποχρεωμένος να επιλέξει ένα μάθημα διάρκειας δύο ωρών εβδομαδιαίας διδασκαλίας:

Εφόσον ο μαθητής το επιθυμεί, θα μπορεί να διδάσκεται ένα ακόμη δίωρο μάθημα της επιλογής του.
-----------------------------------------
Πηγη:https://www.epil.gr/odigos/a_likiou/a_likiou.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Εμείς αναγκαστικά Πληροφορική αφού στο Λύκειο που πάω δεν υπάρχουν άλλοι καθηγητές για τα άλλα μαθήματα.. Κρίμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ε και γω για πληροφορικη λεω αλλα για οσους δεν το 3ερουν οτι στις εξετασεις δινουν (εννοω για την ψυχολογια κτλ ) εινε πολυ αδικο...απορησα μολις το εμαθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μην το λες. Αφου στηρίζονται στην επιλογή σου. Αν θες Ψυχολογία είναι επιλογή σου να γράψεις. Απο την άλλη, άν εχεις Β2 στα Γαλλικά(εγώ δλδ) σε συμφέρει για ανεβάζεις τον μέσο όρο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ετσι κι αλλιως η πληροφορικη στο λυκειο δεν εχει πολυ θεωρια,γι αυτο δεν την γραφουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Στο λύκειο που θα πάω, μου λένε οι φίλοι μου, έχουν λιώσει στα online games και στο facebook... Γενικά, δεν νομίζω να γίνεται πουθενά μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στο λύκειο που θα πάω, μου λένε οι φίλοι μου, έχουν λιώσει στα online games και στο facebook... Γενικά, δεν νομίζω να γίνεται πουθενά μάθημα.
Μπα,εμεις γραφαμε μας ειχαν και γραφαμε ολη την ωρα στο word.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Κρίμα... Αλλά απο την στιγμά που δεν γράφεις στο τέλος, κάθεσαι και υπομένεις το γράψιμο στο word. Δεν πιστεύω να έχει και πρόβλημα κανένας, όλοι ξέρουν να γράφουν γρήγορα, και άν οχι, τα βασικά.
-----------------------------------------
Μπα,εμεις γραφαμε μας ειχαν και γραφαμε ολη την ωρα στο word.
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top