Μάθημα Επιλογής

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
εγω παιδια θεατρολογία θα διαλέξω.
στη ψυχολογία εκτός του οτι γράφουν τεστ, την φράφυνε και στις εξετάσεις.

Μάλιστα εμείς, την μεθεπόμενη εβδομάδα γράφουμε Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη. Αυτοί που πήραν ψυχολογία είναι οι άτυχοι που θα γράψουν και την Τρίτη. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sindy

Νεοφερμένος

Η sindy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μάλιστα εμείς, την μεθεπόμενη εβδομάδα γράφουμε Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη. Αυτοί που πήραν ψυχολογία είναι οι άτυχοι που θα γράψουν και την Τρίτη. :/

Ας πρόσεχαν!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΡΕ

εγω παιδια θεατρολογία θα διαλέξω.
στη ψυχολογία εκτός του οτι γράφουν τεστ, την φράφυνε και στις εξετάσεις.

Εκτός αυτού, ο τίτλος δεν αντικατοπτρίζει επιτυχώς το περιεχόμενο του μαθήματος. Από την τάξη μου τρεις κοπελιές έχουν επιλέξει Ψυχολογία και πραγματικά μου λένε πως αν ήξεραν το αντικείμενο του μαθήματος από την αρχή δεν θα το διάλεγαν.

Δεν θέλω να επηρεάσω κανέναν αλλά μη νομίζετε πως θα ασχοληθείτε με Freud, ψυχαναλύσεις κ.λπ. Έννοιες εισάγει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φωτεινούλα χανιά

Νεοφερμένος

Η φωτεινούλα χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ πάντος θα δηλώσω πληροφορική σίγουρα, που είναι και το πιο χρήσιμο. Αμάν έκανα για να ξεμπλέξω από τα εικαστικά, να τα ξαναβάλω στο κεφάλι μου;;; Με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ πάντος θα δηλώσω πληροφορική σίγουρα, που είναι και το πιο χρήσιμο. Αμάν έκανα για να ξεμπλέξω από τα εικαστικά, να τα ξαναβάλω στο κεφάλι μου;;; Με τίποτα.

Και όχι, πάλι δεν θέλω να σου το χαλάσω όμως, χρήσιμη η Πληροφορική αλλά εντάξει, δεν θα μάθεις και κάτι το εξωφρενικά περίεργο. Άλλωστε η περισσότερη χρονιά πάει στην ομαδική εργασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Και όχι, πάλι δεν θέλω να σου το χαλάσω όμως, χρήσιμη η Πληροφορική αλλά εντάξει, δεν θα μάθεις και κάτι το εξωφρενικά περίεργο. Άλλωστε η περισσότερη χρονιά πάει στην ομαδική εργασία.

huh? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μπορεί κανένας να μου πει τι κάνουμε στην ψυχολογία και αν αξίζει (αν γίνεται να έχει κάνει όμως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μόνο Πληροφορική δεν θα αντέξω 4 χρονιά γαλλικα να μου λείπουνε :attack:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ποπό πως την γλίτωσα έτσι. Μονο και μονο επειδή μου αρέσουν τα PC διάλεξα πληροφορική. ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πληροφορικη(σκεφτομουν βεβαια και την ριζα ευρωπαικου πολιτισμου}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια εγω επιλεγω εφαρμογες στη πληροφορικη γιατι δεν δινεις εξετασεις στο μαθημα αυτο αλλα και επειδη μου αρεσει η πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
+φωνω απολυτα
μηπως ξερεις αν εχει καθολου θεωρια ή μονο εφαρμογες(ασκ πανω στο pc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τελικά ποιά μαθήματα γράφουμε και ποια δεν γράφουμε ?
Ίσως κάποιος από την Α' Λυκείου να μας πει κάτι για το καθένα ??? Εγώ προς ψυχολογία γέρνω αλλά αν είναι κανένα άκυρο μάθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έλεγα να πάρω πληροφορική αλλά καμιά από τις φίλες μου δεν θα επέλεγε και έτσι διάλεξα ψυχολογία. Είναι δύσκολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έλεγα να πάρω πληροφορική αλλά καμιά από τις φίλες μου δεν θα επέλεγε και έτσι διάλεξα ψυχολογία. Είναι δύσκολη;

Απο οσο εχω ακουσει οχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω πάλι μιλούσα με ένα παιδί από την δευτέρα λυκείου και μου είπε ότι έχει πολυυυυυυυυυυυυυυυυ διάβασμα!!!εγώ επέλεξα πληροφορική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superairy

Νεοφερμένος

Η superairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
εμένα κάτι φίλοι μου μου είπαν, ότι η βαθμολογία στην ψυχολογία (που αυτή επέλεξα κιόλας), είναι ανάλογα τον καθηγητή.
Π.χ. σε εμάς η καθηγήτρια, επιμένει πως δεν είναι δίκαιο να γράφουμε εξετάσεις εμείς, και αυτοί που επέλεξαν πληροφορική, να μη γράφουν, για αυτό οι βαθμοί κυμαίνονται στο 18-20..
οπότε είναι μια χαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έλεγα να πάρω πληροφορική αλλά καμιά από τις φίλες μου δεν θα επέλεγε και έτσι διάλεξα ψυχολογία. Είναι δύσκολη;
Πρεπει να εχει λιγο παπαγαλια,αλλα φανταζομαι θα ειναι ενδιαφερον μαθημα.
Απο την πληροφορικη που ενα χρονο γραφαμε στο word καλυτερη θα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρεπει να εχει λιγο παπαγαλια,αλλα φανταζομαι θα ειναι ενδιαφερον μαθημα.
Απο την πληροφορικη που ενα χρονο γραφαμε στο word καλυτερη θα ναι.

Μην το λες. Μακρυπρόθεσμα μπορεί να εξελιχθεί σε βάσαννο, ιδίως όταν έχεις πιεσμένο ωράριο ή θέλεις να τελειώσεις μια ώρα αρχύτερα τις εξετάσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου όπως την φαντάζεστε η ψυχολογία. Πολύ θεωρητικά όλα όσα λέει. Βαρετή την χαρακτηρίζουν οι περισσότεροι. Πληροφορική εμείς δεν κάναμε μόνο word, μάθαμε διάφορα πράγματα.

*Την ψυχολογία την δίνεις γραπτά τον Ιούνιο και μετράει στον Μ.Ο.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top