Μάθημα Επιλογής

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Προτιμω την αστρονομια που καναμε φετος παντως κι ας τη δινουμε στις εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Προτιμω την αστρονομια που καναμε φετος παντως κι ας τη δινουμε στις εξετασεις.

Ακούγεται ενδιαφέρον αλλά δυστυχώς δεν νομίζω να υπάρχει καθηγητής για τέτοιο μάθημα στο λύκειο που θα πάω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στη δευτερα ειναι μονο.Και την κανουν οι μαθηματικοι,οποτε μπορει και να υπατχει πιθανοτητα να γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φυσικά και το επέλεξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αισθητική Αγωγή!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
παιδια εμας μας εδωσαν σημερα ενα χαρτι που λεει μονο να επιλεξουμε για το ποια β' ξενη γλωσσα θα ακολουθησουμε στο λυκειο (γερμανικα/γαλλικα)
θα μας δωσουν και αλλο? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σχέδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν υπάρχει σχέδιο στην Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μας το έγραφε η ενημέρωση ... Σχέδιο-Εικαστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι εικαστικά. Απλά διαφορετικά τα σχέδια της Β και της Γ από αυτό εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άλλο αυτό και άλλο το σχέδιο της β λυκείου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
οκέι , απλά μας έγραφαν στη δήλωση Σχέδιο-Εικαστικά και όταν μας το διάβασαν είπαν σχέδιο... αλλά τι μάθημα θα γίνεται εκεί... αν σκεφτείτε ότι τον καθηγητή μας τον φωνάζουμε "κίτρινη ώχρα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι νεα εδω και μ λενε αγγελικη!οσον αφορα το χαρτι στο εδωσαν και πρεπει να διαλεξεις εσυ και ΕΣΥ να υπογραψεις οχι οι γονεις σου.η πληροφορικη και η αισθητικη αγωγη δεν εξεταζονται...εγω ηθελα να διαλεξω θεατρολογια αλλα εμαθα πως οταν στο χαρτι λεει καλλιτεχνικα εννοει μονο σχεδιο.....δυστυχως στο λυκειο που θα παω κανει μαθημα ενας καλλιτεχνικος που ειναι κ στ δικο μας γυμανσιο τελειως ασχετος...δν παει ουτε τα αντερα του..ετσι αναγκαστηκα ν παω πληροφορικη!!αλλα ειναι ωραια κ αυτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα Αγγλικά (αγάπη μου) και πληροφορική μια που είμαι "του υπολογιστή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα Αγγλικά (αγάπη μου) και πληροφορική μια που είμαι "του υπολογιστή"
Mα τα αγγλικα δεν ειναι μαθημα επιλογης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Γεια σας!! ειμαι καινουρια στο ischool και με λενε ελπιδα:bye:
Να σας ρωτησω, ξερετε τι κανουν στην Πληροφορικη(επιπλογής) 1η λυκείου??
ειναι κυριωσ προγραμματισμος ή οχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλώς όρισες.

Όχι, δεν έχει σχέση με προγραμματισμό. Το πρόγραμμα του μαθήματος μπορείς να το δεις εδώ. Γενικά όμως να ξέρεις πως έχει να κάνει με τον καθηγητή σου. Ας πούμε εμείς όταν φτάσαμε στα δίκτυα, σταματήσαμε και ασχοληθήκαμε εξ ολοκλήρου με ομαδική εργασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr!$t!n@k!

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μ αρεσει που εβαλαν γ τν ευρωπαικο πολιτισμο κ τς ριζες τ!:lol:λες κ 8ελει κανεις ν επιβαρυν8ει κ μ αλλη ιστορια στ κεφαλι τ!lol...εγω 8ελω ψυχολογια αλλα μπορει κ πληροφορικη γτ δν γραφεις στ τελος...τ ν πω δν 3ερω...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Mα τα αγγλικα δεν ειναι μαθημα επιλογης.

Εννοεί ότι από Β' ξένη γλώσσα διαλέξε αγγλικά:)
-----------------------------------------
μ αρεσει που εβαλαν γ τν ευρωπαικο πολιτισμο κ τς ριζες τ!:lol:λες κ 8ελει κανεις ν επιβαρυν8ει κ μ αλλη ιστορια στ κεφαλι τ!lol...εγω 8ελω ψυχολογια αλλα μπορει κ πληροφορικη γτ δν γραφεις στ τελος...τ ν πω δν 3ερω...!:P

Και εγώ ήθελα πληροφορική όμως η παρέα μου θα πάει ψυχολογία κι έτσι θα πάω κι εγώ. Εξάλλου κάτι σχετικό θα διδαχθώ και στο μελλοντικό μου επάγγελμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε σεις τι χαρτιά και αιτήσεις λέτε??εμάς δεν μας έδωσαν τπτ...τι να πω??οργάνωση στο full έχει το σχολείο μου...
εγώ είμαι ανάμεσα σε είκαστικα ή πληροφορίκή..τι να πω??θα το σκεφτώ..αλλά μάλλον εικαστικά..μου χουν πει ότι δεν κάνεις τπτ άλλο παρα χαβαλέ..ενω στην πληροφοτική πρέπει να ανοίγουμε και κανα βιβλίο που και που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top