Γενικό - Λυσάρια.

ΑΓΑΠΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΑΓΑΠΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω ότι δν είναι κακό να χρησιμοποιούμε τα λυσάρια.Το μόνο που χρειάζεται είναι να ξέρουμε πως να τα χρησιμοπουιούμε σωστά!!!:)
-----------------------------------------
Αυτίο το ακούω πρώτη φορά!!!!!!!:)Σε ποιό σχολείο αν επιτρέπεται γίνεται αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KyRi

Νεοφερμένος

Ο KyRi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λυσαρι στα μαθηματικα υπαρχει στις τελευταιες σελιδες του βιβλιου:)

και στην Α και στην Β γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ λυσάρια χρησιμοποιώ στα μαθηματικά(Για να ελέγχω τις ασκήσεις!) στα αρχαία για την μετάφραση, Στην ιλιάδα τα κείμενα και την γλώσσα απλά βλέπω τις απαντήσεις για να πάρω ιδέες και προσθέτω δικά μου...!

και εγω ακριβωσ τ ιδιο κανω!:jumpy:!!εχω λυσαρια σ ολα τ μαθηματα εκτοσ απο τ ευκολα οπωσ οικ\οικον, πληροφορικη κ.λ.π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος100

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κ χωρις λυσσαρι ειναι παλι καλα εγω που παω σχολειο σαν τουριστας κατι μου μενει στο κεφαλι και λεω και μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris96ar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ησως τα εχει στο τελος του βιβλιου σε εμας τα εχει (α γυμνασιου)
-----------------------------------------
καντο μονος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι δν είναι κακό να χρησιμοποιούμε τα λυσάρια.Το μόνο που χρειάζεται είναι να ξέρουμε πως να τα χρησιμοπουιούμε σωστά!!!:)
-----------------------------------------
Συμφωνώ απολύτως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έχετε γέλιο, στην τελευταία σελίδα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα λυσάρια των σχολικών βιβλίων σπανίως κάνουν σοβαρή δουλειά. Καλύτερα σκίστε τις σελίδες όπως είναι. Στα Μαθηματικά Γενικής Γ' Λυκείου, για παράδειγμα, λύνει τις ασκήσεις με θεωρία που εξ'αρχής ήταν εκτός ύλης. Κι αυτό γιατί το βιβλίο γράφτηκε σε 2 μήνες, καλοκαίρι 1999, οπότε οι λύσεις μάλλον δεν ήταν του συγγραφέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr4ke

Νεοφερμένος

Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λιπον παιδια οποιος θελει να του δοσω τα links να τα κατεβασει μεσο Rapidshare ασ μου κανει PM.(Δεν θελω να κανω διαφιμισει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pousinis

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αριδαία (Πέλλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μήπως υπάρχει κάποιο site με βοηθείματα (λισάρια) ???

Σας παρακαλώ
Τα φώτα σας......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

azemgalica

Νεοφερμένος

Ο azemgalica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια παρακαλω μπορει κανεισ να μου πει site για λισαρια για Γ γυμνασιου.το εχω μεγαλη αναγκη.:)
-----------------------------------------
ρε παιδια παρακαλω μπορει κανεισ να μου πει ενα site για λισαρια της Γ γυμνασιου .γιατι το εχω μεγαλη αναγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά έχω ψάξει παντού και λυσάρια δεν έχω βρει πουθενά... έτσι έπεισα την μάνα μου και μου πήρε τα λυσαρια της φυσικής, χημείας, γεωγραφίας, γλώσσας, μαθηματικών, ιλιάδας, ιστορίας, αρχαίων τέλος κειμένων.... λίγα δεν είναι???? τεσπα με βοηθάνε μέχρι κάποιον βαθμό αλλά οι καθηγήτριες και οι καθηγητές που έχουμε μας βάζουν ερωτήσεις που είναι εκτός βιβλίου (καλά μερικές τις έχουν τα λυσάρια) και εκεί δεν ξέρω που μου παν τα τεσσερα... έτσι από πέρσι μισώ τα φιλολογικά!!! έχω λοιπόν να σου πω ότι δεν νομίζω να βρεις λυσαρια στο ιντερνετ πρεπει να τα αγοράσεις (είναι περίπου απο 15-25 ευρώ αν ενδιαφέρεσε) εκτός και αν μας τις λες τις ερωτήσεις εδώ δεν θα χρειάζετε να τα αγοράσεις κατάλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ολα για την 3η γυμνασιου ειναι εδω https://robkat.4rumer.net/--f73/-------t3488.htm ακομα υπαρχει ενα site που εχει δωρεαν λυσεις στα μαθηματικα και λεγεται https://lisari.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
:bye:!!!!! παιδια μηπως ξερετε καμια ηλεκτρονικη διευθυνση για να μπορω να χρησιμοποιω λυσαρια στ διαδικτυο;)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klarita

Νεοφερμένος

Η klarita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ξέρω μια αλλά πρέπει να τα κατεβάσεις τα λυσάρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
δν πηραζει πες τν!!
-----------------------------------------

ευχαριστω:)!!!
-----------------------------------------



σε αυτην τν ιστοσελιδα πληρωνεις καθε χρονο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
:bye:!!!!! παιδια μηπως ξερετε καμια ηλεκτρονικη διευθυνση για να μπορω να χρησιμοποιω λυσαρια στ διαδικτυο;)???

Από β' γυμνασίου θες λυμένες ασκήσεις; Κάτσε να διαβάσεις θεωρεία και μεθοδολογίες, κάνε τις ασκήσεις του βιβλίου και όποιου βοηθήματος έχεις και μόνο όταν δε μπορείς να τη λύσεις, να δεις πως λύνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
το λυσαρι δν τ θελω για να αντιγραφω ασκησεις αλλα για να με βοηθαει με τν θεωρεια!!!:) μηπως ξερεις εσυ καμια ηλεκτρονικη διευθυνση που μπορεις να χρησιμοποιεις online λυσαρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top