Γενικό - Λυσάρια.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
το λυσαρι δεν εχει θεωρία.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεμεσις

Νεοφερμένος

Η Νεμεσις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια ψαχνω λυσαρι αρχαιων β γυμνασιου.. βρηκα νεοελληνικη γλωσσα απο ραπιντ σεαρ δωρεαν (εκεινα που μοιραζε το εθνοσ-απο εκδοσεισ βολονακη) αλλα δεν μπορω να βρω των αρχαιων δωρεαν πουθενα.. χρειαζομαι επειγοντωσ τισ μεταφρασεισ ολων των κειμενων. και δωρεαν ...ευχαριστωωω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Το βοήθημα έχει θεωρία και έξτρα ασκήσεις για περαιτέρω εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
+1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ψαξτε και στη βιβλιοθηκη του i-school:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σαραντούλα

Νεοφερμένος

Η Σαραντούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια να μου βρει καπιος λυσαρια α'γυμνασιου!!!!!!!!!! :):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απο τι μαθήματα θές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μάλλον τα πάντα θέλει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
με λιγο διαβασμα ολα ειναι πιο ευκολα τεσπα αν εχεις καμια απορια ρωτα με
-----------------------------------------
για να δωσω βοηθεια μπορειτε να μπειτε στο google και να γραψετε διδακτικα πακετα γυμνασιου τοτε θα βγουν τα σχολικα βιβλια και τα βιβλια των δασκαλων που εχουν τις λυσεις ελπιζω να βοηθησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darthkostas

Νεοφερμένος

Ο darthkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω ψαχνω λυσαρι (free) για c'est clair 2 cahier d'exercises
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia_sd

Νεοφερμένος

Η sofia_sd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμεις μεχρι την προηγουμενη παρασκευη καναμε γεωμετρια απο το βιβλιο της 2 γυμνασιου !και γιαννη η χημεια δεν ειναι τπτ απλεσ πρα3εισ και οροι ομωσ στην φυσικη μαζι σου η φυσικη τησ 2ασ ειναι δυσκολη !που να δεισ και τησ 3ης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos1212

Νεοφερμένος

Ο thanos1212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ειναι αναγκη να μ δωσει καποιος το λυσαρι της ιστοριαςβ γιμνασιου
-----------------------------------------
παιδια χρειαζομαι λισαρια β γιμνασιου ειναι αναγκη !!! της ιστοριας
-----------------------------------------
!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
!!!!!!!!!!11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αν πατησεις Βοηθημα Ιστοριας β'γυμνασιου στο google σου βγαζει εκει διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neoxorakiotis

Νεοφερμένος

Ο neoxorakiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σελιδα 21 ασκηση 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
εγω ψαχνω λυσαρι (free) για c'est clair 2 cahier d'exercises

Μία λύση υπάρχει και δεν είναι free. Πηγαίνεις στο βιβλιοπωλείο και αγοράζεις το βιβλίο του καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μία λύση υπάρχει και δεν είναι free. Πηγαίνεις στο βιβλιοπωλείο και αγοράζεις το βιβλίο του καθηγητή.

Πράγμα το οποίο βέβαια δεν είναι σωστό :nono:, αλλά αν έχει τόσο μεγάλη ανάγκη, εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis aleo

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
έχω το βιβλιο των γαλλικων και το ειχαμε τελειωσει ολο στην ά γυμνασιου
αν τα βρεισ σκουρα σε καμια ασκηση στειλε ενα μυνημα να σου την γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχω λυσαρι για τα μαθηματικα και την φυσικη που δεν τα παω πολυ καλα...Η πιο ευκολη λυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astromakis

Νεοφερμένος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ έχω την λύση.Έχω ένα cd με τα βοηθήμα του γυμνασίου(α,β και γ γυμνασίου).Φυσικά υπάρχει και το βοήθημα της φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wisp

Νεοφερμένος

Ο wisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω τι να πω δηλ?Που μας χωρησανε για μια φορα σαν ταξη σε 2 τμηματα και μας χωρησανε για 2 μαθηματα για το ΣΕΠ και τα Γαλλικα.Στα γαλληκα ειμαι σκραπας μονο απο τον κολλητο βγαζω ακρη.Γραψαμε ενα τεστ χωρησμενοι και εγραψατο χειροτερο μου τεστ 04.............Αν σας ειαι ευκολο κατι που να με διευκοληνει?το βιβλιο που κανουμε ειναι το C;est clair!1

Αυτο το βιβλιο το εκανα πριν δυο χρονια αλλα πρεπει ακριβως να μου πεις σε ποια σημεια δεν εισαι καλος οποτε να μπορω να βοηθεισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top