Λεωφορείο-ναυτία

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
καμια φορα ζαλιζομαι αν εχει ο δρομος πολλες στροφες..γενικα οχι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O_G

Νεοφερμένος

Ο O_G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ ζαλίζομαι όταν υπάρχουν υπερβολικά πολλές στροφές...εμ..τι να κάνω και γω;...πίνω λίγο νερό και κλείνω τα μάτια...χεχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
το σιροπι λεγεται Vomex και εχει απαισια γευση το παιρνουμε πριν το ταξιδι. παντως εγω οταν το επερνα μου ερχοταν να τα βγαλω ολα :( οποτε το παιρνεις τα βγαζεις ολα μια και καλη και ησυχαζεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ευτυχως δεν ζαλιζομαι ποτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγώ ζαλίζομαι όταν υπάρχουν υπερβολικά πολλές στροφές...εμ..τι να κάνω και γω;...πίνω λίγο νερό και κλείνω τα μάτια...χεχ...
και εγω ετσι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betty

Νεοφερμένος

Η betty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν συμφωνω......εγω εχω μεγαλο προβλημα με τα μακρινα ταξιδια με αυτοκινητο και λεοφωρειο και περνω κατι χαπια και με εχουν σωσει πραγματικα......:iagree:
-----------------------------------------
δεν συμφωνω με ενα παιδι πιο πανω που ελεγε οτι χαπια δεν πιανουν..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δεν ζαλίζομαι ποτέ αλλά σε αυτούς που ζαλίζονται προτείνω να πάρουν δραμαμίνη.
Ένα μικρό χαπάκι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
καμια φορα ζαλιζομαι αν εχει ο δρομος πολλες στροφες..γενικα οχι:)

Το ίδιο και εγώ.

Αλλά θα προτιμούσα αυτοκίνητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω δεν ζαλιζομαι ποτε.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ουτε κι εγω, αλλα ας μην το γρουσουζευω....:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Στο Alou fun park μπήκα στα πιο τρελά μέρη και δεν με έπιασε τίποτα.
Έχω την αδρεναλίνη στο αίμα μου σας λέω.
Η λολάδα που με έχει εμένα δεν πιάνεται.
Και δυστυχώς στην Σάμο δεν έχει καμιά γέφυρα να πηδήξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πολυυυυυ σπανια στο λεωφορειο.μονο στο αυτοκινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παλιά ζαλιζόμουν όταν πήγαινα Πάτρα από τον Μπράλο..Τώρα δε ζαλίζομαι πουθενά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όχι δε ζαλίζομαι πάλι καλά.Καμιά φορά όμως αν έχω φάει και μπω σε αμάξι και ο δρόμος είναι γεμάτος απότομες στροφές και ο οδηγός είναι ατζαμής ,ναι, τότε μου έρχεται να ξεράσω.:P:PΑ!Και όταν διαβάζω μέσα στο αμάξι ζαλίζομαι λίγο αλλά εντάξει δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Όχι δε ζαλίζομαι πάλι καλά.Καμιά φορά όμως αν έχω φάει και μπω σε αμάξι και ο δρόμος είναι γεμάτος απότομες στροφές και ο είναι οδηγός ατζαμής ,ναι, τότε μου έρχεται να ξεράσω.:P:PΑ!Και όταν διαβάζω μέσα στο αμάξι ζαλίζομαι λίγο αλλά εντάξει δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.

και εγω οταν διαβαζω μεσα στο αυτοκινητο μια απ' τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εμένα με ποιάνει φοβερός πονοκέφαλος οταν κάνει ζεστη στο αυτοκίνητο αλλα γενικα ειμαι ενταξη...και καποιες φορές ζαλίίζομαι στις στροφές αλλα και πάλι όταν κάνει ζέστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-vela

Νεοφερμένος

Η e-vela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
:Dόχι,είμαι βράχος σε τέτοια θέματα.δε με πιάνει τίποτα.και στο αστικό που το χρησιμοποιώ κάθε μέρα πλέον έχω εξασκηθεί τόσο που ούτε να κρατάω δε χρειάζεται.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δε ζαλίζομαι εύκολα ευτυχώς,

χρησιμοποιώ σχεδόν κάθε μέρα το λεωφορείο, αλλά αυτό το ξεκίνα σταμάτα, μια από τν κίνηση, μια από τις πολλές τις στάσεις δεν αντέχεται.

Εκεί που λες "Έτσι μεγάλε, σανίδωσέ το, δώσ' του να καταλάβει (δηλαδή στην περίπτωση του λεωφορείου, άντε να πιάσει τα 50χιλιόμετρα το πολύ)ξαφνικά τσουπ σταματά για να κάνει στάση.

Και γενικά μέχρι να φτάσεις στη δικιά σου στάση έχει σταματήσει και ξαναξεκινήσει 50 φορές.

Εϊναι αρκετό για να ζαλίζεσαι και κυρίως να έχεις νεύρα για την υπόλοιπη μέρα.
Ειδικά το μεσημέρι που είναι γεμάτο και δε βρίσκεις θέση;;; Άστα να πάνε στο διάολο...
Όλοι πάνω σου πέφτουν με τα ξεκίνα σταμάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν ζαλίζομαι...Ειδικά σε λεωφορεία καθόλου γιατί χρησιμοποιώ καθημερινά...
Αλλά όχι,δεν ζαλίζομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top