Κοροϊδία στο σχολείο

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
εμένα με κορόιδευαν επειδή στο δημοτικό μέχρι την 5η μπέρδευα το σ με το θ έλεγα θαλαθα δηλαδή αλλά κάποια στιγμή στη 3η δημοτικού νομίζω ήμουν έκοψα ένα χαστούκι σε έναν που ήταν υπερβολικά ενοχλητικός και από τότε κατάλαβαν ότι και η υπομόνη έχει όρια και το κοψαν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia_1

Νεοφερμένος

Η anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ε μου λένε διάφορα ... άσχιμι .. τέτοιυ είδους αλλά είμαι κανονική ...

προσπάθησε να αποβάλλεις από την ζωή σου ότι σε ενοχλεί και τότε θα δεις πόσο ωραία είναι ;)

δεν θα αφήνεις κανένα παράσιτο να βαραίνει την προσωπικότητά σου!βγάλε τον δυναμισμό που έχεις μέσα σου,νέα κοπέλα είσαι,τι σου λείπει? απλά λίγος "τσαμπουκάς".και να ξέρεις πως μια φράση πολιτισμένου ανθρώπου μπορεί να χαστουκίσει κάποιον τόσο πολύ, όσο κανένας βίαιος λόγος ή καμία βίαιη πράξη δεν θα μπορούσαν !!! αυτό είναι το πιο έξυπνο που μπορούν να σου πουν δηλαδή?μμμ ναι, αυτο ειναι προφανως το πιο εξυπνο που μπορει να πει καποιος παρομοιου επιπέδου, θέλοντας να προβάλει τον κομπλεξισμό του σε νορμάλ άτομα!
επεξεργάσου ότι σου είπα και θα βρεις μόνη σου την λύση
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ε μου λένε διάφορα ... άσχιμι .. τέτοιυ είδους αλλά είμαι κανονική ...

για οσους απαντησατε στην κοπελα... ελεος πια, τωρα πλεον εχουμε γινει ολοι ψυχολογοι και ξερουμε γιατι ο καθενας κανει κατι, και οποιος δεν κανει τα αναμενομενα, εχει κομπλεξ,και ψυχολογικα! σιγα ρε! απλα τα παιδια κανουν τον χαβαλε τους, εσυ δεν μιλας και δειχνεις ενοχλημενη, οποτε αυτοι συνεχιζουν! απλα πιασε τον "αρχηγο"¨και πεστου οτι σε ενοχλει πολυ,και να το κοψει, γιατι ειναι και το ανωριμο της ηλικιας (ειδικα για τα αγορια) σε φαση που μπορει απλα να μην εχει σκεφτει οτι σου κανει κακο! εε, θα του το πεις, αρχικα θα το ξεχναει, συνηθεια βλεπεις... θα τον κοιτας εσυ αγρια αγρια...θα μαζευεται σιγα σιγα, εαν οχι , αρχισε και εσυ να τον κραζεις πως ειναι τριμπαζο και δεν παει πουθενα (ειτε ισχυει ειτε οχι, πεστο εσυ) και μονο που θα παρουν πρεφα οτι η επανασταση ξεκινησε, θα κολωσουν λιγακι! θελω να σε ρωτησω κατι ακυρο.. επειδη εχω ξεκινησει μια συζητηση εδω και κανα -ενα μιση χρονο με κατι φιλους... ακυρο φουλ, σορρυ κιολας για το οφ τοπικ... τι επαγγελμα θα ηθελες να εκανες ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για οσους απαντησατε στην κοπελα... ελεος πια, τωρα πλεον εχουμε γινει ολοι ψυχολογοι και ξερουμε γιατι ο καθενας κανει κατι, και οποιος δεν κανει τα αναμενομενα, εχει κομπλεξ,και ψυχολογικα! σιγα ρε! απλα τα παιδια κανουν τον χαβαλε τους, εσυ δεν μιλας και δειχνεις ενοχλημενη, οποτε αυτοι συνεχιζουν! απλα πιασε τον "αρχηγο"¨και πεστου οτι σε ενοχλει πολυ,και να το κοψει, γιατι ειναι και το ανωριμο της ηλικιας (ειδικα για τα αγορια) σε φαση που μπορει απλα να μην εχει σκεφτει οτι σου κανει κακο! εε, θα του το πεις, αρχικα θα το ξεχναει, συνηθεια βλεπεις... θα τον κοιτας εσυ αγρια αγρια...θα μαζευεται σιγα σιγα, εαν οχι , αρχισε και εσυ να τον κραζεις πως ειναι τριμπαζο και δεν παει πουθενα (ειτε ισχυει ειτε οχι, πεστο εσυ) και μονο που θα παρουν πρεφα οτι η επανασταση ξεκινησε, θα κολωσουν λιγακι! θελω να σε ρωτησω κατι ακυρο.. επειδη εχω ξεκινησει μια συζητηση εδω και κανα -ενα μιση χρονο με κατι φιλους... ακυρο φουλ, σορρυ κιολας για το οφ τοπικ... τι επαγγελμα θα ηθελες να εκανες ??
μπραβο να τα συγχαρουμε κιολας..ε ρε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras94

Νεοφερμένος

Ο christaras94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οτι και να σας κανουν εσεις θα το ''φουσκωσετε'' όσο πιο πολυ μπορειτε και θα το πάτε στο λυκειαρχη/γυμνασιαρχη. Μετα οταν δειτε το ατομο που σας πειραζε θα γελασετε με τον πιο σατανικο, χαιρέκακο τροπο. :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
μπραβο να τα συγχαρουμε κιολας..ε ρε..

δεν ειπα σε καμια περιπτωση κατι τετοιο, απλα τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα απο οτι νομιζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pligomeni 4ixi

Νεοφερμένος

Η pligomeni 4ixi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να ακολουθήσω τη δημοσιογραφια , είναι όνειρο ζωής ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
δεν ειπα σε καμια περιπτωση κατι τετοιο, απλα τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα απο οτι νομιζουμε!

τα πραγματα ισως ειναι πολυ απλα για σενα που εισαι παρατηρητης. Για τη κοπελα που τα ζει προφανως και δεν ειναι τοσο απλα και ροδινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν ειπα σε καμια περιπτωση κατι τετοιο, απλα τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα απο οτι νομιζουμε!
δεν ειμαστε σε θεση να το γνωριζουμε αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
τα πραγματα ισως ειναι πολυ απλα για σενα που εισαι παρατηρητης. Για τη κοπελα που τα ζει προφανως και δεν ειναι τοσο απλα και ροδινα.

τι λογικη εχει αυτο που λες ? η αιτια που το κανουν τα παιδια ειναι μια,δυο....παντως ειναι συγκεκριμενες, δεν εχει οπτικη γωνια! και εγω δεν κατηγορησα την κοπελα,εξαλου εκεινη δεν το παιζει ψυχολογος-αναλυτρια, οπως καποιοι αλλοι εδω μεσα που τα ξερουν ολα! το ξερω οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα για εκεινη, ομως τα λεει σε εμας , που ειμαστε ολοι παρατηρητες, τι νοημα θα εχει εαν εμεις αρχιζαμε να πανικοβαλομαστε με αυτη την κατασταση που περιγραφει ?? κανενα! αρα οφειλουμε να την καθησυχασουμε, και να της δειξουμε οτι ειναι πιο απλα απο οτι νομιζει,ετσι ωστε να παρει θαρρος και να το αντιμετωπισει, αλλιως τι λογικη εχει αυτο που κανει ? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
καταρχας σε ολα τα αγορια που εχουν προβλημα οσο ωμο ή παραξενο και αν ακουστει η μονη λυση ειναι το ξυλο.πηγαινε πλακωσε αυτον-αυτους που σε ενοχλουν.αν ειναι πολλοι πηγαινε και πιασε τον καθενα μονο..οι φιλοι σου επιτρεπεται να συμμετεχουν...συζητησεις ωριμοτητες,ανωτεροτητες και εξυπνες ατακες σπανια δουλευουν..η υπομονη και διαβασμα ειναι αλλη λυση.οποτε για τα αγορια ή ξυλο ή υπομονη και διαβασμα.συνιστω το 1ο.φυσικα μν το παρακανετε αλλα να τους τρομαξετε καπως.αυτο ισχυει αν σας πειραζουν αγορια.αν σας πειραζουν κοριτσια τοτε ή παρτε το στην πλακα ή συζητηστε ή κοροιδεψτε και σεις τα τρωτα τους σημεια.συνιστω το 2ο

τωρα για τα κοριτσια.αν σας πειραζουν κοριτσια ειτε τις αγνοητε ή να μπαινετε με πιο δυνατες δημοφιλεις παρεες.αν σας πειραζουν τα αγορια ειτε τα αγνοητε ειτε τους κανετε ρεζιλι μπροστα στους φιλους..αν οι φιλοι πχ τον φωναζουν με ενα παρατσουκλι που τον ενοχλει τοτε αυτο το παρατσουκλι ειναι η σωτηρια σου

p.s μπορει να εχω ηδη ποσταρει σε αυτο το τοπικ αλλα τωρα το ανελυσα οποτε νο προμπλεμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μιλωντας εκ πειρας...Δεν περασα και τα καλυτερα χρονια στο σχολειο...Μια φορα λοιπον που ειχα γινει αντικειμενο χλευασμου...δεν αντεξα και χτυπησα ενα παιδι στο στηθος με τις γροθιες μου...Σωριαστηκε κατω και βαριανασαινε...Απο τοτε κανεις δεν με πειραξε ποτε...
Προς θεου...δεν λεω οτι η βια ειναι η λυση(ισως σου δημιουργησει και περαιτερω προβληματα εαν αντιδρασεις με αυτον τον τροπο)...
Το καλυτερο θα ηταν να μιλησεις στους γονεις σου(κατα προτιμηση στον πατερα) ο οποιος με την σειρα του θα μιλησει με τον γονιο αυτουνου που σε πειραζει(αν και σπανια αποδιδει...Καθως ο γονιος του "νταη" ισως ειναι χειροτερος απο τον παιδι του)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γνωμη μου.μην μιλησεις στον πατερα.τα πραγματα θα γινουν πολυ πολυπλοκα..η βια ειναι η καλυτερη λυση..ειναι το αντιστοιχο ο ερωτας με ερωτα περναει. φυσικα εννοειται πως αν ειναι καποιος σιγουρα πιο δυνατος και πηγαινει καμια πολεμικη τεχνη τοτε μακρυα και αγαπημενα.τοτε χρειαζονται οι φιλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ωραια λοιπον...Φαντασου το εξης σκηνικο...Σε πειραζει μεγαλυτερος στο σχολειο...ο οποιος εχει φιλους/γνωστους σε συμμορια(δεν ειναι και τοσο εξωπραγματικο) και μια μερα τον χτυπας...Και την επομενη σου στηνει καραουλι με αλλους 10 και σε κανουν μαυρο στο ξυλο...
Τι κανεις τοτε??

Για αυτο λεω...η βια πρεπει παντα να ειναι η τελευταια επιλογη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
κοιτα λιγο ας το θεσω αλλιως.το σωστο ειναι οπως λες να μν κανεις τιποτα αλλα εγω εχω αντιθετη γνωμη και την οποια εξεφρασα και πιστευω πως η βια εχει βοηθησει περισσοτερο..και αν καποιος εχει παρεες(οχι πολυ επικυνδυνες-συμμοριες-) και μου πουλουσε τρελα αρκετες φορες(οχι 1-2) θα προτιμουσα να τον πλακωνα και ας με εδερνε η παρεα του.εδω πηγαμε 6 ατομα σε ολο το ωραιοκαστρο επειδη καποιος εβρισε το φιλο μας σε εναν αγωνα και δν εγινε τπτ(βλακεια καναμε βεβαια που πηγαμε επειδη ημασταν λιγοι).δες σκηνικο τωρα.μπαινουμε σε ενα μερος τεραστιο στο ωραιοκαστρο(δν ξερω πως λεγεται) ,που εχει γυμναστηριο μεσα,απο την εισοδο.με το που μπαινουμε αλλοι 4 μας ακολουθαν απο πισω μας.και μολις προχωρουμε λιγο βλεπουμε 100+ παιδια μαζεμενα(πολλοι ασχετοι βεβαια).τελικα τπτ δν εγινε.τα βρηκαμε με λογια.ετσι και αλλιως δν πηγαμε για ξυλο αλλα για συζητηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ωραια λοιπον...Φαντασου το εξης σκηνικο...Σε πειραζει μεγαλυτερος στο σχολειο...ο οποιος εχει φιλους/γνωστους σε συμμορια(δεν ειναι και τοσο εξωπραγματικο) και μια μερα τον χτυπας...Και την επομενη σου στηνει καραουλι με αλλους 10 και σε κανουν μαυρο στο ξυλο...
Τι κανεις τοτε??

Φέρνεις παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Φέρνεις παρέα

Πριν η αφου σε πιασουν και σε κανουν τοπι στο ξυλο....
Συνηθως οσα παιδια δεχονται παρενοχληση στο σχολειο δεν ειναι και τα πιο κοινωνικα παιδια...Και τους λιγοστους φιλους που εχουν δεν νομιζω πως συγκαταλεγονται σε αυτους που πλακωνουν κοσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω απιστευτει υπομονή. Ποτέ δεν κάνω την πρώτη κίνηση τον αφήνω να λέει και μετα του απαντάω ανάλογα τώρα αν έρθει και κάνει κίνηση τότε αντιδράω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πριν η αφου σε πιασουν και σε κανουν τοπι στο ξυλο....
Συνηθως οσα παιδια δεχονται παρενοχληση στο σχολειο δεν ειναι και τα πιο κοινωνικα παιδια...Και τους λιγοστους φιλους που εχουν δεν νομιζω πως συγκαταλεγονται σε αυτους που πλακωνουν κοσμο...

Ε αν είσαι φορέβερ αλόουνερ, κάτσε να τις φας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ε αν είσαι φορέβερ αλόουνερ, κάτσε να τις φας :D

Ωραια λογικη!!!! Να χαρω εγω νεολαια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top