[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε σαν πολύ δεν το ψάχνουμε το θέμα; :P Let's go hunting...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ωραιος,χωμα με εκανες τωρα,εσυ και οι αλλοι 3 upvoters.
Παω να κλαψω στην γωνια μου τωρα,καλο απογευμα. :(:(

Οχι οχι,απλα δεν μιλαω με metallades,πηγαινε σε κανα παρκο και αραξε with your beer,τζιβατε.

Δεν εχω τζιβες (οπως δεν εχεις μυαλο), δν πηγαινω σε παρκα και απλα ακουω μεταλ οπως και αλλα ειδη χωρις ν καθοριζει τι ειμαι . Φαση εχει το ποσο προκατειλημμενος εισαι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Από το βλέμμα του άλλου μπορείς να καταλάβεις πολλά, ποιό είναι το vibe του, δηλαδή εάν είναι καλός σαν άνθρωπος ή εάν είναι γεμάτος κακία και αρνητικότητα. Το ίδιο ισχύει και με τις κοπέλες, δεν παρατηρείς πολλές φορές άτομα που έχουν αυτό το bitchy βλέμμα και σου βγάζουν μια κακία,χωρίς καν το επιδιώκουν. Το τι εκπέμπει λοιπόν ο άλλος φαίνεται στο βλέμμα του και δεν ΄έχει να κάνει με το εάν είναι πρασινομάτης ή καστανομάτης. Τα μάτια άλλωστε είναι ο καθρέφτης της ψυχής δεν λένε?

Αν εσύ μπορείς από το βλέμμα του άλλου να καταλάβεις πόσο καλός χαρακτήρας είναι ο άλλος μάλλον τα έχεις πολύ καλά με τις κοινωνικές σου συναναστροφές. Εγώ δε μπορώ να το κάνω αυτό. και τι σκατά είναι το vibe? o.O

υγ: οι κακοί είναι στη φυλακή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλή εντύπωση = friend zone όμως...
Έλα όσο και να θέλετε να κρυφτείτε, ο τυπάς που βάζει οικονομόπουλο κτλπ. είναι κατά βάθος αυτός που ποθείτε!

Προσωπικά έχω πάψει να λέω οτι ακούω μουσική απο βιντεοπαιχνίδια και οτι τρελένομαι για βιρτουοζικά κομμάτια, κέλτικη μουσική, Bach και soundtrack απο επικές ταινίες και σε όλες λέω οτι ακούω ελληνικά...οικονομόπουλο, κιάμο, μαζωνάκη, κλαμποειδή κτλπ...και βλέπω οτι στατιστικά τα πάω ΠΟΛΥ καλύτερα με τις κοπέλες ακόμα και με αυτές που "λένε" οτι ακούνε rock/indie κτλπ. :P


Ρε φίλε άμα την κόψεις σοβαρή ,πες της οτι ακούς νταλάρα ή κανα κότσιρα στην τελική :hmm:
Ανάλογα πως θα την κόψεις , αλλά μπορεί και να μην της φαίνεται για σκυλού θα μου πεις... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ρε φίλε άμα την κόψεις σοβαρή ,πες της οτι ακούς νταλάρα ή κανα κότσιρα στην τελική :hmm:
Ανάλογα πως θα την κόψεις , αλλά μπορεί και να μην της φαίνεται για σκυλού θα μου πεις... :whistle:

...Και οι σχέσεις χτίζονται στην ειλικρίνεια...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ωραιος,χωμα με εκανες τωρα,εσυ και οι αλλοι 3 upvoters.
Παω να κλαψω στην γωνια μου τωρα,καλο απογευμα. :(:(

Οχι οχι,απλα δεν μιλαω με metallades,πηγαινε σε κανα παρκο και αραξε with your beer,τζιβατε.

Γιατί ρε μάγκα άδικο έχει; Αν δεν σ'αρέσουν οι τύποι/τύπισσες που ακούνε τέτοια, απλά ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ. Τόσο απλό.

Και στην τελική, υπαρχουν πολλά παραπάνω που κρίνει κανείς όταν καλείται να επιλέξει φίλους/συντρόφους κλπ και ειδικά στους φίλους τα μουσικά ακούσματα δεν παίζουν μεγάλο ρόλο (κι αυτό το λέει ένα άτομο που ματώνουν τα αυτιά του με τα σκυλάδικα)

κακό δεν έχουν, αλλά υποσυνείδητα επειδή ελάχιστοι ακούνε τέτοια πράγματα στην Ελλάδα, μεγάλο μέρος των κοριτσιών σε κατηγοριοποιεί ως "περιθωριακό" στο μέσα μυαλό της και θα πρέπει να καταβάλεις μεγάλη προσπάθεια σε άλλους τομείς για να το "ισοφαρίσεις". Γενικά για να βρείς κοπέλα πρέπει να δείξεις οτι έχεις καλά στοιχεία αλλά και οτι συμβαδίζεις με την εποχή σου...Τώρα αν βάλω στην άλλη το soundtrack του Ben Hur ή του Lord of the Rings ε δε θα ξενερώσει; :P

Εαν δεν ακούει ελληνικά, θα ξενερώσει πιο πολύ με τον Κιαμο και τον Οικονοπουλο, 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
εγω δεν εχω καταλαβει γιατι κραζετε τοσο χοντρα τους κλαρινογαμπρους και τις κλαρινογκομενες.
μια πλακα μπορει να την κανω κι εγω, αλλα απο την στιγμη που δεν ενοχλουν κανεναν καλα κανουν. αυτοι εχουν το ταργκετ γκρουπ τους, εγω το δικο μου και κανεις δεν ενοχλει κανεναν.
οσον αφορα τα δηθεν ποσοστα, το θεωρω και ψιλοαστειο.
αν βλεπετε τετοια ποσοστα κλανινοανθρωπων γυρω σας το μονο που μπορω να προτεινω ειναι να σταματησετε να πηγαινετε σε κλαρινομερη! :D

Οι κλαρινόπουστες (βαρβάτοι άντρακλες) και οι κλαρινίτσες (απόλυτα θηλυκά) πλέον συχνάζουν παντού. Δεν υπάρχουν κλαρινομέρη. Η κατάσταση στην Ελλάδα έχει ξεφύγει από κάθε όριο. Δεν ξέρω αν σ' αυτό οφείλεται η επίδραση της Τρόϊκας ή της Μέρκελ. Τέτοιο θέατρο σκιών του παραλόγου, μόνο στη χώρα μας έχουμε. Το θέμα των ερωτικών σχέσεων, των απολύτως φυσιολογικών κοινωνικών σχέσεων, να έχει εκφυλιστεί τελείως και να εξετάζουμε αν αξίζει κάποιος άνθρωπος από το μαλλί, το γυαλί και το παντελόνι Lee. Λυπηρό. Δεν ξέρω ποιοι και ποιες είναι αυτές που δίνουν σ' αυτά σημασία, όταν επιλέγουν ανθρώπους αλλά ένα πράγμα ξέρω: ότι η κάθε κοπέλα ή ο κάθε παλίκαρος, ποτέ δεν παραδέχεται ότι ψώνισε από σβέρκο ή ότι είναι άνθρωπος χαμηλής αισθητικής ποιότητας. Ο καθένας θεωρεί ότι πράττει το σωστό, ότι ξέρει τα πάντα..κοκ. Αν ρωτήσεις δυο κοπέλες, π.χ. νεαρής ηλικίας, που η μια να ακούει Θέλξη και η άλλη να ακούει Ζουγανέλη, η κάθε μια θα ισχυριστεί ότι ακούει ποιότητα και ψάχνει κάτι ανάλογο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Οι κλαρινόπουστες (βαρβάτοι άντρακλες) και οι κλαρινίτσες (απόλυτα θηλυκά) πλέον συχνάζουν παντού. Δεν υπάρχουν κλαρινομέρη. Η κατάσταση στην Ελλάδα έχει ξεφύγει από κάθε όριο. Δεν ξέρω αν σ' αυτό οφείλεται η επίδραση της Τρόϊκας ή της Μέρκελ. Τέτοιο θέατρο σκιών του παραλόγου, μόνο στη χώρα μας έχουμε. Το θέμα των ερωτικών σχέσεων, των απολύτως φυσιολογικών κοινωνικών σχέσεων, να έχει εκφυλιστεί τελείως και να εξετάζουμε αν αξίζει κάποιος άνθρωπος από το μαλλί, το γυαλί και το παντελόνι Lee. Λυπηρό. Δεν ξέρω ποιοι και ποιες είναι αυτές που δίνουν σ' αυτά σημασία, όταν επιλέγουν ανθρώπους αλλά ένα πράγμα ξέρω: ότι η κάθε κοπέλα ή ο κάθε παλίκαρος, ποτέ δεν παραδέχεται ότι ψώνισε από σβέρκο ή ότι είναι άνθρωπος χαμηλής αισθητικής ποιότητας. Ο καθένας θεωρεί ότι πράττει το σωστό, ότι ξέρει τα πάντα..κοκ. Αν ρωτήσεις δυο κοπέλες, π.χ. νεαρής ηλικίας, που η μια να ακούει Θέλξη και η άλλη να ακούει Ζουγανέλη, η κάθε μια θα ισχυριστεί ότι ακούει ποιότητα και ψάχνει κάτι ανάλογο. :)

σιγα δεν ειναι και θανατηφορο λες και επεσε επιδημια πανουκλας κανεις. Γνκ τι κολλημα εχεις δεν θες ν γινεις ετσι μην γινεσαι .Δεν σ θελει καποια γτ δεν εισαι ετσι αλλαξε αμα πιστευεις οτι αξιζει μην αλλαζεις αν πιστευεις οτι δεν αξιζει.

Ps: Τουλαχιστον μ αυτο τ θεμα γλυτωσαν για μερικες μερες τα θαψιμο τα ξενα πανεπιστημια και οι ξενες χωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Τι παει να πει χαμηλη αισθητικη ποιοτητα?Καλος ειναι και ο γονιδης καλος και ο στραβινσκυ και το καθενα για τις ωρες του.Τι θα ελεγε ενας σουφι στην ινδια για τη μουσικη του cherchez?Τι θα ελεγε ενας βεδουινος για τη μουσικη του παριου στη παρο?

Αισθητικη αποσταση επηρεασμενη απο χιλιους δυο κοινωνικους χρονικους περιβαλλοντικους εικονες και παραγοντες.

Επισης τι σημαινει κλαρινογαμπρος?Το ακουω συνεχεια αλλα δεν ξερω τι σκτ ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Οι κλαρινόπουστες (βαρβάτοι άντρακλες) και οι κλαρινίτσες (απόλυτα θηλυκά) πλέον συχνάζουν παντού. Δεν υπάρχουν κλαρινομέρη. Η κατάσταση στην Ελλάδα έχει ξεφύγει από κάθε όριο. Δεν ξέρω αν σ' αυτό οφείλεται η επίδραση της Τρόϊκας ή της Μέρκελ. Τέτοιο θέατρο σκιών του παραλόγου, μόνο στη χώρα μας έχουμε. Το θέμα των ερωτικών σχέσεων, των απολύτως φυσιολογικών κοινωνικών σχέσεων, να έχει εκφυλιστεί τελείως και να εξετάζουμε αν αξίζει κάποιος άνθρωπος από το μαλλί, το γυαλί και το παντελόνι Lee. Λυπηρό. Δεν ξέρω ποιοι και ποιες είναι αυτές που δίνουν σ' αυτά σημασία, όταν επιλέγουν ανθρώπους αλλά ένα πράγμα ξέρω: ότι η κάθε κοπέλα ή ο κάθε παλίκαρος, ποτέ δεν παραδέχεται ότι ψώνισε από σβέρκο ή ότι είναι άνθρωπος χαμηλής αισθητικής ποιότητας. Ο καθένας θεωρεί ότι πράττει το σωστό, ότι ξέρει τα πάντα..κοκ. Αν ρωτήσεις δυο κοπέλες, π.χ. νεαρής ηλικίας, που η μια να ακούει Θέλξη και η άλλη να ακούει Ζουγανέλη, η κάθε μια θα ισχυριστεί ότι ακούει ποιότητα και ψάχνει κάτι ανάλογο. :)

Καταρχήν δεν είναι αυτός ο ορισμός ούτε ο αυτοπροσδιορισμός του κλαρίνου ή της κλαρινίτσας, ο καθένας τον ερμηνεύει όπως θέλει τον όρο αυτό, anyway, δεν θα σταθώ σε αυτό. Θα σταθώ σε αυτό που σου έχω boldαρει. Ουσιαστικά αναφέρεσαι στην επιλογή συντρόφου με βάση επιφανειακά χαρακτηριστικά (μαλλί:εξωτ.εμφάνιση, γυαλί:ντύσιμο, παντελόνι Lee:μάρκα-φραγκάτος/η), αλλά
1) Δεν είναι τωρινό φαινόμενο αυτό, υπήρχε προ κρίσης και αφότου σταμάτησαν τα προξενιά (και στα προξενιά με βάση αυτά τα χαρ/κα επιλέγονταν οι επίδοξοι γαμπροί-νύφες αλλά δεν υπήρχε η ελεύθερη επιλογή αυτού που νυμφευόταν, ήταν θέμα επιλογής των γονιών)
2) Προφανώς και δεν συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα, είναι τουλάχιστον χαζό να το πιστεύεις αυτο. Συμβαίνει σε παγκόσμια κλίμακα και έχει να κάνει με τα οικουμενικά στάνταρς αξιών που θέτονται ή καλύτερα προβάλλονται (γιατί κανείς δεν σε αναγκάζει να τα ενστερνιστείς) γενικότερα σε όλο τον κόσμο
3) Το πώς θα επιλέξει κανείς σύντροφο, είναι καθάρα δικό του θέμα, ανάλογα με τις αξίες που έχει θέσει στην ζωή του, αλλά θεωρώ λάθος το να κρίνουμε τον τρόπο που κρίνει κάποιος σύντροφο για δύο λόγους:
α. Ο καθένας σε αυτή την ζωή στο τέλος θ πάρει αυτό που αξίζει, η κλαρινίτσα, επειδή είναι κλαρινίτσα, θα πάρει έναν κλαρίνο, η κουλτουριάρα έναν κουλτουριάρη και η διανοούμενη έναν διανοούμενο
β. Μιας και αναφέρεσαι γενικά στα πόστς σου στο θέμα επιλογής συντρόφου με βάση την εξωτερική εμφάνιση, καλώς ή κακώς είναι στην φύση του ανθρώπου να διαλέγει το άτομο με τα πιο υγιή γονίδια πράγμα που φαίνεται στα εξωτερικά του χαρακτηριστικά (π.χ. συμμετρια προσώπου κτλ). Λέγεται φυσική επιλογή και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο που όλοι το κατακρίνετε αυτό. Προσωπικά μου φαίνεται απολύτως λογικό να αναζητάμε την ομορφιά στον άνθρωπο με τον οποίο είμαστε μαζί, όχι μόνο την εσωτερική αλλά και την εξωτερική, άλλωστε η αισθητική είναι η ανώτατη μορφή παιδείας, γιατί λοιπόν να μην έχουμε δίπλα μας κάποιον που να ικανοποιεί το αισθητικό μας κριτήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αν εσύ μπορείς από το βλέμμα του άλλου να καταλάβεις πόσο καλός χαρακτήρας είναι ο άλλος μάλλον τα έχεις πολύ καλά με τις κοινωνικές σου συναναστροφές. Εγώ δε μπορώ να το κάνω αυτό. και τι σκατά είναι το vibe? o.O

υγ: οι κακοί είναι στη φυλακή
To vibe ειναι η αύρα του ανθρωπου, πως συμπεριφερεται καποιος και τι ενεργεια εκπεμπει στην ατμοσφαιρα. :) Και ειπα γενικοτερα ότι παιρνεις μια πρωτη αισθηση και μπορεις να καταλαβεις απο το βλεμμα, δεν το εδεσα σκοινι- κορδονι οτι σιγουρα θα΄ναι ετσι. Και μην παιρνεις ορκο οτι μόνο κακοι ειναι στην φυλακη, εχει μαζεψει και καλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
To vibe ειναι η αύρα του ανθρωπου, πως συμπεριφερεται καποιος και τι ενεργεια εκπεμπει στην ατμοσφαιρα. :) Και ειπα γενικοτερα ότι παιρνεις μια πρωτη αισθηση και μπορεις να καταλαβεις απο το βλεμμα, δεν το εδεσα σκοινι- κορδονι οτι σιγουρα θα΄ναι ετσι. Και μην παιρνεις ορκο οτι μόνο κακοι ειναι στην φυλακη, εχει μαζεψει και καλους.

The vibe exists.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ας βαλω και εγω το λυθαρακι μου σε αυτον τον πυργο τησ Βαβελ που χτιζεται......Λοιπον μην ακουω τα γνωστα μας νοιαζει ο χαρακτηρας το χιουμορ ....Β..h plz// δεν θελω να ακουστω ματαιοδοξοσ ουτε κυνικοσ αλλα ολεσ μα ολεσ κοιτανε το σωμα..δεν ειδα ποτε καμια κοπελα ψηλη λεπτη (το προτυπο τησ "ομορφησ" κοπελασ οπωσ το παρουσιαζει η τβ) να βγαινει με καποιον παχουλο αγορι...Ασε που απο τισ σειρεσ και τισ ταινιεσ δεν νομιζω καμια να γουσταρει τον γαλιφιανακη και αλουσ παρεμφερησ κυριουσ αλλα κατι τσεχοσλοβακικα ξαν8α απο το Teen Wolf κανουν θραυση,,,για αυτο ριχτε τησ μασκεσ κοπελεσ και πειτε θελουμε κορμι και αστε τισ κουλτουροπασε δικαιολογιεσ για το twitter.....και για να μην βγαζω το εαυτο μου απο εξω και πειτε εε και τα αγορια το ιδιο κανουν ..εν μερη ειναι αληθεια πχ εγω αν καποια κοπελα εχει κοντα μαλλια η πολυ μικρο στηθοσ δεν ελκυομαι τοσο πολυ ...(pesronal example ..of course its not accurate)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pol_94

Νεοφερμένος

Ο pol_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
να εχει μεγαλες πλατες ωραιο κωλο +ματια και χαμογελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
να εχει μεγαλες πλατες ωραιο κωλο +ματια και χαμογελο

χαχαχα ο κωλος γιατι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι εκεινους τους κλαρινογαμπρους που φορανε κλασσικα τζιν πουκαμισο και καφε παντελονι,θελω απλα να τους δειρω
ειμαι πολυ casual τυπος,τον χειμωνα κυκλοφορω με φουτερ φορμα sneakers και σκουφο και το καλοκαιρι με μια ενα t shirt και μακο σορτσακι συνηθως ολα μαυρα
εγω θεωρω οτι τα κοριτσια κοιτανε αρκετα τον χαρακτηρα παντως
δεν εξηγειται αλλιως που αντικειμενικα ασχημοι εχουν ομορφες κοπελες
φυσικα και δεν ισχυει παντα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι εκεινους τους κλαρινογαμπρους που φορανε κλασσικα τζιν πουκαμισο και καφε παντελονι,θελω απλα να τους δειρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top