[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ναι το 99,9% των αντρων πλεον ειναι κλαρινογαμπροι,και ειμαι περηφανος που ειμαι στο 0,1% :thumbsup:

κι εγω ειμαι περηφανη για εσενα :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ναι το 99,9% των αντρων πλεον ειναι κλαρινογαμπροι,και ειμαι περηφανος που ειμαι στο 0,1% :thumbsup:

Ώπα στατιστικές! Ρε μεγάλε, είναι λίγο παραπάνω οι μη κλαρινογαμπροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ώπα στατιστικές! Ρε μεγάλε, είναι λίγο παραπάνω οι μη κλαρινογαμπροί.

Πανε να παρεις εναν καφε και πες μου ποσους θα πετυχεις στον δρομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Πανε να παρεις εναν καφε και πες μου ποσους θα πετυχεις στον δρομο.

Χαλάρωσε μάγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Κορίτσια είμαι η μόνη που μου αρέσει να πετάνε λίίίγο οι φλέβες στα χέρια; Δεν ξέρω αλλά το θεωρώ πολυ ελκυστικό!!! :redface:

...όταν σηκώνω βαριά αντικείμενα, μου διογκώνονται οι φλέβες. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αυτο ισχυει για το 95% των γυναικων.Φροντιστε να ειστε στο 5%,for your own good.

Ναι το 99,9% των αντρων πλεον ειναι κλαρινογαμπροι,και ειμαι περηφανος που ειμαι στο 0,1% :thumbsup:


Ναι μπες στην σειρα,σοβαρα.

lol

Ώπα στατιστικές! Ρε μεγάλε, είναι λίγο παραπάνω οι μη κλαρινογαμπροί.


Το ξέρατε ότι το 87.5% των στατιστικών στο ίντερνετ χωρίς πηγή είναι βγαλμένο απ' το μυαλό μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Γιατί καθόμαστε και ασχολούμαστε με εξωτερικά χαρακτηριστικά τη στιγμή που μετράνε μόνο σαν μια πρώτη επαφή και ενδιαφέρον. Αυτό που σε κρατάει δεν είναι οι φλέβες ούτε τα γαλάζια μάτια. Η απόλυτη ξενέρα είναι να γνωρίζεις κάποιον που ενώ αρχικά σου έκανε το κλικ λόγω εξωτερικών χαρακτηριστικών, αργότερα να διαπιστώνεις πως ''αναζητείται προσωπικότητα'' στο συγκεκριμένο άτομο. Να ρωτήσω και κάτι έτσι για να γίνεται κουβέντα... αν διαπιστώνατε πως ένας πολύ ωραίος άντρας ή γυναίκα που αρχικά σας άρεσε πολύ καταλήξει να σας εκνευρίζει μόνο και μόνο γιατί όταν ανοίγει το στόμα του/της λέει ασυναρτησίες και ασήμαντα πράγματα θα τον/την κρατούσατε; Η απάντηση φαίνεται προφανής αλλά πιστέψτε με στη πράξη δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Υπάρχουν και άτομα που δε ταιριάζουν αλλά ακόμα είναι μαζί για έναν ανεξήγητο λόγο. Γίνεται ποτέ να μείνεις με ένα άτομο μόνο και μόνο επειδή σου αρέσει εμφανισιακά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γιατί καθόμαστε και ασχολούμαστε με εξωτερικά χαρακτηριστικά τη στιγμή που μετράνε μόνο σαν μια πρώτη επαφή και ενδιαφέρον. Αυτό που σε κρατάει δεν είναι οι φλέβες ούτε τα γαλάζια μάτια. Η απόλυτη ξενέρα είναι να γνωρίζεις κάποιον που ενώ αρχικά σου έκανε το κλικ λόγω εξωτερικών χαρακτηριστικών, αργότερα να διαπιστώνεις πως ''αναζητείται προσωπικότητα'' στο συγκεκριμένο άτομο.
Γιατί το θέμα λέει "Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι", όχι τι σας κάνει να θέλετε να κρατήσετε το αγόρι/κορίτσι αντίστοιχα κοντά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ναι το 99,9% των αντρων πλεον ειναι κλαρινογαμπροι,και ειμαι περηφανος που ειμαι στο 0,1% :thumbsup:


Ναι μπες στην σειρα,σοβαρα.

παιζω metal κιθαρα για hobby και επαιζα ροκ για συγκροτημα ,περα οτι παιζω ακουστικη κιθαρα .Προσωπικα δεν ακουω ελληνικα γτ δεν μ αρεσουν απλα δεν εμαι κομπλεξικος σαν εσενα για ν κρινω αυτους π ακουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλή εντύπωση = friend zone όμως...
Έλα όσο και να θέλετε να κρυφτείτε, ο τυπάς που βάζει οικονομόπουλο κτλπ. είναι κατά βάθος αυτός που ποθείτε!

Προσωπικά έχω πάψει να λέω οτι ακούω μουσική απο βιντεοπαιχνίδια και οτι τρελένομαι για βιρτουοζικά κομμάτια, κέλτικη μουσική, Bach και soundtrack απο επικές ταινίες και σε όλες λέω οτι ακούω ελληνικά...οικονομόπουλο, κιάμο, μαζωνάκη, κλαμποειδή κτλπ...και βλέπω οτι στατιστικά τα πάω ΠΟΛΥ καλύτερα με τις κοπέλες ακόμα και με αυτές που "λένε" οτι ακούνε rock/indie κτλπ. :P
ΟΧΙ. οχι. Οχι. Αν νομίζεις οτι σε όλες τις κοπέλες αρέσει ο Οικονομόπουλος και όλοι οι όμοιοι του, μαλλον εισαι γελασμένος και δεν ξέρω με τι κοπέλες κανεις παρέα.( Κι αν με το τελευταίο αναφέρεσαι σε εμενα, πραγματικά θα έπρεπε να ρωτήσεις τις φίλες μου που ακούν αυτές τις σαχλαμάρες και δεν έχω ιδέα ούτε πώς τα λένε τα τραγούδια,ούτε ποιος τα λεει,και γενικά στη μουσική δεν ταιριαζουμε πολυ). Δηλαδη εσυ λες οτι ακούς παολα και τις ρίχνεις; :P

Οσους πριγκιπες με ασπρο αλογο και να περιμενετε στο τελος θα καταληξετε στον κλαρινογαμπρο με μαλι αεροτομη,i-phone,ρολοι big ben και IQ πετσετας.
Αυτο ισχυει για το 95% των γυναικων.Φροντιστε να ειστε στο 5%,for your own good.
Ποιος σας είπε οτι περιμένουμε πρίγκιπα και άσπρα άλογα,έλεος. Ένα φυσιολογικό παιδί θελουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ποιος σας είπε οτι περιμένουμε πρίγκιπα και άσπρα άλογα,έλεος. Ένα φυσιολογικό παιδί θελουμε.

Αν και ο αλλος ειναι βλακας και ρηχος (Filippos14),το φυσιολογικος ειναι πιο δυσκολο απο οχι "ακουω παντελιδη" στυλ : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Shots fired.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
παιζω metal κιθαρα για hobby και επαιζα ροκ για συγκροτημα ,περα οτι παιζω ακουστικη κιθαρα .Προσωπικα δεν ακουω ελληνικα γτ δεν μ αρεσουν απλα δεν εμαι κομπλεξικος σαν εσενα για ν κρινω αυτους π ακουν

Ωραιος,χωμα με εκανες τωρα,εσυ και οι αλλοι 3 upvoters.
Παω να κλαψω στην γωνια μου τωρα,καλο απογευμα. :(:(

Οχι οχι,απλα δεν μιλαω με metallades,πηγαινε σε κανα παρκο και αραξε with your beer,τζιβατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Τι σημαίνει ο όρος "φυσιολογικό παιδί";

Δηλαδή, τα μη φυσιολογικά παιδιά δεν τα γέννησαν μάνες; Δεν έχουν αδερφές που ψάχνουν φυσιολογικά παιδιά; :P Πάντα τα παιδιά των άλλων, μας φαίνονται μη φυσιολογικά. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι απλά μπαίνουμε όλοι σε μια ατέρμονη κουβέντα ενώ ξέρουμε ότι δεν υπάρχει το εξιδανικευμένο πουθενά. Απλά ο κάθε άνθρωπος έχει κάποια θετικά και κάποια αρνητικά στοιχεία πάνω του. Είτε είναι κοπέλα είτε αγόρι. Αυτό πρέπει να καταλάβουν οι κοπέλες. Το δικαίωμα στη διαφορετικότητα. Στην αυτοδύναμη προσωπικότητα. Ο καθένας μεγαλώνει σε ένα σπίτι,...που σημαίνει ότι κουβαλάει έναν δικό του κόσμο. Πιο συχνά τέτοια περίοδο στο δρόμο, στην παραλία, στις club-καφετέριες σε παραλίες, συναντάς κλαρινίτσες που ακουν Οικονομόπουλο παρά κοπέλες που ακούν Puccini (Πουτσίνι). Το στριγκάτο μαγιώ, δεν συνάδει με εκλεπτυσμένα μουσικά γούστα διότι η εμποροβιομηχανία της Ελληνικής παραλίας, θα είχε καταρρεύσει. Δεν είμαι πελάτης αλλά πως στο διάολο συντηρείται; Κάποιοι είναι καλοί πελάτες. Ποιοι; Άνθρωποι της διπλανής πόρτας, φοιτητές, νέοι,...κλπ. Βάσια, έλα να δεις και μόνη σου τι κυκλοφορεί. Αν εσύ έχεις αυτά που λες ότι έχεις ως προτιμήσεις, είσαι η εξαίρεση του πλανήτη Ελλάδα. Η Ελλάδα αν δεν το έχεις καταλάβει είναι ένας πλανήτης ξεχωριστός από τη Γη. Πρώτα διαδίδονται οι μαλακίες και μετά ακολουθεί το φως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Τι σημαίνει ο όρος "φυσιολογικό παιδί";

Δηλαδή, τα μη φυσιολογικά παιδιά δεν τα γέννησαν μάνες; Δεν έχουν αδερφές που ψάχνουν φυσιολογικά παιδιά; :P Πάντα τα παιδιά των άλλων, μας φαίνονται μη φυσιολογικά. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι απλά μπαίνουμε όλοι σε μια ατέρμονη κουβέντα ενώ ξέρουμε ότι δεν υπάρχει το εξιδανικευμένο πουθενά. Απλά ο κάθε άνθρωπος έχει κάποια θετικά και κάποια αρνητικά στοιχεία πάνω του. Είτε είναι κοπέλα είτε αγόρι. Αυτό πρέπει να καταλάβουν οι κοπέλες. Το δικαίωμα στη διαφορετικότητα. Στην αυτοδύναμη προσωπικότητα. Ο καθένας μεγαλώνει σε ένα σπίτι,...που σημαίνει ότι κουβαλάει έναν δικό του κόσμο. Πιο συχνά τέτοια περίοδο στο δρόμο, στην παραλία, στις club-καφετέριες σε παραλίες, συναντάς κλαρινίτσες που ακουν Οικονομόπουλο παρά κοπέλες που ακούν Puccini (Πουτσίνι). Το στριγκάτο μαγιώ, δεν συνάδει με εκλεπτυσμένα μουσικά γούστα διότι η εμποροβιομηχανία της Ελληνικής παραλίας, θα είχε καταρρεύσει. Δεν είμαι πελάτης αλλά πως στο διάολο συντηρείται; Κάποιοι είναι καλοί πελάτες. Ποιοι; Άνθρωποι της διπλανής πόρτας, φοιτητές, νέοι,...κλπ. Βάσια, έλα να δεις και μόνη σου τι κυκλοφορεί. Αν εσύ έχεις αυτά που λες ότι έχεις ως προτιμήσεις, είσαι η εξαίρεση του πλανήτη Ελλάδα. Η Ελλάδα αν δεν το έχεις καταλάβει είναι ένας πλανήτης ξεχωριστός από τη Γη. Πρώτα διαδίδονται οι μαλακίες και μετά ακολουθεί το φως.
Αυτο δεν ειναι και τοσο κακο βασικα :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Σαφώς! Για παράδειγμα το έφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και εγώ αυτό προσπαθώ να πω,ότι είμαστε και εμείς που είμαστε... διαφορετικές από αυτό που λέτε ότι είναι ο κανόνας και γνωρίζω κοπέλες που σίγουρα δεν ονειρεύονται κλαρινογαμπρούς και κάγκουρες με μηχανές. Αλλά όταν αναφέρουμε κάτι που σας φαίνεται διαφορετικό, πέφτετε να μας φάτε ότι στο τέλος θα καταλήξουμε σαν τις άλλες,ενώ απλά ισχύει αυτό που είπες: ο καθένας έχει διαφορετική προσωπικότητα. Άσχετο με το τι είναι ο κανόνας και το τι συμβαίνει στην ελλάδα (και όντως το τελευταίο που είπες ισχύει), εξαρτάται από τον χαρακτήρα αν θα υποκύψει στην οποιαδήποτε "μόδα" των καιρών. :whistle: Τέλος πάντων, ο καθένας έχει την άποψή του,δεν γράφω άλλα γιατί με βλέπω να βγαίνω οφφ τόπικ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Για να δούμε το "διαφορετικό" φυσιολογικό πρέπει να κάνουμε περιοδεία σε όλη τη χώρα και να γνωρίζουμε κόσμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εγω δεν εχω καταλαβει γιατι κραζετε τοσο χοντρα τους κλαρινογαμπρους και τις κλαρινογκομενες.
μια πλακα μπορει να την κανω κι εγω, αλλα απο την στιγμη που δεν ενοχλουν κανεναν καλα κανουν. αυτοι εχουν το ταργκετ γκρουπ τους, εγω το δικο μου και κανεις δεν ενοχλει κανεναν.
οσον αφορα τα δηθεν ποσοστα, το θεωρω και ψιλοαστειο.
αν βλεπετε τετοια ποσοστα κλανινοανθρωπων γυρω σας το μονο που μπορω να προτεινω ειναι να σταματησετε να πηγαινετε σε κλαρινομερη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top