[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρε κορίτσια, τα μαλλιά μόνο εγω τα κοιτάω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αχαα επιτέλους και μια δικιά μου :hehe:

χεκ χεκ ε όλα παίζουν ρόλο, τα μαλλιά δε θα κοιτούσαμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Tα κοιτάτε να δείτε αν είναι άπλυτα; :P
Τι εννοείτε ότι κοιτάτε τα μαλλιά;

Η ποιότητα και η αξία ενός ανθρώπου, με τον οποίο μπορεί να επιλέξετε να προκύψει ερωτική σχέση μαζί του, κρίνεται στα μαλλιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Tα κοιτάτε να δείτε αν είναι άπλυτα; :P
Τι εννοείτε ότι κοιτάτε τα μαλλιά;

Η ποιότητα και η αξία ενός ανθρώπου, με τον οποίο μπορεί να επιλέξετε να προκύψει ερωτική σχέση μαζί του, κρίνεται στα μαλλιά;

Όπως εσείς κοιτάτε στήθος και κωλο που λέγατε στο αλλο θεμα, κατι πρέπει να κοιτάμε και εμεις :whistle:
Προσωπικά, μου αρέσει να εχει αρκετά πυκνά μαλλιά να τον πειράζω και οχι κοντοκουρεμένα, μου φαίνεται ελκυστικος έτσι :P Αλλα αυτο δεν σημαίνει οτι αν εχει ωραια μαλλιά και ειναι βλάκας θα κάνουμε σχέση μόνο και μόνο για τα μαλλιά. Μην υπερβάλεις, για πρώτες εντυπώσεις μιλάμε. Εννοείται οτι μετράει η προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Όπως εσείς κοιτάτε στήθος και κωλο που λέγατε στο αλλο θεμα, κατι πρέπει να κοιτάμε και εμεις :whistle:
Προσωπικά, μου αρέσει να εχει αρκετά πυκνά μαλλιά να τον πειράζω και οχι κοντοκουρεμένα, μου φαίνεται ελκυστικος έτσι :P Αλλα αυτο δεν σημαίνει οτι αν εχει ωραια μαλλιά και ειναι βλάκας θα κάνουμε σχέση μόνο και μόνο για τα μαλλιά. Μην υπερβάλεις, για πρώτες εντυπώσεις μιλάμε. Εννοείται οτι μετράει η προσωπικότητα.

Κι αυτό είναι το λιγότερο!!!Εδώ άλλοι κοιτούν τα νύχια!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Tα κοιτάτε να δείτε αν είναι άπλυτα; :P
Τι εννοείτε ότι κοιτάτε τα μαλλιά;

Η ποιότητα και η αξία ενός ανθρώπου, με τον οποίο μπορεί να επιλέξετε να προκύψει ερωτική σχέση μαζί του, κρίνεται στα μαλλιά;

απλυτα :rofl:
μαλλον εννοουν το σχημα το κουρεμα κ γενικα το ολο στυλακι οπωσ κ εσεισ φανταζομαι προτιματε αυτεσ με μακρια ισια μαλλια κ λιγοτερο τα σγουρα κ κοντα...

προφανωσ κ η ποιοτητα κ η α3ια δεν φενεται απο τα μαλλια αλλα οταν βλεπεισ τον αλλον αυτα δεν τα καταλαβαινεισ απο την αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Πολλοί νέοι πάσχουν όμως από καραφλίαση (ειδικά από τις πέτρες που λένε πολλές κοπέλες)...εκεί τι γίνεται; :P Βάσια δεν κοιτάμε τόσο το βυζί ή τον κώλο επειδή λίγο πολύ όλες τα ίδια έχετε. Αλλού εστιάζεται η προσοχή. Έχει να κάνει με το γενικότερο στήσιμο, τη συμπεριφορά, τον τρόπο σκέψης σας σε μια απλή επικοινωνία. Πολλοί και πολλές ενώ είναι εξοικειωμένοι στο διαδίκτυο, στην real life, τα χάνουν. :D Νομίζω ότι οι άντρες που εστιάζουν μόνο στο βυζί ή στον κώλο, συνήθως έχουν καεί με παιχνίδια στο pc και πάσχουν από εξάρτηση στο κάτω κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Με την ίδια λογική, όσοι απο εσάς κοιτάτε τα νύχια μιας κοπέλας και τα βρίσκετε αντιαισθητικα επειδή τα "τρώει", που ξέρετε αν δεν ειναι μια κακή συνήθεια λόγω άγχους και αμέσως την καταδικάζετε; Γιατι τα έχω ακούσει και αυτα. Μπορούμε να βρούμε πολλά τετοια παραδειγματα, αλλα τέλος πάντων, όπως είπα, ειναι απλά η πρώτη εντύπωση. Συμφωνώ στο αλλο που λες για την επικοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα κανονικά νύχια πάντως. Τα ψεύτικα τα βρίσκω αντιαισθητικά. Γενικά στους άντρες αρέσει το φυσικό πράγμα συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα την αλήθεια δεν έχω δει κανέναν να κοιτάει αυστηρά τα βυζιά και τον κώλο. Αν η άλλη έχει άσχημο πρόσωπο, δυστυχώς δεν θα κυριαρχίσει στις προτιμήσεις των αντρών.

Όταν βλέπεις κάποιον, αποφασίζεις εκείνη τη στιγμή αν σ'αρέσει ή όχι. Οι παράγοντες που συμβάλλουν είναι πέραν του ό,τι μπορείς να καταλάβεις τουλάχιστον εκείνη τη στιγμή. Βέβαια, μερικές φορές το καταλαβαίνεις αφού ειπωθούν λίγες κουβέντες.

Υπάρχουν επομένως 2 κατηγορίες υποκριτών από σας. Πρώτον αυτούς που άλλα λένε και άλλα κάνουν. Που ασυνείδητα επιλέγουν το σωστό και κρίνουν βάσει της εντύπωσης όταν πρωτοδούνε/πρωτομιλήσουνε με κάποιον(όπου την κύρια θέση έχει η εμφάνιση), αλλά υποστηρίζουν το αντίθετο με μια παιδική αφέλεια. Έπειτα υπάρχουν και οι ολικοί υποκριτές που συνεχώς προσπαθούν να εξαπατήσουν τον εαυτό τους. Η ζωή τους είναι μίζερη με συνεχή αυτομαστιγώματα μέσα στο διπλό τους θέατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν τα κανονικά νύχια πάντως. Τα ψεύτικα τα βρίσκω αντιαισθητικά. Γενικά στους άντρες αρέσει το φυσικό πράγμα συνήθως.
^Πόσο ισχύει!!!!
Ο σοβάς, βάψιμο των μαλλιών και η νέα μόδα με τα νύχια είναι ό,τι πιο αντιαισθητικό μπορεί να κάνει μια κοπέλα για να γίνει "όμορφη" (κατ' εμέ).
Το σοβατισμένο πρόσωπο, η καστανή ρίζα που ξεπροβάλλει στα ξανθά/κόκκινα/τιρκουάζ μαλλιά και τα νύχια της μάγισσας ΔΕΝ είναι ελκυστικά :hehe: Εκτός κι αν μερικές θέλουν να χαρακτηριστούν "κάπως"...:whistle:

Ναι, η εμφάνιση δεν είναι το παν, αλλά δεν παύει να είναι η πρώτη εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Tα κοιτάτε να δείτε αν είναι άπλυτα; :P
Τι εννοείτε ότι κοιτάτε τα μαλλιά;

Η ποιότητα και η αξία ενός ανθρώπου, με τον οποίο μπορεί να επιλέξετε να προκύψει ερωτική σχέση μαζί του, κρίνεται στα μαλλιά;

Πείστηκες; :P:P:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Το έχω απορία από τη μαθητική περίοδο. Τι στο διάολο βρίσκουν ορισμένες μαθήτριες σε συμμαθητές τους και τους βλέπεις μετά να καμαρώνουν λες και έγινε η σχέση του αιώνα; :P Από τη μια δεν ξέρουν τι θέλουν και από την άλλη...στον πρώτο τυχόντα;

Θα σου Γ***θώ - Τ.Πανούσης

Ποίηση:

Θα σου γ***θώ
μ' όποιον θέλω εγώ
μόλις βγεις απ την πόρτα
με τον πρώτο τυχόντα
θα σου γ***θώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:
Να φοράς φακούς όποτε θες. Σιγά το θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Να φοράς φακούς όποτε θες. Σιγά το θέμα. :P
Και αν τη στιγμή που βρεθεί η γκόμενα φοράω γυαλιά; Να τρέξω στη τουαλέτα να βάλω φακούς; Θυμίζει λίγο σούπερμαν αυτό ε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και αν τη στιγμή που βρεθεί η γκόμενα φοράω γυαλιά; Να τρέξω στη τουαλέτα να βάλω φακούς; Θυμίζει λίγο σούπερμαν αυτό ε; :hmm:
Κοίτα αν το θέτεις έτσι και έχεις τόσο πολύ θέμα με αυτό έξω να φοράς φακούς και τα γυαλιά να τα έχεις για το σπίτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Κοίτα αν το θέτεις έτσι και έχεις τόσο πολύ θέμα με αυτό έξω να φοράς φακούς και τα γυαλιά να τα έχεις για το σπίτι. :P
Δεν το έχω εγώ το θέμα. Αλλά όταν η άλλη σε λέει από μέσα της γυαλαμπούκα, όταν υπάρχει υποσυνείδητα μια τάση απόρριψης σε όσους πιστούς του είδους μου, μερικές φορές πρέπει να προσαρμοστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top