[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

khalisi

Νεοφερμένος

Η khalisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Προσωπικα εγώ κοιτάω, πρώτα το χαμόγελο, επειτα το χιουμορ(αν ειναι ξενέρωτος δεν μπα να είναι και ο Άδωνης ...) τέλος τα μάτια και τα χέρια... ειδικά τα νύχια... μερικοι έιναι σε στάδιο homo erectus!mpiax!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Πρώτα προσωπικότητα (σε συνδυασμό με εμφάνιση) και μετά προσόντα :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω χαιρομαι που απο τα κοριτσια που γνωριζω μονο μια το ΜΟΝΟ που την νοιαζει ειναι το σωμα του αλλου...και οποτε βλεπω να μου λεει κατι τετοιο απλα δεν απανταω στα μηνυματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

khalisi

Νεοφερμένος

Η khalisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Προσωπικα εγώ κοιτάω, πρώτα το χαμόγελο, επειτα το χιουμορ(αν ειναι ξενέρωτος δεν μπα να είναι και ο Άδωνης ...) τέλος τα μάτια και τα χέρια... ειδικά τα νύχια... μερικοι έιναι σε στάδιο homo erectus!mpiax!

α! ξεχασα... και το ύψος. Δέχομαι από το ύψος μου και πάνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
α! ξεχασα... και το ύψος. Δέχομαι από το ύψος μου και πάνω...:)
ε νορμαλ μωρε,ποια θελει να σκυβει να φιλαει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

khalisi

Νεοφερμένος

Η khalisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ε νορμαλ μωρε,ποια θελει να σκυβει να φιλαει?:P

:D μην το λες! η αδελφη μου είναι το ζωντανό παράδειγμα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
α! ξεχασα... και το ύψος. Δέχομαι από το ύψος μου και πάνω...:)

Γιατί καλίσι αν είναι 2 πόντους πιο κοντός να παέι να πνιγεί?!!! τι ρατσίστρια θεέ μου! :P πόσο ύψος έχει δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

khalisi

Νεοφερμένος

Η khalisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γιατί καλίσι αν είναι 2 πόντους πιο κοντός να παέι να πνιγεί?!!! τι ρατσίστρια θεέ μου! :P πόσο ύψος έχει δηλαδή?

εσύ οlgazoe ασε τα σάπια...:P δεν λέω για 2 πόντους αλλά ... εγώ είμαι 1,75 δεν λέει να κυκλοφορώ με κάποιον 1,70 ή 1,65, λέει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω ο,τι τυχει εκεινη τη στιγμη.. συνηθως πρωτα τα μαλλια.. μ' αρεσουν πολυ τα μακρυα.. και μετα ολα τ' αλλα σε μπερδεμενη σειρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τα μαλλιά.
Το σχήμα των χειλιών, όχι ότι θα πω κάποιον χάλια, απλά το παρατηρώ σε όλους τους ανθρώπους, όπως και τα φρύδια. :P
Ε βλέμμα εννοείται.
Και οι πλάτες. :P

Βέβαια όλα αυτά δεν αποτελούν απαραίτητα στοιχεία. Απλώς εκεί πέφτει το μάτι! :P

Χαρακτήρας άλλο θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Το πρόσωπο.Κυρίως μάτια(όχι το χρώμα,αλλά το βλέμμα..αν είναι ΛΙΓΟ έξυπνο π.χ] και χαμόγελο.
Ύστερα ύψος(ή ίσα με εμένα ή πιο ψηλός. :P)
Μετά προσέχω και τα υπόλοιπα.

Για το χιούμορ συμφωνώ.Απαραίτητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θέλω να συναντήσω πάντως άνθρωπο ανεξαρτήτως φύλου με έξυπνο βλέμμα και να ξέρω ότι ΑΥΤΟ το βλέμμα το λέμε έξυπνο.

I say, what the fuck.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:D μην το λες! η αδελφη μου είναι το ζωντανό παράδειγμα...:/:

αναλογα τη διαφορα υψους,εκτος αν ειναι καρλα και σαρκοζι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το αγορι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
χαμογελο ... εξυπναδα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ΕΕΕΕ....πολυ δυσκολο...ειναι να μου κανει το ΚΛΙΚ...αλλα πανω κατω :
Συμπεριφορα..να μπορω να επικοινωνησω μαζι του...να με κανει να ΓΕΛΑΩ και να ειμαι χαρουμενη οταν ειμαι μαζι του..να μη νιωθω αβολα και ουτε εκεινος..να εχει μια ωριμοτητα σε πολλα θεματα και να μπορω να ψηλοβασιστω σε εκεινον..να μη βαριεμαι με αυτο το ατομο και να γνωριζομαστε αρκετα καλα...
Οσο για το εξωτερικο...εκει ειναι μπερδεμα...δεν υπαρχει στανταρ...μπορει το βλεμμα..μπορει αυτο το ανδρικο το ωραιο το μοιραιο ^^ ...μπορει κατι γλυκο...τα γενια επισης που τα υπεραγαπω...<3 το αρωμαααααα <3 το ντυσιμο και το στυλ γενικα που εχει που δινει παντα εναν αλλον αερα......εεε ειναι πολλα...και ολα απλα...ενα ΚΛΙΚ...!
Προς το παρον ισχυουν αυτα...:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
1.μάτια
2.συνολικά ο τρόπος που μιλάει με φίλους,που περιφέρεται στο χώρο,το λεξιλόγιο που χρησιμοποιεί (όχι,δεν είναι ωραία η επανάληψη του μλκ κάθε 3δευτερα),το ντυσιμο (όχι να είναι σαν μοντέλο,αλλά να μην είναι σαν να φοράει πυτζαμες!)
ε μετα όταν γνωριστεις καλύτερα...
3.εξυπναδα+ωριμοτητα
4.πολιτισμος (μουσικα γουστα,στέκια που συχναζει,ταινιες που βλεπει,χομπι)

για την ακρίβεια,νομίζω πως σε όλους τους ανθρωπους τα ίδια κοιτάω,είτε πιστεύω ότι θα ταιριάξουμε ως φίλοι,είτε ως κάτι παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatM

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Λοιπόν... Εμφανισιακά να είναι αρρενωπός,να έχει γυμνασμένες πλάτες και ίσως ακουστεί παράξενο αλλά μου φαίνεται πολύ γοητευτικό να διαγράφονται οι φλέβες στα χέρια του :P Και οσον αφορά την προσωπικότητά (γενικά καλό είναι να έχει έντονη προσωπικότητα) να είναι προστατευτικός,να σε διεκδικεί,να έχει χιούμορ,να μπορεί να σου προκαλεί το λεγόμενο "εγκεφαλικό οργασμό" και τέλος να έχει φαντασία!!!!!!!! :clapup: Πολλά είπα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βλεμμα και χαμογελο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top