[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ε νορμαλ μωρε,ποια θελει να σκυβει να φιλαει?:P

Ενώ αντίθετα, να σηκώνεσαι στις μύτες των ποδιών είναι τόσο χαριτωμένο.:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Να μην είναι κολλημένος με βιντεοπαιχνίδια και ομάδες.

Ξέρω,ξέρω,πολλά ζητάω. :hehe:

αχαχχααχχαχααχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
για τα βιντεοπαιχνίδια συμφωνώ απόλυτα!! Έλεος όμως ρε παιδιά :/:
Για τις ομάδες... ααα δεν ξέρω...:whistle:

Εμείς δεν έχουμε όρεξη να καθόμαστε να παρακολουθουμε τουρκικα σιριαλ και εκπομπές στην tv στον ελευθερο μας χρονο,ή να είμαστε στο facebook.Αντι αυτού πολλοί παίζουν παιχνίδια στον υπολογιστή που τα βρίσκουμε (πολύ) πιο διασκεδαστικά.Δεν λέω να το παρακάνεις αλλά αν δεν υπάρχει άλλη λύση τα παιχνίδια είναι μια σχετικά εύκολη και "απολαυστική" λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Καλά δεν πρόκειται να μιλήσω για χαρακτήρα, για ΕΞΥΠΝΑ,ΧΑΖΑ,ΟΜΟΡΦΑ,ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΑ,ΠΡΑΣΙΝΑ,ΚΟΚΚΙΝΑ,ΚΙΤΡΙΝΑ μάτια. Ούτε για το οτι θέλω τον άλλο να μοιάζει λες και κατάπιε ένα φορτηγό αναβολικά.Απλά έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα μακριά ίσια μαλλιά(τις βλέπω τις αρνητικές μη βαράτε
:P) επίσης βρίσκω γοητευτικό το ταπεινό μικρό κρικάκι στο αυτί και τα γένια. Αυτά προσέχω πιο πολύ...Α και αν παίζει και ντραμς ΤΕΛΟΣ με έχει στείλει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
ελάχιστα βλέπω ότι ζητάτε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ΧΙΟΥΜΟΡ πάνω από όλα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Θέλω να έχει προσωπικότητα, να είναι έξυπνος,δυναμικός και σαφώς μορφωμένος. Να μπορώ να συζητήσω μαζί του όπως με τους φίλους μου.
Μετά να έχει καλό χαρακτήρα. Να είναι αυτό που λέμε καλό παιδί και τρυφερός. Nα είναι χαμογελαστό παιδί και να περνάω μαζί του όμορφα
Μετά εξωτερικά, Θέλω να είναι πιο ψηλός από μένα.. Δεν μου έχει τύχει να μου κάνει ποτέ το κλικ κάποιος και να είναι πιο κοντός από μενα (και δε νομίζω να γίνει ποτέ). Α! Και να μην είναι μακρυμάλλης με rock-μάγκικο στυλ :P
Αυτά κυρίως, αλλά πάνω απ' όλα πρέπει ο άλλος να σου κάνει το κλικ, να σου βγάζει έναν ερωτισμό δηλ ανεξαρτητου εμφανισης.. Διαφορετικά, όλα τα υπολοιπα τον καθιστούν απλά ως έναν ακόμη πολύ καλό σου φίλο (και μέχρι εκεί) . Γιατί αν ήταν να βλέπαμε ερωτικά όποιον έχει τα βασικά που ανέφερα , θα τα φτιάχναμε όλες με τον κολλητό μας και δε θα ήταν κανείς μόνος του. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Θέλω να έχει προσωπικότητα, να είναι έξυπνος,δυναμικός και σαφώς μορφωμένος. Να μπορώ να συζητήσω μαζί του όπως με τους φίλους μου.
Μετά να έχει καλό χαρακτήρα. Να είναι αυτό που λέμε καλό παιδί και τρυφερός. Nα είναι χαμογελαστό παιδί και να περνάω μαζί του όμορφα
Μετά εξωτερικά, Θέλω να είναι πιο ψηλός από μένα.. Δεν μου έχει τύχει να μου κάνει ποτέ το κλικ κάποιος και να είναι πιο κοντός από μενα (και δε νομίζω να γίνει ποτέ). Α! Και να μην είναι μακρυμάλλης με rock-μάγκικο στυλ :P
Αυτά κυρίως, αλλά πάνω απ' όλα πρέπει ο άλλος να σου κάνει το κλικ, να σου βγάζει έναν ερωτισμό δηλ ανεξαρτητου εμφανισης.. Διαφορετικά, όλα τα υπολοιπα τον καθιστούν απλά ως έναν ακόμη πολύ καλό σου φίλο (και μέχρι εκεί) . Γιατί αν ήταν να βλέπαμε ερωτικά όποιον έχει τα βασικά που ανέφερα , θα τα φτιάχναμε όλες με τον κολλητό μας και δε θα ήταν κανείς μόνος του. :whistle:

Το ροκ στυλ ΦΥΣΙΚΑ και δεν ειναι απαραίτητα μάγκικο :/:
Anyway κατάλαβα όμως τι εννοείς;):)Βασικά έτσι πρέπει να είναι τα πράγματα...εμένα μ'αρέσουν οι ροκάδες εσένα όχι...Πολύ λογικό το βρίσκω.Φαντάσου σε όλες μας να άρεζαν οι ροκάδες(?) στο τέλος δε θα έμενε κανείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Όταν λέτε ροκάδες-εννοείτε παιδιά που ακούν ροκ μουσική και γενικά εκτιμούν τη ροκ κουλτούρα,ή αναφέρεστε απλά στους ποζεράδες?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Όταν λέτε ροκάδες-εννοείτε παιδιά που ακούν ροκ μουσική και γενικά εκτιμούν τη ροκ κουλτούρα,ή αναφέρεστε απλά στους ποζεράδες?:confused:

Που εκτιμούν τη ροκ κουλτούρα.Νομίζω πως ένας που απλά φοράει , μπλουζάκι ramones δεν μπορεί να θεωρηθεί ροκάς,σωστά?Δε σε κάνει ροκά το μπλουζάκι, ούτε το μακρύ μαλλί.Απλά και εγώ όπως όλοι άλλωστε ζητάω -ίσως- πολλά.Δηλαδή ναι θέλω έναν ροκά που να μπορώ να συζητάω μαζί του,να καταλαβαίνει τι είναι η αφίσα με τη γροθιά στο δωμάτιό μου, να μπορώ να ακούω ΧΩΡΙΣ να τον ενοχλώ τη μουσική που μου αρέσει και μέσα σ'όλα αυτά θα μου άρεζε να έχει μακρύ μαλλί,αλλά το ξαναλέω ΟΧΙ απαραίτητα...:)

P.S +1 για τς ΤΡΥΠΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε όρεξη να καθόμαστε να παρακολουθουμε τουρκικα σιριαλ και εκπομπές στην tv στον ελευθερο μας χρονο,ή να είμαστε στο facebook.Αντι αυτού πολλοί παίζουν παιχνίδια στον υπολογιστή που τα βρίσκουμε (πολύ) πιο διασκεδαστικά.Δεν λέω να το παρακάνεις αλλά αν δεν υπάρχει άλλη λύση τα παιχνίδια είναι μια σχετικά εύκολη και "απολαυστική" λύση.
Χα! δεν κατάλαβα την απάντησή σου στο σχόλιο μου!! Άλλο το ένα και άλλο το άλλο...
ποιός σου είπε ότι καθόμαστε και βλέπουμε τουρκικα... εκπομπές στην tv ( φαντάζομαι ότι εννοείς τα μεσημεριανάδικα και άλλα συναφή..) κάποιες δεν έχουν καν facebook και πλέον δεν βλέπουμε καθόλου τηλεόραση!!!

Αντιθέτως σχεδόν όλα τα αγόρια έχουν κόλλημα με (χαζο)παιχνίδια... τα οποία και θεωρώ τελείως χάσιμο χρόνου!!!
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα σας :/:
Υπάρχουν πολύ καλύτερα πράγματα να κάνεις στον ελεύθερο χρόνο σου...
Και δεν εννοώ τα τούρκικα και τα άλλα που ανέφερες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν, αν κάποιος δεν ασχολείται με μπάλα ΚΑΙ δεν παίζει παιχνίδια τότε κάτι τρέχει μαζί του... Εγώ ασχολούμαι και με τα δύο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπόν, αν κάποιος δεν ασχολείται με μπάλα ΚΑΙ δεν παίζει παιχνίδια τότε κάτι τρέχει μαζί του... Εγώ ασχολούμαι και με τα δύο:redface:
Oh.

Aπό το να ασχολείται με oμάδες,χίλιες φορές προτιμώ το να ασχολείται με παιχνίδια!!

Και κορίτσια fine και εγώ πολλές φορές του την λέω του δικού μου,αλλά μου έχει δείξει κάμποσα trailers παιχνιδιών,που είναι γαμάτα!
Αδιαμφισβήτητα έχουν υπέροχα γραφικά και story. Eίναι άκρως ενδιαφέροντα και μαθαίνεις μέσα από αυτά.
Ιστορικές πληροφορίες,etc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel of war

Νεοφερμένος

Η Αγγέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πρωτα απολα να έχει καλό χαρακτήρα. Να είναι αυτό που λέμε καλό παιδί και τρυφερός. Nα είναι χαμογελαστό παιδί και να περνάω μαζί του όμορφα.
επισησ να εχει μαγκικο στιλ αυτο που λεμε να μην νιωθεισ οτι το αγορι ειναι φλορος.να ειναι αντρας με την ενοια να βλεπει ποδόσφαιρο και οχι κοριτσιστικα παιχνιδια.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΚ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΙΘΑΡΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πρωτα απολα να έχει καλό χαρακτήρα. Να είναι αυτό που λέμε καλό παιδί και τρυφερός. Nα είναι χαμογελαστό παιδί και να περνάω μαζί του όμορφα.
επισησ να εχει μαγκικο στιλ αυτο που λεμε να μην νιωθεισ οτι το αγορι ειναι φλορος.να ειναι αντρας με την ενοια να βλεπει ποδόσφαιρο και οχι κοριτσιστικα παιχνιδια.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΚ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΙΘΑΡΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ!!!!!!!!1
βλεπω πολυ ποδοσφαιρο και οχι ''κοριτσιστικα παιχνιδια''(οπως τι;:confused:)Ειμαι ΑΕΚ απο μικρος.->σου κανω;:P:P
αλλα εσυ εισαι 12...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
λοιποοοοον, κοιταω να μην ειναι γαιδαρος... ξερω θα μεινω γεροντοκορη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πλέον μόνο τον χαρακτήρα θεωρώ κριτήριο !Ακούγεται κυνικό και το ξέρω ,όμως έτσι είναι!
Γενικά το μόνο που με απασχολεί είναι να περνάω καλά μαζί του ...
Να μπορούμε να επικοινωνούμε και να χαλαρώνουμε όταν βρισκόμαστε!
Η ομορφιά και τα συναφή είναι εντελώς υποκειμενικά και σαν άτομο σιχαίνομαι να ακούω ο τάδε ή η τάδε είναι ΆΣΧΗΜΟΣ/Η!Τι είναι ασχήμια και ποιος την ορίζει?Η ομορφιά είναι παντού αλλά δεν έχουμε μάθει να την βλέπουμε...
That's that!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ελπιζω καποιες απαντησεις καποιων κοριτσιων απο εδω να ειναι για ενα joke δλδ για χαβαλε γιατι μου φαινεται κουλο στην ερωτηση τι κοιτας σε ενα αγορι αυτες να απαντανε να μν βλεπει μπαλα και να μν παιζει παιχνιδια..αν ειναι joke τοτε ολα καλα.αλλα αν το εννουν τοτε θα σας συμβουλεψω να αφησετε λιγο χωρο στο ραφι γιατι εκει θα καταληξετε..truth hurts,doesn't it girls?

Πλέον μόνο τον χαρακτήρα θεωρώ κριτήριο !Ακούγεται κυνικό και το ξέρω ,όμως έτσι είναι!
Γενικά το μόνο που με απασχολεί είναι να περνάω καλά μαζί του ...
Να μπορούμε να επικοινωνούμε και να χαλαρώνουμε όταν βρισκόμαστε!
Η ομορφιά και τα συναφή είναι εντελώς υποκειμενικά και σαν άτομο σιχαίνομαι να ακούω ο τάδε ή η τάδε είναι ΆΣΧΗΜΗ!Τι είναι ασχήμια και ποιος την ορίζει?Η ομορφιά είναι παντού αλλά δεν έχουμε μάθει να την βλέπουμε...
That's that!:)

ωραια λογια αλλα μη κοροιδευομαστε..οπως υπαρχει ομορφια υπαρχει και ασχημια..αν αναφερεσαι στη ψυχικη ομορφια τοτε συμφωνω.ομως αν λες τη σωματικη τοτε δν εισαι σωστη..καλο ειναι να ειμαστε καλοι ανθρωποι με καλη καρδια αλλα ας ειμαστε και ρεαλιστες.φυσικα εχεις δικιο στο οτι απαγορευεται να κρινουμε τους αλλους και να τους κακολογουμε.αυτο ομως δν κρυβει την αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ωραια λογια αλλα μη κοροιδευομαστε..οπως υπαρχει ομορφια υπαρχει και ασχημια..αν αναφερεσαι στη ψυχικη ομορφια τοτε συμφωνω.ομως αν λες τη σωματικη τοτε δν εισαι σωστη..καλο ειναι να ειμαστε καλοι ανθρωποι με καλη καρδια αλλα ας ειμαστε και ρεαλιστες.φυσικα εχεις δικιο στο οτι απαγορευεται να κρινουμε τους αλλους και να τους κακολογουμε.αυτο ομως δν κρυβει την αληθεια.

Προσωπικά δεν θεωρώ πως υπάρχει ασχήμια..απλώς η ομορφιά είναι υποκειμενική....το ένα δεν αναιρεί το άλλο παρ΄όλα αυτά...Ο καθένας βλέπει με τα δικά του μάτια τους άλλους...Οπότε κάποιον που εσύ πιθανόν θεωρείς «άσχημο» εγώ ίσως τον βλέπω όμορφο...

Οι απόψεις διίστανται και είναι λογικό..Κρατάς την δική σου ,κρατώ την δική μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top