Καλύτερο φροντιστήριο στην Αθήνα;

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εγω πηγαινα στον Ηρακλειτο. Ειναι πολυ οργανωμενο φροντιστηριο με συχνά διαγωνισματα , καλοι καθηγητες και τ διδακτρα ειναι 400 ευρω το μηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
σχεδον σε ολα τα φροντιστηρια υπαρχουν αξιολογοι καθηγητεσ .τωρα το κατα ποσο θα πετυχεισ τον στοχο σου εξαρταται κατα κυριοτερο λογο απο εσενα .δεν ειναι τυχαιο οτι σε μη πολυ διαφημιζομενα φροντιστηρια παρουσιαζονται σημαντικεσ επιτυχιες εστω και λιγοστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Επειδη εχω κολλητο που παει στην Ωθηση ισχυει πως εχει διδακτρα 600-700€. Επισης τα βιβλια τα αγοραζουν τα παιδια απο τις εκδοσεις του της Ωθησης. Δηλαδη εχει συν αυτα που στα περισσοτερα φριντηστηρια ειναι μεσα στην τιμη.
Παρολαυτα δν παυει να ειναι απο τα τοπ φροντηστηρια και οποιος εχει να τα δωσει, απλα τα δινει. Εγω παντως με τα 350€ καλα ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Επειδη εχω κολλητο που παει στην Ωθηση ισχυει πως εχει διδακτρα 600-700€. Επισης τα βιβλια τα αγοραζουν τα παιδια απο τις εκδοσεις του της Ωθησης. Δηλαδη εχει συν αυτα που στα περισσοτερα φριντηστηρια ειναι μεσα στην τιμη.
Παρολαυτα δν παυει να ειναι απο τα τοπ φροντηστηρια και οποιος εχει να τα δωσει, απλα τα δινει. Εγω παντως με τα 350€ καλα ειμαι.
Εσύ σε ποιό πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Εγώ κάνω σε αρχαία,βιολογια, ιστορία, έκθεση, λογοτεχνία και λατινικά και μου βγαίνει 3200. Και απ' το φροντιστήριο μας είπαν μπορείτε να δίνετε όσα θέλετε κάθε μήνα, αρκεί μέχρι αρχές Μαρτίου να έχετε ξοφλήσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kamikaze

Νεοφερμένος

Ο kamikaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Νομίζω πως σημαντικό είναι το φροντιστήριο να κάνει μικρά τμήματα. Το δικό μου έβαζε μέχρι το πολύ 5 μαθητές σε κάθε γκρουπ ενώ έχω ακούσει και για 8 ή και 9 σε άλλα φροντιστήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε προφανώς. Και πάνω βάλατε τα απότελέσματα του 2011, της δυσκολότερης χρονιάς μακραν!!!!
δείτε και του 2012(που ταν τα θέματα αισθητα ευκολότερα) και ξανα επιβεβαιώνονται οι θέσεις περί ακριβών περιοχών. Ενα άλλο που αξίζει να παρατηρήσουμε είναι ότι είναι περισσότεροι οιμαθητές που βγαλαν κάτω από 12 ή "'συγκέντρωσαν μόρια για αει και πέτυχαν τει)
για δειτε

παιδιά στο πιο κοντινό σας να πάτε. Όλα τα άλλα είναι χαζομάρες. Υπάρχουν και φροντιστήρια που ΄βάζουν λίγους φετινους και λίγους περσινούς ας πούμε που γράψαν καλά για να λένε 90 τοις εκατό επιτυχία κλπ.

Ρε σεις, οι μισοί συμφοιτητές μου που ξέρω είναι εδώ!! :eek:

+ μερικοί που πήγαιναν στο ιδιωτικό σχολείο του ίδιου φροντιστηρίου.

Κανένα δεν έχω βρει, που να είναι από χωριό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikospet

Νεοφερμένος

Ο nikospet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας παιδιά.Τελειώνω τη β λυκείου φέτος και λέω να ξεκινήσω καλοκαιρινά σε φροντιστήριο αφού λεφτά για ιδιαίτερο δεν παίζουν...:(
Μένω στα πετράλωνα και δεν θέλω να πάω κέντρο.Μου έχουν πεί οτι δεν πολυνοιάζονται και είναι πιο ακριβά.Ασε που θα με φάνε τα πήγαινε έλα!
Ξέρει κανείς ένα καλό φροντιστήριο στα πετράλωνα να μου συστήσει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Τελικά ποιό λέτε ότι είναι καλύτερο παιδιά κάπου στο κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σε όποιο φροντηστήριο και να πάει κάποιος, αν δεν κάτσει από μόνος του να στρώσει κ*λο δεν γίνεται τίποτα, η προσωπική προσπάθεια είναι το παν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω επισκευτηκα ωθηση και επαιδευση στο μαρουσι, κατα τη γνωμη μου καλυτερη και φτηνοτερη η εκπαιδευση, τι γνωμη εχετε εσεις για αυτο το φροντστηριο?Η ωθηση μου φανηκε πολυ απροσωπο φροντιστηριο το οποιο κανει τους μαθητες ρομποτ απο 2α λυκειου κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εγω επισκευτηκα ωθηση και επαιδευση στο μαρουσι, κατα τη γνωμη μου καλυτερη και φτηνοτερη η εκπαιδευση, τι γνωμη εχετε εσεις για αυτο το φροντστηριο?Η ωθηση μου φανηκε πολυ απροσωπο φροντιστηριο το οποιο κανει τους μαθητες ρομποτ απο 2α λυκειου κιολας!

Ήμουν μαθήτρια της ώθησης , δεν ισχύει κάτι τέτοιο που λες.Εγώ ήρθα πάρα πολύ κοντά με τους καθηγητές μου , δινοντάς μου συμβουλές.Επίσης, όλοι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν κάνοντας extra μαθήματα!! Απο τη β λυκείου είναι καλύτερα να αρχίσεις γιατί καταρχάς αρχίζει την ύλη της γ λυκείου και δεύτερον κάθε Κυριακή θα έχεις διαγωνίσματα ώστε να εξασκηθείς..(σε όλο τα άλλα φροντ. γράφουν μόνο Χριστούγεννα και Πάσχα). Η Ώθηση για μένα ήταν το 2ο μου σπίτι!! Με βοήθησε τρελά :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ήμουν μαθήτρια της ώθησης , δεν ισχύει κάτι τέτοιο που λες.Εγώ ήρθα πάρα πολύ κοντά με τους καθηγητές μου , δινοντάς μου συμβουλές.Επίσης, όλοι είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν κάνοντας extra μαθήματα!! Απο τη β λυκείου είναι καλύτερα να αρχίσεις γιατί καταρχάς αρχίζει την ύλη της γ λυκείου και δεύτερον κάθε Κυριακή θα έχεις διαγωνίσματα ώστε να εξασκηθείς..(σε όλο τα άλλα φροντ. γράφουν μόνο Χριστούγεννα και Πάσχα). Η Ώθηση για μένα ήταν το 2ο μου σπίτι!! Με βοήθησε τρελά :):)

ποσα εσκαγες;

υγ.σε εβαλαν και τα εμαθες απ εξω κ τ γραφεις;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ποσα εσκαγες;

υγ.σε εβαλαν και τα εμαθες απ εξω κ τ γραφεις;:confused:


Ρε ειλικρινά εγώ κατάφερα να προσαρμοστώ στο περιβάλλον και γενικότερα στη πίεση που έχει η γ λυκείου.Ξέρω παιδί που ήμασταν μαζί στη β λυκείου που τα παράτησε ,γιατί όπως έλεγε δεν μπορεί να διαβάζει απο την β λυκείου τόσο..Ότι καταλάβατε!!
Τώρα πόσα θα πληρώσεις είναι ανάλογα την κατεύθυνση και αν πάρεις αοθ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ρε ειλικρινά εγώ κατάφερα να προσαρμοστώ στο περιβάλλον και γενικότερα στη πίεση που έχει η γ λυκείου.Ξέρω παιδί που ήμασταν μαζί στη β λυκείου που τα παράτησε ,γιατί όπως έλεγε δεν μπορεί να διαβάζει απο την β λυκείου τόσο..Ότι καταλάβατε!!
Τώρα πόσα θα πληρώσεις είναι ανάλογα την κατεύθυνση και αν πάρεις αοθ!

τεχνολογικη χωρις αοθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic97

Νεοφερμένος

Ο mic97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
για την εκπαιδευση ποια η γνωμη σας?? Και στην εκπαιδευση γραφης τεστ προσομοιωσης σχεδον καθε βδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδια, εγω φετος εδωσα Πανελληνιες 2η χρονια και πηγαινα στον Ηρακλειτο..πολυ καλο φροντιστηριο και με πολλες επιτυχιες..για θετικη-τεχνολογικη πρεπει να ειναι, αν οχι το καλυτερο, απο τα καλυτερα που υπαρχουν..ειδικα στα μαθηματικα νομιζω οτι σε κανουν ξεφτερι!κανουν παααρα πολυ καλη δουλεια σε αυτο το μαθημα!
παρτε μια ιδεα εδω για φετος https://www.irakleitos.gr/wp-content/uploads/pdf/2013_suc_candidates.pdf
μπορει εγω να μην ειμαι στη λιστα με τα 18000+ αλλα εμεινα πολυ ικανοποιημενη και απο το φροντιστηριο και απο τους βαθμους μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
για την εκπαιδευση ποια η γνωμη σας?? Και στην εκπαιδευση γραφης τεστ προσομοιωσης σχεδον καθε βδομαδα...

Απο ότι γνωρίζω η Εκπαίδευση είναι περισσότερο "καλή" στα θεωρητικά μαθήματα , ενώ η Ώθηση στα θετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Απο ότι γνωρίζω η Εκπαίδευση είναι περισσότερο "καλή" στα θεωρητικά μαθήματα , ενώ η Ώθηση στα θετικα.

γιατι δεν απαντας στα ποσα χρηματα εσκαγες;:/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Παιδια, εγω φετος εδωσα Πανελληνιες 2η χρονια και πηγαινα στον Ηρακλειτο..πολυ καλο φροντιστηριο και με πολλες επιτυχιες..για θετικη-τεχνολογικη πρεπει να ειναι, αν οχι το καλυτερο, απο τα καλυτερα που υπαρχουν..ειδικα στα μαθηματικα νομιζω οτι σε κανουν ξεφτερι!κανουν παααρα πολυ καλη δουλεια σε αυτο το μαθημα!
παρτε μια ιδεα εδω για φετος https://www.irakleitos.gr/wp-content/uploads/pdf/2013_suc_candidates.pdf
μπορει εγω να μην ειμαι στη λιστα με τα 18000+ αλλα εμεινα πολυ ικανοποιημενη και απο το φροντιστηριο και απο τους βαθμους μου! :)

ποσους μαθητες ειχε συνολικα το φροντ στη γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top