Καλύτερο φροντιστήριο στην Αθήνα;

odysseaspan

Νεοφερμένος

Ο odysseaspan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Τίποτα , καλή συνέχεια και καλές επιτυχίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat-cats

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! για τα φροντιστήρια ΥΠΟΔΟΜΗ στην Αγία Παρασκευή έχετε ακούσει κάτι; για θετική κατεύθυνση! ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καλησπέρα! για τα φροντιστήρια ΥΠΟΔΟΜΗ στην Αγία Παρασκευή έχετε ακούσει κάτι; για θετική κατεύθυνση! ευχαριστώ

Εγώ που έχω μια εικόνα, νομίζω πως διακρίνεται για τη Θεωρητική της. Αυτό. Στα Θετικά διακρίνεται το ΠΡΟΣ, γνώμη μου και χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat-cats

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ που έχω μια εικόνα, νομίζω πως διακρίνεται για τη Θεωρητική της. Αυτό. Στα Θετικά διακρίνεται το ΠΡΟΣ, γνώμη μου και χωρίς να έχω πάει σε κανένα από τα δύο.

Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stark21

Νεοφερμένος

Ο Stark21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Είναι καλό φροντιστήριο η τσάμπα λεφτά;



Σημείωση συντονιστή: Το μήνυμα προέρχεται από το thread: Φροντιστήριο Ηράκλειτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έχει τη φήμη πολύ καλού φροντιστηρίου. Προσωπικά δεν μπορώ να πω με σιγουριά καθώς δεν έχω κάνει ποτε μάθημα εκεί, αλλά γενικά από όσο ξέρω έχει επιτυχίες ειδικά σε θετική-τεχνολογική κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πολύ υποκειμενικό αυτό που ρωτάτε. Συνήθως είναι θέμα του μαθητή το τι θα γίνει και σπάνια αλλά όχι απίθανα να εξαρτάται από το φροντιστήριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
φροντιστήριο με καλή φήμη που στην προσπάθεια του να μην αλλοιώσει την ποιότητα του δεν ανοίγει παραρτήματα και παραμένει στα εξάρχεια με ό,τι συνεπάγεται αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και με πολύ καλό εκθεσά https://www.arisgiavris.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
μπορειτε να προτεινετε φροντ για εκθεση στην αθηνα ? (συγκεκριμενα περιοχες κοντα μαρουσι )? εχω ακουσει οτι ειναι καλοι αυτοι που κανουν γκρουπακια , εχει κανεις καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
μπορειτε να προτεινετε φροντ για εκθεση στην αθηνα ? (συγκεκριμενα περιοχες κοντα μαρουσι )? εχω ακουσει οτι ειναι καλοι αυτοι που κανουν γκρουπακια , εχει κανεις καμια ιδεα?

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Εκπαίδευση Θεωρητικό (είναι στην πλατεία Ηλεκτρικού σταθμού στο Μαρούσι), αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ναι ειναι οντως πολυ φημισμενη για το θεωρητικο ειδικα αλλα δεν νομιζω να μπορω να κανω μονο εκεθση εκει (ειμαι θετικη και παω αλλου τα αλλα μαθηματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
ναι ειναι οντως πολυ φημισμενη για το θεωρητικο ειδικα αλλα δεν νομιζω να μπορω να κανω μονο εκεθση εκει (ειμαι θετικη και παω αλλου τα αλλα μαθηματα)
Και γιατί όχι; Εφόσον θα πληρώνεις, δεν έχουν λόγο να μη σε βάλουν σε τμήμα..
Btw, και γω πάω τα θετικά μαθήματα σε ένα φροντ και την έκθεση σε άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

You will never

Νεοφερμένος

Ο You will never αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Καλή επιτυχία στα παιδιά που γράφουν αύριο έκθεση! Σήμερα στα 26 αποφάσισα να ξαναδώσω πανελλήνιες διότι το όνειρο μου ήταν η ΑΣΣΟΕ άλλα δεν τα κατάφερα και στην συνεχεία τελείωσα οικονομικά σε ενα ιδιωτικό κολλεγιο. Παρόλα αυτά σήμερα πήγα στον Ηρακλειτο να ρωτήσω για τα δίδακτρα και μου είπαν 430 ο μήνας για 12 ώρες την βδομάδα . Μου φάνηκαν αρκετά ,γιαυτό θα ήθελα την γνώμη σας .Επίσης θα σας παρακαλούσα να μου προτείνετε κάποιο άλλο αν γνωρίζετε στο κέντρο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calmen

Νεοφερμένος

Ο calmen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πουκαμισα στην καλλιθεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καταρχάς μπράβο σου που δεν τα παράτησες και θες ακόμα να περάσεις στην σχολή που επιθυμείς!
Καλή επιτυχεία :).

Γενικά απ' ότι ξέρω οι τίμες για δίδακτρα γ' λυκείου είναι γύρω σε αυτό το ποσό, υπάρχουν και άλλα που φτάνουν στα €500. Γενικά δεν το ξέρω το φροντηστήριο για να σου πω την γνώμη μου. Και επίσης κάθε φροντηστήριο έχει δικό του πρόγραμμα οπότε δεν μπορώ να κρίνω αν οι ώρες είναι κατάλληλες ή λίγες με βάση τη διδασκαλία που ακολουθούν.

Καλή επιτυχεία και σε όσους δίνουν αύριο! ♡
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

You will never

Νεοφερμένος

Ο You will never αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Σχετικά με τον Πουκαμισά γνωρίζετε δίδακτρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Για Πουκαμισά δεν έχω ακούσει καλά πράγματα, αλλά στην Αθήνα ίσως λειτουργεί καλύτερα, δε το γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πήγαινα φετος στον ηρακλειτο!να σου πω οτι το σημερινό θεμα έκθεσης το χουμε γραψει στο φροντιστηριο.αλλα αυτο μπορει να αποδιδεται στη τυχη..προσωπικά το θεωρω πολυ καλο φροντιστηριο..με κανανε να κατέβω με αξιώσεις στις πανελληνιες.εγω που περυσι πάλευα να περασω τη β λυκείου!!παντως εγω πλήρωνα 360!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

You will never

Νεοφερμένος

Ο You will never αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγώ να σου πω χτες που μίλησα με τους καθηγητές στον Ηρακλειτο εμεινα ικανοποιημένος . Χωρίς να έχω γραφτεί μου έδωσαν ύλη για να διαβάσω το καλοκαίρι. Εκει που κολλαω ειναι στο ποσό. Το ποσο των 360 για ποσες ωρες ηταν την βδομαδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top