Καλοκαιρινό ανδρικό ντύσιμο

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Η μονοχρωμία δε παίζει ως επιλογή ε?
Τι κόλλημα αυτό με τις καρό βερμούδες, καρό πουκάμισα κλπ κλπ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η μονοχρωμία δε παίζει ως επιλογή ε?
Τι κόλλημα αυτό με τις καρό βερμούδες, καρό πουκάμισα κλπ κλπ.. :P
ΠΕΣ ΤΑ, ΠΕΣ ΤΑ:hehe:

Ακόμη και οι παππούδες έτσι ντύνονται. Εγώ κάνω τη διαφορά:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ΠΕΣ ΤΑ, ΠΕΣ ΤΑ:hehe:

Ακόμη και οι παππούδες έτσι ντύνονται. Εγώ κάνω τη διαφορά:pfff:

Αυτό που μου ανεβάζει δε την πίεση στο 20 (τη μικρή πάντα), είναι τα αβυσσαλέα V που φοράνε αρκετοί, σε έντονους, μάλιστα, χρωματισμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γενικότερα, οτιδήποτε γίνεται "σούπα", καλό είναι να το αποφεύγουμε:P

Είμαι υπέρ του " ο καθένας έχει το δικό του στυλ":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτό που μου ανεβάζει δε την πίεση στο 20 (τη μικρή πάντα), είναι τα αβυσσαλέα V που φοράνε αρκετοί, σε έντονους, μάλιστα, χρωματισμούς.

Δε νομίζω ότι αυτή η κατηγορία ενδιαφέρεται να προσελκύσει την προσοχή σας. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι αυτή η κατηγορία ενδιαφέρεται να προσελκύσει την προσοχή σας. :whistle:
Και να ενδιαφερόταν...:whistle:

Anyway, εμένα μ'αρέσει κάτι τέτοιο για καλοκαίρι (πιάνετε το γενικό κλίμα πιστεύω), απλό και όμορφο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τα παπούτσια τα σπάνε:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Άκυρο

οι βράκες σε αγόρια. :sick:
ψοφάω,δεν αντέχω,μου τρέχουν τα μάτια έξω. :mpliaks:

Και να ενδιαφερόταν...:whistle:

Anyway, εμένα μ'αρέσει κάτι τέτοιο για καλοκαίρι (πιάνετε το γενικό κλίμα πιστεύω), απλό και όμορφο:

Για έναν της ηλικίας μου με καμία πίστη. Τώρα αν είναι κάνας 24χρονος και βάλε,το συζητάμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top