Καλη Επιτυχια!

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α, εγώ δεν εύχομαι. Μόνο καλό κουράγιο και υπομονή. Και όπως άκουσα χτες από μια καθηγήτρια, δώστε στις εξετάσεις τη σημασία που τους αξίζει. Μια μ...ία είναι κι αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα ευχηθώ.... να μην αφήσετε κανέναν να σας ρίξει το ηθικό.Είτε είναι συμμαθητής που και καλά έχει κάνει καλύτερη προετοιμασία, είτε είναι τα κανάλια και οι εφημερίδες που μετά την εξέταση ανακοινώνουν τις σωστές απαντήσεις, είτε είναι ένα διαολάκι πάνω από τον ένα ώμο σας που λέει ''δεν έχεις διαβάσει αρκετά, θα αποτύχεις''.Κλείστε τα αυτιά σας προς όλους αυτούς και σε κάθε μάθημα να δίνετε τον καλύτερό σας εαυτό!Δεν είναι ώρα για απολογισμό, αλλά για δράση!Εύχομαι στον καθένα σας ξεχωριστά ό,τι καλύτερο! :up:
-----------------------------------------
Υ.Γ:Για το άγχος δε θα μιλήσω, έχετε βαρεθεί να τ' ακούτε...μόνο κοιτάξτε να το ελέγχετε λίγο, αν καταρρεύσετε δεν θα γράψετε σίγουρα...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Α, εγώ δεν εύχομαι. Μόνο καλό κουράγιο και υπομονή. Και όπως άκουσα χτες από μια καθηγήτρια, δώστε στις εξετάσεις τη σημασία που τους αξίζει. Μια μ...ία είναι κι αυτές.

Ει εγώ το άκουσα αυτό!Και δεν είπε μ...ία,βλακεία είπε!
Καλή τύχη σε όλους!(Εδώ και 2 νύχτες προσπαθώ απεγνωσμένα να κοιμηθώ και το μόνο που καταφέρνω είναι να γυρνάω σα σβούρα στο κρεβάτι μου).Θα περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παιδιά,οι πανελλήνιες μην ξεχνάτε ότι είναι και αυτές εξετάσεις...Απλά τους έχουμε δώσει υπερβολική αξία...Μην έχετε άγχος,την προσπάθεια σας την κάνατε με λιγη τυχη όλα θα πάνε καλά....Καλή σας Επιτυχία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά και καλά αποτελέσματα. Μακάρι όλοι να μπείτε στη σχολή της πρώτης σας επιλογής. Κι αν δεν πατε τόσο καλά όσο θέλατε μην στενοχωριέστε. Είστε πολύ νέοι ακόμα. Όλη η ζωή μπροστά σας είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Οντοσ παιδεσ καλη επυτιχια....
μην τρελενεστε ειναι μεγαλη μα...ια... να χασουμε μοναδεσ απο το ανχοσ απο μια βλακεια...
ολα καλα θα πανε...:no1:
αυτο ειναι....διαβασεισ και εχεισ κανει μια σωστη προετημασια...οτι και να σου βαλουν 8α το γραψεισ....υπομονη και 8α το δουμε αυριο...
είτε είναι ένα διαολάκι πάνω από τον ένα ώμο σας που λέει ''δεν έχεις διαβάσει αρκετά
αν σου πω οτι εγω το εχω αυτο...αλλα δν μου λεει αυτο...μου λεει κα8ε φορα που 8ελω να χαλαροσο μπροστα στο πισι η να τιν αραξω λιγο...μην κα8εσε ρε διαβασε και αλλο ολο το καλοκαιρι 8α κα8εσε.......:(
και εγω το ακουω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω μια χαρα κοιμαμαι, δεν εχω παραπονο. Καλα αυριο θα πατωσω, δεν το συζηταμε (εκτος και αν πεσει ευκολο θεμα). Δεν με πειραζει καθολου ομως, μου αξιζει αλλωστε μιας και η προετοιμασια μου για την Εκθεση ηταν ελλιπεστατη. Ακομα και τωρα βαριεμαι να διαβασω θεωρια. :P

Με τα μαθηματα κατευθυνσης αρχιζει ο πραγματικος αγωνας για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους μας παιδια!! Χαλαρα και με αυτοπεποιθηση να γραψουμε και να περασουμε εκει που θελουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Καλη επιτυχία ,και συγκεκριμένα σε οσους δίνουν 2η φορά!!!Fortza ΤΕΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
καλη επιτυχια... relax, take it easy:xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγω μια χαρα κοιμαμαι, δεν εχω παραπονο. Καλα αυριο θα πατωσω, δεν το συζηταμε (εκτος και αν πεσει ευκολο θεμα). Δεν με πειραζει καθολου ομως, μου αξιζει αλλωστε μιας και η προετοιμασια μου για την Εκθεση ηταν ελλιπεστατη. Ακομα και τωρα βαριεμαι να διαβασω θεωρια. :P

Με τα μαθηματα κατευθυνσης αρχιζει ο πραγματικος αγωνας για μενα...

Αν γράψεις πάνω από 17 σε κερνάω παγωτό όταν έρθεις Τρίκαλα.

:P

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ!!

Μην αφήσετε ένα μάτσο χαρτιά να σας νικήσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια και καλη δυναμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl

Νεοφερμένος

Η candygirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αντε,Καλή μας Επιτυχια!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παίδες πολλά ΣΚΑΤΑ για υριο....και όπως λέει κ η Βουγιούκλο..... Υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Καλη τυχη σε ολους ! (Ο καθηγητης μου λεει οτι το καλη επιτυχια ειναι πλεονασμος,γιατι η επιτυχια ειναι ηδη καλη :P) Μακαρι να πετυχουμε τους στοχους μας και να περασουμε ενα αξεχαστο και ανεμελο καλοκαιρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παιδια καλη επιτυχια!!!Σκιστε τα θεματα και γραψτε οσο πιο ψηλα μπορειτε!!!Και ν εχετε στο πισω μερος του μυαλυ σς οτι ειναι μια εξεταση.Υπαρχει παντοτε και η δευτερη ευκαιρια.Δεν ειναι εγκλημα να ξαναπροσπαθησει καποιος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bright-minded

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά!!!Με το καλό να περάσετε εκεί που θέλετε και να δικαιωθεί ο κόπος και οι προσπάθειές σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cronos

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το καλοκαίρι θα είναι ανέμελο έτσι κι αλλιώς!!
Καλή διασκέδαση σε όλους :jumpy:
(μου άρεσε αυτό του djimmakos : Μην αφήσετε ένα μάτσο χαρτιά να σας νικήσουν :P")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Δεν είναι ώρα για απολογισμό, αλλά για δράση!Εύχομαι στον καθένα σας ξεχωριστά ό,τι καλύτερο!

Ποσο σωστο ακουγετε αυτο.. Οτι καταφεραμε να μαθουμε σε εναν χρονο τωρα καλουμαστε να εφαρμοσουμε.. Οτι μαθαμε μαθαμε τωρα.. Μια καλη επαναληψη πριν απο καθε μαθημα και μια καλη ξεκουραση για να αδιασει το κεφαλι μας και να φωρτισουμε τις μπαταριες για καθε μαθημα ξεχωριστα... Καλη επιτυχια σε ολους μας για μια καλη φοιτικη ζωη με στοχους!

Ενα μεγαλο κεφαλαιο τελειωνει και ενα αλλο ακομη μεγαλυτερο ανοιγεται...
Ολα θα μας πανε καλα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top