Καλη Επιτυχια!

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια! ολα θα πανε καλα! τπτ δεν ειναι και οι πανελληνιες! Χρειαζεται μονο υπομονη, καθαρο μυαλο και ΟΧΙ αγχος! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Κουράγιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Αντε.. έφτασε η ώρα να <<εκθέσουμε>>!! :D good luck.. και μην ξεχνάτε.. this is our night.. flyyyyyyyy!! :P xa0x0a0xa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aireen

Νεοφερμένος

Η Aireen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους... μην εχετε αγχος... θα γραψουμε οτι μαθαμε μεσα στη χρονια... καντε υπομονη 2 βδομαδουλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chicane

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω μια χαρα κοιμαμαι, δεν εχω παραπονο. Καλα αυριο θα πατωσω, δεν το συζηταμε (εκτος και αν πεσει ευκολο θεμα). Δεν με πειραζει καθολου ομως, μου αξιζει αλλωστε μιας και η προετοιμασια μου για την Εκθεση ηταν ελλιπεστατη. Ακομα και τωρα βαριεμαι να διαβασω θεωρια. :P

Με τα μαθηματα κατευθυνσης αρχιζει ο πραγματικος αγωνας για μενα...
Και γω ρε συ, ακομα και τωρα βαριεμαι να διαβασω ΕΣΤΩ θεωρια.Καλα ειμαστε...:D

Να ευχηθω καλη επιτυχια στον Σακη για την αποψινη του προσπαθεια μεταλαμπαδευσης του ελληνικου πολιτισμου στους γειτονες μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά.Εύχομαι να γράψετε καλά και να πραγματοποιήσετε όλοι τα όνειρα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Καλη τυχη σε ολους ! (Ο καθηγητης μου λεει οτι το καλη επιτυχια ειναι πλεονασμος,γιατι η επιτυχια ειναι ηδη καλη :P) Μακαρι να πετυχουμε τους στοχους μας και να περασουμε ενα αξεχαστο και ανεμελο καλοκαιρι!!!
Και εγω εχω ακουσει να το λεει ο Μπαμπινιωτης οτι ειναι πλεονασμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!Καθαρό μυαλό και όλα θα πάνε καλά(το ελπίζω τουλάχιστον!)!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επιτυχία!
Χαμπεάμους φορτούναμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλη τυχη παιδια.!!μην απογοητευτειτε απ αυτο το κωλομαθημα ξερω ατομο που περυσι εγραψε κατω απ τη βαση και περασε αρχιτεκτονικη.! και ατομο που χτυπησε 17 και πηρε στο τελος τα ..... του.!:D χαλαρα και ηρεμα και ολα θα πανε καλα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ξέρω πως δεν έχει νόημα να σας πει κάποιος να μην έχετε άγχος,αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να φοβηθείτε τις εξετάσεις! Απλά πηγαίντε και κάντε ότι καλύτερο μπορείτε! :no1:

Καλή αρχή!

[Άντε και του χρόνου θα -ξανα-μπω στη θέση σας! ;) ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Kαλη επιτυχια και απο μενα σε ολους!Το πρωτο μαθημα ειναι το δυσκολο μετα θα σας φυγει το αγχος....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tas

Νεοφερμένος

Ο Τασος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλη επιτυχια και απο 'μενα παιδια! Πραγματικα, οι Πανελλαδικες δεν ειναι τιποτα. Δειτε το σαν ενα εμποδιο, το οποιο αν περασετε θα βρεθειτε σε ενα καινουριο κοσμο που περιμενει να τον εξερευνησετε. Και δεν μιλαω για τιποτε αλλο, παρα τη φοιτητικη ζωη που σας περιμενει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακάρι να γράψουν όλοι πολύ καλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά.Εύχομαι να γράψετε όλοι πολύ καλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
καλη τυχη σε ολους σας (επιτυχια δεν λεω γιατι απο μονη της ειναι καλη) να γραψεται καλα εκθεση αν θυμαμαι καλα και να μην εχετε αχγος.τα θεματα θα ειναι ευκολα μου ειπε η μανα αλλα ξεχασα νατην ρωτσω γτ τα ελεγε στην ξαδερφη μου.και να πεισεται τον εαυτο σας πως αυτο που πατε να κανεται ειναι κατι κατωτερο του επιπεδου γνωσης σας.


καλη τυχη και ολα θα πανε καλα.


Υ.Γ:μην σας παρει απο κατω που τελιωσε το σχολειο τοτε απο διαθεση και να διαβασετε και να δωσετε και να γραψεται καλα θα ειστε με ενα προσκωλημενο,προσυλομενο και ταυτοχρονα απλανες βλεμα σαν μελαγχολικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Οντοσ παιδεσ καλη επυτιχια....
μην τρελενεστε ειναι μεγαλη μα...ια... να χασουμε μοναδεσ απο το ανχοσ απο μια βλακεια...
ολα καλα θα πανε...:no1:
αυτο ειναι....διαβασεισ και εχεισ κανει μια σωστη προετημασια...οτι και να σου βαλουν 8α το γραψεισ....υπομονη και 8α το δουμε αυριο...
αν σου πω οτι εγω το εχω αυτο...αλλα δν μου λεει αυτο...μου λεει κα8ε φορα που 8ελω να χαλαροσο μπροστα στο πισι η να τιν αραξω λιγο...μην κα8εσε ρε διαβασε και αλλο ολο το καλοκαιρι 8α κα8εσε.......:(
και εγω το ακουω....
Τα μπέρδεψες!Αυτό είναι το καλό αγγελάκι πάνω από τον άλλο ώμο!Να το ακούς!Το καλό σου θέλει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top