Κάπνισμα

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,037 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν μη καπνιζόντων, ΟΛΕΣ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ.

Πέστα ρε Ζεντ.

Υπαρχουν . Στο Balux στην παραλιακη δεν μπορεις να καπνισεις. Στο Mall επισης μονο στο μπαλκονι μπορεις ,σε ολες τις καφετεριες. Και σιγουρα θα υπαρχουν κι αλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δεν πηγαίνω σε πολυκαταστήματα :/
Αυτές που είναι κοντά σε μένα, οι συνοικιακές στις οποίες πηγαίνω, δυστυχώς, έχουν πάρει άδεια και έχουν γίνει, επίσημα, καπνιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ΠΩ ρε οταν βλεπω κατι 15χρονα στις καφετεριες και βγαζουν τον craven και στριβουν τσιγαρα μ ρχετε να τα αρχησω στις φαπες!!!! Μαγκια και καλα και τα μυαλα στα καγκελα...
δεν καπνιζω γτ δε βρισκω κατι σε αυτο,και δεν θελω να εξαρτωμαι απο τετοιες λαλακιες

εγω κλωτσια στην καρωτιδα θελω να τους ριξω..........
Connan ο βαρβαρος και ετσι;

Zed, μην τα ξαναλεμε, αν ειναι >50% καπνιζοντες, και ενα μεγαλο ποσοστο δεν εχει προβλημα μαζι τους,δεν γινεται να επιβαλει τη γνωμη του το 10-20%.Απο τη στιγμη που μπαινεις σε αυτο το χωρο που ξερεις πως καπνιζουν οι περισσοτεροι, δεν ερχεται ο καπνος πανω σου, πας εσυ σε εκεινον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Δεν πηγαίνω σε πολυκαταστήματα :/
Αυτές που είναι κοντά σε μένα, οι συνοικιακές στις οποίες πηγαίνω, δυστυχώς, έχουν πάρει άδεια και έχουν γίνει, επίσημα, καπνιστών.
Ωραία ας μην πάς τότε.Κάτσε σπίτι σου και πιές και τον καφέ τζάμπα:P
Σοβαρά τώρα οι πιο πολλές έχουν και τμήμα μη καπνιζόντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Connan ο βαρβαρος και ετσι;

Zed, μην τα ξαναλεμε, αν ειναι >50% καπνιζοντες, και ενα μεγαλο ποσοστο δεν εχει προβλημα μαζι τους,δεν γινεται να επιβαλει τη γνωμη του το 10-20%.Απο τη στιγμη που μπαινεις σε αυτο το χωρο που ξερεις πως καπνιζουν οι περισσοτεροι, δεν ερχεται ο καπνος πανω σου, πας εσυ σε εκεινον.

'Ένα μεγάλο ποσοστό δεν έχει πρόβλημα μαζί τους'? Δηλαδή δεν το ενοχλεί να απολαύσει όλα τα προβλήματα του τσιγάρου ενώ δεν καπνίζει? Δεν νομίζω ότι υπάρχει καν τέτοιο ποσοστό...
Έπειτα, τί είναι πιο σημαντικό? Το δικαίωμα του μαγαζάτορα να μην κακοκαρδίζει την καπνίζουσα πελατεία του, ή το αναφαίρετο δικαίωμα στην υγεία?
Εγώ πάντως ψηφίζω το 2ο....
Τέλος, πας εσύ στον καπνό συνειδητά, επειδή δεν έχεις άλλη επιλογή. Αν το μόνο που άλλαξε από την εφαρμογή του νόμου είναι το μπλε σηματάκι έξω από το κάθε μαγαζί, τί να κάνει ο μη καπνίζων?
Δηλαδή ο μαγαζάτορας με υποχρεώνει:
α. Να πάω στην κάθε μεγάλη καφετέρια στου διαόλου τη μάνα και να πληρώσω και τα κέρατά μου για ένα καφέ
β. Να μείνω σπίτι μου και να πιω εκεί τον καφέ μου (που πιθανώς να μην μπορώ να φτιάξω έναν εσπρέσσο σπίτι μου). Σόρρυ αλλά δεν θα κλειστώ μέσα για τον κάθε ******.
γ. Να μπω και να πιω τον καφέ μου μέσα στο ντουμάνι (γιατί μην ξεχνάμε ότι παρ' όλο που ο νόμος εφαρμόζεται κατά το ήμισυ, όπως βολεύει τους καταστηματάρχες, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.)
Οι καπνιστές που λένε ότι περιορίζονται τα δικαιώματά τους με τον νόμο, ας αναλογιστούν: αυτά τα παραπάνω δεν αποτελούν ρατσιστική αντιμετώπιση προς αυτούς που θέλουν να είναι υγιείς ???

Ωραία ας μην πάς τότε.Κάτσε σπίτι σου και πιές και τον καφέ τζάμπα:P
Σοβαρά τώρα οι πιο πολλές έχουν και τμήμα μη καπνιζόντων.

Όχι αν είναι κάτω από 70 τετραγωνικά... Και προφανώς οι περισσότεροι επιλέγουν να δηλώσουν το μαγαζί τους ως 'καπνιστών'... Γι αυτό προτείνεται η ολική απαγόρευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Να πω λιγο κατι κυριως για τα ποστς στην προηγουμενη σελιδα.
Αν καποιος καπνιζει καιρο, δεν θα τον μεταπεισεις λεγοντας του "ρε κοιτα τι λεει το πακετο πανω, οτι σκοτωνει", ουτε δειχνοντας φωτογραφιες με υγιεις πνευμονες και μαυρισμενους απο το καπνισμα. Αν ο αλλος θελει να καταστρεψει την υγεια του με αυτον τον τροπο ας το κανει, ειτε το ξεκινησε απο μαγκια, ειτε απο πειραματισμο, ειτε απο το οτιδηποτε. Υπαρχουν ομως κι αλλοι 2390802983094234 τροποι να ρημαξουμε την υγεια μας, στους οποιους ειμαστε ηδη εκτεθειμενοι.
Περα απο αυτο. Ειναι τραγικο να μην εχουν οι καφετεριες καπνιστων και μη-καπνιστων. Εγω δηλαδη γιατι πρεπει οποτε πηγαινω σε ενα μαγαζι να γινομαι αυτοματα παθητικη καπνιστρια; Γιατι να γυρναω σπιτι και να βρωμαω καπνο; ΕΓΩ φταιω σε κατι;
Οχι. Με ενοχλει η μυρωδια του καπνου και μονο αυτο σκεφτομαι εκεινη τη στιγμη, οχι οτι μου μαυριζει τα πνευμονια. Μου εχει αρνητικο impact στον εγκεφαλο, πως το λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Zed, μην τα ξαναλεμε, αν ειναι >50% καπνιζοντες, και ενα μεγαλο ποσοστο δεν εχει προβλημα μαζι τους,δεν γινεται να επιβαλει τη γνωμη του το 10-20%.Απο τη στιγμη που μπαινεις σε αυτο το χωρο που ξερεις πως καπνιζουν οι περισσοτεροι, δεν ερχεται ο καπνος πανω σου, πας εσυ σε εκεινον.

Έλα, κλασικός Ελληναρας. Δεν με νοιάζει πόσοι είναι, με νοιάζει ότι παραβιάζεις τον νόμο και επειδή το ίδιο κάνει η πλειονότητα, στο μυαλό σου το θεωρείς νόμιμο.
Είναι τραγικά απλό να το κατανοήσετε αλλά δεν θέλετε. Σε αυτήν την χώρα η υπερβολική ελευθερία σε τέτοια θέματα (γιατί στα θέματα του τόπου έχουμε χούντα) βλάπτει σοβαρά τους εγκεφάλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
... Γι αυτό προτείνεται η ολική απαγόρευση.
Μπορείς να φανταστεις αν γίνει η ολική απαγόρευση πόσα μαγαζιά θα βάλουν λουκέτο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Μπορείς να φανταστεις αν γίνει η ολική απαγόρευση πόσα μαγαζιά θα βάλουν λουκέτο?

-εικόνες-

1-2? Δεν θα κλείσουν πολλά. Απλά οι πελάτες που καπνίζουν θα γκρινιάζουν λίγο παραπάνω....
Άσε που μπορεί να αυξήσουν την πελατεία κι αυτοί που δεν πατούσαν επειδή ήταν ντουμάνι το κάθε μαγαζί... Θα κάθονται και περισότερη ώρα και θα κάνουν κατανάλωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, στα μαγαζιά δεν πας για να καπνίσεις. Πρέπει να είσαι μλκας για να πας να πληρώσεις ενώ μπορείς να το κάνεις και σπίτι. Μπορείς να φανταστείς πόσα μαγαζιά στα οποία γίνεται και πανικός από καπνιστές (βλέπε μπουζούκια, club, καφετέριες κλπ) έχουν υπερβολικά κέρδη από άλλα κόλπα? Το τσιγάρο θα τους μαράνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τον νόμο, μην το χρησιμοποιήτε σαν επιχείρημα, είναι άστοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αν εφαρμοζόταν απόλυτα το μέτρο, οι καπνιστές θα εξαναγκάζονταν σε αποχή και οι καταστηματάρχες δε θα έμπαιναν στο δίλημμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Επειδη οπως πολυ ευστοχα το εθεσε η βασιλικη εχω κομπλεξισμο (που δεν ξερει τι σημαινει ,αλλα δεν της το λεω για μην μας θυμωσει :who: ) και συνεπως καπνιζω για να λαμβανω την αποδοχη των αλλων φτανουνε στο συμπερασμα πως ειμαι ενα ατομο που ακολουθει το πληθος , γι'αυτο δεν γελαω και με το δικο σου αστειο ,διοτι σε κανεναν δεν αρεσε :D
Β.L. προσπάθησε να καταλάβεις τι γράφω. Το κόμπλεξ που περιγράφω αφορά την ευχαρίστησή σου με τη δυσφορία των γύρω σου. Νομίζω ήταν αντιληπτό. Όπως και να το κάνουμε, πρέπει να είσαι πολύ κομπλεξικός για να ευχαριστιέσαι με την ενόχληση του άλλου. Τώρα εάν ακολουθείς το πλήθος, είναι δική σου δουλειά.
Υ.Γ.1: Συνέχεια γράφεις πως δε γνωρίζω τους όρους που χρησιμοποιώ. Να σε πληροφορήσω πως εάν δεν τους γνώριζα απλά δε θα τους χρησιμοποιούσα.
Υ.Γ.2: Εμένα μου άρεσε ο συνειρμός του who.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Τον νόμο, μην το χρησιμοποιήτε σαν επιχείρημα, είναι άστοχο.

E ναι. Σε αυτήν την χώρα οι νόμοι υπάρχουν για να εφαρμόζονται μόνο από τους μλκες τελικά. Γι'αυτό ξαναλέω, η υπερβολική ελευθερία βλάπτει... Για πηγαίνετε έξω να δείτε σε καμιά άλλη χώρα αν σας παίρνει να κάνετε τους νταήδες. Κατευθείαν μέσα θα σας πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
E ναι. Σε αυτήν την χώρα οι νόμοι υπάρχουν για να εφαρμόζονται μόνο από τους μλκες τελικά. Γι'αυτό ξαναλέω, η υπερβολική ελευθερία βλάπτει... Για πηγαίνετε έξω να δείτε σε καμιά άλλη χώρα αν σας παίρνει να κάνετε τους νταήδες. Κατευθείαν μέσα θα σας πάνε.

Κοίτα πρέπει να είσαι χαζός να μην εκμεταλλευτής την Ελλάδα σε αυτό τον τομέα, μου είπε να μην καπνίζω, εγώ κάπνιζα κανείς δεν μου έκανε τίποτα. Και ας σοβαρευτούμε δεν παίζει ρόλο άμα είσαι νταής, πιστεύεις αυτός είναι ο κύριος σκοπός που καπνίζουμε "παράνομα"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Έλα, κλασικός Ελληναρας. Δεν με νοιάζει πόσοι είναι, με νοιάζει ότι παραβιάζεις τον νόμο και επειδή το ίδιο κάνει η πλειονότητα, στο μυαλό σου το θεωρείς νόμιμο.
Είναι τραγικά απλό να το κατανοήσετε αλλά δεν θέλετε. Σε αυτήν την χώρα η υπερβολική ελευθερία σε τέτοια θέματα (γιατί στα θέματα του τόπου έχουμε χούντα) βλάπτει σοβαρά τους εγκεφάλους.

Το οτι η ιδια η αστυνομια δεν τειρει τους νομους κατι μου λεει οτι σας νοιαζει πολυ λιγοτερο με το αν ο αλλος καπνιζει μεσα στην καφετερεια που εισαι.

1-2? Δεν θα κλείσουν πολλά. Απλά οι πελάτες που καπνίζουν θα γκρινιάζουν λίγο παραπάνω....
Άσε που μπορεί να αυξήσουν την πελατεία κι αυτοί που δεν πατούσαν επειδή ήταν ντουμάνι το κάθε μαγαζί... Θα κάθονται και περισότερη ώρα και θα κάνουν κατανάλωση....
Υποκλινομαι στην επιχειρηματικη σου σκεψη.Ηταν τοσος τρομερος συλλογισμος που κανεις δεν εχει σκεφτει οτι θα τον οφελησει να γινει μη καπνιζοντων η καφετερεια/κλαμπ/κεντρο του.

Καθημερινα μας πινουν το αιμα,μας εκμεταλευονται στο επακρο και σας εχουν εστιασει την προσοχη στο θεμα τσιγαρο.Εδω εχω ακουσει ατομα που λενε πως ψηφισαν ν.δ. μονο και μονο για τον νομο επειδη ειναι φανατικοι αντικαπνιστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, το τσιγάρο αποπροσανατολίζει την κοινή γνώμη.

Να γιατί δεν πάει μπροστά ο τόπος. Γιατί από τους άλλους να απαιτούμε ξέρουμε, εμείς να είμαστε σωστοί δεν ξέρουμε. Θέμα παιδείας είναι, όχι μόρφωσης. Και η παιδεία σε αυτήν την χώρα είναι χειρότερη από αυτήν του Μπαγκλαντές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ναι, το τσιγάρο αποπροσανατολίζει την κοινή γνώμη.

Να γιατί δεν πάει μπροστά ο τόπος. Γιατί από τους άλλους να απαιτούμε ξέρουμε, εμείς να είμαστε σωστοί δεν ξέρουμε. Θέμα παιδείας είναι, όχι μόρφωσης. Και η παιδεία σε αυτήν την χώρα είναι χειρότερη από αυτήν του Μπαγκλαντές.
Συμφωνω οτι η παιδεια μας ειναι κακιστη.Με νοιαζει ομως πρωτον πως ειναι κακιστη γιατι βγαζει ανθρωπους χωρις πολιτικη συνειδηση,ανθρωπους αμορφωτους που τα τσεπωνουν,ανθρωπους που νοιαζονται μονο την παρτυ τους.

Αν θες να μιλησουμε για τον εαυτο μου(επειδη με ειπες και ελληναρα),παντα ρωταω την παρεα που ειμαι αν εχουν προβλημα με το τσιγαρο, και οποιος πει οτι για δικους του λογους θα ηθελε να μην καπνιζω,παω πιο περα ή αν δεν γινεται στην τελικη βγαινω εξω.Αλλα αν ερθεις να μου πεις εσυ με υφακι απο την αλλη πλευρα της καφετερειας 'σβισε το τσιγαρο.Ο νομος λεει το και το.',συγνωμη αλλα θα ειμαι λιγο αγενης μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στην άλλη μεριά της καφετέριας δε μυρίζει;
Αν είναι σε καφετέρια που απαγορεύεται, δε θα έπρεπε καν να μπαίνεις στη διαδικασία να ρωτήσεις, ούτε θα έπρεπε ο άλλος να αναγκάζεται να σου υπενθυμίσει ότι δεν επιτρέπεται αυτό που κάνεις στο συγκεκριμένο χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Στην άλλη μεριά της καφετέριας δε μυρίζει;
Το θεμα ειναι ο τροπος που θα το πεις.Αν ερθεις με το υφακι και καλα "στα @@ μου εσυ δεν εισαι ανθρωπος αφου καπνιζεις, εχω καθε δικαιωμα να σου μιλαω οπως γουσταρω αφου βλαπτεις την υγεια μου." τοτε δεν θα σε σεβαστω και γω και θα κατσω εκει που ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top