Κάπνισμα

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
ΚΑΤΙ εχεισ πιασει κυριε συντονιστα
δεν κοβετε κυιεσ και κυριοι [ουτε καν περιοριζεται]

Δεν είναι ανάγκη να με λες "κύριο":P.

Περιορίζεται, και κόβεται, υπάρχουν και κάποιοι φιλότιμοι άνθρωποι που το έχουν κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν είναι ανάγκη να με λες "κύριο":P.

Περιορίζεται, και κόβεται, υπάρχουν και κάποιοι φιλότιμοι άνθρωποι που το έχουν κάνει.

Φυσικά και κόβεται. Ο πατέρα μου κάπνιζε πάνω από 30 χρόνια..και τα τελευταία 7 χρόνια ούτε που έχει δοκιμάσει ξανά.Και σε διάφορες περιστάσεις που καπνίζουν οι άλλοι δεν παρασύρεται...και η μαμά μου που είναι καπνίστρια δεν κάνει μέσα στο σπίτι για να μην τον επηρεάζει..βγαίνει στο μπαλκόνι αν θελήσει.:iagree:

Και κόβεται, και περιορίζεται λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Είμαι εναντίον του καπνίσματος,γιατί πολύ απλά δεν προσφέρει και τίποτα στην υγεία και στον οργανισμό,αντιθέτως σε εθίζει πολύ άσχημα και σου προκαλεί αρκετά προβλήματα!Φυσικά,σε συνδιασμό με άλλες κακές συνήθειες,μπορεί να γίνουν και χειρότερα τα πράγματα!
Βέβαια,υπάρχουν και καπνιστές που καπνίζουν με μέτρο και όχι 2 πακέτα την ημέρα,αλλά λίγα τσιγάρα...Με συνδιασμό την γυμναστική και την καλή διατροφή,δεν θα έχουν κάποιο πρόβλημα,ίσως λιγοστό βηχαλάκι...
Οι "φανατικοί" καπνιστές,που καπνίζουν πολλά τσιγάρα την ημέρα θα έχουν μεγαλύτερα προβλήματα,όπως έντονο βήχα,φλέμμα κλπ κάτι που δεν είναι και ωραίο!
Οι πνεύμονες είναι μαύροι σαν την οθόνη της τηλεόρασης όταν είναι κλειστή κάτι που δεν είναι καλό...
Παν μέτρο άριστον έλεγαν οι Αρχαίοι Έλληνες και είχαν δίκιο.
Δεν είπε κανείς να μην καπνίσει κάποιος,αλλά με μέτρο!Γίνεται όμως;

Και γιατί ένα νέο παιδί να αρχίσει το τσιγάρο;Αυτό αναρωτιέμαι εγώ!
Βλέπω παιδιά στο σχολείο μου,που έπαιζαν ποδόσφαιρο σε διάφορες ομάδες και τώρα δεν παίζουν και όταν παίζουμε μπάλα στο σχολείο,κουράζονται εύκολα...Ενω 7 μήνες πριν ήταν σαΐτες...Αυτό δεν καταλαβαίνω...Όσοι συμμαθητές μου καπνίζουν,το άρχισαν στην Α'Λυκείου...Δηλαδή,30 περίπου παιδιά(αγόρια-κορίτσια),άρχισαν να καπνίζουν απο τα τέλη της Α'Λυκείου.Γιατί;
Και κερδίζουν κάτι με το κάπνισμα;Ας το πάμε έτσι...
Ένα παιδί 16-17 ετών,τι κερδίζει και τι χάνει απο το κάπνισμα;
Πείτε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ρε τι καταστροφολογια ειναι αυτη, χαλαροστε λιγο ρε,ολα αυτα που λενε ψαξτετα λιγο μην τα περνατε ετσι στους εγκεφαλους σας ακατεργαστα κανεις δεν επαθε καρκινο μονο απο τον παραγοντα του τσιγαρου ,καπνιζοντας σε φυσιολογικα ορια, και να μην καπνιζετε εχετε την εντυποσει πος ζητε υγιηνα... μην καθεστε και λετε βλακειες απλα δεν καπνιζουμε για τον λογο οτι δεν σου προσφερει καμια ευχαρηστηστη και ειναι απλα ενας εθισμος που δεν σου προσφερει τιποτα και αμα εισαι καπνιστης απλα κρεμεσε απο ενα πακετο τσιγαρα που αμα δεν τα εχεις οταν τα θελεις χαλας την διαθεση σου. Αλλα και καπνιστης σε φυσιολογικα ορια να εισαι δεν πεθενεις μην φοβαστε απλα ειπα πριν τον λογο για να μην καπνισετε....
Έχεςι γνώσεις ογκολογίας;Αν όχι μην παραπληροφορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν είναι ανάγκη να με λες "κύριο":P.

Περιορίζεται, και κόβεται, υπάρχουν και κάποιοι φιλότιμοι άνθρωποι που το έχουν κάνει.
τι σχεση εχει η λεξη "φιλοτιμος" με αυτον που εκοψε τον τσιγαρο?

οσο για τον Σεμπτεμβη εγω βλεπω διαφορες απο τωρα. απο εκει και περα μονο ο χρονος μπορει να πει, απο οτι ξερω κατι τετοιο πρωτη φορα εχει ερθει στην Ελλαδα
-----------------------------------------
επισεις ελεος με τα αρνητικα του τσιγαρου, και δεν προσφερει τιποτα, και μια χαρα προσφερει, και δεν κανει τοσο κακο σε ελεγχομενες δοσεις, μην ακουτε την προπαγανδα της Τιβι η οπου αλλους βρισκετε τις πηγες σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Α ρε Κρουκ σε βλέπω να μπαινεις πανεπιστήμιο και ναρχίζεις να φουμέρνεις...Και γω όταν ήμουν σαν και σένα τετοια έλεγα...

ΣΤΡΙΦΤΟ ftw...

If u decide 2 do something do it right...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Καπνίζετε???Τι γνωμη εχετε για το τσιγάρο...?Θα δοκιμάζαρε ποτε αν δεν καπνιζετε ήδη.....?Γενικότερα πείτε τη γνώμη σας γι αυτο τελοσπαντων................:bye:
ποτέ δεν θα δοκιμάσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Είναι γεγονός ότι πλέον δεν αναπνέω τόσο βαθιά όσο παλιά...Αλλά γενικότερα νιώθω μια χαρά και το χω ελαττώσει πολύ σε σχέση με το χειμώνα - η ζέστη η ρημάδα! - :) Αλλά δεν με βλέπω να το κόβω τελείως anytime soon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
τι σχεση εχει η λεξη "φιλοτιμος" με αυτον που εκοψε τον τσιγαρο?

οσο για τον Σεμπτεμβη εγω βλεπω διαφορες απο τωρα. απο εκει και περα μονο ο χρονος μπορει να πει, απο οτι ξερω κατι τετοιο πρωτη φορα εχει ερθει στην Ελλαδα
-----------------------------------------
επισεις ελεος με τα αρνητικα του τσιγαρου, και δεν προσφερει τιποτα, και μια χαρα προσφερει, και δεν κανει τοσο κακο σε ελεγχομενες δοσεις, μην ακουτε την προπαγανδα της Τιβι η οπου αλλους βρισκετε τις πηγες σας

Αναφερόμουν κυρίως στον περιορισμό, όχι στο κόψιμο, με τη λέξη φιλότιμος, παράλειψή μου.

Εγώ τις διαφορές που έχω δει τις έχω δει σε πολύ λίγα μέρη.
Τι ακριβώς προσφέρει που δε μπορεί να προσφέρει κάτι άλλο χωρίς τις αρνητικές επιπτώσεις του;

Δείτε κι αυτά:
https://www.focusmag.gr/articles/view-article.rx?oid=1914
https://heartdisease.about.com/library/weekly/aa081802a.htm
https://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4265600.stm

Α ρε Κρουκ σε βλέπω να μπαινεις πανεπιστήμιο και ναρχίζεις να φουμέρνεις...Και γω όταν ήμουν σαν και σένα τετοια έλεγα...

ΣΤΡΙΦΤΟ ftw...

If u decide 2 do something do it right...

Is there any "right" way in destroying your health, making yourself stink and annoying others?:P

Θα σου πω ότι μου το έχουν ξαναπεί. Και θα σου απαντήσω όπως απαντώ και στους άλλους: Γιατί να κάνω κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ο πατέρας μου πάλαι ποτέ καπνίζων που κάπνιζε δύο πακέτα Άσο άφιλτρα από όταν ήταν φοιτητής μέχρι που πήγε στρατό και κατάλαβε τι έκανε και το έκοψε. Έκτοτε αποτελεί φανατικός αντικαπνιστής μολονότι δεν κατόρθωσε να το κόψει στη μάνα μου που καπνίζει από τρίτη γυμνασίου, ηλικία στην οποία άρχισε και η αδερφή μου.
Έχω δοκιμάσει πολλές φορές τσιγάρο και έχω να πω πως δεν πρόκειται να καταβάλλω την παραμικρή προσπάθεια για να μάθω αυτήν την αηδία. Είχα έναν καθηγητή στο γυμνάσιο ο οποίος ήταν απολύτως σίγουρος πως θα αρχίσω το κάπνισμα ελέω κληρονομικότητας. Εν τέλει, προς το παρόν τουλάχιστον για να μη λέω μεγάλα λόγια, δεν το άρχισα και δεν πρόκειται. Πού και πού για την παρέα το κάνω, ειδικά σε περιπτώσεις γκόμενας (μαλακία δε λέω αλλά κάπου, κάπως, κάποτε όλοι το έχουμε κάνει) αλλά κάνω το πιο απλό: δεν κατεβάζω τον καπνό!
Όσες φορές το έχω κατεβάσει μου προξένησε τάση για εμετό και μια αηδία που δεν έλεγε να φύγει από το στόμα, χώρια που έτρωγα πίτα-γύρο και δεν είχα γεύση. Αυτά πέρι, "κάποιοι δοκιμάζουν και τους τραβάει αμέσως" είναι παπάρια-μάντολες που λένε και στα Σέρρας. Όπως και να 'χει, κατασταλτικό παράγοντα αποτελούν οι παρέες κυρίως και λόγω του ότι κανείς από την παρέα μου δεν καπνίζει δεν έχω και κάποια ιδιαίτερα ερεθίσματα. Όλο μου το σόι, παππούς, θείες, μάνα, αδερφή, ξαδέρφια και ξαδέρφες ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ καπνίζουν, εκτός από... τη γιαγιά μου!
Όπως και να 'χει πάντως, κάποτε μπορεί να με τραβούσε. Το πακέτο το Davidoff το χρυσό ήταν θελκτικό πανάθεμά το. Αλλά πλέον σιγά μη σπαταλήσω 3.5 euros για αυτό το πράμα και σιγά μη χαλάσω την υγίεια μου για μια μαλακία. Γυμναστήριο, τζόγκιγκ και καμιά βόλτα το σκύλο να δείτε τι καλά που σας φεύγει το άγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αποδεικνύεται ότι το κάπνισμα πάει βάσει κληρονομικότητας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
To καπνισμα ειναι μια συνηθεια που ο ανθρωποs την ξεκιναει σε λαθοs ηλικια.Επρεπε να την ξεκιναει μετα τα πενηντα!:D
-----------------------------------------
Δεν είναι ανάγκη να με λες "κύριο":P.

Περιορίζεται, και κόβεται, υπάρχουν και κάποιοι φιλότιμοι άνθρωποι που το έχουν κάνει.
Αυτο ομωs ειναι η εξαιρεση που σε καμια περιπτωση δεν μπορει να γινει κανοναs!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως ο παππους μου ηταν μανιωδης καπνιστης απο τα 16 μεχρι τα 53 του (μεχρι και 3 πακετα την ημερα εφτασε να κανει απ' οτι μου εχει πει) και το εχει κοψει μαχαιρι εδω και 18 χρονια. Εγω προσωπικα δεν τον εχω δει ποτε να καπνιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παντως ο παππους μου ηταν μανιωδης καπνιστης απο τα 16 μεχρι τα 53 του (μεχρι και 3 πακετα την ημερα εφτασε να κανει απ' οτι μου εχει πει) και το εχει κοψει μαχαιρι εδω και 18 χρονια. Εγω προσωπικα δεν τον εχω δει ποτε να καπνιζει.
Επαναλαμβανω! εκ των εξαιρετικων περιπτωσεων που δεν αντιπροσωπευουν τον κανονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
To καπνισμα ειναι μια συνηθεια που ο ανθρωποs την ξεκιναει σε λαθοs ηλικια.Επρεπε να την ξεκιναει μετα τα πενηντα!:D
-----------------------------------------

Αυτο ομωs ειναι η εξαιρεση που σε καμια περιπτωση δεν μπορει να γινει κανοναs!

Επαναλαμβανω! εκ των εξαιρετικων περιπτωσεων που δεν αντιπροσωπευουν τον κανονα!

Κι εμένα ο παππούς, η γιαγιά μου και η μητέρα μου το έχουν κόψει.
Κι αυτό εξαιρετική περίπτωση;

Τι είναι αυτοί, υπεράνρθωποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ο πατέρας μου πάλαι ποτέ καπνίζων που κάπνιζε δύο πακέτα Άσο άφιλτρα από όταν ήταν φοιτητής μέχρι που πήγε στρατό και κατάλαβε τι έκανε και το έκοψε. Έκτοτε αποτελεί φανατικός αντικαπνιστής μολονότι δεν κατόρθωσε να το κόψει στη μάνα μου που καπνίζει από τρίτη γυμνασίου, ηλικία στην οποία άρχισε και η αδερφή μου.
Έχω δοκιμάσει πολλές φορές τσιγάρο και έχω να πω πως δεν πρόκειται να καταβάλλω την παραμικρή προσπάθεια για να μάθω αυτήν την αηδία. Είχα έναν καθηγητή στο γυμνάσιο ο οποίος ήταν απολύτως σίγουρος πως θα αρχίσω το κάπνισμα ελέω κληρονομικότητας. Εν τέλει, προς το παρόν τουλάχιστον για να μη λέω μεγάλα λόγια, δεν το άρχισα και δεν πρόκειται. Πού και πού για την παρέα το κάνω, ειδικά σε περιπτώσεις γκόμενας (μαλακία δε λέω αλλά κάπου, κάπως, κάποτε όλοι το έχουμε κάνει) αλλά κάνω το πιο απλό: δεν κατεβάζω τον καπνό!
Όσες φορές το έχω κατεβάσει μου προξένησε τάση για εμετό και μια αηδία που δεν έλεγε να φύγει από το στόμα, χώρια που έτρωγα πίτα-γύρο και δεν είχα γεύση. Αυτά πέρι, "κάποιοι δοκιμάζουν και τους τραβάει αμέσως" είναι παπάρια-μάντολες που λένε και στα Σέρρας. Όπως και να 'χει, κατασταλτικό παράγοντα αποτελούν οι παρέες κυρίως και λόγω του ότι κανείς από την παρέα μου δεν καπνίζει δεν έχω και κάποια ιδιαίτερα ερεθίσματα. Όλο μου το σόι, παππούς, θείες, μάνα, αδερφή, ξαδέρφια και ξαδέρφες ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ καπνίζουν, εκτός από... τη γιαγιά μου!
Όπως και να 'χει πάντως, κάποτε μπορεί να με τραβούσε. Το πακέτο το Davidoff το χρυσό ήταν θελκτικό πανάθεμά το. Αλλά πλέον σιγά μη σπαταλήσω 3.5 euros για αυτό το πράμα και σιγά μη χαλάσω την υγίεια μου για μια μαλακία. Γυμναστήριο, τζόγκιγκ και καμιά βόλτα το σκύλο να δείτε τι καλά που σας φεύγει το άγχος...
Συμφωνώ μαζί σου...
Αλλά γιατί να το δοκιμάσεις;
Δεν χρειάζεται...Αφού είναι μια αηδία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Eγώ κάπνιζα περίπου 4.5 χρόνια (δε το έκανα για "μαγκιά" αλλά επειδή μου άρεσε) και από τότε που τελείωσαν οι πανελλήνιες (2009) το έκοψα μαχαίρι και έχω βρει την υγειά μου, αυξήθηκε η αντοχή μου και γενικώς νιώθω καλύτερα. Βέβαια δε μπορώ να πω με σιγουριά ότι δε θα το αρχήσω ξανά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Eγώ κάπνιζα περίπου 4.5 χρόνια (δε το έκανα για "μαγκιά" αλλά επειδή μου άρεσε) και από τότε που τελείωσαν οι πανελλήνιες (2009) το έκοψα μαχαίρι και έχω βρει την υγειά μου, αυξήθηκε η αντοχή μου και γενικώς νιώθω καλύτερα. Βέβαια δε μπορώ να πω με σιγουριά ότι δε θα το αρχήσω ξανά.:(
Κακώς που το άρχισες!Τι σου άρεσε ακριβώς;
Καλά έκανες που το έκοψες!
Κακώς,αν το ξαναξεκινήσεις!Για ποιόν λόγο;Προσφέρει τίποτα;
Μπααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΟΤΙ ξεκινα δεν πρεπει να σταματα αλλα να ΠΑΕΙ ωσ το τελοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Κακώς που το άρχισες!Τι σου άρεσε ακριβώς;
Καλά έκανες που το έκοψες!
Κακώς,αν το ξαναξεκινήσεις!Για ποιόν λόγο;Προσφέρει τίποτα;
Μπααα...
Μου άρεσε, δε μπορω να το αξηγήσω. Οτι δε προσφέρει τίποτα το ξέρω, άσε που έχουν ακριβήνει κιόλας! Για την ακρίβεια, όμως, θα κάπνιζα αν και η παρέα κάπνιζε αλλιώς όταν έιμαι μόνος ή ενοχλει τους άλλους δε το ανάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top