Κάπνισμα

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αρα δεν ειναι θεμα εξαερισμου....γιατι αυτος που δεν καπνιζει μπορει να καταλαβει την μυρωδια εντονοτερα...ο καπνιστης ομως αυτο δεν το καλαβαινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όπως τα λες... Γιατί τρως την προστιμάρα. Αλλιώς εμάς χεσμένους μας έχεις. Άρα μην ακούω ηθικό θέμα και μλκίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Είναι και θέμα ατόμου...
-----------------------------------------
Όπως τα λες... Γιατί τρως την προστιμάρα. Αλλιώς εμάς χεσμένους μας έχεις. Άρα μην ακούω ηθικό θέμα και μλκίες.
αντε παλι...Αυτο το ανέφερα σε περίπτωση που δεν σας σεβόμουν αμαν πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν ξέρω για τους μερικούς εγώ για μένα μιλάω...Θα κάνω μια περίληψη μπας και το εμπεδώσετε...ΟΚ δεν μου αρέσει ο νόμος,εκφράζω την άποψη μου αλλα δεν παύω να το σέβομαι..βασικά θέλω δεν θέλω το σέβομαι γιατι τρώω και την προστιμάρα οπότε...

ναι για κανε μας την περιληψη να τα εμπεδωσουμε:P

τοσα χρονια εχουμε αναπνευσει τον καπνο της ζωης μας,δεν καταλαβαινω τι σας κακοφαινεται...το ποσο του προστιμου??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
katerw καπνίζεις; Αν ναι, είναι πολύ λογικό να μη σε ενοχλεί ο καπνός και να μην τον μυρίζεις καν αν δεν είναι τελείως ντουμάνι ο χώρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ναι για κανε μας την περιληψη να τα εμπεδωσουμε:P

τοσα χρονια εχουμε αναπνευσει τον καπνο της ζωης μας,δεν καταλαβαινω τι σας κακοφαινεται...το ποσο του προστιμου??:jumpy:
Πολλούς ίσως να τους ενοχλεί..Εμένα δεν μου αρέσει η ρουφιανιά δεν ξέρω μου κακοφαίνεται...Σαν εμφυλιος καπνιστες vs αντικαπνιστες =s
-----------------------------------------
katerw καπνίζεις; Αν ναι, είναι πολύ λογικό να μη σε ενοχλεί ο καπνός και να μην τον μυρίζεις καν αν δεν είναι τελείως ντουμάνι ο χώρος.
Έχω καπνίσει κάποιες φορές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και σε ρωτάω βρε κοπέλα μου, αν εσύ ως καπνίστρια κάνεις το σωστό και δεν καπνίσεις εκεί όπου απαγορεύεται, γιατί θα σε ρουφιανέψει ο άλλος?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολλούς ίσως να τους ενοχλεί..Εμένα δεν μου αρέσει η ρουφιανιά δεν ξέρω μου κακοφαίνεται...Σαν εμφυλιος καπνιστες vs αντικαπνιστες =s

ναι εχεις δικιο θα επρεπε να μην λαμβανονταν κανενα μετρο,οι καπνιστες να συνεχιζαν να καπνιζουν σε ολους τους χωρους και οι αντικαπνιστες να μην αντεχουν απο την αηδια της μυρωδιας.
πες μου ποσοι καπνιστες αν τους κανεις παρατηρηση θα σβησουν το τσιγαρο?θες να σου πω???οχι επειδη μου εχει τυχει και αυτο,σε πληροφορω οτι δεν υπαρχει σεβασμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όπως τα λες... Γιατί τρως την προστιμάρα. Αλλιώς εμάς χεσμένους μας έχεις. Άρα μην ακούω ηθικό θέμα και μλκίες.

+1:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και σε ρωτάω βρε κοπέλα μου, αν εσύ ως καπνίστρια κάνεις το σωστό και δεν καπνίσεις εκεί όπου απαγορεύεται, γιατί θα σε ρουφιανέψει ο άλλος?...
¨1:καπνίζω σπάνια και μέσα στο σπίτι μου συνήθως..
2: γιατί με την ρουφιανιά? Δεν υπάρχει αλλος τρόπος? Και δεν νομίζω οτι όλοι είναι ζώα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ε καλα θα σας κανουμε αν ειναι να σας ρουφιανεψουμε,αν δεν σεβεστε εμεις σας φταιμε μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι. Ο άλλος τρόπος είναι να δεχθεί παρατήρηση. Αλλά όπως γνωρίζεις, αν τολμήσουμε να κάνουμε στους περισσότερους παρατήρηση, θα τα ακούσουμε κι από πάνω.
Και στο ερώτημα γιατί με την ρουφιανιά, σου απαντώ: Γιατί να κάνει την παρανομία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ναι εχεις δικιο θα επρεπε να μην λαμβανονταν κανενα μετρο,οι καπνιστες να συνεχιζαν να καπνιζουν σε ολους τους χωρους και οι αντικαπνιστες να μην αντεχουν απο την αηδια της μυρωδιας.
πες μου ποσοι καπνιστες αν τους κανεις παρατηρηση θα σβησουν το τσιγαρο?θες να σου πω???οχι επειδη μου εχει τυχει και αυτο,σε πληροφορω οτι δεν υπαρχει σεβασμος.
Φυσικά και δεν θα το σβήσει κανείς δεν το θεωρώ λογικό αλλα όλοι ετσι κάνουν και όντως δεν υπάρχει σεβασμός αλλα εγω κολλάω σε αυτό το 1142..προτιμώ τους χώρους για καπνιστές και μη καπνιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Eγώ φυσικά και είμαι υπέρ του νέου νόμου. Αλλά μόνο όταν έμαθα για τους ειδικούς χώρους. ΔΕΝ καπνίζω αλλά σε κάποιους μπορεί το τσιγάρο να δίνει ευχαρίστηση, την ώρα που πίνουν ένα ποτό ή ένα καφέ. Γιατί να τους το στερήσουμε; Αλλά όταν είχα πάει για φαγητό καθόταν μια ηλίθια δίπλα μας, κι ενω κάναμε νοήματα και μας έβλεπε δεν έλεγε να το σβήσει!!! Από τότε ειδικά είμαι ακόμα πιο υπέρ για το νόμο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τι δεν θεωρεις λογικο?να σβησει καποιος το τσιγαρο του επειδη ενοχλει εναν αλλον?
δεν ειναι λογικο αυτο???και ποιο ειναι λογικο τοτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι. Ο άλλος τρόπος είναι να δεχθεί παρατήρηση. Αλλά όπως γνωρίζεις, αν τολμήσουμε να κάνουμε στους περισσότερους παρατήρηση, θα τα ακούσουμε κι από πάνω.
Και στο ερώτημα γιατί με την ρουφιανιά, σου απαντώ: Γιατί να κάνει την παρανομία?
Γιατί είναι μ*****ς..Απλά ίσως να μην το έχουν ψάξει το θέμα να βρούν εναλλακτικές λύσεις
-----------------------------------------
τι δεν θεωρεις λογικο?να σβησει καποιος το τσιγαρο του επειδη ενοχλει εναν αλλον?
δεν ειναι λογικο αυτο???και ποιο ειναι λογικο τοτε?
δεν το θεωρώ λογικο απο την άποψη οτι θα μπορούσα να κάνω κάτι αλλο να βρω μια μέση λύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
προφανως δεν υπαρχει μεση λυση.οταν πας σε μια καφετερια και καπνιζουν οι 20 απο τους 30,τοτε δεν υπαρχει μεση λυση,δεν μπορεις να σηκωνεσαι και να λες στον καθενα να σβησει το τσιγαρο του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Eγώ φυσικά και είμαι υπέρ του νέου νόμου. Αλλά μόνο όταν έμαθα για τους ειδικούς χώρους. ΔΕΝ καπνίζω αλλά σε κάποιους μπορεί το τσιγάρο να δίνει ευχαρίστηση, την ώρα που πίνουν ένα ποτό ή ένα καφέ. Γιατί να τους το στερήσουμε; Αλλά όταν είχα πάει για φαγητό καθόταν μια ηλίθια δίπλα μας, κι ενω κάναμε νοήματα και μας έβλεπε δεν έλεγε να το σβήσει!!! Από τότε ειδικά είμαι ακόμα πιο υπέρ για το νόμο:
Όντως υπάρχουν και τα ηλήθια άτομα που για να μη χάσουν ένα τσιγάρο σε ντουμανιάζουν....πιστεύω οτι οι ειδικοί χώροι είναι οτι καλύτερο..και αυτό εχει εφαρμοστεί σε κάποιες καφετέριες για παράδειγμα στα starbucks
-----------------------------------------
προφανως δεν υπαρχει μεση λυση.οταν πας σε μια καφετερια και καπνιζουν οι 20 απο τους 30,τοτε δεν υπαρχει μεση λυση,δεν μπορεις να σηκωνεσαι και να λες στον καθενα να σβησει το τσιγαρο του....
Μπορούν να διαμορφώσουν τους χώρους..Και το κράτος για να βοηθήσει και για να "προωθησει" τον νόμο θα μπορεί να δίνει επιδοτήσεις στους μαγαζάτορες για να διαμορφώνουν τους χώρους...Δεν είναι μια καλή μέση λύση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι θα γινει κατι τετοιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι θα γινει κατι τετοιο....αλλα προφανως και θα ηταν!
αυτο τους εξηπηρετεί όλους αλλα το κράτος απετεί χωρίς να δίνει...Αλλα για να δώσει πρέπει να έχει..φαύλος κύκλος =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top