Κάπνισμα

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είσαι πολύ αισιόδοξος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρεαλιστής είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
]
ασχετο εχω ακουσει οτι το τσιγαρο σε χαλαρωνει. ισχυει;
Ναι.
Πραγματικα.
Πχ, μετα απο ενα καυγα με βοηθα να σκεφτω ηρεμα. Και πιστεψε με, γενικα δεν ειμαι ψυχραιμο ατομο, ουτε ξερω να μαζευω τα νευρα μου. Αμα με πιασει το αναποδο, κλεινομαι στο μπαλκονι και χαζευω εξω, κανω το τσιγαρο μου και μετα μπορω να βαλω τα πραγματα σε μια λογικη σειρα χωρις να με πιανει πανικος. Βεβαια, και χωρις το τσιγαρο γινεται αυτο, αλλα σιγουρα εμενα με βοηθαει να το κανω χωρις να περιμενω κανα 2ωρο να ξεθυμανω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Σ' αυτές τις περιπτώσεις σκέψου πως χαλάρωνες μετά απο καυγά πριν αρχίσεις το κάπνισμα και προσπάθησε να κάνεις το ίδιο.
Εκτός κι αν δεν θυμάσαι τις μέρες σου πριν χωρίς αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι.
Πραγματικα.
Πχ, μετα απο ενα καυγα με βοηθα να σκεφτω ηρεμα. Και πιστεψε με, γενικα δεν ειμαι ψυχραιμο ατομο, ουτε ξερω να μαζευω τα νευρα μου. Αμα με πιασει το αναποδο, κλεινομαι στο μπαλκονι και χαζευω εξω, κανω το τσιγαρο μου και μετα μπορω να βαλω τα πραγματα σε μια λογικη σειρα χωρις να με πιανει πανικος. Βεβαια, και χωρις το τσιγαρο γινεται αυτο, αλλα σιγουρα εμενα με βοηθαει να το κανω χωρις να περιμενω κανα 2ωρο να ξεθυμανω. :P

Και με τη σοκολάτα γίνεται αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δεν μ αρεσει ιδιαιτερα η σοκολατα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εμένα πάντως με ηρεμεί τρομερά,πχ. μετά από καβγά,όταν κάνω μόνη μου μια βόλτα στον καθαρό αέρα και σκέφτομαι τα περιστατικά είναι σαν να συζυτάω με τον εαυτό μου.Πάντως τα καταφέρνω μια χαρά ως τώρα με τα νεύρα μου και χωρίς τσιγάρο...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν μ αρεσει ιδιαιτερα η σοκολατα. :P

Φταίει το τσιγάρο που σου αλλοιώνει τη γεύση:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Είδα αυτά ακριβώς π περίμενα να δω σαυτό το τόπικ.Βάζω στοίχημα πως σε μερικά χρόνια τουλαχιστον το 40% π έγραψε εδώ θα καπνίζει:bye:

Εσύ κάτι θα ξες για να το λες!!!Κάτι θαχουν δει τα ματάκια σου...;);)
-----------------------------------------
Ναι.
Πραγματικα.
Πχ, μετα απο ενα καυγα με βοηθα να σκεφτω ηρεμα. Και πιστεψε με, γενικα δεν ειμαι ψυχραιμο ατομο, ουτε ξερω να μαζευω τα νευρα μου. Αμα με πιασει το αναποδο, κλεινομαι στο μπαλκονι και χαζευω εξω, κανω το τσιγαρο μου και μετα μπορω να βαλω τα πραγματα σε μια λογικη σειρα χωρις να με πιανει πανικος. Βεβαια, και χωρις το τσιγαρο γινεται αυτο, αλλα σιγουρα εμενα με βοηθαει να το κανω χωρις να περιμενω κανα 2ωρο να ξεθυμανω. :P

Girl's right!!!Ότι χαλαρώνει χαλαρώνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Φταίει το τσιγάρο που σου αλλοιώνει τη γεύση:P.

Και το πολύ σεξ αλλοιώνει τη γεύση της σοκολάτας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εσύ κάτι θα ξες για να το λες!!!Κάτι θαχουν δει τα ματάκια σου...;);)
-----------------------------------------

Βασικά αυτό το ποστ δεν είναι δικό μου.. Το έκανε ο Fosa .. Εγώ έπαιζα το pjanoo εκείνη την ώρα εις τα πλήκτρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Και το πολύ σεξ αλλοιώνει τη γεύση της σοκολάτας. :P

Με ποια εξήγηση;:P

Εγώ το τσιγάρο ξέρω ότι από την πολλή νικοτίνη φράζει τους πόρους της γλώσσας και της μύτης, με αποτέλεσμα την αλλοίωση της γεύσης και της μυρωδιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Με ποια εξήγηση;:P

Εγώ το τσιγάρο ξέρω ότι από την πολλή νικοτίνη φράζει τους πόρους της γλώσσας και της μύτης, με αποτέλεσμα την αλλοίωση της γεύσης και της μυρωδιάς.
Εννοει οτι το πρωτο ειναι πιο γλυκο και απο σοκολατα με αποτελεσμα ακομα και η σοκολατα να χανει την πρωταρχικη της γευση..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εννοει οτι το πρωτο ειναι πιο γλυκο και απο σοκολατα με αποτελεσμα ακομα και η σοκολατα να χανει την πρωταρχικη της γευση..;)

Μπράβο, μόλις κέρδισες το eruyόμιο βραβείο για το πιο μελό πράγμα που έχω διαβάσει τα τελευταία 5 χρόνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εννοει οτι το πρωτο ειναι πιο γλυκο και απο σοκολατα με αποτελεσμα ακομα και η σοκολατα να χανει την πρωταρχικη της γευση..

Γλυκό; Πικάντικο είναι:P.

Για αυτό που έλεγα πριν: ο πατέρας μου δεν μπορεί να μυρίσει καλά, λόγω του τσιγάρου.

Επίσης υποπτεύομαι ότι το τσιγάρο, λόγω των αναπνευστικών διαταραχών που προκαλεί, μπορεί να επιδεινώσει το ροχαλητό.

Γενικά, θα μπορούσα πολύ άνετα να φορέσω μια μπλούζα αντικαπνιστικής εκστρατείας:D>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Γλυκό; Πικάντικο είναι:P.

Για αυτό που έλεγα πριν: ο πατέρας μου δεν μπορεί να μυρίσει καλά, λόγω του τσιγάρου.

Επίσης υποπτεύομαι ότι το τσιγάρο, λόγω των αναπνευστικών διαταραχών που προκαλεί, μπορεί να επιδεινώσει το ροχαλητό.

Γενικά, θα μπορούσα πολύ άνετα να φορέσω μια μπλούζα αντικαπνιστικής εκστρατείας:D>

Ε λίγο ροχαλητό δε βλάπτει κανέναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ε λίγο ροχαλητό δε βλάπτει κανέναν!
Εσύ θα μπορούσες ανετα να φορέσεις μπλούζα καπνιστικής εκστρατείας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εσύ θα μπορούσες ανετα να φορέσεις μπλούζα καπνιστικής εκστρατείας :D
:lol: +1(είδες Crookshanks ; κάνω ότι μου πες. μη ξαναμπερδευτείς:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Γλυκό; Πικάντικο είναι:P.

Για αυτό που έλεγα πριν: ο πατέρας μου δεν μπορεί να μυρίσει καλά, λόγω του τσιγάρου.

Επίσης υποπτεύομαι ότι το τσιγάρο, λόγω των αναπνευστικών διαταραχών που προκαλεί, μπορεί να επιδεινώσει το ροχαλητό.

Γενικά, θα μπορούσα πολύ άνετα να φορέσω μια μπλούζα αντικαπνιστικής εκστρατείας:D>
MAZI ΣΟΥ! Θα εκτυπωσουμε και φυλλαδια κατα του καπνισματος, να τα μοιρασουμε!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ε λίγο ροχαλητό δε βλάπτει κανέναν!

Τη μητέρα μου, όταν ο πατέρας μου πάει να κοιμηθεί πριν απ' αυτή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top