Ιδέες για πάρτυ

chrisanthie

Νεοφερμένος

Η chrisanthie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σασ, τον αλλο μηνα εχω γενεθλια και θελω να κανω ενα παρτυ με 15-20 παιδια. αγορια και κοριτσια. με το θεμα του φαγητου ,των χρηματων, του μερουσ ολα οκ. :);) Ομωσ εχω ενα προβλημα σε πολλα παρτυ που εχω παει μετα απο καμια ωρα βαρεθηκα. δεν θα θελα να γινει και στο δικο μου, για αυτο μηπωσ εχει κανισ τιποτα ιδεεσ για παιχνιδια...????:worry::hmm:
παντωσ εχω ps3 και εχω ενα παιχνιδι που ειναι απο 1-πολλουσ παικτεσ με χορο , θα ηταν καλη ιδεα να το βαλω να παιξουμε αν βαρεθουμε/?????:/:ααα... και οι υπολοιπη οικογενεισ δεν θα εμφανιστει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
γεια σασ, τον αλλο μηνα εχω γενεθλια και θελω να κανω ενα παρτυ με 15-20 παιδια. αγορια και κοριτσια. με το θεμα του φαγητου ,των χρηματων, του μερουσ ολα οκ. :);) Ομωσ εχω ενα προβλημα σε πολλα παρτυ που εχω παει μετα απο καμια ωρα βαρεθηκα. δεν θα θελα να γινει και στο δικο μου, για αυτο μηπωσ εχει κανισ τιποτα ιδεεσ για παιχνιδια...????:worry::hmm:
παντωσ εχω ps3 και εχω ενα παιχνιδι που ειναι απο 1-πολλουσ παικτεσ με χορο , θα ηταν καλη ιδεα να το βαλω να παιξουμε αν βαρεθουμε/?????:/:ααα... και οι υπολοιπη οικογενεισ δεν θα εμφανιστει..
Άμα έχετε διάθεση, φαϊ και καλή μουσική, δε χρειάζεται τίποτα άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna iosif

Νεοφερμένος

Η Marianna iosif αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για σας είμαι καινούργια στο e-στέκι σε 8 μέρες θα κανω theme party και θέλω ιδέες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blackflawer

Νεοφερμένος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας αν το βλέπετε απαντήστε μου γρήγορα γτ δεν εχω ιδεα τι να κάνω πραγματικά :confused:
Σε 1 βδομάδα γίνομαι 18 :clapup: και δεν εχω καλέσει ποτε φίλους εξω η ν κάνω παρτυ και σκέφτηκα φτετος να το κανω γ κάποια ατομα που ξερω οτι με νοιάζοντε το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να τα κανω στο σπιτι μου γτ οι γονεις μου δεν μπορουν να φυγουν και εχω μονο 50 ευρω που μου έδωσε η γιαγια μου. Ηταν να τα κανω στο σπιτι μιας φιλης μου που μένει μονη της αλλα τσακωθήκαμε και δεν γίνετε πλεον... οποτε λεω ν παμε κάπου εξω αλλα που?? δεν εχω ιδεα :/
Ααα θα ειναι γυρω στα 11 ατομα και δεν ξερω τ ν κανω το μονο που θελω ειναι να περάσουμε καλα (με τα 7 απο τ 11 ειμαστε παρεα οποτε πιστευω οτι το κλιμα θα ειναι καλο:thumbsup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδια καλημερα! Σκεφτομαι να κανω υπαιθριο παρτι τον Σεπτεμβριο αλλα δεν ειναι σιγουρο λογω της καταστασης με τον κορωνοϊο (με τα τελευταια δεδομενα δε νομιζω). Παρολα αυτα, θελω να ρωτησω αν ξερετε καποια μερη σε περπατητη αποσταση απο μετρο/ηλεκτρικο για να τα εχω στον νου μου καλου κακου που να μπορω να κανω αυτο που θελω αλλα χωρις να ενοχλησω γειτονες και ερθει καμια αστυνομια.

Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια καλημερα! Σκεφτομαι να κανω υπαιθριο παρτι τον Σεπτεμβριο αλλα δεν ειναι σιγουρο λογω της καταστασης με τον κορωνοϊο (με τα τελευταια δεδομενα δε νομιζω). Παρολα αυτα, θελω να ρωτησω αν ξερετε καποια μερη σε περπατητη αποσταση απο μετρο/ηλεκτρικο για να τα εχω στον νου μου καλου κακου που να μπορω να κανω αυτο που θελω αλλα χωρις να ενοχλησω γειτονες και ερθει καμια αστυνομια.
Ευχαριστω

Εγώ ένα beach party θα έκανα.
Το τραμ διατρέχει παραλιακά όλο το κομμάτι από τον ΄Αλιμο μέχρι τη Βούλα.
΄Ολο και κάποια παραλία όπως την θέλεις, θα βρεις.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εγώ ένα beach party θα έκανα.
Το τραμ διατρέχει παραλιακά όλο το κομμάτι από τον ΄Αλιμο μέχρι τη Βούλα.
΄Ολο και κάποια παραλία όπως την θέλεις, θα βρεις.

Σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ καλή ιδέα. Θα χρειαστώ κάποια άδεια από Λιμενική ή Αστυνομική Αρχή; Κι αν έχεις να προτείνεις κάποια παραλία, ευπρόσδεκτη η πρόταση. Επίσης η παραλια πρεπει να ειναι μη οργανωμενη. Σωστα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ευχαριστώ! Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ καλή ιδέα. Θα χρειαστώ κάποια άδεια από Λιμενική ή Αστυνομική Αρχή; Κι αν έχεις να προτείνεις κάποια παραλία, ευπρόσδεκτη η πρόταση. Επίσης η παραλια πρεπει να ειναι μη οργανωμενη. Σωστα;

΄Οχι δεν χρειάζεται!
΄Οσο για την παραλία πάρε μια μέρα το τραμ και κάνε τη διαδρομή.
Εντόπισε ένα σημείο της παραλίας που να είναι μακριά από σπίτια, βάλε σ΄ένα φορητό ψυγείο τις μπύρες ή ο,τι άλλο ποτό θέλεις (και νεράκια μην πάθετε αφυδάτωση), φτιάξε τοστάκια να είναι έτοιμα ένα-ένα μέσα σε διαφανή μεμβράνη και διάφορα σνάκς (πατατάκια, κριτσινάκια κτλ), χαρτοπετσέτες, πάρε και 3-4 ψάθες για να κάθεστε και οπωσδήποτε ωραία μουσική και θα περάσετε αξέχαστα!
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
΄Οχι δεν χρειάζεται!
΄Οσο για την παραλία πάρε μια μέρα το τραμ και κάνε τη διαδρομή.
Εντόπισε ένα σημείο της παραλίας που να είναι μακριά από σπίτια, βάλε σ΄ένα φορητό ψυγείο τις μπύρες ή ο,τι άλλο ποτό θέλεις (και νεράκια μην πάθετε αφυδάτωση), φτιάξε τοστάκια να είναι έτοιμα ένα-ένα μέσα σε διαφανή μεμβράνη και διάφορα σνάκς (πατατάκια, κριτσινάκια κτλ), χαρτοπετσέτες, πάρε και 3-4 ψάθες για να κάθεστε και οπωσδήποτε ωραία μουσική και θα περάσετε αξέχαστα!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

΄Οχι δεν χρειάζεται!
΄Οσο για την παραλία πάρε μια μέρα το τραμ και κάνε τη διαδρομή.
Εντόπισε ένα σημείο της παραλίας που να είναι μακριά από σπίτια, βάλε σ΄ένα φορητό ψυγείο τις μπύρες ή ο,τι άλλο ποτό θέλεις (και νεράκια μην πάθετε αφυδάτωση), φτιάξε τοστάκια να είναι έτοιμα ένα-ένα μέσα σε διαφανή μεμβράνη και διάφορα σνάκς (πατατάκια, κριτσινάκια κτλ), χαρτοπετσέτες, πάρε και 3-4 ψάθες για να κάθεστε και οπωσδήποτε ωραία μουσική και θα περάσετε αξέχαστα!

Μήπως γνωρίζεις αν επιτρέπονται τα beach parties;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Παιδια καλημερα! Σκεφτομαι να κανω υπαιθριο παρτι τον Σεπτεμβριο αλλα δεν ειναι σιγουρο λογω της καταστασης με τον κορωνοϊο (με τα τελευταια δεδομενα δε νομιζω). Παρολα αυτα, θελω να ρωτησω αν ξερετε καποια μερη σε περπατητη αποσταση απο μετρο/ηλεκτρικο για να τα εχω στον νου μου καλου κακου που να μπορω να κανω αυτο που θελω αλλα χωρις να ενοχλησω γειτονες και ερθει καμια αστυνομια.

Ευχαριστω

Όπως κι αν έχει, μόλις βρεις το μέρος δεν βλάπτει να περάσεις από το κοντινότερο Α.Τ. να αναφέρεις ότι θα γίνει μία συγκέντρωση εκεί, να αφήσεις και κανένα στοιχείο, έτσι ώστε να γλυτώσεις ενδεχόμενα τρεχάματα μετά. Εμείς, τουλάχιστον, έτσι συνηθίζουμε όταν οργανώνουμε πάρτυ. Η απάντηση που παίρνουμε είναι του τύπου «Εντάξει, θα δείξουμε ανοχή στα 3-4 πρώτα τηλεφωνήματα αλλά μετά θα πάρουμε για να το λήξετε», οπότε γλυτώνει και η υπηρεσία τα τρεχάματα κι εσείς τα όποια ενδεχόμενα σκηνικά - δε μας έχει τύχει ως τώρα ποτέ κάτι τέτοιο, απλά όταν τραβάει πολύ χτυπάει τηλέφωνο και τα μαζεύουμε.

Επίσης, πριν το διοργανώσεις, σκέψου από πόσο κοντά θες να δεις αυτό:
1596131149369.png
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Όπως κι αν έχει, μόλις βρεις το μέρος δεν βλάπτει να περάσεις από το κοντινότερο Α.Τ. να αναφέρεις ότι θα γίνει μία συγκέντρωση εκεί, να αφήσεις και κανένα στοιχείο, έτσι ώστε να γλυτώσεις ενδεχόμενα τρεχάματα μετά. Εμείς, τουλάχιστον, έτσι συνηθίζουμε όταν οργανώνουμε πάρτυ. Η απάντηση που παίρνουμε είναι του τύπου «Εντάξει, θα δείξουμε ανοχή στα 3-4 πρώτα τηλεφωνήματα αλλά μετά θα πάρουμε για να το λήξετε», οπότε γλυτώνει και η υπηρεσία τα τρεχάματα κι εσείς τα όποια ενδεχόμενα σκηνικά - δε μας έχει τύχει ως τώρα ποτέ κάτι τέτοιο, απλά όταν τραβάει πολύ χτυπάει τηλέφωνο και τα μαζεύουμε.

Επίσης, πριν το διοργανώσεις, σκέψου από πόσο κοντά θες να δεις αυτό:

Ευχαριστώ. Επιτρέπονται τα πάρτι στην παραλία; Ξέρεις μήπως; Δεύτερον, σε περίπτωση που γίνει μακριά από σπίτια, θεωρείς ότι πρέπει και τότε να περάσω από κάποιο ΑΤ;
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Επιτρέπονται τα πάρτι στην παραλία; Ξέρεις μήπως; Δεύτερον, σε περίπτωση που γίνει μακριά από σπίτια, θεωρείς ότι πρέπει και τότε να περάσω από κάποιο ΑΤ;

Κοίτα, επειδή εγώ είμαι υστερικός με αυτά, θα έβγαινα στους δρόμους μετρώντας decibell για να δω αν μας παίρνει να βάλουμε δυνατά τη μουσική. Αυτό, ωστόσο, μάλλον σημαίνει ότι εσύ δεν πρέπει να το κάνεις. :Ρ Αν είναι αρκετά μακριά από κατοικημένη ζώνη, πράγματι, δε βλέπω ουσιαστικό λόγο να πας σε Α.Τ. της περιοχής.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Απαγορεύονται τα πάρτι, οπουδήποτε μπορεί να προκαλέσουν οχληρία. Είτε είναι στην ταράτσα της πολυκατοικίας, είτε στο δρόμο είτε στην θάλασσα, στο βουνό.

Από εκεί και πέρα, αν καλέσουν την αστυνομία, ναι, πρέπει να χαμηλώσετε την μουσική :P Λόγω της πανδημίας, δεν ξέρω αν απαγορευτούν οι συναθροίσεις πάλι.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Απαγορεύονται τα πάρτι, οπουδήποτε μπορεί να προκαλέσουν οχληρία. Είτε είναι στην ταράτσα της πολυκατοικίας, είτε στο δρόμο είτε στην θάλασσα, στο βουνό.

Από εκεί και πέρα, αν καλέσουν την αστυνομία, ναι, πρέπει να χαμηλώσετε την μουσική :P Λόγω της πανδημίας, δεν ξέρω αν απαγορευτούν οι συναθροίσεις πάλι.

Μέχρι και το Σάββατο, στη γειτονιά μου σίγουρα όχι - φρόντισαν οι γείτονες για αυτό. :Ρ Αλλά, δεν ξέρω, εν όψει των νέων μέτρων τι μπορεί να γίνει.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Με τα έως τώρα δεδομένα δηλαδή δεν απαγορεύεται να κάνω κάποιο beach party λόγω πανδημίας, έτσι; Ούτε υπάρχει κάποιο όριο ως προς τον αριθμό των ατόμων;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top