Ιδέες για πάρτυ

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Θέλω τη βοήθεια σας...Στις 23 του μηνα εχω τα γενεθλια μου και θα κανω παρτυ, θα καλεσω τους φιλους μου και τετοια ξερετε αλλα θελω να ειναι ενα μοναδικο παρτυ και να περασουμε αξεχαστα. Εχετε καμια καλη ιδέα για ενα πιο διασκεδαστικο παρτυ? :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στο σπίτι, μουσικούλα (και live αν παίζετε κάποιο όργανο), φαγητό (ενδεχομένως δικό σου/σας), αναψυκτικά (ποτά:P).
Αυτά πιστεύω. Ίσως κάποιο επιτραπέζιο μετά για να γίνει τζερτζελές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τελευταία μου έχει κολλήσει να κανω theme party. Ειμαι παιδι των 80's οποτε το προσανατολιζω σε μουσικη εποχης και ρουχα εποχης (βατες στις γυναικες, τραγικα κουστουμια και μαλλια ala sandra). Μπορεις να διαλεξεις ο,τι σου αρεσει και στην προσκληση σου να ζητησεις απο τους φιλους σου να ντυθουν αναλογως. Κατι σαν παρτυ μασκε πιο νωρις. ;) Μπορεις να φτιαξεις αντιστοιχο φαγητο, ατμοσφαιρα τη μουσικη και να πεις πως εκανες κατι ξεχωριστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Και εγω σκεφτομαι να κανω παρτυ και μαλλον θα τα κανω μαζι με την φιλη μου που πεφτουν κοντα οι ημερομηνιες αν εχεις και εσυ κατι παρομοιο θα ηταν μια ωραια ιδεα....ολο το τμημα και αλλοι γνωστοι σας σε καποιο αλλο μερος μουσικη το ενα το αλλο,απλα πραγματα!
επισης ωραια ειναι και η ιδεα στο να κανεις ενα παρτυ με καποιο συγκεκριμενο κονσεπτ πουχου ''λευκο παρτυ'' να ντυθειτε ολοι στα ασπρα (ή ενα αλλο οποιοδηποτε χρωμα γουατεβερ)
ακομα καλυτερα αν εχει καλο καιρο κανε γκαρντεν παρτυ .....
και το κορυφαιο αν μενεις κοντα στο θωρηκτο Αβερωφ κανε το εκει ....ουτε η πρωτη θα εισαι ουτε η τελευταια :P

αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχεις κάποιο χόμπι ή ασχολία ή κάποια αγαπημένη ταινία/βιβλίο μήπως που θα μπορούσε να είναι το θέμα για το party σου. ώστε να γίνει πιο ξεχωριστό; Π.χ. αν σου αρέσει ο άρχοντας των δαχτυλιδιών θα μπορούσες να κάνεις ένα LOTR-themed party κ.ο.κ. Έτσι θα γιορτάσεις τα γενέθλια σου κάνοντας κάτι που σου αρέσει (το θέμα βέβαια είναι αν θα αρέσει και στους φίλους σου :P )

Edit: Με πρόλαβαν άλλοι!

Εγώ φέτος τα γενέθλια μου μάλλον θα τα περάσω στο νοσοκομείο. Θα φάω την τούρτα μαζί με τους ασθενείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εκανα προσφατα παρτυ στο σπιτι ....ηταν φοβερα..το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιτσες, ποτα(πολλα ποτα...εμεις ηπιαμε 2 μπουκαλια βοτκα κ μιση τεκιλα 20 ατομα :P) , μουσικη κ κανα παιχνιδι σε στυλ taboo :P φροντισε πιατα κ ποτηρια πλαστικα γ να τα πεταξεις απλως μετα κ να μν πλενεις ...α κ βγαλε τα χαλια ειδικα αν ειναι χαλια ο καιρος .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**χρυ$@ν8η**

Νεοφερμένος

Η Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εχετε ολοι πολυ καλες ιδεες θα θα συνδυασω καποια απο αυτα που ειπατε και με καλη παρεα θα περασουμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ
Ευχαριστωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Φυσικά μετά από το party περιμένουμε να μας πεις πως περάσατε και τι κάνατε ώστε να πάρουμε νέες ιδέες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εκανα προσφατα παρτυ στο σπιτι ....ηταν φοβερα..το μονο που χρειαζεσαι ειναι πιτσες, ποτα(πολλα ποτα...εμεις ηπιαμε 2 μπουκαλια βοτκα κ μιση τεκιλα 20 ατομα :P) , μουσικη κ κανα παιχνιδι σε στυλ taboo :P φροντισε πιατα κ ποτηρια πλαστικα γ να τα πεταξεις απλως μετα κ να μν πλενεις ...α κ βγαλε τα χαλια ειδικα αν ειναι χαλια ο καιρος .....

Νομίζω μόνο αυτά χρειάζονται. Τα άλλα με "theme" κι έτσι είναι για άλλες φάσεις και δε νομίζω να καλύπτει τα γούστα όλων. Το θέμα είναι να υπάρχει καλή παρέα, καλή διάθεση, μουσική, ίσως αν έπαιρνες και κάναν dj-φίλο γνωστού που ασχολείται με τέτοια κτλ, και ποτά[μεταξύ μας αυτά:redface:], οκ και λίγο φαγητό.:P

Δε χρειάζονται πολλά, διάθεση να υπάρχει και θα περάσουν όλοι τέλεια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Να τους πας στη Τζαβέλλα για ρακόμελα.Αν τώρα θες να το κάνεις σπίτι σου,πες το ξεκάθαρα να σου προτείνω λίστα με ποτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνη_23

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
το καλοκαιρι που ειχα κανει παρτυ με λιγα ατομα ειχαμε φτιαξει ρακομελα ειχαμε ναργιλε και στην αρχη βαζαμε μουσικη και μετα δυο παιδια που ξερουν κιθαρα παιζανε και οι υπολοιποι τραγουδαγαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Αν κάνεις το πάρτυ σπίτι σου, τότε η ιδέα του θεματικού πάρτυ, που είπαν και οι άλλοι, είναι πάρα πολύ καλή, για να ξεφύγετε από τα συνηθισμένα. Διάλεξε μια εποχή που σου αρέσει, ένα πρόσωπο, ένα μουσικό συγκρότημα, μια ταινία ή μια σειρά που να σου αρέσει και ενημέρωσέ τα παιδιά που θα καλέσεις να ντυθούν κατάλληλα. Μπορείς να διακοσμήσεις και το χώρο ανάλογα με το θέμα, αλλά και να βάλεις κατάλληλη μουσική.
Εγώ θα διάλεγα τη δεκαετία του '50. Μου αρέσει πολύ το ντύσιμο της εποχής αυτής αλλά και ο ρομαντισμός που την περιβάλλει. Μπορείς να πάς και πιο πίσω στο χρόνο, όπως στη Βικτωριανή εποχή ή ακόμη και στην Αναγέννηση, αλλά τότε το πάρτυ θα είναι περισσότερο costume party, παρά θεματικό.
Μπορείς, επίσης, να κάνεις το πάρτυ σου και κάπου έξω, σε κάποιο εστιατόριο ή club (π.χ. girls night out, αν καλέσεις μόνο τις φίλες σου), αλλά στην εφηβεία, καλόν θα ήταν να το κάνεις σπίτι σου. Θα έχεις πολλά χρόνια μπροστά σου για να οργανώσεις αλλά και να παραστείς σε πάρτυ σε clubs κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.Anideos

Νεοφερμένος

Ο S.Anideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω απο τα παρτυ των φιλων μου μονο ενος απο αυτους ευχαριστιεμαι... Το διοργανωνει στο σπιτι καποιου αλλου φιλοθ που ειναι ευρυχωρο! Παντα εχει ενα τραπεζακι με μια τεραστια οθονη επανω, πολλα ηχεια και κανει djing! Ε, τωρα οποιος δεν γουσταρει παει και στο δωματιο οπου παιζω κιθαρα με εναν φιλο μου! Βεβαια ειμαστε τεραστια παρεα και εχεουμε απειρα ποτα... παραγγελνουμε και καναν πιτογυρο! Απλα πραγματα! Αλλα ειναι τα πιο γαματα παρτυ! Ειδικα οταν φερνει καμοια φιλη του που δεν ξερω! Ε, πιο πολυ η παρεα το κανει το κεφι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
λοιπον πρωτα απολα πρεπει να καλεσεις εναν κλοουν για εκεινη την ημερα και εναν ζογκλερ ....:P:P
ο κλοουν μολις τελειωσει το show θα τους πει 2 -3 παραμυθακια...οχι πολλα για να μην βαρεθουν....:whistle::whistle:

θα πας να αγορασεις ενα βιβλιαρακι που λεει ανεκδοτα και θα τους τα διαβασεις μετα τον κλοουν ....

θα αγορασεις χυμους (οχι αναψυκτικα γτ εχουν ανθρακικο) και θα τους βαλεις σε ενα τραπεζακι με ενα ροζ τραπεζομαντηλο....
θα πας να προμηθευτεις ολα τα αλμπουμ απο τα ζουζουνια για εχετε και ωραια μουσικη ..ε και καπου στις 21:00 θα τελειωσει το παρτυ και θα πας να κοιμηθεις!!!!!!!!!
u r gonna have great fun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

το τελευταιο παρτυ που πηγα ετσι ηταν...δεν νομιζω να εχω μεινει πισω!!!!!!!!!!
παρακαλω...δεν χρειαζεται να ευχαριστεις....χαρα μου που βοηθησα!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ό,τι λέει και ο τίτλος!!

Έχω γενέθλια στις 7 Ιουλίου και θέλω να κάνω ενα αξέχαστο party.Λοιπόν καμία ιδέα.??????

Μήν ξεχάσετε !!Θέλω κατι μοναδικό και ιδιαίτερο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
1. μπορεις να φερεις ενα συγκροτημα να τραγουδησει live...
2. να διοργανωσεις ενα theme party, δηλαδή ένα party με θεμα οπου οι καλεσμενοι θα πρεπει να φορανε κατι συγκεκριμενο
3. να φερεις dj
4. να διοργανωσεις μια βραδυα καραοκε
5. μπορεις να φερεις μια ομαδα χορου ή έναν ζογλερ

Υ.Γ. αυτα τα απλα πραγματα ειναι αρκετα και εισαι κομπλε πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τον μαρτιο?? κλεινω τα 18 και το παρτυ πρεπει να ειναι ανεπαναληπτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
-Πολλά ποτά
-Πολλές διαφορετικές playlist με διαφορετικά είδη μουσικής για ποικιλία
-Πολλά ηχεία
-Πολλά βυζιά
-Αν έχεις κήπο,εκεί καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
-Πολλά ποτά
-Πολλές διαφορετικές playlist με διαφορετικά είδη μουσικής για ποικιλία
-Πολλά ηχεία
-Πολλά βυζιά
-Αν έχεις κήπο,εκεί καλύτερα

απο το στόμα μου το πήρες

πολλά βυζιά , αν έχει ζέστη θα είναι ελαφρά ντυμένα , αν είναι τροφαντά θα ξεχειλίζουν , και αν ξεσκιστείτε στον χορό , θα μιλήσει η αδράνεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
-Πολλά ποτά
-Πολλές διαφορετικές playlist με διαφορετικά είδη μουσικής για ποικιλία
-Πολλά ηχεία
-Πολλά βυζιά
-Αν έχεις κήπο,εκεί καλύτερα
χαχαχαχαχαχα ξεχασες τις χορευτριες στα κλουβια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top